Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871869
    Anonym
    Host

    Leniku a to asi blblbe pichla,kdyz mel malou boulicu co myslis,tak snad dalsi ockovani bude ok.
    Muj frajer se od vcera zacina pretacet ze zad na brisko,ani kalhoty od pizama mu nesli oblect,sikovny je,ale taky aktivni ted je v door bouncer,stoji a kouka,stale musi mit prehled,i kde je mamka ho zajima,je jak lepidlo ale v jeslickach je uzasny,moc ho chvali.
    Jinak je vysoky jak mala Amelie a ta je o 3mesice starsi,takze mame dlouhana po tatinkovi,dnes vecer jdu s holkama na vecu,mozna dnes na bazen,chodim 4*tydne tak si dam mozna pauzu,nic se nema prehanet,ze!!!pekny den holky

    #871870
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, je super, že si užíváš bazény a večeři. Dobře se o tom čte.

    U mne byla tato noc naprostý horor, vstávala jsem snad 15x za noc (manžel přijel z práce až po půlnoci). Ráno se mi dost motala hlava (chvílemi jsem ztrácela rovnováhu). Naštěstí přijela v 11 hodin máma a malého jsme jí na 2 hodiny svěřila a padla do postele. Tu bouličku prý má, protože zatnul sval na zadečku… To další očkování nechám přeložit z prosince na leden. Abychom na toto oba trochu zapomněli…

    Máma tu půlden vařila. Ale jak jsme velká rodina, mám pocit, že 1/2 jídel už padla na večeři 🙂

    Mějte se hezky. Klidnou noc.

    #871871
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Holky,přeju klidnou noc. Hlavně tobě,Leníku. Napíšu zítra,dnes škola,tak jsem hotová.
    Leníku,nám dávají injekce vždycky do nožiček. Možná se předejde tomu zatažení svalu,nevím.
    Dobrou…

    #871872
    Anonym
    Host

    Nam Leniku take davaji injekce do stehynek!!!!
    Mi mame dalsi ockovani az v roce!!3uz mel,tak muj zazrak si s mamcou opet povidal v 5.30rano nastesti usnul,jinka ted nak ji o pulnoci a pak vydrzi az do rana do 9.00na jidlo,ale se spankem to zalezi pokud se budi v 7.00da se,ale 5,30ci 6rana nepripada v uvahu
    zitra do prace,skola mne ceka 3.12takze to bude nabity vykend peknou nedeli

    #871873
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂 tak se hlásím z čech,využila jsem čtvrtečního volna,tak jsem dorazila na týden domů. V sobotu jsem absolvovala třídní sraz a první spánek bez malýho. mamka si k němu lehla a já spala vedle v pokoji. Všichni jsme to zvládli úplně v pohodě. I sraz se celkem vydařil,měla jsem z toho v neděli skvělou náladu. Dnes se chystám odpoledne na nějaké nákupy na Vánoce a zítra jsem se zařekla,že barák neopustím a budu s malým max na zahradě. Žádná Praha 🙂 Ve středu mám nějaké vyřizování po úřadech,tak toho bude až až…
    Co u vás novýho? Jogo,malej se dneska zrovna taky rozhodnul,že bude vstávat v šest,ale dělala jsem,že spím,tak si povídal a já mohla ještě odpočívat.
    Pište pište,zatím ahoooj 🙂

    #871874
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jsem ráda, že jsi úspěšně zvládla třídní sraz .

    Jogo, příště také požádám o včeličku do nožičky! Naše paní doktorka má novou sestřičku. Ta původní to dělala do stehýnka a děti mi u očkování nikdy neplakaly. Ach jo.

    N. mne dnes potěšil. Má 4 měsíce (skoro 5) a dnes se sám přetočil ze zad na bříško. Vždy, když jsem ho vrátila na záda, tak byl za chvíli zpátky 🙂 Asi už ho nebavilo, jak o něm píšu, že nechce zvedat hlavičku. Nebo ho nadchla chvála paní doktorky a trénuje na příští poradnu.

    Tato noc byla první relativně klidná. Od půlnoci se budil po 2-3 hodinách, ale po kojení vždy hned usnul. Spal až do 7. hodin. O víkendu, když se probudí, tak začne počítat prsty na rukou a brebentit. Když to uslyší starší děti, jedno z nich přijde k nám do postele a povídá si s ním. S manželem jsme tak nevyspalí, že se jen otočíme na druhou stranu a spíme dál. Náš spánek se tak protáhne do (pro nás sladkých) 8 hodin.

    Těším se, až bude N. ještě větší a odvedou si ho z ložnice k sobě. To pak budeme v sobotu spát až do oběda 🙂

    N. mi už několik týdnů kaká jen jednou za cca 4 dny. To jsem zatím nikdy nezažila.

    Manžel mne uhání, ať začnu chodit na plavání s N. To očkování a následná N. nespavost mne tak odrovnalo, že jsem nic dalšího nezvládla. Jen jsem se dívala po plavkách a nemohu je ve skříni najít. Možná jsem je dala v těhotenství na půdu…

    Co je nového u vás? Mějte se krásně.

    #871875
    Anonym
    Host

    Dnes sem byla v praci 11-15.30totalni pohoda,mohla sem byt i vice hodin ale uz sem nemela hlidani,maly se pretaci s zad na brisko ted stale,manzel mu rika maly had,na plavani se chystame v utery jde do jesli na 1,5 coz mam jogu a pak bych ho vzala pokad nebude spat ci jist!!
    U nas spani Skubino,kdyz povida,tak ja taky spim vesele dale pokad se dat a vzdy maly nastesti zatim usne,napr holky uz dal 2noci v kuse bez jidla,sice se budi a knoura ze spani,trosinku,ale dam dudana a spi dale,dnes vstaval v 7.00na mlicko a zase usnul,takze sem spala vesele do 10.00u mne sladkych 10.00Leniku,kdyz se zadari.
    Ockovani jedine do stehynka jen jim rekni!!
    Zitra mam masaz,maly je uz pekne tezky a mrstny,takze zada asi nic moc,co u vas jste v pohode jak furt nosite vsude mimca,treba se sedackou do auta se to opravdu pronese.
    Pekny vecer,maly knoura ha ah,a ja mohla byt v praci,no musim se uklidnit malemu je jen 4mesice a ja utikam do prace ha ha,ale od unora 2*tydne bude fakt super,nezli tam zchrachuji treba toho vyuzit

    #871876
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.Minulý rok jsem byla ve vaší diskuzi,ale jen krátce poněvadž jsem musela kvůli zamlklýmu těhotenství na revizi.V únoru se zadařilo a nyní jsem maminou pořádnýho cvalíka Maximka. Narodil se na magické datum 11.11.2011 a s mírami 53cm a 4560g

    #871877
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Předně gratuluji Peťule k prckovi. Tak jsi se konečně dočkala 🙂 ať jste zdraví a spokojení!
    Už jsem zpátky doma. Týden přeběhl jak voda. Malej byl zlatej,jen mám pocit,že kojení je stále častější. Jak v noci,tak i přes den. Zvažuji,jestli už nezačnu s příkrmama. Přes den malej vydrží max 2hod a v noci max 3hod. Taky nás zlobí dásně,je mi ho líto,úplně je drtí. používám nějaký gel,ale nemám pocit,že to až tak zabírá. Už aby se ten lump prořezal 🙂
    Co novýho u vás,holky? Leníku,jak si stojíte se spaním a kojením?
    Jogo,už se ti blíží škola,viď. Snad budeš pilnější studentka než já…:)
    Opatrujte se!

    #871878
    Anonym
    Host

    Super Petule uzivej zazrak co to ad a nenech se tocit tchyni,zbytecny stres!!mne taky driv tocily v praci ted tam chodim v nedeli,zase sem se tam chytla s jednim hnupem,ale pak sem to brala uplne jinak nez kdysy,Joseph na mne ceka doma,mam krasneho,zdraveho chlapecka a naky hnup v praci at se treba stavi na hlavu!!
    Skubino moc pilna asi nebudu,ale ta skola stoji velke penize,takze ty zkousky musim nako zvladnout.Hodne se ucim tim jak chodim na ty lekce yogy,to chodim 2*tydne
    Dnes bazen a steam room to byla pohodicka.zitra yoga,v stredu planuji s malym bazen.
    Jinak za posledni tyden mi maly spal 5*noci v kuse do 8.00tedy obcas se stavala na dudlik,ale jidlo az v 8.00,pak se budil dalsi 2vecery v 6.00na jidlo,lae zase usnul a 1v 2.00rano na jidlo,ja uz dala banan a jablko aspon 1*tydne pomalicku!!!!!!!!!!!!!!!
    Leniku co ty co deti spani???pekny vecer

    #871879
    Anonym
    Host

    kdysi oprava y sem to po sobe necetla,jinak pomalu Skubino zacinam nakupovat veci na leden,budu tam cey mesic,mamka pleny koupi,ale vezu si aspon 2krabice Aptamil,proste pomalu premyslim ci neco dokoupim,ale stale mam milion veci,kombinezu sem koupila uz v lete!!Ale ted v prosinci budou slevy tak nake jeans a frizovou mikcu no lidi se ptali co na vanoce malemu,takze zatim se musim drzet veci mam az do 2let komplet ha ah!!!!pak budou vydaje na skolni uniformy v 4letech az!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mela sem ginger latte s starbuks to je holky bomba,maji to jen v zime!!!tady je stale 12C,takze zima az asi v Cesku rovnou se snehem ha ah

    #871880
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Peťulo, moc gratuluji!

    Škubino, u nás je to podobné. Asi trochu horší… N. svrbí dásničky, celý den si něco strká do pusinky. Ručičku tam má buď jednu nebo obě najednou. V noci se mi budí po hodině, od cca 2 hodin tak po dvou hodinkách (jak jsem za takový interval šťasná). Takže jsem z nevyspání úplně mrtvá.

    Přes den také jí po 2 – 2,5 hodinách. Minule jsem psala, že kaká jednou za několik dní. Tak to se velmi změnilo. Má teď frekvenci několikrát za den, většinou ho musím i převlékat, zas nám „jogurtíky“ létají až na záda.

    Myslím si, že mléka má N. dostatek, ale kojením si ulevuje od bolesti dásniček. V noci mu kojení pomáhá pokračovat ve spaní – vlastně si jen tak cucá. Přes noc se pořádně napije je 2x. S přikrmováním počítám až od 7. měsíce… Jsme s manželem oba alergici, tak nebudu spěchat…

    Holky, držte se. Jdu za mým bekátkem, už mne volá…

    #871881
    Anonym
    Host

    Leniku tak hlavne at se ti spanek zlepci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mi zitra jdeme na bazen,maly na hodku do jesli ja hodim yogu,prosinec za dvermi ani mi to neprijde moc si uzivam maleho a v nedeli do prace je super.No tedy v uvozovkach,par lidi odeslo,ale treba to jeste procistit.Sef je moc slaby a biznis stejne zchrachuje tak treba vyuzit dokad to jeste funguje.
    Skubino a na jak dlouho ty mas materskou ty planujes zpet do prace??Mne od unora budou stacit 2dny maximalne,nedele a asi cvrtek 11-16.00ale to budu resit az v lednu casu dost.Neni to tak lehke s hlidanim,takze i ty nedele by museli stacit,pak bude jaro otevrene bazenky lepci nezli prace no ne ha ha,tak se opatrujte

    #871882
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Tak dnešní noc proběhla o trochu lépe. Zato včerejší večer a odpoledne jsem měla doma pořádnýho protivu.
    Leníku, s tím kakáním to máme teď taky nějaký rozházený. Momentálně spíš nic než jo a v bříšku mu to strašně škrundá a je vidět,že ho bolí. Dala jsem lžičku probiotik a uvidíme…
    K doktorce máme jít až 12.12.,čeká nás opět očkování a 6-ti měsíční prohlídka. S těma příkrmama počkám do té doby. Jsem se zařekla,že to prostě vydržím.
    Když to vydržíš ty,Leníku,tak já se budu taky snažit 🙂
    Jogo,mateřskou chystám na 3 roky a hodlám si ji pořádně užít. S tím mým pendlováním to nebude vůbec problém! 🙂
    Při prvním synovi jsem totiž pořád pracovala a neměla žádné volno. Stále jen podnikání a vydělávání peněz. Teď si to chci užít,když je to (zřejmě) naše poslední ratolest.
    Myslím,že ty si Jogo taky užiješ – bazénky,jóga,relax.. a na 2 dny do práce – luxus Tak to má být!
    A co ty Leníku,na jak dlouho si dáš mateřskou „dovolenou“ ?
    Holky opatrujte se,zoubky prořežte se a miminka spěte 🙂

    #871883
    Anonym
    Host

    Ahojky dnes s malym na bazenku super,budem chodit 1*tydne!!!!!!!!!!!
    A s prvnim jsi byla jak dlouho na materske Skubino??
    No ja se vlastne na plny uvazek uz nikdy vracet nehodlam!!
    Ma prace je flexibilni,takze napr uz mame letenky i na leto budem v Cz 22dni,takze jak pises prace trosicku a hlavne yoga a bazenky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Co Leniku spani moc ti preji at se to zlepci,vcera maly stal v 5.00dal si mlicko a usnul spali jsme oba do 10.00a frceli do sport centra na pul dne,no proste parada,zitra jdeme s manzelem na jidlo hlida babicka.
    Uz pomalu chystam vanoce at je naka organizace pekny vecer holky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist