Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #880973
    2 25zuzana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky já jsem byla teď v úterý 18.1. na odběrech na triple test a výsledky budou do tří týdnů a teď v úterý 25.1. půjdu na UTZ tak už se těším vždycky se cítím líp když mimi vidím a když řekne doktor, že je vše v pořádku tak doufám ,že to tak bude.Mějte se hezky papa.:D

    #880974
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    tak vidím,a jsem ráda,že nejsem jediná kdo netrpělivě čeká na výsledky těch testů,je to hrůza…Upřímně se skoro modlím,aby mi nepřišel domů žádný dopis-u nás by to znamenalo nějaký nález a posléze odběr plodové vody…Tak ani netutám a doufám,že nic nepříjde.I když je fakt,že dvěma mým kamarádkám něco našly a po odběrech plodovky se nic nepotvrdilo a miminka,které se jim pak narodily byly v pořádku a zdravé 🙂
    Buďme trpělivé a hlavně v klidu,strachem si jen přivoláme neštěstí a neklid neporspěje ani nám,ani miminkům…
    Ale koukám,že kadžá máme jiný časový termin co se týče výsledků…Jedna týden,druhá tři a já dva 😀 Kamarádka z Valmezu věděla výsledky ještě ten den,už fakt nic nechápu,:D 😀 😀
    Mějte pohodový víkend a jak zmínila Borůvka bacha na ty mrazy,ptž zase zasahují 🙁

    #880975
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    moje těhotná kamarádka byla ve 12. týdnu na kombinovaném testu – vyšel dobře. V 16. týdnu znovu na tzv. triple testu a včera byla už 19+1, byla na kontrole, kde jí řekli, že to vyšlo špatně. Vůbec jí nezavolali, prý počítali s tím, že zavolá ona a asi pak zapomněli. A udiveně nechápali, jak jeden mohl vyjít dobře a druhý ne. Je to jen 4 týdny rozdíl. Takže někde zřejmě doktoři udělali chybu. Zítra jede do Brna na podrobné vyšeření.
    Já jsem ihned volala, jak dopadly mé testy a vše je ok, ale na ty druhé (16. týden) jdu až 8.2.
    Tak si to raději obvolejte!!!
    Mějte se krásně.:)

    #880976
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Oou,tak to je mi kamarádky líto,snad to bude mít n a konec dobré,budu držet palečky,pěsti…
    No já byla na těch prvních na začátku těhu a ted ten minulý týden,tam je delší rozdíl než 4 týdny,tak uvidím esik pak ještě nějaké budou nebo jak a hlavně jak dopadnou…no,snad dobře….
    Jak se jinak máte těhulky??Já jsem přecitlivělá,dneska mě zas bolí hlava,no jak na horské dráze.Ale jinak jsme s mimim OK..Začínám pociťovat takové „něco“,ale nevím jestli už jsou to pohyby,nebo co,ale kéž by ano,nemůžu se dočkat na pohyby a kopance 😀 😀 😀
    Zima zase tady,nic příjemného 🙁 aaaž aby bylo jaro-žádné vedra,žádná zima,takový neutrál a pohodička:) Pak už nám to k tomu porodu uteče a budeme maminky <:o) <:o) <:o)
    Zatím se opatrujte a zase písněte,papa…

    #880977
    Anonym
    Host

    Ahoj Lucko,tak je jasne,ze si kazda maminka ma volat o vysledky sama.. kdyby mel doktor vsecky obvolalavat tak by nedelalan ic jineho.. jinak samozrejmne to asi nebylo nic prijemneho.. ja si jdu pro vysledky pozitri. .tak to bude snad vse ok

    #880978
    w wojis
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, tak já byla na odběry teď v pondělí a výsledky mi řeknou až za měsíc při kontrole, tak nevím jestli si zavolat, nebo raději počkat, tak jak mi to řekli až za měsíc. No, ale to čekání je pro mě strašné, ale určitě nejsem sama.

    Mějste se moc hezky.

    #880979
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak naše odběry (zlínský kraj) se posílají do Brna a výsledky jsou vždy za týden.
    Doktor by měl volat, jakmile to není v pořádku – to je běžná praxe u genetiky, která by měla fungovat ve všech nemocnicích.
    Kamarádka byla dnes na podrobném vyšetření a na UTZ v Brně a vše je v pořádku. Čekají zdravého chlapečka, tak jsme si oddechli.<:o)
    Každopádně já si volám na každé výsledky.
    Tak se držte, holky. Papa

    #880980
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    AHOJ holky, jsem ve 14tt a termín mám 23.7.
    Jsem prvorodička, takže je to pro mě všechno nové a parádně si to užívám.
    První 2 měsíce jsem dost špinila takže jsem měla velký strach z potratu, ale už je to zamnou a už jsem se přehoupla do 2.trimestru.
    Špatně mi bylo jen trošku a chvíli ve 3 měsíci, jednou jsem zvracela, mám dost nízký tlak takže se mi pořád trochu motá hlava, ale jinak jsem v pohodě.
    Ale na mojem bříšku zatím nic není poznat.
    S přítelem se na mimi moc těšíme, je to plánované miminko a vyšlo nám to na první pokus.
    Nejsem vdaná a asi zatím svatba nebude, tak se chci zeptat jak to bude u porodu s příjmením a co si sebou vzít do porodnice.

    #880981
    Anonym
    Host

    Ahoj Máji,
    vítám tě mezi námi.
    Já mám termím 24.7., jsem také prvorodička, ale jsem vdaná, tak ti asi neporadím. Všechno se ale dozvíš od doktorky. Na to máš ještě čas. Navíc tady na babywebu najdeš seznam, co si vzít do porodnice.
    Já jsem první 2 měsíce také špinila, tak jsem pořád ležela a bývalo mi navíc celé 3 měsíce od rána do večera špatně. Ale už je dobře, bříško ale zatím nikde.
    Opatruj se. Lucka

    #880982
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Táááákže jsem naprosto zdraví a všecky testy nám vyšly negativní… 😀 jak já jsem štastnáááááá 🙂 jinak uz se prehoupavame do 5 mesice 🙂

    #880983
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhulky,vítám novou členku Maju 😀
    No s tím obvoláváním máte pravdu,je jistě lepší si zavolat a ujistit se,já budu volat v úterý,domů zatím nic nepřišlo,tak snad je vše OK…
    Začínám pociťovat první takové nepatrné pohyby,nejdřív jsem nevěděla co to je,ale jak jsem to konzultovala s ammkou tak říkala,že když mě čekala tak ze začátku to měla stejně jako já 😀 Tak se raduju…i když na druhou stranu smutním…Budu se stěhovat jak jsem chtěla,ale do úplně jiného bytu,než bylo v plánu a sama…Přítel trochu zlobí a já nehodlám čekat a se rozhodne,tak konám sama…Je to lepší než se stresovat atd…Chvíli chci žít sama,at si projasním hlavu a on ať zapřemýšlí…Neberu to jako rozchod,jen dočasné řešení, a aby mi nebylo smutno nabídla jsem kamarádce že můžem bydlet spolu…Přítele mám staršího,takže jemu nestačí dát na zadeček, 😛 😀 uvidíme co zmůže čas…Ať tak či tak,vždycky to bude otec mého miminka…
    Dneska mi už je líp,ale včera jsem ještě pofňukávala,ale bylo mi ještě hůř a miminku taky tak dneska už se směju,díky přátelům a rodičům u kterých jsem.A cítím,že miminku ten smích dělá dobře,tak jsem ráda…Ty nervy byly hrozné…
    Sice ho moc miluju a vím,že on miluje mě,ale někdy je potřeba aby city a láska šly stranou(jsem nějaká chytrá hahaha)…Tak mi držte palečky,pěsti at to dopadne dobře…Ale hned to nebude,chci čas,ptž to není poprvé,takže budu sobecká a užívat si sama sebe a miminka…A taky zařizování bytečku,to miluju 😛
    No nechci Vás nějak zatěžovat svými trablemi,i když už se stalo :$ ,ale ono je lepší se vypsat,vykecat naž se trápit…
    Přeju Vám dobré výsledky u testíků,kldiné dny a úsměv na rtech 🙂
    Ps.-Majo co si vzít do porodnice najdeš na netu a s tím příjmením,musíš před porodem na daný úřad i s přítelem sepsat nějaký papír či co,jsem se někde dočetla-pokud chceš aby mělo jeho jméno,jinak nevím a snad se nepletu…:)

    #880984
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    juhůůůůůůů Ev,gratulujíííííííí 😀

    #880985
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj MAJO
    pokud chces aby miminko melo prijimeni po otci,tak potrebujes s sebou do porodnice papir.. o uznani otcovstvi ( u nesezdaneho paru ) kde to tvuj pritel podepise a pak staci jen vyplnit papiry na jmeno a tam zadat prijmeni otce.. nic tezkeho to neni a kdyz tak se poptej u sveho lekare 🙂

    #880986
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Peťul mockrát děkuju.. ani nevíš jakej mi spadl kamen ze srdce az jsem z tozho normalne doma brecela 😛

    #880987
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    a jeste navrh se mi znemil termin porodu na 19.7.2011… takze bych mela rodit o tyden driv nez bylo puvodne v planu 🙂 tim lip pro me… ale uz to vidit spis na ten druhy termin 🙂 ale je to parada.. v 16tt a brisko roste jak zvody <:o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist