Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,061. až 3,075. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861318
    Anonym
    Host

    Tak je pátek. A furt hnusně, co? Leni, no já babský rady budu zkoušet, protože už to nedávám, fakt mě to zmáhá moc. Toho přenášení se děsím. Je to určo o připravenosti těla, ale moje předtím nebylo připravený vůbec. Mně dávali všechno a hrdlo se neotvíralo a stahy jsem měla lážo plážo. Du vařit maliník. 🙂 Teď k jinému tématu. Kamarádka si vzala Argentince. Někteří se můžou zdát jako cigáni. V Česku si vybrali Prahu, protože tam Juliana brali, ta je kosmopolitní a tolerantní, ale nakonec stejně skončili v B. Aires. Myslím, že kultura těchto států je natolik odlišná, že se v Evropě většinou necítí dobře.
    Přebalovací podložky mám taky nachystaný, ani mě nenapadlo to tady říct. :$ Na druhou stranu u nás v porodnici bylo k dispozici plno plínek, myslím bavlněných, na cokoliv, používaly se i na utírání. Když jsem poprvé přebalovala pokakanýho Nicka, tak to bylo divadlo. Spotřebovala jsem jich snad 10, protože furt někde bylo nějaký hovínko. 😀 A to jenom tak ukákl.
    Ty Maggi nápady to je dobrý. Jsem to nikdy nezkoušela, ale jestli to fakt udělá takovou dobrotu, tak je to fajn. To je asi jedno, jaký se použije maso, že, hlavně to udělá tu šťávu.
    Jo, to jsem psala já, jak v úterý v porodnici si ženská táhla snad 6 věcí a ještě igelitky měla. Možná to dám taky do kufříku.

    #861319
    Anonym
    Host

    Tak je pátek. A furt hnusně, co? Leni, no já babský rady budu zkoušet, protože už to nedávám, fakt mě to zmáhá moc. Toho přenášení se děsím. Je to určo o připravenosti těla, ale moje předtím nebylo připravený vůbec. Mně dávali všechno a hrdlo se neotvíralo a stahy jsem měla lážo plážo. Du vařit maliník. 🙂 Teď k jinému tématu. Kamarádka si vzala Argentince. Někteří se můžou zdát jako cigáni. V Česku si vybrali Prahu, protože tam Juliana brali, ta je kosmopolitní a tolerantní, ale nakonec stejně skončili v B. Aires. Myslím, že kultura těchto států je natolik odlišná, že se v Evropě většinou necítí dobře.
    Přebalovací podložky mám taky nachystaný, ani mě nenapadlo to tady říct. :$ Na druhou stranu u nás v porodnici bylo k dispozici plno plínek, myslím bavlněných, na cokoliv, používaly se i na utírání. Když jsem poprvé přebalovala pokakanýho Nicka, tak to bylo divadlo. Spotřebovala jsem jich snad 10, protože furt někde bylo nějaký hovínko. 😀 A to jenom tak ukákl.
    Ty Maggi nápady to je dobrý. Jsem to nikdy nezkoušela, ale jestli to fakt udělá takovou dobrotu, tak je to fajn. To je asi jedno, jaký se použije maso, že, hlavně to udělá tu šťávu.
    Jo, to jsem psala já, jak v úterý v porodnici si ženská táhla snad 6 věcí a ještě igelitky měla. Možná to dám taky do kufříku.

    #861320
    Anonym
    Host

    Jo, ještě jsem chtěla k těm prsům. Kdo psal, že má velký. Já mám taky větší, ale kojení bylo v pohodě. Problém dělají až opravdu hodně velký prsa, protože miminko zaboří ksichtíček dovnitř a nemůže sát ani dýchat. Jak píše Evík, je to o technice.

    #861321
    Anonym
    Host
    #861322
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    to byl teda děs! Zrovna sem se vrátila z první kontroly v porodnici – na monitor jsem musela na dvakrát, páč napoprvý se miminko vůbec nechtělo hejbat. Ale pak OK. Pani doktorka byla moc hodná (to asi tim, že se mě hned ve dveřích ptala, jestli jsem příbuzná MUDr.Buřičový a já řekla, že jo 🙂 )…ale!!!! Když jsem šla na ten monitor podruhý, tak tam zrovna ňáká ženská rodila a to byl řev, to sem teda v životě neslyšela – eště teď je mi z toho na nic – takže už to vidim stejně jako Šárka – NEBUDU RODIT!!!!!

    #861323
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Holky,

    nevim kdo chtel jit na ten veletr „For Kids“ v Praze co je od 31.3 -3.4. 2011, ale nasla jsem, ze je mozne ziskat vstupenku zdarma u „Malvika“, tak posilam odkaz…co musite splnit jsem nezkoumala jen me to zaujalo:) .
    http://www.malvik.cz//Stranky/veletrh-jaro-2011

    #861324
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky.Kamarádka si dnes pro mě zajela aby sme si dali společně kafíčko a vzhledem k tomu že mi půjčuje šaty na svatbu tak sme dnes vybírali i doplňky které se k nim budou hodit.Dostala sem od ní modrý podvazek,ten se bude dražit v létě až tu svatbu budeme slavit.Teď jen obřad a domů.Necítim se na nějaký trdlování a v létě si to budu moct užít i já.Obědnala sem se na pondělí ke kadeřnici tak ze mě bude zase člověk.Pak si v tejdnu ještě nechám udělat nehty a můžem do toho praštit.Jen doufám že nám v sobotu nebude pršet.Třeba jako dnes.Tady je tak ošklivo že s toho na mě jde spaní.Jdu si udělat maliník a dám si dvacet.Pohlazení bříškům.A vám krásný zbytek uplakaného dne.

    #861325
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Evíku, to jsem vůbec netušila – moc gratulujuu!!! A budou nějaké fotečky?:) Snad bude pěkně, hlásili, že by tohle ošklivo mělo být jen pár dnů a po víkendu se zase vylepšovat. A jak se ti líbí doplňky? Tyjo, tak to se musíš moc těšit, jak se budeš zkrášlovat během týdne:)

    #861326
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Jasně že se těšim.Teda na to zkrášlování.Svatbu už bych měla nejradši za sebou.To budou zase nervy.Taky se v týdnu chystám na pečení svatebních koláčků.Musím nějaké dovézt taky do práce jinak se mnou holky nebudou mluvit.Už se na to těšim,peču je ráda.Teď mi s nima pomůžou dvě kamarádky tak to půjde krásně od ruky.

    #861327
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    jee eviku ty se budeš vdávat, to je super, počasí vam určitě vyjde. Ja mam v živé paměti naši svatbu na podzim, kdy bylo pořad hnusně, hodinu před obřadem začalo svitit sluničko a když jsme začali jist polivku, začly padat kroupy 🙂 hned bych si to zopákla 🙂 Takže držim pěsti aby vam to vyšlo minimálně stejně
    U nas dneska cely den pěkne sněži, jsem chtěla byt krasna a vyfoukala si vlady, no než jsem dojela pro mamču na nádraži byla jsem jak slepice

    #861328
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    BARUSKO u těch Maggi nápadů když použiješ Kuřecí prsa tak musíš přidat máslo nebo olej.Prsa sou jak jistě víš sama o sobě suchá a tak tam nějaký ten tuk musíš dodat.Ale jinak sem ještě nenarazila na nějaký ten pytlík který by mi nechutnal.Né že bych nevařila nic jiného ale tohle je taková rychlá pohodovka.V týdnu nebo sobotní oběd.V neděli vařim něco náročnějšího teda hlavně časově,omáčky ,knedlíky a tak.Jen dneska marně přemejšlim co v uvařim tuhle neděli ,hoďte sem nějakou inspiraci jen ne koprovku tu nejíme nikdo.Zejtra udělám kuřátko s brambůrkem a hovězí polívka se už vaří v papiňáku.

    #861329
    Anonym
    Host

    Evi, zkusím. Moc nejsem na takový ty práškový věci v sáčkách, ale jestli je to dobrý. Já jsem si říkala, že jsi už dávno psala, že by svatba měla být koncem března. No fotky bys někde potom mohla upíchnout. Haňule, to řvaní to je teda děs. Slyšet to na vlastní uši, tak mám taky strach jak sviňa. Já jsem teda žádnou babu nikdy neslyšela, tak snad jsou to výjimky. 😐

    #861330
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Fotky dám na koníka s bříškem mi to musí projít.

    #861331
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj děvčata 😀

    To máme dneska ale krásně, což…i když tady ten studený vítr teda není na nějaou dlouho procházku třebas.

    Koupili jsme si dneska Gravimilk a chtěla jsem se zeptat, zda s tím máte některá zkušenost – můžu to dát i do mlíka, i když je to mléčný, nebo je to do té vody lepší a v mlíku by se nerozpustily ty vitamíny nebo tak? Lákalo mě to,tak jsem zvědavá,jaké to bude:)

    Krásné odpo všem

    #861332
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    hrusticko, tak to vubec netušim, ale jsem zvědava na rady. Mamca mi taky přivezla jednu krabici od tety která ji zbyla, když přestala kojit, tak se těšim až ho vyzkoušim 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,061. až 3,075. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist