Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871329
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak pátek třináctého je za náma, nic špatného se doufám nestalo nikomu, kromě Nikíska co se pohádala s tatínkem, ale určitě to bude zase dobrý, tak jen ta prohra v hokeji 🙂

    my dnes měli náročný den, ale už mám v průkazce razítko od praktické, tak další věc splněná, no a taky na tu cukrovku jsem zajela, vzít krev, tentokrát to nebylo kvůli cukru (to bude ve středu) ale kvůli hemoglobinu, prý tam je potřeba zkontrolovat nějakou hodnotu ale víc mi k tomu neřekli a výsledky budou taky ve středu.

    pak jsme byli ještě chvilku u prababičky (mojí babičky) potěšit ji protože se tento týden vrátila z nemocnice, a pak přišli na návštěvu brácha a bratranec od manžela a dívali jsme se u nás na oba hokeje, teď akorát odešli. malá usnula až po 21:00, je vždy taková divoká když je tu návštěva. tak třeba bude pozdě vstávat ráno aspoň 🙂 teď mi už tak druhý týden přestala spávat přes den, a já bych si kolikrát tak ráda odpočinula.. ale aspoň že je hodná. dneska udělala velké pokroky v samostatném jídle lžičkou. tak možná do porodu i zvládneme vše co jsme si naplánovali. byly to tři věci: jíst sama, spát sama v pokojíčku ve velké posteli (to jí jde nejlíp, už tak od vánoc) a nočník, tam jsme zatím moc neuspěli a teď máme pauzu ale myslím že to možná ještě stihnem. a když ne, svět se nezboří 😀

    tak dobrou noc holky, já jdu do sprchy a na kutě |-) opatrujte se 🙂 Jíťa

    #871330
    Anonym
    Host

    Ahoj holky
    kdepak si Nikisku behala kolem male?
    Jito koukam program nabity napis v stredu co vysledky.Ja mam kontrolu v utery.Vcera relax u more,pocasi v norme i kdyz ted tu taky hlasi dest.Dnes jdu na obed z byvalima koleginema z prace a v cvrtek na veceri se soucasnyma koleginema.Tedy jedna skupina uz ma jine prace a ta druha skupina tam porad je.Uz se snazim pracovni veci nevnimat,lae obcas mi jeste nekdo zavola a hlasi novinky.Tak uz sem jim rekla,ze mne jen zajima vysledek na jare 2012tady jestli budou otevreni,asi jim prestanu brat i telefony.
    A k tomu mi neposilaji materskou,takze to stale resim takze jsem s nimi v kontaktu i kdyz opravdu nechci.Az se maly narodi,tak asi nezvedam zadne telefonaty,v sestinedeli posledni co potrebuji je story z nasi prace.
    No nic jeste,ze mam ten venkovni bazen,pristi tyden hlasi slunecno cvrtek,patek tak se tam nalozim v bazenku a budu si lebedit dokad se to da.Uzivejte zazraky a pekny vykend

    #871331
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,

    Jíťo, s tátou už je to v pořádku. Ale bohužel už nesmím chodit k babičce.
    Důvod: Chtěla jsem od ní půjčit 5000 na kočárek a ona mi řekla, že mi je
    půjčí. Nakonec mi tento týden řekla, že ne. A že je jí to líto. Ale, prodává
    garáž a každému synovi dá 75 000. Mě nic. A já jsem to chtěla jen půjčit,
    že? Ale tak v pátek volal strýc, že už tam nemám chodit. A jestli mě tam
    uvidí, tak mě vyhodí. Jinak mojí sestřence babička dala 5000 na novou
    kuchyň. Tak jsem dopadla blbě. Už mě to štve, ale nestojí mi to za to
    to hádání. Malá měla babičku ráda, ale teď i ni přišla. Já to beru, jako že
    pro mě umřela. Jinak je to maminka od mého táty.
    Jinak je super, že už máš poslední razítko, já to mám všechno už asi od
    6.měsíce, ne-li od 5.měs. A s tím hemoglobinem Ti budu držet pěsti.

    A Jogo, je super, že se s bývalými spolupracovnicemi pobavíš. Aspoň budeš
    vědět, co je u nich nového apod. A taky s těmi nynějšími. A ten bazén
    musí být asi super. U mě to nakonec dopadlo tak, že nikam nejdeme.
    Až tento týden bych měla ve středu dostat peníze a tak ve čtvrtek anebo
    v pátek bych tam s malou zašla. A už se moc těším.
    A závidím i moře a jinak napiš nám novinky, co ti zjistí na kontrole v to úterý.

    Já mám od soboty poslíčky, ale skoro pořád. A nějak se mi to nezdá.
    Toto jsem měla při malé až při porodu. Včera jsem si myslela, že už
    porodím 🙂 Naštěstí nic, ale dneska zase a ani hořčík mi nezabírá.
    Proto v pondělí chci jít na kontrolu, i když tam nebude moje paní
    doktorka, ale snad bude na lůžkovém odd. sloužit a vyšetří mě.
    Uvidíme, ale já si tam radši pro jistotu zajdu.

    Tak se holky mějte a držte mi pěsti ať mám štěstí. A užívejte si bříšek.
    I přes to deštivé počasí….

    #871332
    Anonym
    Host

    A Nikisku kolik je babicce,treba se umoudri.To je jak u blaznu,ale bohuzel nake rodiny proste nefunguji.
    POCASI JE TU DNES OPRAVDU ZIMA JEN 15C MAX,zacla sem 35tyden a zacinam se tesit na maleho cvrcka,kope silneji a silneji,jak pak bude asi vypadat ten nas maly neposeda.Jeste mu omoznim lebedi na bazene,zitra podle pocasi bazen urcite i vevnitr je to fajn,byla sem naposledy v cvrtek,takze sem pripravena na lebedi v bazenku.ozvu se s vyslkledky opatrujte se

    #871333
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky,
    omlouvám se, že Vám sem takhle vpadám, ale mám prosbičku. Patřím k únorovkám, ale tam jsem bohužel nepochodila.
    Chtěla jsem se zeptat, kdo se chystáte používat jednorázový plíny – nějak jsme si s manžou udělali velkou zásobu a Přemeček už se nám do toho nevejde. Potřebovala bych je prodat, tak kdyby jste měla některá zájem dejte vědět.
    Jedná se o plínky:
    Huggies newborn 3-6kg – mám jich celkem 154 ks (1balík celý 90ks a druhý načatý 64ks) – cena 3Kč za ks (běžně skoro 4Kč) – jsou s organickou bavlnou – vážně příjemný
    Pampers New Baby 3-6 kg – mám 3 balíky po 108ks – cena 3,20Kč za ks (běžně také skoro 4Kč) – také moc příjemný
    V podstatě jiné plínky než tyhle nepoužívám a zadeček jsme ještě opruzený neměli – jsou vážně super – jen už jsou nám malý. Kdybyste měla některá zájem dejte vědět na e-mail polma@seznam.cz – ráda je prodám…
    Díky moc a přeji krásný den…

    #871334
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky 🙂 tak tu máme opět další týden…Nikísku,držím palce,ať se situace brzo uklidní,ono to někdy vypadá hůř,než to je. Zkus se nestresovat a dej tomu čas.
    V pátek jsem byla na předporodním kurzu a musím říct,že když jsem odcházela,skoro bych řekla,že už se těším na porod 🙂 byly jsme tam jen tři,popovídaly jsme si,zacvičily. Takhle se ještě párkrát sejdeme včetně jednoho setkání i s tatínkama. Co vy holky,berete si někoho k porodu?
    Opravdu jsem byla spokojená a navíc můžeme 1x týdně navštěvovat přímo v porodnici relaxační bazének a zacvičit si. prostě paráda.
    Malej kope jak uličník,ale vše v pořádku,jen záda už odpoledne bolí. Taky to chození a práce na zahradě už zpomaluju,protože pak mě bolí celý spodek.
    Mějte se krásně a opatrujte se!

    #871335
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    AHojky holky.

    Tak jsem dneska byla na kontrole pro jistotu a doktorka mi říkala,
    že se otevírám a klidně můžu každým dnem porodit. Bolesti mám
    pořád, i když ve velmi velkých mezerách. Třeba ráno jsem měla
    chvilku, dopoledne, odpoledne. Ale nic to není…

    Jogo, my tady taky nemáme moc teplo. Ale aspoň něco.
    Nevím, jestli na bazén budu moci jít, když už jsem trošku otevřená,
    ale zeptám se v pátek doktorky.

    Škubino odpočívej radši. Zanedlouho totiž budeme maminky. Já bych
    třeba byla radši porodit dříve, abych měla menší miminko 😀
    To myslím kvůli porodu. Tak paní doktorka říkala, že to může být každým
    dnem, tak uvidíme. Ale i studovaný se může splést. I když zrovna mám
    zase bolesti, tak uvidíme.

    Jinak malý má podle dnešního měření 2600g nějak. Tak by nevadilo, kdyby se narodil
    a už se mu prý stejně nic nevyvíjí, tak je mi to už taky jedno.

    Mějte se holky a v pátek vám napíšu, co bylo na kontrole. Snad mě ta bolest
    přestane, protože je to už neúnosné… A mnoho zdravíčka Vám přeji!!! A
    krásné slunečné počasíčko.

    #871336
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    doufám, že se máte dobře. Už se těším na více sluníčka a oteplení.

    Škubino, je super, že jsi začala chodit na přípravu na porod a že jsi tak spokojená. Děláš dobře . Nikýsku, chápu, že už máš všeho dost, ale ještě vydrž! Čím větší bude miminko, tím lépe se mu bude dařit, hrozí mu méně poruch učení atd…
    Jíťo, jak jsi dopadla s oddacím listem?
    Jogo, co tvé plavání?
    Vondíku, co je u tebe nového?

    V neděli večer jsem už málem jela do porodnice. Měla jsem 60-ti vteřinové stahy po 2 minutách. A neustávaly… ALE, manžel má tento týden mnoho práce a potřebuje ji dokončit, aby se pak mohl věnovat mně a dětem. V penzionu ve Vrchlabí, kam chceme jet, mají tento týden plno a mi máme rezervaci až příští týden. Děti se tam strašně těší. Tak mne prosil, ať to zaspím, což se nakonec povedlo. Takže to byli asi jen poslíčci…

    Mám 13. dní do TP. Konečně si balím do porodnice. Mám věcí, jako bych jela na 3 týdny na pustý ostrov (choť bude ve Vrchlabí se mnou, tak mi nebude moci vozit věci, které bych zapomněla). Včera jsem ještě zaběhla na pedikůru (nohy mi v těhu docela trpí a navíc na ně pořádně nedosáhnu) a zítra mne čeká kadeřnice a doplnění melírů (po porodu asi nebudu mít hned tak čas). Teď si ještě sterilizuji dudlíky, sběrače mléka, odsávačku, chrániče bradavek, abych to hned mohla použít… A pořád mne ještě napadá co dalšího bych měla pořídit, ale hlavně jsme se ještě neschodli na jménu pro miminko – a to řešíme jen jedno pro chlapečka… Dnes si udělám tabulku se všemi možnostmi, jejich význami, +a- a snad to už vyřešíme! Minule jsme psali jména do formuláře až cestou do porodnice. Teď to snad bude lepší.

    Pořád neznám výsledky kultivace na streptokoka. Minulý týden to ještě neměli a dnes se nemohu dovolat. Modlím se, aby to bylo v pořádku!

    Holky, opatrujte se a pečujte o sebe (pak už nebude čas 🙂 )!

    #871337
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, tak poslíčky mám každý den. A už je to otravné.

    Škubino, já jsem si dneska sbalila do porodnice a mám toho taky moc!
    A ještě mi chybí pasta a kartáček. Jinak už mám asi vše. Dneska nabiju
    baterky do foťáku a už nabíjím kameru… Takže budu už připravená.
    Na Streptokoka mi taky brali výtěr a výsledky se dozvím v pátek
    (to jdu totiž na kontrolu).
    Jinak s tím učením a tak, to snad ten dřívější porod neovlivní. Ale s tím,
    jak píšeš, že je mu tam lépe, tak máš pravdu. Ale stejně, ráda bych
    rodila malé miminko…
    Já mám do porodu 33 dní do porodu. A jinak já bych měla pro malého
    peřinku a polštářek a taky podložku přebalovací…
    Tak snad to zvládneme a hlavně děti budou zdravé!
    Mějte se krásně holky a užívejte si bříšek

    #871338
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    venku je sluníčko, teplíčko, snad už to vydrží. Doufám, že se máte fajn.
    Já jsem dneska od rána trochu vyčerpaná, nepřipravily jsme s dcerou večer věci na ráno do školky a tak jsme se ráno dohadovaly, co si veme na sebe. Ona by šla nejraději v krátkém tričičku a sukýnce. Je to strašná parádnice, vůbec nevím po kom to má. Tatínek jí neodolá a od malička, ještě byla miminečko jí nabízel dvě trička nebo bodýčka a na které se víc smála, to jí dával:) Říkala jsem ať to nedělá, že se mu to vymstí, ale vymstilo se to mě, protože tatínek udělá co jí na očích vidí a i když mám jiný názor, tak si prťavice stejně prosadí svoje. Jak to máš Leniku s holkama ty? Já netuším, co s ní budem dělat v pubertě, když už v pěti letech nevím jak na ni:) Včera si hrála, má malé zrcátko a imaginárně se malovala. Jen jsem zírala, protože u mě to rozhodně nevidí:D
    Jinak se mám dobře, zítra kontrola u doktora s monitoringem mimi, stále není otočený a nepomáhá nic. Už jsem se smířila, že ho budu rodit opačně a docela jsem se uklidnila. Prostě to zvládnem:) Do termínu mám 17 dní, poslíčky mívám taky, ale velmi nepravidelně. Taška sbalená, ale vždycky, když si přečtu co tam máte, tak přidávám další věci 🙂 Ještě že máme nemocnici opravdu skoro pod okny, tak nebude problém, aby mi to na zavolání donesli.
    Včera jsem dokoupila dudlíky a ještě musím odsavačku. U všech dětí jsem byla kojná a i teď už musím nosit do podprsenky vložky, protože jinak mám triko mokré. Hrůza. Přítel se vždycky smál, že nekojím, ale děti topím, jak mi mlíko stříkalo. Jak dlouho se chystáte kojit? Dceru jsem kojila přes dva roky a potom jsem jí už v sebeobraně násilím odstavila:)

    Napište jak se vám daří.
    Mějte se moc hezky a opatrujte se.

    #871339
    Anonym
    Host

    Ahojky holky tak vi tady bojujete s poslickama,ja ani nevim co to je nic necitim a malej si vesele kope a termin tu mame se Skubinou az posledni.
    Vcera kontrola stale halvickou dolu(to,ale nic neznamena pretocit se muzou i v 38),tlak,moc,poslech srdicka vse v poho merini briska 34cm,jsou tu zdrama 2*2h predporodni kurzy takze jdu pristi utery vecer.Taky jdeme na prohlidku porodnice,ale to az 12.6 to budu uz 38t takze uvidime ci prcek vydrzi az do konce,mohl by o 1-2 tydny driv!!!!!!!!!!!!mam jeste tak 3*kontroly!!
    Zacatkem cervna taky kadernice,zubar!!Bazen uz jen 14dni presne do konce kvetna.Cekam na slunicko,pisou zitra a pozitri tak uvidime.Ale bazen vcera i predevcirem uvnitr byl taky super.
    Co se tyce briska po porodu,tak doufam ze nespadnu sokem se zidle.Uz se tesime na maly zazrak,hlavne zdravi a jak pak asi bude vypadat!!
    Ale dobre musi vypadat i maminka no ne!!Je treba se udrzovat,takze uvidime jak mi dopadnout plany s pilattem,ale bez cviceni bych se zblaznila.
    Vstavani vecer a porod ani neresim to k tomu proste patri.To se zvladne,navic budu mit jen jedno,tak pres den,muzem odpocivat spolu.
    Vodniku co se tyce kojeni,tak moje mamka moc chtela kojit,ale mne kojila jen v sestinedeli,coz obrecela,a oba braskove sli rovnou na flasku,proste nemela mliko..ten tlak na kojeni je nekdy tak stresujici,ze i tady na webu sem cetla pribeh Bary,jak to stale resi ,ale ja to beru strizlive pokad to pujde v poradku,pokud ne neminim se tim stresovat.Spokojena maminka,spokojeny zazrak,ale dlouho kojit urcite nechci.Zacatek na imunitu a ztazeni delohy po sestinedeli uvidime.Ale po pravde receno,tady v cizine kazdy druhy nekoji,uz v nemocnici ohlasi,ze proste nebudou.Je tu jiny styl,spousta lidi jde treba po 9mesicich do prace na polovicni uvazek,zalezi na situaci.Materska se tu plati totiz jen 9mesicu a pak porad si sam.
    Ja tedy muzu zuztat dome dele,ale kazdy to ma jinak.Opatrujte zazraky a uzivejte poslednich dni s brisku.Lenik to ma za chvilicku pekny den

    #871340
    Anonym
    Host

    Hezký slunečný den!

    Vondíku, smála jsem se, když jsi psala o své princezně 🙂 . Prostě to má napsané v holčičích genech 🙂 . Moje holky se chovají podobně… Ale pravda, tatínek je v tom tak nerozmazluje (to by mne asi dost štvalo)…

    Moje máma mne už od miminkovského věku oblékala jako chlapečka. Nikdy mne neparádila. Jediné šaty jsem každý rok dostala od své babičky k narozeninám (ale byly krásné), také zlaté naušnice mi babička koupila, když jsem byla předposlední ve třídě (ve 12-ti!), kdo ještě neměl píchnuté uši… Vždy jsem obdivovala maminky kamarádek, které o ně pečovaly a kupovaly jim krásné oblečení, hezký penál (já měla v první třídě černý! byl sice z NDR, ale ta barva byla hrozná). Takže u nás to dopadlo tak, že si na holkách kompenzuji, co jsem kdysi nezažila 🙂

    Vše mají jen růžové nebo fialové, vlásky do pasu, za krásné šatičky bych dala poslední peníze. Penál do školy růžový/fialový. Když chtějí, pletu jim copánky, mají spoustu sponeček a gumiček… Chodí na balet (já jsem na něj začala chodit až v prváku SŠ) a koně (moje celoživotní přání projet se na koni jsem si splnila až ve 30. letech). A jsou moc spokojené a já také 🙂 Už když jsem tušila, že čekám holčičku, jela jsem do Nextu, kde měli výprodej a nakoupila růžová bodýčka s kamínky, šatičky, třpytivé džínečky… Můj manžel z toho měl málem infarkt, ale na svoje princezny je pyšný… Takže jsem v tom fakt hrozná. Jak to máte holky vy?

    Jinak mi včera oznámili výsledky a sice, že mi našli streptokoka. Pokoušel se o mne infarkt. Nikdy předtím jsem ho neměla… Naštěstí informace na netu mne uklidnily – při porodu se podávají kapačkou antibiotika. Trvá to asi 15 minut, po 4 hodinách další. Kontraindikace při porodu do vody to není. Miminko by tím mělo být dostatečně chráněno.

    Vymohla jsem si, že mne přeléčí (i když mi sestra říkala, že to nedělají) globulemi. Nechci riskovat, že ATB nedostanu 4 hodiny před porodem (mám ho docela rychlý) a tím by ztratila účinnost. Ale díky globulím se mi stala zajímavá věc – přestaly mi ty neustálé kontrakce a také neběhám celou noc na záchod… Takže jsem pochopila, že ten streptokok mi způsoboval dráždění dělohy i „nutkání“ běhat stále na malou. Takže se mi paradoxně nakonec ulevilo. V noci jsem místo 8x běžení na záchod, vstávala jen 1x a konečně jsem se také vyspala. Také děloha je tak nečekaně klidná, až jsem z toho nervózní… Takže se zdá, že do porodnice nepojedu tak rychle, jak jsem si myslela…

    I když, v pondělí má přijít bouřka. Tak uvidím, jestli me „nepřivane“ do porodnice. Minule jsem začala rodit před bouřkou a když se malá narodila, bouřka zkončila a vyšla duha – máme to natočené 🙂

    Holky, opatrujte se, užívejte si dnů slunečných a teplých.

    #871341
    Anonym
    Host

    tady zatazeno,ale kdo si pocka ten se docka,zitra a pozitri se snad zadari!!Zitra jdu vecer s lidma s prace,sef mi neplati materskou tak se zitra dozvim,ci neco poslal na ucet.
    ja sem vzdycky chtela segru,ale mam 2brasky,a ted cekam kluka takze u nas saticky asi nebudou.
    A holky jsou paradnice to je jasne!!
    Chci kupovat letenku aby jsme mohli jet za babickou do Prahy,uz prodavaji az do brezna.Tak cekam na porod,ze nam povrdi Joseph,abych mu mohla koupit prvni letenku.Tady je to do 2let zdarma sedi jen na kline.Chystam se na cely mesic v zime!!
    Jinak obleceni 0-3mne tu opravdu uz tece se skrine i 3-6takze akorat tak boty pozdeji.no ja uz koupila i zimni kombinezu chceme jet na tyden na hory a v lyzovani se budem stridat.Tehu si uzivam,ale uz se tesim na zazrak az mi uvolni organy,jeste 5tydnu a kam se bude roztahovat to tedy nevim!!
    Jinak maly bude spat na zacatek v kosiku u nas v pokoji,manzel bude u porodu a ma 3tydny volno!!Pak v srpnu prijede mamka,takze leto bude utikat a k tomu nake cviky na zahrade.Joga ma nejlepci.Vsichni se mi smeji,ze budu pry vyrizena,ale verim tomu ze 20minut jogy se da zvladnout pri slunicku to posily energii na cely den uzivejte tehu

    #871342
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo – je super, že tvůj manžel může mít 3 týdny dovolené v kuse. Alespoň se navzájem užijete a sžijete!!! Můj muž si vzal vždy jen 1 týden. Více nemohl… Pokud si s maminkou rozumíte, tak její pomoc bude k nezaplacení. Najít si na sebe po porodu 20 minut za den je nezbytnost, aby to člověk ve zdraví přežil… Dřív jsem to neuměla (heslo: vše pro šťastné miminko a uklizenou domácnost). Ale po čase je z toho člověk úplně zničený, zvlášť když má 3 děti rychle za sebou… Zničená matka = špatná matka 🙂

    A pokud jde o kojení… Naše maminky o tuto možnost často přišly (70-tá léta v českých porodnicích byl katastrofa pro maminky i miminka). A tak si myslím, že pro nás je kojení prvního dítěte o to novější. A musí se učit. V prvním těhotenství jsem jsem měla na kurzech i 2 hodiny věnované kojení a moc mi to pomohlo. Poprvé jsem byla v porodnici v Krči, kde zároveň sídlila Laktační liga. Takže tu byli vybaveni na dokonalou pomoc maminkám. Chtěla jsem kojit, ale nebylo to vůbec snadné. Až v porodnici zjistili, že mám vpadné bradavky (nikdo mi je nekontroloval a mně se zas tak vpadlé nezdály…) Měla jsem ragády na bradavkách, takže mi pak mimiko přikládaly PA, aby se co nejlépe chytlo a mne to tolik nebolelo. Dokonce jsem kvůli tomu byla o den déle v porodnici.

    Kojila jsem až do dalšího porodu. A s kojením mám spojené nejlepší zážitky 🙂 Jednak se při něm vyplavují do těla matky „hormony štěstí“, je to krásný čas „bytí s miminkem“ – takový zájem o mne nikdo jiný neměl 🙂 Když mělo dostat prso, začalo mávat tlapkama, zářili mu očíčka a lačně se přisálo :-). Také je zázrak, že jen z mého mléka tak rychle roste!!! Ale určitě si myslím, že pokud chce žena kojit, musí se na to připravit a v porodnici potřebuje kvalitní odbornou pomoc. Pokud ji nedostane (v některých porodnicích jsou sestry líné – je pro ně snažší dítěti vrazit glukózu ve stříkačce nebo čajík než podporovat maminku v kojení) a nastanou nějaké komplikace (a ty jsou z počátku skoro vždy), tak maminka odchází s lahví z porodnice…

    Myslím si, že je důležité, aby mamince pomohli začít kojit. Ale jak dlouho bude chtít kojit, bych nechala na ní. Na druhou stranu se takového potěšení chce málokterá žena zbytečně vzdávat 🙂

    Jak to plánuješ s kojením ty, Jogo? Co vy holky?

    Hezké odpoledne.

    #871343
    Anonym
    Host

    ahoj holky!

    nikisku podej hlaseni zda si jeste dva v jednom, uz se to asi blizi-moc na tebe myslim! jak to mas v planu az to na tebe prijde, co kristynka, bude s babi? a co tatinek pujde k porodu? drzim pesti 🙂

    ja mam do terminu 14 dni, vcera KO cukr, hemoglobin, vse ok, a to bylo naposledy hip hip huraa, ted az po porodu, no a dnes poradna, monitor ktg ok, tlak, moc ok, vaha poskocila na 71 tak mam uz +10 z toho posledni dva tydny vzdy 1 kg za tyden, no a cipek zatim zavreny, dr. rikala ze je to v nedohlednu. to je dobre, rada bych vydrzela jeste do konce pristiho tydne, manzel je zkousejici u maturit, a z toho se tezko uvolni, obe babicky pracuji, tak nejak by se to samozrejme zaridit muselo, ale pozdeji by to bylo o hodne jednodussi.

    oblikani holcicky si taky moc uzivam, ted sice trochu nejsou finance, ale dostala jsem jako podekovani karticku do h&m a tak jsem tam dneska pro lucinku vybrala ruzove saticky, leginy s maslickama a dve pekne holcici tricka. tak mam z toho radost 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist