Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,476. až 2,490. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860733
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    já tedy nevím, že vstáváte tak brzo 🙂 Já mám poslední dobou stejné hodinovky, přesně ve 4 se vzbudim na záchod, pak nemůžu pul hodiny usnout a znovu se vzbudim, až okolo pul 10 🙂

    Holky mě se Vám zase zdál dneska sen. Zdálo se mi, že jdu z nákupu a před barákem mě zastaví na pokec sousedka, byla to Šárka. Nakonec jste se k nám postupně přidaly všechny. Všechny jsme bydlely v jendom baráku:D Říkám, že už mi začíná hrabat:D

    Rybízku: Hoď sem prosím ten odkaz na podprsenku. Já ještě nemám ani jednu. V pátek se chystám do CA, že tam koupim ty obyč., chtěla jsem si objednat tu z tchiba, ale samozřejmě, než jsem se k tomu rozhoupala, už je nemají 😛 Ale už mám vyhlídnutou jednu „na hezko“ kterou si objednám po porodu. Pak se taky hodím odkaz
    Co se týče DM, hned jak příjdeš zajdi k pokladně, že se chceš zaregistrovat, myslím, že se to jmenuje BABYPROGRAM? Dá Ti na vyplnění takovou kartičku, kterou mužeš hned vyplnit, odevzdáš ji ji, hned Ti dá tu slevovou knížečku a Ty můžeš zvesela nakupovat 🙂
    Verunky je mi moc líto, doufám, že se z toho brzo dostane a pustí ji domu. Držím pěsti. Taky ji od nás moc pozdravuj

    Raduš gratuluji k prvním pohybům, hezky si to užívej, dokud Tě ty kopance nebudou bolet:)

    Hrusticko: Já mám se spořitelnou své zkušenosti. Mám u nich učet cca 5 let, nedávno jsem tam šla s tím, že se mi nelíbí kolik platím za vedení učtu a nic v tom není, ani pořádná karta, tak jestli by s tím šlo něco udělat. A víš co mi na to řekli? Jestli se Vám to nelíbí, tak takhle můžete učet zrušit… a vysvětlila mi postup jak se to dělá. Ted už mám nový učet u KB, kde platím sice stejně, ale mám v tom mnohem vic věcí a hlavně přístup uplně jiný.

    Jinak k Agátě se radši ani nevyjadřuji, nechápu jak někdo takový vůbec může mit dítě. Neměla jsem ji ráda ještě když nebyla těhotná a teď už tím tuplem. ne.

    Nevím kdo tady psal o tom lehátku. Já jsem to taky dlouho zvažovala a nakonec se rozhodla, že ho kdyžtak koupíme až podle situace. Jenže náhodou měli v TCHIBU HAUCK lehátko za nějakých 350 kč, no nekup to. Zatím se na něm houpou Elinčiny panenky, ale už ted si myslím, že u nás bude mít velké využití 🙂

    Tak se těhulky opatrujte a přeji Vám kráný den

    #860734
    Anonym
    Host

    Hruštičko, finanční instituce mi ani nepřipomínej. V LISTOPADU jsme začali zařizovat hypotéku, dodnes ji nemáme. To je na dlouho vysvětlování a hlavně písemně to není ono jak na hubu. 😀 Prostě u jedné banky chtěli potom ještě znovu doložení příjmů, jenže já jsem tam už měla neschopenku, v návaznosti na to teda je mateřská a fin. poradce říkal, že bohužel, v tom případě už berou pouze Tomův příjem. Což nestačilo. Tak zas do jiné banky, najít vhodný produkt pro nás, tam jim zas bylo málo, kolik chceme půjčit, musíme si vzít víc, protože ta rekonstrukce je nějak naceněná. Pana boha, já chci co nejmíň peněz a oni mě nutí, abych si vzala víc. A to jim odhadce řekl, že prý máme nějaký peníze svoje, takže proto to navýšili. Navíc uvedl částku, o které se s ním nikdo nebavil. Až ho hajzla uvidím, jak si půjdem pro projekt, tak mu to teda dám sežrat, protože to nevyšlo vlastně kvůli němu. Tom mu to řekl jen tak mezi chlapama při řeči. Holky pardon. Já už měsíc mám z toho takový nervy, furt mě bolí žaludek, jak stresuju. A včera byla velká krize, takže furt brečím. Máme další řešení a dnes by nám měl poradce říct, jestli to tak půjde. Tak jsem jak na jehlách.
    Leni, já tě chápu, že v tom nechceš být sama. Já jsem taky ráda, že nás je víc. 🙂 Ono se to mimčo fakt může otočit až k porodu. Ale to je prd platný, když člověk teda neví, co ho čeká, že? Jen si nedovedu představit, jak se tam ten můj obřík bude motat. 😀
    Ta Agáta je fakt blbka. Jsem tam někde četla, jak říkala, že to teda bylo neplánovaný a že chtěla jen zkusit, jestli to funguje, tak vysadila nebo co a ono to hned vyšlo. No chápete to??? Může někdo takhle přemýšlet?
    Jsem taková nabroušená, tak se nezlobte. 🙂

    #860735
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!

    Já ráno zašla na odběr do nemocnice, vytočila mě sestra, nikoho tam neměla a nechala mě čekat v čekárně hodinu (kvůli 1 minutě během který nabere pár kapek krve:@ ). Už jsem to nevydržela a zaťukala a ona co chci a když jsem řekla že už tam čekám dobu na pouhý odběr krve tak mi řekla vydržte a zabouchla dveře. No síla. Tak já už byla tak vyprahlá že jsem si šla koupit malou lahvičku vody, začal mě zase dráždit kašel.
    No a pak když jsem se vrátila tak druhá paní, co tam se mnou čekala tak že mě prý už sháněla sestra. Pak jsem si to donesla do laborky a chvátala domů se nasnídat.

    Teď zapékám francouzský brambory, dočítám vaše příspěvky a už se těším až si lehnu. Šla jsem obě cesty pěšo tak mě zase trochu pobolívá stydká kost.

    Musím to tu trochu pofackovat, v sobotu si pozval manžel bandu aby s ním oslavili kristova léta, se mnou toho moc neoslaví že..

    Mrzí mě jak je to s Verunkou, tak doufám, že ji brzy pustí a bude v pořádku i s mimískem.

    Rybízku to je dobře, že se čípek drží to určitě vydržíš do termínu tak jen odpočívej, je fajn, že nemusíš ležet nonstop.

    Šárko s těma trubkama se taky musím smát:D . Já když se natáhnu, že si krapet odpočinu, tak se mi to taky právě stává tak si musím sednout, napiju studenýho mlíka (teplý bych tedy nedala) a je to OK. Rennie toto těhotenství vůbec nemusím, když mi stačí to mlíko.

    Raduš, to je krásný s těma kopanečkama viď. No mě dnes v čekárně to naše čutací mimčo tak koplo, že to fakt až vyjeknu bolestí. Je to u žeber, vypadá to, že se pořád drží už v tý správný poloze – hlavičkou dolů tak doufám, že bude rozumný a zůstane tak.

    Ad taška do porodky, na tu se chystám až tak v březnu. SIce už tak nějak mám pokoupený vše co tam nakonec zabalím, ale nějak není prostor, důležitější je teď to malování v bytě, ať je hezky čisťounko.

    Musím napsat kamrádce, jak na tom Julinka je teď se neozvala tak doufám, že léčba ATB zabírá a půjdou holky snad po neděli domů.

    Jinak to lehátko houpací mi půjčí kamarádka, já bych si ho nekupovala a taky bych jinak řešila to s vajíčkem. Danča lehátko neměla a houpala jsem jí taky ve vajíčku.
    Teď jsem spíš koukala po nějaký pěkný hrací dece na zem, bez těch obručí s hračkama, protože po Danulce máme hrazdičku, tak už by to bylo zbytečný.

    OPatrujte se děvčátka, letí to, já už začínám 35.týden (maliníkový čajík a lněný semínko už jsem pravidelně zařadila do každodenních rituálů).

    Dobrou chuť k obědu!

    #860736
    Anonym
    Host

    Sdílím s váma stejný názor na Agátu Hanychovou – včera jsem ji viděla v Top star magazínu večer a ta holka mě leze na nervy. Už mi zprotivila i tu svojí mámu, ta taky nedávno mluvila o tom že to odnosí za Agátu, aby si neničila figuru (nevím, zda byla posilněná alkoholem, nebo to říkala jen tak – přišla mi jak puberťačka největší a to jí je skoro 50).
    Ta holka se umí jen předvádět, co jí z pusy vypadne tak je perla za perlou a to jak mluví o svém stavu, že se nehodlá nijak omezovat…aby na to nedoplatila. Ne že bych jí přála něco zlého, ale ona má v hlavně opravdu asi na… pardon. Ale musela jsem se k tomu taky vyjádřit.

    #860737
    Anonym
    Host

    Veveriku,
    tedaaaa ty máš sny :D:D:D:D jsem se zasmála … hezkýýýý … a jasné to lehátko z Tchiba je super kauf !!! nejdříve jsem o něm za tu cenu též uvažovala, ale pak jsem na to nějak zapomněla … tak to neřeším :o) mám pro tebe typ na super pěknou a né až tak moc drahou podprdu na kojení – takovou tu lepšejší … já si jí asi pořídím po porodu … chtěla jsem nejdříve tu za 1990,- jak jsme se tu o ní už bavili, ale to je velký výdaj za kus hadru, jak říká Aleš 😀 … tu máš odkázek:

    http://www.astratex.cz/materska-podprsenka-mama-talika/tehotenske-a-materske-pradlo

    a tady máš na takovou obyč, ale pěknou :o)

    http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=932973

    takže asi tyto dvě ještě pořídím … jinak mám ještě tu z tchiba na běžné nošení – jakoby, ale jak psala Rybízek, je lepší mít i černou – však víme jak to někdy dopadá – nemluvě o vytékajícím mléku po porodu 🙁 ….

    Cuco,

    tedy holka, té sestřičce bych něco řekla o prdeli !!! Čurina jedna !!! takové já mám fakt nejradši, jenže já se s nima neseru, jak se říká – já už bych tam naběhla po 20 min a řekla bych jí, jestli neruším zrovna od kafíčka, ale že jsem těhotná, jsem na lačno a nehodlám tu sedět půl rána, jen kvůli tomu než ona se dostane k práci – já jsem hned z takových lidí vytočená a líbit si to samozřejmě nenechávám … takže klobouk dolů, že jsi tam vydržela sedět … já bych vzteky rozkopla dveře :D:D:D:D

    Barushko,

    noooo hezké lítání skrze jednu blbou hypotéku … ale velice dobře Ti rozumím … je to tak půl roku co jsme takhle lítali my !!!! a to už jsem měla nerva jako sfiňa … normální výši půjčky nám dát nechtěli ale miliony by nám cpali – jsem se tam taky v GE utrhla na jednu mladou slečnu, jestli si už nedělají z nás prdel !!!! …. půjčku zamítli, my se odvolali a poslali to ke schválení na centrálu písemně a do dvou dnů telefonát, jak se nám strašně moc omlouvají, že se stala chybička a že samozřejmě 200 tis dostaneme … no to by mě hráblo z nich !!! … fakt do bank radši nechodit a nic po nich nechtít … a to jsme nejdříve uvažovali o hypotéce … no to by moje nervy neustály asi … takže chápu chápu … hlavně klid, kvůli Mimísku … nestresuj se … vím, že to nejde, ale musíš myslet za dva … ode mě to sedí, když mě nasere i moucha na zdi ! 😀 …

    Ty hormony jsou stejně svinstvo – já bych to zakázala u těch těhotných, nebo nějaké tabletky pod jazyk, aby nás tolik neovlivňovali :D:D:D … teď jak se blíží ten termín a navíc když vás tu čtu, viz. Evík a Rybízek … chytá mi depka, že se to blíží a já začínám být neschopná cokoliv zvládat – natož s Prckem … ach joooo to jsou mi ale nálady …

    No jdu pověsit prádlo – již už 3. várku … musím ještě vyprat ručníky a končím – nemám to kam věšet … a opět jsem se k věcičkám nedostala … hezky odpočívejte těhulky papa

    #860738
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ale neeeee – takový mega příspěvěk a je v čudu!!!! Jak toooo????

    Nooo tak znovu, jenže teď už jsem to pozapomněla zase…

    Šári, tebe bych si někdy vypůjčila, takový čertík:) Jenže blbý je, že ono to na ně fakt platí a když člověk není protivnej, tak se často moc nenamáhaj. Jim je to fuk, že jo, jak to jde dobře nebo rychle…

    Ve Spořce řekli manželovi, že oni to mají v pořádku, že KB si ještě o inkaso ani nezažádala – no a jsme tam, kde jsme byli… Obě tvrdí, že to mají v pořádku, jen Radimovi volají, že má dluh a ještě penále a jestli už to řeší!!!! :@ :@ Takže půjde po práci rychle do KB, aby pak stihl doučko ještě, takže se ani pořádne nenají:(

    Cuco,
    ty máš trpělivost, já bych tam klepala už taky dřív, jestli o mě vědí. To je teda přístup sestřičky!

    Na odkazy na podprsenky kouknou – já sehnala dobrou v H&M, tak můžete zkusit kouknout. Já si tam koupila vystuženou, bez kostic a dneska ji zrovna poprvý zkousím:) Mají tam různé, ne tolik typů jako mají normální poprsenky, na docela dost. Jen končí tak velikostí E…u některých D…ale to ai taky záleží na zásobách v každé prodejně. Ceny 400 u všech typů – vystužená/nevystužená, krajková, s kosticemu/bez kostic…

    Barus,
    to je teda síla,jak to s vámi řeší. Komplikují to! A to je úplná kravina, viď, že ti chtějí vnutit víc, než ty potřebuješ a chceš…no je fakt na palici, to jde snad jen u nás!!!:@

    Přesně – radši s bankama nic neřešit a nic po nich nechtít, pokud možno. Jenž člověk holt občas něco potřebuje.

    Koukala jsem na Agátu – vááážně divná. Jasně, kdo by nechtěl, aby bylo vše OK..ať si pracuje do porodu a měsíc po porodu zase pracovat a dá prcka kam – chudák malej… Ale jak mlže vědět, že jí nic nebude, i kdyby blbá únava/bolest stydké kosti nebo zad, že jol…to jsou úplně normal věci.

    Joo – Vracení do trubek – ještě že jste to řekly, jsem si říkala…to není úplně žáda, ale spíš na zvracení. takže taky jsem to zažila+o( Naštěstí to bylo jen jeden den zatím, tak doufám, že to nebude moc často, je to hnus.

    #860739
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, pěkný sen:D Jsem se pobavila.

    Já věci do porodnice taky ještě nemám…před MMB mám už objednané jednorázové kalhotky, tak aspoň něco. Taky na to půjdu v březnu, ať to je nachystané. Chci si koupit nějakou tu noční košili, ale výdaj za takovou věc mi přijde trochu nadbytečný v tom, co je fakt důležitý, i když se na ni těším 🙂

    Rybízku, taky bych to klíďo nechala na později…v rámci nakupování . nakoupit, co je nejvíc třeba, a pak se dá dokupovat zase…ale člověk obrací každou korunku právě v tom, co pořádit. Tak hlavně až je to, co je nejnutnější

    Jooo, holky, dneska mi psal pán s kočárkem, že už ho má, tak ho naši teda vyzvednou až přísští týden, až pojedou na chalupu, tenhle víkend tam bohužel nejedou 🙁 tak už se těším!!!!:D <:o) Uvidím ho teda až za tři týdny, až dorazíme na chalupy my, ale aspoň přes skype ho uvidím

    Tak já jdu vyrobit něco k jídlu a jsem ráda, holky, že máme mimísky v pořádku všechny – i ty váhy…otočení teda nejsou všichni, ale to zase není tak hrozné, když jsou jinak v pořádku – buď se ještě přetočí a nebo si s tím poradí v porodnici nějak jinak Tak dobru chuť všem k obědu

    #860740
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.RADUŠ gratuluji k prvnim kopanečkum.Neni to tak dlouho když sem na ně čekala já a pokaždý se zatajenym dechem.Teď prozměnu čekám kdy si dá Matyášek pauzičku:D 😀 🙂 .Aby sem si trošku odpočinula.Holky já neležim ale přímo se válim.Až mě s toho bolí celej člověk.Připadám si jako ten kohoutek v pohádce.Lééží tam v komoře nožky má nahoře bojím se bojím že umře:) .Teda bez toho umírání.TA Hanychová je pí…na entou.Uvidíme jestli bude takhle machrovat za pár měsíců.Ona byla vždycky velká pí… a timhle to jenom potvrzuje.A Žilková?Tý už s těch dětí taky dost hrabe.Aby se z tý sví Agátky neposrala.

    #860741
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Tip na obchůdek – zkušenost s ním nemám, ale přijde mi, že tam jsou docela fajn podprsenky a i noční košile a tak…můžete kouknout

    http://www.obchudek-ukrovaka.cz

    #860742
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,tak mě dneska pustili,ale dalo to práci 😀 Moc se jim do toho nechtělo,jenže nevidím důvod,abych dál zůstávala v nemocnici..ležet můžu i doma:) Já nemocnice nesnáším,takže jsem odtama chtěla co nejdříve….Tak,jak mě v tu neděli bolely záda,tak to byly ty ledviny..v šest večer jsem už v práci bolestí brečela a tak jsem zavřela jela na pohotovost.Natočili mi monitor,doktroka mě prohlůídla,udělala UZ a ukončila tím,že tam zůstanu….tak jsem si pobrečela a ona že je to podezření na ledviny a že to není v těhu žádná sranda.Tak mě uložili na JIP,přítel mi o půl desáté dovezl základní věci,dostala jsem 3 infúze a zůstala tam:( V pondělí jsem byla na sono ledvin a potvrdilo se,že mám zánět ledvinové pánvičky a je to v těhu „normální“,resp. ne neobvyklé…..odpoledne mě přeložili na normální pokoj,ale myslím,že jsem tam byla pod větším dohledem než na JIPce…bolest pomalu ustávala,kapačky jsem měla do včerejška,jen od bolesti už jsem raději nic nechtěla.No a dneska mi vzali krev a já paní doktroku ukecávala at mě pustí domů….že když není žádný reálný důvod si mě tam nechat…..takže mám ATB na ten zánět a musím se šetřit :o)

    #860743
    Anonym
    Host

    Jinak mám z nemocnice fakt spoustu zážitků…ta JIP je vedle porodních boxů,takže jsem tam zažila 3 porody a říkala, jsem si,že se zašiju a rodit nebudu..bylo to strašné to poslouchat….děs.Všechny jsme tam měly husí kůži.
    Jo a holky,co chcete rodit v Bohunicích…je tam celkem cvrkot a nestíhají a …chudák mamina,co se mnou ležela na pokoji měla jít včera na vyvolání a nakonec nešla,protože nebylo místo a jedna dokonce odešla kvůli tomu na reverz,protože už přenášela a taky ji nechtěli vzít kvůli místa a musela by čekat bůhví jak dlouho (prý čekala na vyvolání 2dny a včera to teda vzdala a odjela do Znojma do porodnice).Ale jinak je to tam moc hezké a líbí se mi tam,personál je milý a hodný a malovali všechny nadstandardy (boxy),tak to tam bude hezké….jenom ten frmol.Sestra říkala,že se nemusí vždycky na všechny dostat a když bude plno,tak je stejně pošlou na Obilňák…

    #860744
    Anonym
    Host

    Verunko, tak hlavně že už jsi doma! Tedy ledviny, to fakt není žádná prča, hlavně dober ta ATB ať to máš zaléčené.
    Od mého bývalého ležela kvůli ledvinám v nemocnici sestřenka asi 2 měsíce (čekala dvojčátka), ledviny jí nějak kolabovaly tak jí chtěli mít doktoři pod dohledem až do porodu.
    Tak naštěstí to není tvůj případ a můžeš to vyléčit doma.

    Já jsem si teď odpočinula, trochu i podřimovala, když Danča koukala ČT1 na pohádky a dokoukávala ještě film Jak dostat tatínka do polepšovny.

    Skládala jsem prádlo, ještě asi dám prát jednu pračku.

    Tak pěkný zbytek odpoledne, opatrujte se všechny!

    #860745
    Anonym
    Host

    Holky já se zbláááááázníííííííííííííííííííím … co mě se ještě nestane !!!!
    Večeřím a kousnu do rohlíku a ulomím si dvě stoličky dole vedle sebe !!! to byly ty dvě, co měli vydržet do porodu a pak jsem měla jít na korunky :-(((( a teď jsem si je tak zlomila, že mi z nich zbyly jen střepy a plomba z nich vypadla !!!! teď se můžu těšit kdy mě začnou bolet :-(((( hezkýýýýýýý fakt, já mám prostě štěstí !!!! Nejlepší je, že jsou na vytržení, to už nikdy nikdo nespraví … :-((((
    Néééééééééééééééééé …. :-(((

    #860746
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Teda Šári,
    stoličky:'( To je fakt blbý…razíš asi zítra k zubařce,ne? To je fakt síla… Hlavně aby tě to nebolelo a nic ošklivýho se z toho nevyrojilo!

    #860747
    Anonym
    Host

    Hruštičko,
    k zubařce nerazím, protože žádnou nemám … v mém trv. bydlišti, kam jsem chodila, než zubař umřel je nový zubař – nějaký Pakistánec a ten neumí ani slovo česky a objednání k němu je tak na měsíc minimálně 🙁 …. a jak víme, tak těhotným nechtějí nic se zubama dělat a už vůbec né trhat, takže budu muset vydržet do porodu, no snad to nezačne bolet :-((( budu se modlit …
    Dobrou noc všem, mám zkažený celý den a večer (noc) … papa snad to bude dobré …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,476. až 2,490. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist