Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872154
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,máte teda pěknej maraton ve škole. Ale je super,že přístup učitelů stojí za to. Jak vůbec dopadly prezentace?
    Co se týče úklidu,zatím zvládám. Ne sice úplně důkladně,ale nikdo si neztěžuje. Ale přemýšlím ,že bych nechala umýt okna v celém domě. To mě totiž vůůůbec neba 🙂
    Včera jsem byla poprvé na vibroplatu a musím říct,že jsem se krásně protáhla. Ve středu jdu zkusit ten alpinning. Budu tu mít celý den tchýni,tak si odskočím pročistit hlavu 🙂
    Jogo,ten průjem a teploty u nás taky signalizovaly růst zoubků,tak třeba nějaký vykoukne.
    Malej má 4 dole a 4 nahoře a úplně se mu změnil kukuč. A samozřejmě strašně kouše 🙁
    Jinak dnes je docela chladno a leje a leje….no mám co jsem chtěla…přístě mlčím!
    Leni na to aukro jukni,nemělo by být těžké se tam zaregistrovat. Já přes něj nakupuji i prodávám. Prodávají se tam i nové věci jako přes e-shop. Chce to vždy jen najít tu správnou kategorii. Sežene se tam vše,na co si vzpomeneš.
    Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872155
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    to počasí máme jak v Londýně, co? Už aby se oteplilo – jediná vyhoda je, že nemusím zalévat zahradu.

    Škubino, jsem moc ráda, že jsi si objednala tchýni na pomoc a chodiš cvičit 🙂 Ať si krásně odpočineš. Díky za tip na aukro. Už jsem si udělala účet – teď čekám na oveření adresy a pak zkusím prodávat 🙂 Mám pocit, že s prezentacemi jsme přes víkend až tak nepohnuli (možná mám ambiziózní představy). Mají je mít hotové až 17.6. Tak snad to stihneme připravit… 8 zoubků je super 🙂 Nejhorší je, že jsou tak ostré 🙂

    Jogo, korbičku jsem ještě neprodala… Paní chtěla růžovou (a je červená). Je super, že budeš cvičitelkou 🙂 Také by mne to bavilo… Tak ať zvládneš ještě 5 měsíců školy!

    Spánek u nás se moc nevyvedl. Jak N. usnul už kolem 19.30 (a ne 21.h.), celou noc se budil, dokonce chvilku brebentil (ale ukojila jsem ho) a vstal v 6. (!) hodin. Raději se vracím ke spaní 2x denně a večerka ve 21. h. Před chvílí usnul – běžím k němu dospat noc 🙂

    Mějte se hezky.

    #872156
    Anonym
    Host

    Skubino maly teplotu nemel zvracel minule utery asi 6*od patku pak az prujem,ja sama zvracela minuly tyden v cvrtek nastesti sem byla ok na druhy den
    Pocasi 13Ctu bylo cely kveten,pak 10dni krasne a ted zase zima predpoved dest az opet do pristiho tydne,ja aspon hodim ukoly,protoze jak vypukne slence jsme na bazene 10.30-18.00takze ted musim vse nahonit!!!Skubino tchyni si moc uzij a zacvicci je to treba.Kazda mamka by si mela najit pro sebe cas.
    leniku pri 4detech ty pani na uklid moc schvaluji,jinak to ani nevidim,u nas s uklidem jen to nejnutnejsi.Maly se ted zacal abt luxu,radi jak cerna ruka on vsude dosahne uz i na kliku od dveri.Oblecky vrsky nosi vesele mikiny 12-18 a i 18-23 cervenou prdackou sem ted vytahla dam mu ji asi do letadla,no pomalu premyslim co do Cz,jeste nosi kalhoty a nake body 9-12,lae body 12-18uz tu cekaji….do Cz pojedem akorat na hrane kdy menim obleceni tak to musim prokoumat,no casu dost,ale skola,bazenky,yoga zaberou cas!!nastesti zadne oblecky dokupovat nemusim stale mame velke zasoby,akorat dokupuji stale body,ted sem koupila to body co ma jeden dil i s kratasy a je zase hnusne ha ha….lepci spani,hodne zdravi mi mame stale jen 2zuby,ale jak pise Skubina urcite se dalsi proklubou..asi v Cz pro babku ta uz se tesi jak blazen,mamka ma v lete 60,takze bude oslava na chate a spousta akci nuda nehrozi opatrujte se

    #872157
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, je fajn, že jsi si pořídila tolik oblečků do zásoby a nemusíš teď běhat po obchodech. Vidím, že už se hodně těšíš do Čech a na oslavu narozenin 🙂 Co chcete dát mamince jako dárek?

    Škubino, jak spinkáte?

    Dnes jsem měla poslední individuální třídní schůzku (zbylé 2 vyřídí manžel). Po včerejší zkušenosti jsem si nakonec během dnešního dne domluvila hlídání na N. Naše studentka Martina mohla přijet – a skvěle to spolu zvládli. Jsem opravdu šťastná, od teď jí ho mohu zase v klidu svěřit. Trochu smůla je, že za 14 dní mi na měsíc odjíždí (doufám, že na ni N. během té doby nezapomene, to by mne kleplo).

    Třídní schůzka byla moc příjemná. Zase samá chvála – p. uč. je moc milý 🙂 A také jsem nemusela řešit N. – takový luxus 🙂

    Dnes spal N. 2x za den a usnul před chvílí ve 21. hodin. Je to hrozné, ale stále usíná u kojení… Až budu mít více sil a prostoru, musím to změnit… Jak uspáváte svá zlatíčka vy?

    Pěkný večer.

    #872158
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak dnes jsem vyzvedla N. pas. Objednala jsem se přes internet, šla jsem na čas a dobře to klaplo 🙂

    Odpoledne mne čeká baletní vystoupení E. – nechám si N. hlídat od naší studentky. Ještě, že už se N. nechá hlídat. S ním bych mohla stát jedině v předstálí divadla… Moc se na to těším. Emička dnes ani mohla dospat 🙂

    Příští týden mne čekají ještě 3 odpolední pásma (jednotlivé třídy) a celoškolní akce na závěr roku… Bude to fajn, ale pro mne trochu honička…

    Spánek je u nás lepší. Jedna dvojka se už vyklubala a druhá dělá v dásničce bouličku, ale zatím se neukázala…

    Běžím vše na připravit na odpoledne… Mějte se 🙂

    #872159
    Anonym
    Host

    Kouakm ze Lenik se nenudi
    akorat sem prisla po praci,ja uspavam maleho vykoupu,mlicko apak sem s nim do te doby nezli neusne,kdyz se zadari usne do pul hodky,nekdy usne u mlika,nekdy musim zustat i hodku,to je kdyz usne 21.00ale usina taky 19.00ci 20.00ruzni se to,stale vyuzivam dopo spani,to mne zachranuje
    holky dnes mi napsali uznali mi ten anatomicky test,ale ted v nedeli mne vyzkousi ustne z te stranky co sem nezvladla,takze tento vykend bude zase narocny a v nedeli na mne myslete,musim se na to zitra pripravit,uz sem dnes srotila 3h…..ustne to bude zajimave a snad mi pak uz daji pokoj a muzu se posouvat dal bezim spat napisi asi az po vykendu ahojky
    jo mamce kupujem zajezd do Paris pojede s ni bracha!!!

    #872160
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, tak to ti dopadlo výborně s tím testem 🙂 Ať jsi v neděli úspěšná! Ten dárek je super 🙂 Moje máma má 60-tiny na podzim. Ještě jsem nepřemýšlela, co jí dát… Možná se ispiruji 🙂 Vidím, že také usínáte (někdy) trochu později…

    Tak zubů už máme 8 a dvě velké boule nahoře… Doufám, že bude chvíli klid…

    Včerejší vystoupení E. bylo úžasné. Neměla jsem žádná očekávání a byla jsem opravdu nadšená. Do školy dojíždí manželé Ďumblovi (on šéfoval Státní opeře Praha, jeho žena je baletka a má tam baletní školu – jeden rok jsme tam jezdili s holkami). Natánka mi hlídala M., tak jsem měla ten luxus, že jsem v klidu seděla v první řadě a natáčela představení… Ale celou dobu jsem byla nesvá, že tam jsem sama – pořád jsem se dívala po N. (který tam samozřejmě nebyl) – asi už mám takový reflex… Předtím jsem brala benzín a říkala si, že si musím pospíšit, aby N. v autě nezačal brečet. Pak mi došlo, že je doma s M. – hold už nejsem zvyklá fungovat sama 🙂

    Ale jsem šťastná, že N. už akceptuje hlídání naší studentky M. nebo babičky. Bez nich bych ten maraton vystoupení nezvládla 🙂 Resp. z vystoupení nic neměla…

    Mějte se!

    #872161
    Anonym
    Host

    Super ze si si vystoupeni uzila,ono to tak proste je,clovek ma dedi vzdi nekde vzadu v mozku a nemuze na ne myslenky zapemenout asi to bude tou pupecni snurou…maly dnes vymyslel otevrel moji skrin,dole je suplik,tak si do nej vlezl,dobra zabava
    se spanim kdyz usne 19.00-20.00super 21.00je nic moc,ale nastesti to neefektuje spani,spi od usnuti dnes vstaval v 6.00a pka jeste usnul ja samo s nim tady prsi a bude zitra naklusu do skoly vstavam v 8.00ale vzvuru budu treba od 6.00,no ty vykendy jsou narocne,ale zbyva jich uz jen 5!!
    mamka vzdy chtela do Paris narozky ma cervenec tak ji to koupime na zari!!
    Co ty Skubino leziz v knizkach,ja dnes take musim srotit na tu nedeli.Zatim ahojky pisnu v pondeli

    #872162
    Anonym
    Host

    deti vzdy oprava nekdy maly chce pozornost a ja nemam cas to po sobe cist,tak pak vidim ty preklepy pekny vykend

    #872163
    Anonym
    Host

    a maly ma bouli na cele to bude modrinza shodil na sebe lampicku,ma ostre rohy uz sem ji presunula a zase ji vyhrabal ve vedlejsim pokoji no nic chce to proste na ne koukat jinak zbori dum bezim

    #872164
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Oběma gratuluju k zvládnutí úkolů. Joga má test a Leník za sebou úspěšné představení.
    Já mám za sebou hezký víkend. Vrátil se K. z Londýna,byl spokojený a přijela nás navštívit mamka,tak z toho jsem měla obr radost 🙂
    Počasí je trochu horší,ale chvilkama i neprší,tak můžeme s malým do parku. Tam má velký výběh a já ho všude dohoním.
    Ve škole už mi zbývají poslední dvě zkoušky,tak doufám,že to dám a budu mít pokoj!
    Ve čtvrtek se chystám ku Praze a ráda bych zůstala do úterý. pak už budu chystat tu velkou oslavu 🙂 Když si uvědomím,že budeme slavit ten rok,přepadá mě nějaká nostalgie. Já to snad i obrečím 😀
    Užijte si zbytek neděle a zatím ahoooj

    #872165
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jak jsi dnes dopadla? Děti jsou šikulky, stále se snaží něco prozkoumávat. Věřím, že lampička vypadala moc lákavě…

    Škubino, ať zvládneš ještě poslední 2 zkoušky! Vidím, že také chystáte oslavu… Maminka je milá, že přijela – už je jí asi dobře, když zvládla cestu, viď? Jsem ráda, že se výlet do Londýna vydařil 🙂 Dostala jsi nějaký dárek? Souhlasím, že počasí by mohlo být lepší 🙂 Ať zvládneš dobře cestu!

    Máme za sebou hektický víkend, ale vše jsem zvládli a děti byly moc spokojené 🙂 V pátek zůstaly děti ve škole a přespaly tu, v sobotu měly výlet na Blaník, vyzvedla jsem je v 16. hodin, E. k nám vzala na přespání svou kamarádku, dnes ragby dětský den v Říčanech (účast byla slabší – kolem 1000 dětí) – manžel tu byl spoluorganizátor, odpoledne A. oslavu spolužačky, do toho ročníkové práce…

    V sobotu jsem nejprve dospávala za celý týden (manžel si vzal malého a připravil snídani), pak si šli zaběhat – měla jsem čas na sprchu a fénování vlasů (jaký luxus nespěchat) a pak jsem vyrazila s kamarádkou na kávu (to bylo také úžasné). No, a pak už jsem letěla pro děti 🙂

    N. je teď takový spokojený. Přes den 2x krásně spinká (přes hodinku – proti minulosti luxus). Kolem 21. h usne, kolení po půlnoci, vstávání po 7. hodině. A věřím, že spaní se bude ještě zlepšovat 🙂 N. teď hodně povídá – často spojuje 2 slova za sebou (táta auto – táta jede autem). Nebo se snaží slovo vyslovit po svém. Je to moc roztomilé 🙂

    Mějte se hezky. Ať nám všem brzy svítí sluníčko.

    #872166
    Anonym
    Host

    AHOJKY MAM TU NA HLIDANI SESTRENICI OD JOE JE O 3MESICE STARSI no zatim bez uspechu rostou ji zoubky a je mrzuta ten muj na ni kouka jak blazen nake hrani nehrozi
    skola ted uz jen prevest teorri do praxe bylo nas 5co meli dotatecne otazky k testu dalsi 2to jeste musi opakovat nastesti ja uz ne,jsem z toho nadsena,ale skola je pres cele leto,tedy tady prsi leto tu bylo 10ni,takze jeste 4mesice…i kdyz je to vlastne studium na cely zivot i po skole se na kazdy class musim pripravit jako ucitelky kdyz maji vyuku…no proste musim ted 5*tydne doma sie ucit cviky a vyucovat je…
    Skubina uz ma jen 2zkousky a leto odpocinek,Lenik dospava a manzel dela snidani vyborne,tady je to dnes dum hruzu male krici,jeste hodku ani chovani nepomuze takze hlidani navzajem nehrozi navic ji hlidaji manzela rodice jeste ze to me decko je takove zlate holky bezim

    #872167
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, gratuluji k dalšímu úspěšnému kroku . Ať dobře zvládáš i další měsíce. Obdivuji, že hlídáš 2 děti v tomto věku… Zdá se mi, že je to téměř nezvladatelná kombinace…

    U nás byl dnes zmatek nad zmatek… Někdy se to tak sejde, že všechno se neuvěřitelně komplikuje… Tak snad už jsme si to vybrali…

    Dopoledne jsem zařizovala a nakupovala… N. nakonec usnul v autě až minutu jízdy před domem. Bylo 12.30 (normálně usíná mezi 9.-10. hodinou). Spal pak do 15. hodin (to jsem musela jet pro děti). Už se docela těším, až vydrží být vzhůru celé dopoledne. Určitě to bude pohodlnější – dnes to bylo náročnější, když chtěl usnout a nemohl, při placení jsem ho musela vyndavat z kočárku a držet na ruce ap.

    Zítra odpoledne budu mít hlídání N. – E. bude mít vystoupení své třídy v divadle… Snad to vše zvládnu! Také si musím vyzvednout kulatý foukací kartáč na vlasy – ten můj se mi rozbil a bez něj to prostě nejde. Tak doufám, že se konečně dočkám…

    Mějte se hezky a dobře spěte 🙂

    #872168
    Anonym
    Host

    Ahojky nastesti sem hlidala jen 2,5h to bylo az nad hlavu..muj maly prdola usnul no i v tom ramusu dal mlicko a spal,za to princezna delala sceny no uplne mi to stacilo…mit takove ditko tak si trham vlasy ha ha….no at to nezakriknu ale Joe je zlaticko!!!
    Po dnesku ocenim jaky je uzasny..tady i pred tim,ale mit urvance tak to je opravdu o nervy sama se mne ptala jka zvladam uceni,to zvladam diky manzelovi a malemu ktery se chova super,kdyz prudi vezmu ho okamzite ven,miluje byt v kocarku.Jiank Leniku to spani znam od me kamosky ta mela druhe mala chodila uz do skolky a kolikrat resila,ze ji musi odvest ci vyzvednout a maly spinkala a musela ho ruzne prenaset,v tomhle ja mam volne ruce nic nas netlaci,nikam nespechame,maly si muze spat jak a kdy chce,a to ze si zvladla 4dite je vykon,musis mi super manzela sou chlapy co ani dalsi deti nechteji…..
    jinak zitra jdu na jogu hlida manzel,v stredu jde maly do jesli,jeho sestrenice tam nechodi,protoze jim tam tropi skandaly place a dovolily ji pouze odpo kdy tam je malo deti,rano na ni nemaji cas…a ona vyzaduje sakra pozornost..
    holky klidnou noc
    ja uvarila malemu zase domaci ale koupila sem mrkev co je nakrajena uz na prouzky jen uvarit s brokolici,brambory kure co uz bylo upecene sem trosku oddelila a mam zdravou vyzivu,ale dnes mel spagetty bolognese z lahvicky prvne,po 14dnech,protoze pred tim mel jen suchou stravu jsme zdravi tak snad nam to vydrzi a stale mame jen 2zuby tak doufam,ze nebudou skandaly a nezhorsi se casy a spani,jeste potrebuji fungovat 4mesice kvuli skole ahojky ozvu se ale v te skole to jsou vzdy zazitky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist