Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881063
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    tak mám za sebou těhotenské testy n a cukrovku a řeknu Vám,že mi to vůbec nechutnalo,bylo to pěkn ě hnusné ta voda s cikrem…Já už si snad nikdy neosladím čaj nebo kávu 😀 Někomu to chutná,no,ale já jsem ráda,že to mám za sebou.
    Jinak si taky říkám,že mimčo je v bříšku někdy až moc živé-obzvlášť po té vodě tam začlo snad dělat salta a válet sudy,nebo co 😀 ale hlavně,že o sobě dává vědět,beru to jako,že je vše ok..Ale i tak se „ho“ občas ptám copak ho trápí a hladím ho 🙂
    Pan doktor nás pochválil-miminko,že krásně vyrostlo,skontroloval srdíčko a vše je v pořádku.Divila jsem se,ale přibírám snad podle příruček 😀 tak jsem ráda,lepší než moc,nebo málo…
    S plaváním ještě čekám,mívám výtok,tak jsem to řekla doktorovi,řekl,že tp těhotné mívají,pokud to nedoprovází pálení nebo svědění je to v normě,ale tím pádem jsme více náchylné atd,tak počkám na výsledky stěrů a pak se rozhodnu…Řekl,že to nezakazuje,ale nedoporučuje to,vzhledem k tomu,že nevlstním soukromý bazén a chodila bych do veřejného,kde je i více bakterií atd,tak nevím….Ale pomalu to zavrhuju,nechci nic riskovat.
    Co myslíte???????

    #881064
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Máji – já jsem na tom bohužel stejně, prostě se musíme co nejmíň namáhat. Také jsem sportovní typ a chybí mi dlouhé procházky, ale co naděláme… hlavně se opatruj, ať je všechno v pořádku.
    Peťulko – s tím bazénem bych to já neriskovala, mám totiž také výtok, takže jsem náchylnější k zánětu a těch jsem si na začátku těhu užila dost, tak raději bych byla bez bazénu – teď navíc musím max. odpočívat, tak to u mě nehrozí…

    Opatrujte se a ať je všechno jak má být!!!!

    #881065
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    dívám se, dívám a žádný nový příspěvek.
    Pokud už máte někdo zkušenosti, můžete mi prosím poradit s výběrem kočárku, resp. mi doporučit nějakou trojkombinaci??
    Budu vám moc vděčná. Pak si to někde odzkouším, povozím a rozmyslím se.
    Děkuji a opatrujte se!!

    #881066
    w wojis
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, tak mám za sebou test na těhu cukrovku, ale už na lačno jsem měla dost vysoké hodnoty 5,9 a ty další se dozvím pak u doktora, jen se dost bojím, v rodině máme cukrovku. Tak jsem to hned včera obrečela, nevím co bude a jaká rizika to přinese, dost se bojím.

    Luci o kočárku moc nevím, já mám kamarádku ta prodává v prodejně kočárky Tako, je to sice Polská výroba, ale jsou prý kvalitní a moooc hezké, mě se líbí tento: http://www.bebinka.cz/bebinka/eshop/42-1-Kocarky/137-3-Warrior/5/1967-Kocarek-Tako-Warrior-Ilusion-01

    Mějte se moooc krásně a poraďte mi co s tou těhu cukrovkou.

    #881067
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,
    tak moje testy na cukrovku dopadly výborně. A vůbec nevím Woji co ti poradit, ale pan doktor ti určitě pomůže:)
    Dneska jsem byla znova na 3D fotečku mimi,protože se minule nepovedla vyfotit, a mám konečně krásné fotky naší Elišky 😀 Sned to bude Eliška, protože mi to Dr. nepotvrdil na 100%, mezi nožkama ma pupečník, ale pindíka tam prý nevidí a už dlouho se mu nestalo, že by to nepoznal, tak nevím, mám nakoupit růžové věci *-)

    #881068
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    A já mám teda vybraný kočárek Dorjan Danny sport, je to trojkombinace a cenově dobrý, má ho i kamarádka a je s ním spokojená. Je to polská výroba, ale to mě nevadí.

    #881069
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    děkuji za typ na kočárek – určitě na to mrknu!
    Wojis: hlavně se nestresuj, musíš být v klidu. Dostaneš zřejmě nějakou dietu a budou tě víc hlídat. Je možnost, že se ti narodí větší miminko, ale to si doktoři pohlídají.
    Není to žádná tragédie.. My máme v rodině také cukrovku a na testy jdu za 14 dní, tak uvidím.
    Držím ti pěsti, snad to nebude tak vážné, jak to vypadá.
    Opatruj se a hlavně se snaž být v klidu.

    #881070
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    AHoj Tehulky moje 🙂 .. takze podavam info.. zitra zaciname 25tt 🙂 dnes jsme byli s malym na kotrole u DR. vsecko je v poradku,tak jak ma byt, malej je cipernej a velikej <:o) jinak uz jsme nabrali 11kg a testy na cukrovku mame negativni <:o) dalsi KO za 4tydny a jinak mam spise vice odpocivat nez neco delat jelikoz moje kotniky jsou vetsi nez vzducholode 😀 no jo co clovek ceka kdyz ma obri bricho a co vy?? jak je to u Vas?? 😛

    #881071
    y Ytagom
    Registrovaný uživatel

    Ahojík Lucko,

    já se teď taky koukám po kočárku a líbí se mi 2 velmi podobné – Camarelo a V Cross, jsou to trojkombinace (korbička, sporťák a autosedačka). Vedou u mě z toho důvodu, že jsou poměrně prostorné a snadno ovladatelné (všechno jsem si vyzkoušela).

    Stránky na kočárek camarelo: http://www.bejbycentrum.cz/?item=1554
    Stránky na kočátek V Cross: http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&ri=248

    Za měsíc si je půjdu znova prohlédnout a pak se definitivně rozhodnu, který si vyberu. Kamarádka má kočárek camarelo a je s ním maximálně spokojená. Tak jukni na stránky, třeba ti taky padnou do oka 🙂 .

    Opatrujte se!

    #881072
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Ytagom: moc děkuji za typy kočárků. Oba se mi líbí, hned si je někde musím vyzkoušet!!!
    Eveline: já jsem ve 24. týdnu, včera mi na UTZ potvrdili na 99% holčičku a přibrala jsem 4 kg. Mám se dobře, jen musím hodně odpočívat, protože mi malá tlačí na dělohu, ale má se čile k světu a jinak je u nás všechno v pořádku!! A na cukrovku jdu až za 14 dní.
    Opatrujte se a užívejte krásného počasí!!!

    #881073
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    já jsem zatím přibrala 4kg, je mi fajn nebýt těch bolestivých třísel, a mimi v bříšku pěkně řádí.
    Postýlku jsem si objednala na http://www.mamitati.cz , je hnědobéžová s medvídkem, už na ni čekám 3 týdny a nemůžu se dočkat:D

    #881074
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoooooj těhulkyy 🙂
    opět všechny zdravím…
    No…vidím,že se tu toho probírá pořád dost to mám radost…
    Na bazén nechodím,ptž mi doktor předepsal na ten výtok nějaké vaginální tablety,dneska doberu poslední,tak doufám,že už bude vše v pořádku…Musím říct,že jsem se zprvu vyděsila,když sestra řekla,at si příjdu pro léky,ale ujistila mě,že se nejedná o nic vážného,ba naopak v těhu o nic neobvyklého…No a taky jsem si všimla,že mi otíkají nohy,jak píše Ev od kotníků dolů,nejhorší to bylo poprvé včer večer,jsem z toho hotová,ptž mám těsné boty,což mi docela vadí při procházkách,jak se mám sakra procházet,když je to nepohodlné????:( No 12.4. jdu na další kontorolu,tak uvidím,jestli do té doby vydržím,nebo zajdu k doktorovi dřív…Nejsem sice extra sporťačka,ale tohle mi vadí,připadám si jako by ty nohy nebyly moje…Ale jinak nic,jak říkám od kotníků dolů otok,jinak vše ok…Bříško roste ukázkové,mám trochu strie,ale jen malinké,snažím se mazat kdykoliv to jde,takže se neděsím,že by nezmizely…Kdysi jak jsem přecházela s puberty do takového toho ženštějšího těla se mi udělaly daleko větší a taky jsou „skoro“ neviditelné“ 😛
    Ale to je fuk,pro mimi cokoliv,ono se to pak všechno vyběhá 🙂
    JInak máme nahoře asi 7 kilo,takže celkem normál stav…Doufám,že postupujícími týdny a měsíci se to nevyšplhá moc vysoko,ptž mimi teprve začne růst ajoo přibírat,že 😛 Jinak budem začínat 27tt…
    Kočárek mám taky ten Dorjan danny sport,myslím předlonský typ-ony se moc neliší,jen v ceně a barvách ty modely 🙂 .Kupovala jsem ho přes inzerát od té paní,psala jsem tu o tom už v lednu.Vezla jsem ho sice jen přes parkoviště,ale i tak jsem z něj nadšená,trojkombinace a už se nemůžu dočkat až v něm budu vozit 🙂 :$
    V úterý jdu na zkoušku do jednoho call centra na brigádu,tak mi držte pěstičky..Byla jsem na jiné brigádce,ale jednalo se o prodej 10 hodin v kuse na nohách což už nezvládám 😐 …
    jinak Vám co cukrovka nedopadla dobře,nebojte se,není to konec světa.Dostanete tuším nějaké léky a dietu-kterou asi při těch chutích bude nepříjemné dodržovat,ale věřím,že vše dobře dopadne a budete vy i miminka v pořádku.Moje sestřenice si těhu cukrovkou taky prošla a mimi je ok…Ona se tuším ještě doléčuje,ptž cukrovku máme taky v rodině,byla jen otázka na koho to z dědy přejde,no…Ale rozhodně neztrácejte hlavu,jsou horší věci a nemoci!!!!Vše bude ok 🙂
    Opatrujte se a zase písejte,posílám pozdravy a mimiš kopanec 😀

    #881075
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    já naštěstí otoky netrpím, na cukrovku jdu příští týden.
    Jinak se mi malá pořád tlačí dolů, tak po práci doma už jen odpočívám a vypadá to, že koncem měsíce končím v práci, nastoupím na dovolenou, abych si nepokazila průměr na mateřskou a poté navážu mateřskou. Záleží na mém zdravotním stavu.
    Opatrujte se, užívejte krásného počasí.
    Lucka:)

    #881076
    Anonym
    Host

    Ahojte maminky, chtěla jsem se Vás zeptat, zda jste již přemýšleli jaké plínky budete používat zda látkové, např. i ty modernější např. Popoliny, nebo jednorázové, akorát u jednorázových nevím, jak je to pak s tím balením na široko. Tak pokud máte někdo názor, prosím připojte ho. Jana

    #881077
    Anonym
    Host

    Ahoj Jani,
    na kurzu nám říkali, že pokud budeme používat plenky jednorázové, že se nemáme předem moc zásobovat, protože každé sedí jinak a každé miminko je anatomicky jiné, takže musíme zkoušet.
    Já osobně budu používat určitě jednorázové, látkové jsou možná ekologičtější, ovšem přidá to spoustu práce a raději se budu věnovat své rodině než strávit tolik času vyvářením a žehlením.
    Hezký víkend, Lucka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist