Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860223
    Anonym
    Host

    Hruštičko, už jsem ti poslala žádost o přátelství:-)

    #860224
    Anonym
    Host

    Cuco – tak to gratulka k novému vysavači :o) … my máme též nový, před Vánoci koupený, protože já jsem taková šikovná holka a rozbila jsem půl roku starý vysavač :o)))) upadl mi z ruky, když jsem vysávala rohy stropu … tak jsme ještě před Vánocema kupovali nový … a taky super :o))))
    Jéééé karneval … tak si to užijte holky, to bude paráda :o))))

    Já se dnes asi bouchla ráno do hlavy když jsem vstávala :o)))) … uvařila jsem tu znojemskou omáčku – a fakt se mi povedla – mňam … už se těším na zítřek až si jí dám, pak jsem udělala bramboračku a teď peču muffiny s čokoládou :o))) … mám zase vařící den :o) a dneska mě to fakt baví :o)))

    Majo – tebe na FCB taky ještě nemám 🙁 tak pokud chceš najdeš mě pod emailem sarkaemail@seznam.cz

    Tak jdu zkouknout ty muffiny, jestli je nepálím, udělám si večeři a zasednu k TV … nebo spíše zalehnu, pohodový večír těhulky a pohlazení Mimískům :o)

    #860225
    Anonym
    Host

    Šárko, přidáno….teda, když tak pozoruju jak vyvařujete, tak se stydím:-( U nás zajišťuje manžel stravu od té doby co mě pustili z nemocnice. V pondělí jdeme do té rizikovky, tak jestli mi řeknou, že se to nezhoršilo, tak snad začnu taky obstarávat domácnost.

    #860226
    Anonym
    Host

    Veveriku drž se, určitě to nebude tak černé, jak doktoři říkají a malé se umoudří a ještě chvilku vydrží 🙂 Myslíme na tebe.
    Já jsem si dneska upekla bábovku, pro chuť. Pozvala jsem tchána na zítřejší obídek – králíček už čeká 🙂 v lednici.
    Zítra se pojedu podívat za dědou, je v domově důchodců a moc ho nevídám, protože se tam tak často nedostanu – mám to z ruky- tak ho chci ještě vidět, dokud jsem schopná se kulit. Bříško roste jako blázen. Však taky dneškem zahajuji poslední třetinu 😀
    Mějte se fajne, pohlaďte bříška a užijte si hezký víkend!

    #860227
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Veveriku myslím na tebe a všecno bude oukej 🙂 To je jasná věc. Mimochodem…dneska jsem vlezla na váhu a mám kilo dole 🙁 Když mě je poslední dobou nějak zle…je mi pořád těžko,moc toho do sebe nenacpu…aaach jo a já bych přitom taaak baštila.Ale byli jsme dneska na pizze,protože jsme měli 1+1zdarma,tak to vždyck yvyužijem,tak jsem si dala…..ale to břicho už hodně tlačí.
    Taky mám dnes důvod k oslavě,protože jsme konečně dodělali tu brigádu,tak budu mít trochu klidnější režim.Jinak jsem se rozhodla,že fakt půjdu na mateřskou 8týdnů předem,tak mi to snad doktor napíše….jde to s firmou z kopce 🙁

    Hezký večer všem,já jdu zítra sice do práce,ale v neděli….v neděli mám od nového roku PRVNÍ celý volný den….a míním ho totálně celý proflákat <:o)

    #860228
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Holky nestíham. Veveriku přeji Ti aby ses dala brzo do kupi. Hruštičko já sem z Frantovejch. Ráno písnu víc jdu se pokusit usnout. Jo malinko zpestření: Takhle příde žena do práce celá rozjařená a samej úsměv a ženský jí říkaj:CO si proboha ze sebou udělala že vypadáš tak dobře?No a ona na to.Představte si včera večer manžel hodinu krásná předehra.dvě hodiny nádhernýho milování a pak si se mnou ještě hodinu povídal:P .No a ženský na to.No neříkej to Ti závidíme to se nám nemůže stát*-) :S . V tu samou dobu příde do své práce její manžel.Kruhy pod očima,rozcuchanej,strhanej výraz v tváři.No a chlapi se hned ptaj.Proboha co si dělal?Vypadáš jako by si celou noc skládal uhlí?No a on na to.Jo uhlí tyo by nic nebylo:( .Ani mi to nepřipomínejte:( .Představte si včera večer.Nejdřív se mi nemohl hodinu postavit,pak sem se nemohl dvě hodiny udělat a nakonec sem ještě hodinu nemohl usnout:'( :'( :'( . Pohlazení mimískům.

    #860229
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Jo u těhulek halooo mají další holčičku už od neděle ale nahlášená až teď.

    #860230
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    tak jsem se vzbudila do hodně blbé podoby – jsem nachřapaná – zatím jen rýma tedy, ale pořádná :-((( nesnáším rýmu … už včera večer jsem to cítila, protože mě bolela hlava … no a ráno šup a byla tu … to je to šílené počasí jednou 10 st nad 0 a pak zase mínusy … ať už to skončí, já chci JARROOOOO :o)

    Eviku – jéééé těhulkám halooo gratulka k další holčičce, tam se to rodí, jak na běžícím pásu … super, už se těším, až to vypukne tady :o)))
    Jinak s vtipem jsi mě dostala … jak blázen se tu směju nad notebookem … prý je na mě pohled pěkný tedy :o)))) ale hezky jsi pobavila do nového dne :o)

    Majo – přidáno na FCB … kráááááásné fotečky ze svatby :o))) jéééé já bych se tak vdávala :o))))) no … ještě si počkám …

    Dnes jsem byla dopolko nakoupit, tak jsem skočila u nás tu do textilu – ještě jsem tam nikdy nebyla … a čoveče překvápko jako blázen, oni tam mají samotatné odělení pro těhulky a kojící matky :o))) … tak jsem si rovnou pořídila konečně tu kojící košili do porodnice za 400,- pěkná růžová s měsíčkama na knoflíčky … a už jsem se poptávala po kojících podprsenkách, paní vytáhla tolik prospektů, že mi šla hlava kolem :))) a prý mě přeměří a objedná jí, kterou budu chtít a do 3 dnů jí mám na obchodě, což je bezva, když mi nebude, nechá si jí tam :o) … strašně ochotná paní :o) ….

    Tak já jdu začít ohřívat oběd … zatím se mějte krásně a brou chuťku i Mimískám :o)

    #860231
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Jak ste se vyspali?Já sem dlouho nemohla usnout tak sem se rozhodla že sem hodim ten vtip abych vás pobavila:D . Šárko dokážu si tě živě představit jak sedíš u noťase a chechtáš se.U mě to bylo stejný.Seděla sem v práci u stroje na uších sluchátka a poslouchala sem Evropu 2 s Marešem a Hezuckym no a Mareš tam hodil tenhle vtip.Málem sem se udusila smíchy:D 😀 .No a když sem se rozhlídla po dílně tak na mě všechny ženský koukali jako na blázna že se tam tak řežu.No samozřejmě že sem jim ten vtip hned zopákla a pak se řezali taky:) 🙂 .Nejůžesnější na tom vtipu je že komu ho řeknu tak říká že to je přesný.Ještě nikdo neřekl že tak to není.Dokonce i chlapi:D .

    #860232
    Anonym
    Host

    Veru, to nevadí, že jsi shodila kilo. Miminkovi je i tak dobře. Tak něco jsi přibrala, ne? Já teda se cítím taky strašně, když se najím třeba normálního oběda. Musím míň. Ale přibírám furt. Tak zatím myslím 8 kg. Užij si tu neděli, jo?:)
    Šáry, to je fakt dobrej kup. Mně se konečně taky povedlo a hned 2x. Vždycky mně to lidi vyfoukli. 😀 Sehnala jsem za 1500 Babysense, takže 2 desky (to jsem moc chtěla) a záruka do konce června 2012. To pak ještě v záruce i prodám, paní přidá i dáreček, ptala se mě na pohlaví miminka. A ještě hrací deku za 300, úplně novou, děťátko už lezlo, takže ji nepoužívali + hračku Fischer přidá.
    Hruštičko, to je dobre typ na papu, co jsi psala.
    Petspi, králíka mám taky ráda – smaženýho. 😀
    Tak jdu užívat víkend. Dítko odjelo ač ještě trochu nemocné na hory a Tom je v práci. Tak pojedu za tetou a strejdou do Tišnova. Bude sranda.
    Taky užívejte a mějte se.

    #860233
    Anonym
    Host

    Jo, Šárko, to je úplně zvířecí radost, když se člověku něco povede tak koupit. Že jo. 😀 😀 😀

    #860234
    Anonym
    Host

    Baruuuuu,a kde jsi sehnala tu hrací deku?Tu chci takyyyy :o))))) Ikdyž se obávám,že ji obsadí spíš Mikeš než Karolínka 😀 Ale abych se taky pochlubila,tak jsem si dneska objednala tři super hračky od Lamaze a bezvadné ceny..jednu mi koupí švica k svátku a dvě si zaplatím..byla jsem na ně kouknout v Puntanele a vypadají úžasně,ale ty ceny jsou šílené 🙁
    Barunko,přibrala jsem asi šest kilo,takže v pohodě…snad,ale malá se tam poslední dobou zase krásně mrcousí tak aspoň vím,že se má k světu.Užij si „volno“ bez syna 🙂

    #860235
    Anonym
    Host

    Barushko,

    no to si piš, že ano … jsem měla radost jak malá holka :o))) takže se ti vůbec nedivím, též bezva kup !!! jen tak dál 😀 jo a to jsem zapomněla dodat, že ta paní s tím monitorem dechu … ho nechtěla posílat poštou, že se bála, že by se rozbil, tak mi ho osobně přivezla domů … :o)))))) bydlí ode mě cca 60 km … no čuměla jsem jako na tu ochotu, přivezla i své miminko, byla moc hodná a ochotná a navýšila cenu jen o 50 kč za ten odvoz :o)))) no dobří lidé ještě nevymřeli … a též mám záruku do 2013, takže též prodám v záruce :o)))) Hrací deka je super věc … já mám novou z Pompa, ale stála nás 700,- kč … nj ale je nádherná – růžová semišová … úplně k pomazlení :o)

    Verunko – z hubnutí si nic nedělej nejsi sama … já též, já též … 3 kg dole … hlavní je, že se Prckové mají skvěle … :o))))

    #860236
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    jejda, tady toho zase je! Včera dopoledne u mě byla kamoška a tak jsme vyčenžovaly nějaký nošený věci, já jsem jí nechala oteplený kalhoty, košili a kalhoty a ona mě kojící těhu noční košili a nějaký věci na oblečení pro Karolínku a puzzle s medvídkem Pu (malá miluje puzzle). Cenově to bylo skoro šul nul, takže spokojenost na obou stranách 🙂 Paráda Včera jsem se vrátila ze srazu večer a ještě jsme jeli pro auto a pak už jsem byla jen v mailu a na FB a byla jsem k.o. Dneska jsem vstávala na brigádu a potom jsem vařila, prala a uklízela a tak to sotva stíhám teď 🙂 Teď jsem si sedla na chvilku na sedačku a ,holky, nemohal jsem se vzednout!! Záda v kříži bolí úplně neuvěřitelně, nejkvíc v pololehu, tak, že se nemůžu vůbec rozejít!!! :S A šlapat střídavě na jednu nebo druhou nohu, to skoro nejde, jakoby mě nechtěly nést a to mám na dnešek poslední calcium, tak nevím, co budu dělat a hlavně, mám strach, aby se to celkově nezhořšovalo 🙁 Kamoška měla poslední měsíc těhu nějaký skříplý nerv a chodila o berlích a hlavně hodně trpěla :S
    Evi, jo, já dělám zase něco podobného jako ty, ale s tím, že místo smetany zapeču vejce s mlíkem.
    Raduzko, tak koukám, že jsme na tom se zádama stejně… a jak proti tomu bojuješ? Já asi fakt budu muset začít cvičit!! Jaký byl srazík? U nás dobrý a škoda, že by jsi nepřijela do Brna. Máš to hodně daleko?
    Káťo, i tobě díky za receptík, to zní tkay dobře, vyzkouším 🙂 S termínem si nedělej hlavu, třeba to bude všechno jinak a můžeš rodit o tři týdny dřív a hned by jsi byla na začátku dubna 🙂
    Cucaracho, já právě taky možná nebudu moct dát nebesa, přesto že je po Karolínce mám, ale budeme to mít jinak uspořádaný v ložnici a nový (větší) skříně, tak možná bude postýlka v šikmině a to by se nedalo, ale to by mě bylo líto, jelikož se mi to líbí. Nechci je tak ani kvůli průvanu, ale na pokocháníčko. 🙂
    Šári, já myslela, že máš rřodiče daleko.. Proč si necháváš vše posílat tam? Od olejíčku byla mikča jen na dvou místech a v průměru asi do 0,5 cm na rukávu, dneska jsem ji prala, tak doufám, že to zmizelo, použila jsem Ariel na skvrny (mimochodem dobrá věc, na různý fleky pomůže!), ale to uvidím, až to uschne.
    Petspi, tak to je dobře, že je malá o.k.! Taky beru magnesko s B6, tuším, že magne B6 se to přímo jmenuje, takový potahovaný a menší a rozhodně se tlíp polyká než tak klasika, mě se totiž u všeho navaluje :S Navnadila jsi mě s těma knedličkama, mám je v mrazáku, tak se možná nechám na zítra inspirovat. A jinak budou řízky a opíkaný brambory a Coleslaw. Vždycky když se manžela zeptám, co mám v neděli jíst, odpověď je stejná- řízky 😀
    Veveriku, moc držím pěsti, aby malá chvilku zůstala v bříšku!!! Přeci jen, je to ještě hodně brzo :S Ty jsi nějaký 28 týden ne?
    Tak přidám příspěvek a jdu číst a komentovat dále… stejně by mi to najednou nevzalo… 🙂

    #860237
    Anonym
    Host

    Rybízku,
    rodiče mám 40 km odsud, ale bohužel, jak už jsem psala, máme panelák v rekonstrukci, zaplaťpánubohu okna a zateplení je už hotové nebo bylo už 10.12. ale vnitřek paneláku (chodba, sklepy, schody) jsou v havarijním stavu … až včera nám zabudovali schránky s tím, že klíče ještě nemáme, má je majitel … a zvonky nemáme, takže by se k nám pošťačka těžko dozvonila … a ty zvonky mě už štvou a to jsem se dozvěděla, že je firma bude dělat až v dubnu :-((( to mě šlehne … takže když si něco objednávám, tak můžu leda tak PPL, protože ti volají, než to přivezou a já v klidu můžu seběhnout ty 4 patra a čekat těch pár minutek než dorazí … s poštou to tak nejde :-((( nikdy nic nepřiveze hned druhý den a hlavně nás tu nikdo nezná, takže by mi zajímalo, jak by nás honili … takže je pro mě lepší si to nechat posílat vše na trvalý pobyt k mamině a jednou za 14dní když tam jedu si to vyzvednu a poplatím :o) … asi tak … no nemám to tu jednoduché … :-((((
    No nic zase mi pálí žáha jako blázen a zásoby rennie docházejí … to bude zase noc … jdu si zalehnout k TV … brou nocku všem hlavně Mimískům :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist