Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858429
    Anonym
    Host

    A jo,ty úpíšeš,žes to měla u holčičky…a jéje….tak to abych začala hledat jméno :o)

    #858430
    Anonym
    Host

    Veru já jsem slyšela, že o pohlaví rozhoduje chlap. Takže se podívej jak to vypadá z jeho strany.:)
    Rybízku díky, uklidnila si mě. Zdá se, že jsem přestala špinit. Obdivuji Tě, že zvládáš ty 12cky fakt
    Jinak co se týče jídla. Tak já mám takové výkyvy spíš. Třeba dopoledne mám strašnou chuť na ovoce a zeleninu z nezdravého jídla se mi dělá šoufl a na večer to mám chuť na hambáče, hranolky atd….ještě štěstí, že mám mekáče daleko jinak by to bylo se mnou špatné…bych skončila jako xxxxxl 😀
    Krásně se vyspinkejte a pohlaďte bříška. 🙂

    #858431
    Anonym
    Host

    Krásný večer, nobo noc. Ve středu jsem byla u doktora a na první co mě upozorňovala bylo, že můžu začít špinit a jako druhorodičku, mě může i bolet v podbříšku jako když mám menstruaci, prý je to normální, hlavně žádný stres ale každopádně platí, každé špinění radši zkontrolovat. A chutě:D U prvního jsem byla ulítlá na sladkém a to strašně a teď zas na pochutinkách typu restaurace….minutky, jednohubky, tlačenka….jen ta zelenina ovoce mi v prvním i v druhém případě nějak nejedou. Snad se udržím a nenaberu zase tu dvacítku jaku u prvního. mějte se krásně

    #858432
    Anonym
    Host

    ahoj tehulky,preji hezky a pohodovy den vsem.
    jak se citite po ranu?jak to tak procitam,tak jsem na tom s tema chutema jako nektere z vas:) pri prvnim sem nemela vubec zadny az me to uplne zarazelo,ted je to uplne o necem jinym…ani nevim,na co mam chut a kdyz nahodou,tak to zrovna neni doma a nez to mam,tak uz me chut prejde?taky se vam to stava?
    Jajo,myslim,ze mozna nejstarsi jsem tady ja,ale to bych vubec neresila a za starsi maminku se teda vubec nepovazuju,prvniho prcka jsem mela ve 34ch a vubec bych nemenila.ja jsem teda do 30 deti nechtela az potom,chtela jsem si uzit svyho mladi a myslim,ze se mi to podarilo..:D
    jinak my si pohlavi rict nenechame jako u prvniho,ikdyz nevim jestli to ted vydrzim,ale zase ten pocit prekvapeni az do konce je nepopsatelnej.se jmenama to bude mazec,mne se libi neco a manzelovi zase neco jinyho…:(
    se spinenim zadny zkusenosti nemam,tak vam moc holky neporadim.
    mejte se krasne,at se citite,co nejlip a krmte briska,ja uz si pripadam jako slon..hihi

    #858433
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,tak jsem dneska byla na první kontrole u doktora.Viděl bít srdíčko (ikdyž říkal,že to půjde vidět lépe asi příště)..asi jsem byla nějak špatně natočené nebo. 2.9. jdu na odběry a 8.9. do první poradny. Ptal se,jestli jím nějaké vitamíny a když jsem muřekla,že jím kyselinu listovou a Mamavit,tak mi mamavit nedoporučil,že prý se po něm rodí velké děti…..co já teď s obrovskou krabicí? :o( Fazol má 6mm,takže snad dobrý a odpovídá :o) Už se těším na další měsíc :o)

    #858434
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Bibi,u přítele v rodině převažujou chlapi,tak doufám,že byl silnější :o) Ikdyž ono je to stejně jedno,hlavně aby byl fazol zdravý a v pořádku

    #858435
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak jsem to zvládla přečíst snad všechno, ale mám v tom mišmaš. Jinak jsem z Brna, takže brňačky hlaste se – to byla myslím Veru a Lejka.
    Veru – taky beru Mamavit:-/. Takže není moc dobrý? Ach jo. Každý doktor taky řekne něco jinýho. Asi ho budu brát ob den.
    Kdo tady má nad 35? Počítám, že to byly asi 2 maminky. Mám obavy z rizik, která nás čekají, tak to můžeme aspoň probrat.
    Jinak dnes jsem byla na neplánované kontrole, bolelo mě dost břicho a to jsem celou dobu neměla. Vše v pořádku, ale dostala jsem Utrogestan (prý na udržení těhotenství) a magnesium proti stahům svalstva. Tak jsem o něco klidnější. Akorát mi vrtá hlavou, jak tady všechny píšete, že vidíte už srdíčko. Moje doktorka nemá v ordinaci UTZ, takže nevidím nic. 🙁 Myslela jsem, že aspoň dnes zkontroluje srdeční ozvy ale nee. Tak hezký víkend maminkám i fazolkám (nebo jak). 🙂

    #858436
    Anonym
    Host

    Barusko,asi co doktor to názor…koupila jsem si to velké balení a on říkal,že teda zatím to jíst moc nemám,že je to multivitamín a že třeba až jestli budou nějaké problémy s kůží,s padáním vlasů nebo kdyby vyšly špatně nějaké odběry,tak pak kdyžtak užívat.Takže to asi taky stejně budu baštit,jen občas.Protože vlasy mi padají strašně pořád :o) Říkal,že je to dávalo tak před deseti lety a že se potom rodily 4-kilový mimina :o))

    #858437
    Anonym
    Host

    Veru, hm, před 10 lety, tak to jsem si myslela, že už jsou ty vitamíny trošku jinde. 🙂

    #858438
    Anonym
    Host

    taky mě tím docela zarazil,zvláště když mému doktorovi sotva 35let (nebo aspoň tak mladě vypadá) :o) Ještě to zkonzultuju s mami lékárnicí,tak by měla vědět co bylo kdysi a co je dnes :o)

    #858439
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčata 😀
    jak se dneska máte? Doufám, že vás miminka netrápí. Mě je dneska fajn, jen mě dneska zarazil skoro manžel. Že prý jsem nějaká tlustá…což mě zaskočilo, protože ještě nemám problém se vlézt do věcí před těhu. Tak mě to rozesmutnělo a drží se mě to :'( . No já nevím s těmi vitamíny. Doktorka se mě ptala co jim tak jsem jí řekla, že tu listovku a ona mi řekla, že až ji dojím tak má jíst vitamíny od elasti-q. Mě se do toho moc nechce, protože se traduje, že těch umělých vitamínech jsou velké děti. Tak zatím je zeleniny a ovoce víc než dost, tak myslím, že malé to stačí a na podzim se uvidí. 🙂

    #858440
    Anonym
    Host

    ahoj holky, tak jsem ze zvedavosti koukla zda uz tady bude zalozeny duben 2011 a je :-). Tak se hlasim do klubu s terminem 7.4. 🙂

    #858441
    Anonym
    Host

    kdyz ctu o tech vitaminech – tohle je moje treti tehu a u obou predchozich jsem jedla jak listovku, tak tehu vitaminy. A obe deti byly v norme – 52 a 51,5cm a vahove 3600g a 3550g. Takze bych se vitaminu nebala. Ale je fakt, ze zalezi co jite. Ja co jsem tehu, nedostanu do sebe zadnou zeleninu – mam k ni skoro odpor (zatimco predtim jsem ji jedla porad). Verim tomu, ze telo si rekne co potrebuje a ceho ma malo :-).
    Preju vam vsem hezky den 🙂

    #858442
    Anonym
    Host

    Ladule vítám Tě mezi náma 🙂 Přeji Ti abys měla klidné těhu.
    Veru též Ti padají vlásky? To je hrozné co. Já když beru do ruky hřeben tak už se děsím kolik vlasů na něm zůstane. No a na polštáři každé ráno ustláno :'( Doufám, že už to přejde jinač budu na svatbě plešatá 🙁 .
    Dneska budu spát sama, přítel odjel ke svým rodičům zařizovat si rozlučku na příští týden. Já budu dělat rozlučku asi v mléčném baru 😀 . Tak těhulky pište novinky, jak se máte..:)

    #858443
    Anonym
    Host

    Bibi,já měla s padáním vlasů vždycky problém,ale zatím naštěstí nijak nepociťuju nějakou změnu,protože jestli mi začnou padat,tak jsem taky plešatá..ikdyž my to máme v rodině po otci :o( Zdědila jsem od každého rodiče ty „horší“ geny. Dneska mám teda takovou lemru,že sem i fakt nic nechce…..zítra jedem na svatbu,tak musím vyžehlit a nachystat věci,tak jdu na to,ať to mám z krku a můžu zase do pelechu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist