Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,461. až 2,475. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860718
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ježkovo voko, holky co to provádíte? Hezky ležte at tam mimískové ještě chvilinku vydrží, na obě budu myslet a držet palce. Doufám, že teda budete vzornější pacinetky než jsem byla já. Já jsem tomu ležení moc nedala, tak jsem zvědavá na páteční kontrolu.

    Rybízku: Ten internet v telefonu je fajn. Já si tam vždycky všechno počtu a pak jdu na PC reagovat. Myslím, že to bude fajn i až budu v nemocnici, ne teda, že bych počítala s tím, že tam na něj budu mít čas 🙂 Ale aspon na Vás budu moct někdy nakouknout:)

    Majo moc gratuluji a držím palce ať se tedy maličké co nejdříve narodí 🙂

    Já mám od včerejška takovou divnou náladu, takovou melancholickou. Večer mě začalo bolet břicho, tak jsem se vylekala, ale zaspala jsem to a ráno po bolesti ani památky tak nevím.

    Holky chtěla jsem se zeptat, z bradavek mi pořád něco teče, zatím jsem to řešila těma jednorázovýma tamponama do podprsenky, ale přijde mi to škoda, vždycky ho vyhazuju ani ne moc špinavý. Napadlo mě pořídit si ty pratelné, nemáte s nima některá zkušenost?

    #860719
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Díky že se mnou soucítíte moc mi to pomáhá.Dnes mi je o něco líp bříško tvrdne jen občas a Matyášek sebou mele tak akorát a ne tak zděšeně jako včera.MAJO tak to je krásný hlavně že se cejtíš v pohodě.A váha miminka přímo nádherná.Budu držet palce a myslim na Tebe jo a kdyby si náhodou nemohla zkontaktovat tu Ivetku tak můžeš písnout klidně mě já tu budu pořád tak děvčatum můžu vzdělit já tu tvou krásnou novinku Moje číslo:77765492.VEVERIK to co ti teče z prsou je mlezivo.Je to normální tím se miminko živí než se Ti vytvoří mateřské mléko.Je to taková čiro nažloutlá tekutina.Samozřejmě že po porodu ho bude víc.Mateřské mléko se začíná tvořit až druhý den po porodu.Já to mám také už nejméně měsíc a v předešlích těhotenstvích taky.Někomu se mlezivo vytváří dřív a někomu dýl.

    #860720
    Anonym
    Host

    Evíku, tak to je dobře, že už se cítíš líp, tak jen stále dodržuj režim klídku a odpočívání ať si to nepohoršíš!

    Veveriku, zkušenost s pracíma vložkama do podprsenky nemám, ale zakoupila jsem od Farlina 3 páry a chci to po návratu z porodnice používat. Do porodky mám tedy jednorázový a pak když někam vyrazíme taky, ale na doma si myslím, že se užijí ty pratelné.
    Kamarádka je měla a chválila si je. Stály asi jen 125Kč objednala jsem je přes tu internetovou lékárnu
    http://www.lekarna.cz. Ale jistě se dají sehnat i v nějakým kamenným obchůdku se všema potřebama kolem kojení, miminek a tak.

    Jdu si dát kafíčko slaboučký a asi neodolám a přikousnu k němu i vánočku s máslem. Babička dovezla i koláčky makové a tvarohové tak teď váhám co si dám za dobrůtku. To bude shazování po porodu:( .

    tak se opatrujte a pohodu do bříšek:) !

    #860721
    Anonym
    Host

    Ahoj holčiny,

    teda já jsem právě dočetla všechny příspěvky od minula a nestačím se divit! :O Jenom kulím oči 😐 Ale určitě to bude nakonec všechno dobré, uvidíte!

    Naposledy jsem tu byla v pondělí, četla jsem zprávu od Šárky, jak dobře dopadla na kontrole a že je Natálka krásně natočená, super! <:o)

    Já byla na kontrole včera, jako Evík a jako měla jít Rybízek. Myslela jsem na vás holky, jak vám to dopadne.. ale tohle jsem teda nečekala. Mně dopadla kontrola normálně jako několikrát předtím – tedy Sárinka je v pořádku (to je hlavní!!!), váží už skoro 2 kg (1936 g, jsem 32 + 3 tt) – a je pořád koncem pánevním. Vrátila jsem se včera docela pozdě a unavená, tak už jsem ani neměla sílu si to sem jít přečíst a ozvat se. A taky jsem si myslela, že si přečtu, že už i Rybízek a Barča má mimčo hlavičkou dole a já jsem zbyla poslední – a z toho bych určitě večer chytla depku (tedy samozřejmě ne že bych vám to holky nepřála, aby se mimi otočilo, jen prostě bych měla splín z toho, že už zůstávám sama…).

    Holky, Rybízku a Evi – vy se hlavně hlídejte, šetřete, nechte se pěkně všemi obskakovat, berte to jako užitečný tréning partnerů na dobu, která za chvilku přijde a kdy se nám bude moc hodit, že partner umí obsloužit domácnost, když je třeba! 🙂

    Majo, Tobě moc přeji, ať už se dočkáš vytouženého miminka – v době, když už je to O.K. <:o) Taky znám víc holek, které měly problémy, zažily hospitalizaci a nakonec miminko v pořádku donosily 🙂

    Tak se všechny opatrujte a hlavně ať je vše v pohodě, jak má být!

    #860722
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak se poslušně hlásím po další kontrole 🙂
    Dr. mě nechala sedět teda hodinu v čekárně, přitom mám ležet že..? Ehmm ehmm… no nic, tak jsem si řekla, že zase asi nebude tak zle se mnou…
    Přečečtla si zprávu z nemocnice, zkontrolovala varix, ten je o.k., nezvětšuje se, udělala mě UZ spodem čípek a přes břicho zkontrolovala berušku, poloha koncem pánevním stále :-(, jinak má nějakých 2160 g, takže pěkně nabírá, idkyž mámě se nevyrovná! 😀 Jsem přibrala za 14 dní dvě kila zase!! :O Čípek se nezkracuje, má nějakch 38 mm, tak prý o.k., takže to by mě mohla zhodnotit Mája, když se na tu hodnotu ptala, tak ví… Takže prý dkonoce nemusím furt ležet, ale odpočívat ano, tak to dělám tak jako na střádačku.. 🙂 Možná si dneska dočtu i vaše příspěvky. Už je mě smutno po malé, pěkně mi poplkala do telefonu 😀 , tak si pro ni zítra jedeme k babičce a jsme pozvaní na oběd, tak mám v kuchyni „dovolenou“, ikdyž musím říct, že Aleš myje nádobí, sice to není, jak bych si představovala, ale snaží se a to se cení! 🙂 Dneska upekl maso a ohřál kchel, co jsem měla uvařený v mrazáku. Jak se kolikrát ty rychlovky hodí co? 🙂 A teď dokonce vysává.
    Po cestě od dr. jsme se museli stavit nakoupit, doma už panovala bída! 😀 Koupila jsem si konečně aspoň porodnický a kojící vložky, kdyby náhodou. Dneska mám v plánu vypracovat seznam a v pondělí musím konečně na odběry krve, tak bych už dokoupila zbytek na miminko a do porodnice. Chystám se do DM drogerie. Můžete mi některá napsat, jak je to tam s těma slevama, či tou jejich kartou, jaký slevy a jak probíhá ta registrace? Díky moc. Když už bych tam toho brala víc, tak už by byla sleva asi citelná. 🙂
    Mám pro vás důležitou zprávu!!! Veru1nka psala sms, že je od neděle v nemocnici. Prvně nevěděli, co jí je, nakonec je to zánět ledvin, tak dostává infuze a ATB. Možná by ji zítra měli pustit, takže jsme byly v úterý v noci kousíček od sebe, aniž bychom jedna o druhé věděly. Byla i na JIP, teď už je na normálním pokoji. Mám vás všechny moc pozdravovat. Myslím, že se brzy ozve sem. Tak jim držme pěsti holkám!!!! 🙂

    #860723
    Anonym
    Host

    Rybízku, tak to asi tak špatné nebude, když lítáš po nákupech:P Ten čípek máš dlouhý ažaž, co ti řekla doktorka, že to je? Dráždivá děloha? Jinak k té registraci v DM, mrkni na link http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=6

    #860724
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Tak sem sem chtěla nakouknout ještě včera večer a oni nebyli strány k dispozici:( .LENI gratuluju k dobrým výsledkům z kontroli.Sárinka má rásnou váhu.A rčitě se otočí mě se holka otáčela taky na poslední chvíli před porodem.RYBÍZKU sem ráda že Ti kontrola dopadla dobře i když ta tvá doktorka nevím ,nevím.Asi bych jí poslala někam s tím jejím přístupem.S tou Veru1nkou mě to mrzí čím si ještě musí procházet. Jinak u mě včera byla kamarádka která mi sehnala vjetšinu dupaček na Matyáška a dovezla další várku dupaček a košilek.Sice už toho mám až až ale jsou tam tak krásný dupačky že sem neodolala a vzala to všechno.8 kousků za 120kč.To je krása ne?No a i kdyby to všechno malej neunosil tak mám dvě dcery kterým to všechno schovám.Dovezla mi od ní ještě dvě krabice vložek do podprsenky že už to kamarádka nestačila spotřebovat a mě se budou určitě hodit.Taky sme hned zavolali kamarádce od které si budu brát to hopací lehátko za 350kč aby ho náhodou neprodala někomu jinému.Koukali sme už minule v Tesku tam ho mají za 1400kč.Pokecali sme si krásně,drbli co se dalo,dali si k tomu čaj a nakonec kamarádka odjížděla až v po desátej večer.Včera mi posílala zprávu ex tchýně která se zrovna vrátila po operaci z nemocnice že se mam šetřit a že mam na sebe dávat pozor.že mě má moc ráda.No jasně ona mě třeba ale já jí vůbec ne.Za tu faleš s jakou se ke mě leta chovala jí určiě budu milovat ne?Mějte se krásně a pohodičku do bříšek.

    #860725
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    taky jsem si včera večer chtěla dočíst příspěvky a stránky byly k.o.! :O Ale už je to dobrý, tak jdu dohánět!
    Evi, gratuluju k dobrému kaufu, to se hodí! Právě jsem taky přemýšlela o lehátku, ale furt mě svádí ho nahradit autosedačkou, jak jsem to dělala u Karolínky, tak nevím, co vy na to holky..? Už se dočítám zpětně, jak ti taky začalo trvdnout bříško, tak držím pěsti. Ale myslím, že si tě dr. pozvala dost pozdě na to, že se jsi v takovém stavu, já měla čípek 4 cm a hned druhý den mi to moje dr. zkontrolovala.. asi měla černý svědomí!
    Májo, no asi to se mnou zase nebude tak horký a to je dobře! Ale i tak mě to tvrdnoucí břicho otravuje a zárověň straší…proč to tak je!!!??? :S Právě i v té nemocnici říkali, že to může být ta dráždivá děloha a jak mimi kope, tak to tvrdne. Prvně jsem si myslela, že to trvdne tam, kde natlačí zádička, ale omyl, tam má nožičky a ručičky na té straně a jinak je myšička jak přikovaná, vůbec se z té polohy nemíní hnout! A jak ty? Jsi v pořádku? Už tady dočítám, že se mimi pomalu chystá, to je paráda, teď už může viď? <:o) Napsat můžeš i v noci, dám to sem vědět hned, jak to nedřív půjde.. 🙂 Bude mi ctí!!! 🙂 To už bude určo brzy, mě to podle čípku nepoznali ani den před porodem, takže śi myslím, že už to máš fakt za pár.. oni takový věci neříkají, když si nejsou jistí.. Tak kliďo napiš, když začneš rodit, dám to holkám hned vědět a budeme držet pěstičky!!! 🙂 A ať to hlavně probíhá hladce!!
    Leni, nezoufej! Naše malá se s tou polohou taky ne a ne umoudřit. Co se týká váhy, tak jsem 33+6 a mimi má těch 2160 g. Celkově to s prací nepřháním, tak normál.. Praní teda odložím na příští týden a dneska jdeme na obídek ke tchýni, tak vařit nemusím, ale dr. mi včera řekla, že je čípek o.k., tak nemusím ležet s nohama nahoře. 🙂 Hlavně že je tvoje mimi v pořádku a třeba se ještě přetočí. Dost slýchám, že to udělá miimi až před porodem! Sestřičce se podařio mi udělat pěknýho monokla od injekce magnezka :S
    Šári, snad už prblémy s vracením obsahu žaludku do trubek přestalo! Ale musím přiznat, že jsi mě pobavila! 😀 prý vracení do trubek… 😀 Mě bere děsně ta žáha +o( Vlastně musím říct, že se mi něco prodbného stává taky, když položežím na sedačce, tak si musím rychle sednout úplně a většinou se mi podaří odříhnout a je to dobrý… ale nepříjemný!
    Baru, tak to máš podobný nález jako já, tvrdnutí, ale bohudíky neotevíráme se! A to je dobře! Taky se holka šetři! Depky mám též, asi proto, že ještě nic nemám, ani tašku do pordonice, ani vypraný oblečky, ani kočár, ani postýlku … 🙁
    Jity, musela jsem se pousmát na monitor, jak jsi to psala! 🙂 Ty jsi taková optimistka, díky! 🙂 Taky jsem ráda, že se vám sem na BW můžu svěřit s čímkoliv.. Jak je Julince, doufejme, že už líp!

    #860726
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem dočetla všechny příspěvky.. Vzbudila jsem se 7:10 a už jsem nějak nemohla zabrat! :S A to jsem šla spat o půl druhé!! Závidím Šárce, ja pěkně spinká!! 🙂 Aleš teď vstává a říká: „Ty si vůbec nevážiš toho, že můžeš spat, když je malá u babičky“ 🙂 Tak nevím, jestli už se to ve mně všechno míchá.. stačí, abych se probrala, začnu přemýšlet… asi co ještě všechno nemám a je po spaní :S
    Právě ladím malé povlečení, prostěradlo a kapny do té nové prostýlky (Veveriku, nakonec z toho Vracova, v Jysku měli prd!, Fakt ani jedno povlečení na ty menší kapny) a objednám ten kočár, už mi napsali z toho obchodu. Včera jsem se nemohla rozhodnout, jestli koupit i vložku a nánožník, tak jsem si nechala na rozmyšlenou do dneška, jelikož to budu potřebovat až do sporťáku, cca v září, takže mi to přijde zbytečný za o teď utrácet, jsou to skoro dva tisíce. Včera jsem si objednala černou kojící podprseknu, jelikož na běžný nošení mi je bílé líto, brzo zajde a jen za 195,-, tak kdyby jste někdo ještě neměly, hodím odkaz, ale vy jste holky připravený, na rozdíl ode mne, tak už asi máte. 🙂
    A musím se konečně rozhodnout s odstínem skříně do ložnice, Aleš to vždycky začne řešit večer a to už při tom umělým světle není vidět rozdíl v odstánech, tak to je na prd. Chtěla bych to totiž co nejpodobnější k jedné komodě, co máme z Ikea. Musím jít zavčas vybírat! Už aby to bylo hotový!!
    Tak pěkkný den všem a dobrou chuť k obědu 🙂
    Ráno jsem četla, že je těhotná Agáta Hanychová a kdyby jste ji viděly, jak mluvila, jak suverén!!! Já ji tak nemám ráda. Prý se nebude absolutně omezovat kvůli miminku ani těhotenství a bude pracovat do porodu a měsíc po poprodu. No mluvila, jak kdyby tomu rozumněla a rodila už nejmíň třikrát, tak hlavně, aby jí to holce vyšlo!!! Prý nepracuje na stavbě, tak proč by měla s prací sedknout, no děs, vašk se mrkněte, krá** jedna! 8o|
    http://www.super.cz/clanek/45009-hanychova-o-svem-tehotenstvi-byvaly-milenec-ji-zhrzene-vynadal-do-svini.html

    #860727
    r rybízek
    Registrovaný uživatel
    #860728
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojky všem,
    …jo rybízku já taky Agátu taky nemusím podle mě je jednoduchá kr..a
    Jinak holky já jsem v 17t a cítím už první pohyby… mimísek se snaží o kopanečky tak si to užívám:D Měj te se pěkně pá

    #860729
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojky všem,
    …jo rybízku já taky Agátu taky nemusím podle mě je jednoduchá kr..a
    Jinak holky já jsem v 17t a cítím už první pohyby… mimísek se snaží o kopanečky tak si to užívám:D Měj te se pěkně pá

    #860730
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj holky,

    to my včera měly návštěvu,tak jsme ani web večer nezkoušela:) Donesly červené vínečko,tak jsem měla radost,že je červené a můžu si troch dát:)

    Jinak teda je to síla…snad Verunku brzo pustí! Co vy provádíte holky, mě skoro začíná připadat nenormální,že mě nic takového není, když polovina z vás lítá po doktorech – v reálu mi to tak teda naštěstí nepřipadá 🙂 🙂 . Hlavně že jste všechny nakonec docela dobré a jste doma, krom Verunky.
    JJ, Rybízku, když tě může nechta hodinu v čekárně, tak to ti pak ani nemůže říct, že by to bylo nějak extra vážné.Je to stejně zvláštní přístup doktorky:S
    To jsem zvědavá na barvu skříně, snad objevíš tu stejnou…tohle je vždycky trochu komplikovaný to odhadnout co nejpodobnější.

    My jdem dneska s Radimem do Spořitelny, protože tam má zřízení inkaso, který zřádily nějak blbě a má kvůli tomu penále..takže doufám,že odejdeme s tím,že inkaso zprovzní a zapltí i to penále, ze který můžou!!!:@ Není to moc, ale i kdyby to bylo pár kaček, ať si to užijou a mají s tím trable,když kvůli nim člověk nemá klid.
    A já doufám,že mi už vydali novou kartu k účtu se správným jménem – jojo, je fakt možné, že mi dali po roce kartu se starým jménem, člověk nechápe…logicky už by to v tom systému ani neměli mít kde vzít, když výpisy chodí na správnou adresu i jméno:^)

    Jdu se zušlechtit,ať pak můžu vyrazit ven 🙂

    #860731
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    Rybízek se nám hezky rozjel s písáním – super !!! :o))) je vidět, že jsou na Tebe hodný a půjčí Ti noťase – teda jestli tě nepřechvaluji a ty nesedíš u compu !!!! … šetřit se musíš !!!
    Teď jsi mě pobavila ty … s tím, že jsi si na mě vzpomněla jak spinkám :o)))) jooooo Ivet, já ale spinkám, jen když má Aleš ranní, nebo noční … takže dnes má odpolední a strašil tady už od půl osmé … tak jsem ho sjela, proč nespí, když může … no on prý nemůže, jak je světlo :D:D:D … takže jsem se jen tak dospávala a v půl deváté vylezla … no a on se za půl hoďky zbalil a šel do posilovny … no to by mi jeblo 😀 8o| … to vědět, tak spím :o)))
    No vracení do trubek pokračuje – minimálně 3x za den to pocítím a jak jsi psala ty – musím si okamžitě sednout a buď si odříhnout nebo to zažehnat mlékem, nebo bych se poblila 😀 +o( … když už žáha dá pokoj, tak zase toto … ale můžu říci, že jsem párkrát pocucla Rennie a taky mi to na to pomohlo … ale zásoby Rennie už mi rychle docházejí … musím pokoupit …

    Já se ještě od té chřipky nehla z baráku, když nepočítám v pondělí poradnu 😀 … Aleš mě nenechá jít ani do krámu – říká mi pořád, že je to daleko, že nikam, ať se šetřím a hlavně, že jsou všude chrmlající důchodci, tak ať se nenakazím … jsem ráda, že nakupuje, ani mu nemusím psát nákup – to už musí být, ale stejně bych potřebovala nakoupit já … já to totiž musím vidět :o))))) a vím přesně co koupit … takhle vím prt co mají 🙁 … ale na druhou stranu můžu být ráda, že jsem doma v posteli a tzv. mám nohy nahoře … nalítám se ještě dost, si myslím :o)

    To s Verunkou je mi to lítooooooooooooooo … holka jedna … co nám to dělá :'( … stejně je nějaké blbé období koukám … Cuca, já, Barushka … depky, …. Rybízek, Evík a Verunka cestují po nemocnicích :-((( no ať už to všechno skončí a můžeme se těšit z mimísků 🙂

    Rybízku já taky ještě nemám přichystáno a sbaleno do porodnice a ani věcičky nemám vyprané – včera jsem se teprve rozhoupala k umytí té nové komody, co Aleš sestavil pro malou … tak prát už začít můžu, ale nějak není chuť … a s taškou do porodky mě tu pořád straší Aleš … ať si jí už sbalím … mu furt říkám, že je čas 😀 … no doufám, že je …
    S tou skříní se už rozhoupejte :D:D:D … jo a jak jsi psala o tom lehátku … tak já ho též nemám … mám pouze tu deku s hrazdičkou na hraní a ten válecí pytel … budu to též řešit autosedačkou – vajíčkem … dá se v tom krásně kolíbat, nebo tím válecím pytlem, tam se jí to bude válet … takže lehátko neřeším … zbytečné peníze … a ten zbytek k tomu kočárku, nemusíš teď objednávat … na co taky ??? … když jak píšeš budeš potřebovat až v září, též zbytečný výdaj, šetři korunky pak dokoupíš …

    #860732
    Anonym
    Host

    Lenko – gratulka k hezkým výsledkům v poradně a s polohou si nedělej starosti … nejsi v tom tady sama … i Rybízek, hlavičku vzhůru, třeba se Mimísci umoudří těsně před porodem … hladit a přemlouvat prozatím :o) … a i kdyby néééé, tak císař má svý výhody přeci, já když nad tím teď tak uvažuji, že kdyby mi dali na výběr, tak bych byla v prčicích jak Baťa s dřevákama … nevím co je lepší, ale něco mi napovídá pro císař … včera jsem měla zase rozhovor po skypu s kámoškou, která rodila před měsícem :-((((( jsem jí nemohla nějak zastavit pusinu, aby mi to nejhorší neříkala … *-) *-) *-) no řekla všechno, až se mi z toho normálně dělalo zle 🙁 … auuuuuuuuuuuu … tak právě nevím ….
    Leni, jinak máš krásnou váhu na 32 tt … krásně přibýváte … a i Ivetka … malá krásně baštíííí … za to já nic moc 🙁 no snad to ještě za ty 2 měsíce doženu 🙁 ….

    Cuco – ty jsi mi dala s těma koláčkama od babičky … já chcu takyyyyyyyyyyy … nerada je peču ale miluji je :D:D:D a hlavně od cizího nejlépe chutná, když je to bez práce … mňam ty tvarohové bych prubla hned :))))))

    No nic jsem se zase rozjela … tak už budu končit, jdu si udělat kafíčko, počkám na Aleše až dorazí z posilovny dáme obídek spolu, pak ho vyhodíme do práce 😛 a my s Natali budeme odpočívat a mezi tím prát – mám plný koš prádla :-((( zatím se mějte a hlavně pohodičku do bříšek !!!! žádné vyjíždění po nemocnicích ….

    Verunko na Tebe hodně myslíme, drž se holka naše :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,461. až 2,475. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist