Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,451. až 3,465. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861708
    r rybízek
    Registrovaný uživatel
    #861709
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak na nas dnes myslete, jdeme na indukci, uz se balim, v 7 mam nastup..
    preji vsem radostne Velikonoce!!!

    #861710
    Anonym
    Host

    ahoj všechny!
    Včera jsem se nedostala na BW, tak dočítám a gratuluji Petspi k Terezce!!!HOdně zdravíčka a ať máte vše v pohodě a klídku i po návratu z porodnice!

    Rybízku, je mi líto že jsi smutná z nálezu u ortopeda, každopádně to chápu! Tak přeju, aby ta peřinka pomohla. Ta maminka co se mnou byla na pokoji v porodnice tak její první dcerka ta měla luxace obou kyčlí, takže ty to měli hodně náročné a teď ta druhá beruška měla nález na levé kyčli též – mají to vrozenou vadu dědičnou. Tak ta maminka byla z toho taky smutná a mluvila i o těch prdících, že právě jak jsou fixovány ty pleny na kyčle, tak nemůžou mimísci moc kopat a tak si pomoct od prdíků, takže s tím dost bojovali u první a bála se že to bude to stejné u druhé, ale psala mi, že je to zatím dobrý. Taky měla už v porodnici na cestu domů nachystaný větší věcičky, kvůli tomu balení.
    Tak hlavně že jinak je to u Beátky vše OK, krásně vám přibírá máš plnotučné mléko:) !

    Včera u nás byla kamarádka, přivezla lehátko pro malou tak si na tom spokojená nechává natřásat prdítko (je to vibrační). Manžel taky předevčírem donesl dárky z práce pro Simču – hrací deku, ještě nafukovací váleček na lezení a španělskou huňatou deku v kufříku s pečetí kvality, tAk jsem zírala, co všechno dostala.
    Včera tu taky odpo byly babičky, pak přišel i děda, měl dovézt i prababičky, ale v servisu mu dali pozdě auto, tak se to rušilo…Takže až příští týden, stejně jedné prababičce nebylo moc dobře, je dost špatně pohyblivá tak by to bylo takový hektický na ní a skoro večer, tak jsem byla nakonec ráda. Dnes dorazí kamarádka se svýma synkama po obědě, budeme na zahradě a asi něco ogrilujeme. MAnžel už má dnes dovču, tak je to príma, dopo budou s Dančou něco poklízet dole v domě a odvážet binčus po dědovi na sběrný dvůr a odpo venku to bude Simča hezky spinkat.
    Jo a kamarádka taky včera dovezla plno dárků pro Simču, tak máme věcí, ještě že všichni kupují už 74, protože by to pak asni princezna neunosila. Jen se chci poohlédnout po šatičkách na vítání občánků, tak malé Danča neměla.

    Tak se opatrujte Lennycko, držím palečky ať vše proběhne hladce a taky myslím na Evíka, třeba tento víkend…co že by už Matyášek nechtěl zůstat u mamči v bříšku!
    Pa zase nakouknu!

    #861711
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    teď mi psala Lennycka… mají Kubíčka, jupíí, gratulujeme!!!! <:o) <:o) <:o)
    Narodil se dnes 12:35, takže skoro stejně jako Beátka. 🙂 , Kubíček i Lenka jsou v pořádku! Váha 3,5 kg délka 50 cm. 🙂

    #861712
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    nestíhám…
    Jen jsem stihla přjet očima, že se narodily miminka další, tak moc gratuluju!

    Potřebovala bych se zeptat, jestli vám děcka taky pláčou, když nevím co to právě přesně je…ale když kaká nebo má prdíky, ale když se vykaká,tak ji asi prdíky netrápí,ne? Ale když má kakat, tak pláče většinou…
    Přemýšlím,jestli nejím něco nadýmavýho…ale nevím,jak to zjistit.
    A kdyžtkak jsem přemýšlela, že zkusím ty kapky SabSimplex, můžete mi poradiut dávkování, vím,. že je tu někdo měl. Prosím! Říkala jsem si, že to zkusím, třeba den a když to zabere, budu vědět, v čem je problém.

    V porodnici takhle neplakala..ale byly jsme včera u doktorky a je v pořádku, takže hledám, v čem to je… Nechci mít nešťastné miminko :'( :'( DIIIKY

    #861713
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Maja březen – 17.3. Šimon
    Haňulka 25.3 – 25.3 – Stáník 3kg
    Cucuracha 1.4 – 28.3 – Simonka 3450 g 50cm
    Rybízek 1.4 – 4.4. Beátka 3190 g 50cm
    raduzka 4.4. – 25.3. – Damian 3450g 50cm
    Volantka 6.4. – 10.4. – Štěpánek 3120g 50cm
    Akinka 7.4.
    Lenka 10.4. – 31.3. Sára 3490g 47cm
    zlatouch 11.4. – 26.3. Barunka 3304g 48cm
    Šárka 11.4. -Daniel 3170g 47cm
    Baruska 12.4. – 2.4. Sašenka 3400g
    sarkaemail 13.4 – 7.4. Natálka 3000g 49cm
    Ve1runka 13.4. – 30.3. Karolínka 3500g 50cm
    Lůca 15.4.
    veverik 16.4 – 1.4. Beátka 3040g 48cm
    Milinka 18.4.
    Andy 19.4.
    Hrusticka 19.4. – 15.4. Jůlinka 3180 g 50 cm
    Peptsi 21.4. – 19.4. Terezka 2900g 49cm
    Lenycka 22.4. – Kubíček 3500g 50cm
    Evík 24.4.
    Káťa 25.4

    #861714
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata,maminky a těhulky.Lenycko gratuluji ke Kubíkovi<:o) <:o) <:o) .Hodně zdravíčka a štěstíčka do života malému i mamince.Konečně zase jeden kluk.Holky mám takovej pocit že vám doplnim tabulku a pak teprve porodim sama:( .Malému se pořád nechce:S .Holky já dneska dělala cukeťáky a sem se normálka přežrala:D .Fakt se povedli.Zítra budu dělat ptáčky s knedlíkem.Večer jedeme na grilovačku.HRUŠTIČKO zkoušela si malé zacvičit z nožičkama?Opatrně krouživíma pohybama mírně kolínkama tlačit na bříško.Hodně to pomáhá.Uvolňuje to střeva a pomáhá miminku tlačit.Zkus já to tak dělala u holek a nepotřebovali sme kapičky.Jen preventivně mastičku na bříško.

    #861715
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    Cuco, tak to bylo milé od manželých kolegů! To Aleš to v práci oslavil řádně, ale Beátka nic nedostala.. Ale ta moje sestra se fakt musela zbláznit! Koupila k tomu všemu oblečení ještě zlatý naušnice! 🙂 Na peřinku si už pamalu zvykám a Beátka taky. Jen bude asi hodně věcí, co dám rovnou pryč, protože teď to přes peřinku nenavlíkneme a pak až nám ji sundají, už to bude malé. Ale hlavně aby to pomohlo a fakt jsme to měly „jen“ ty dva měsíce. Naše pediatrička říkala, že dle zprávy to není zase tak hrozný, takže si myslí, že nám to pomůže, tak snad..
    Dneska holky usly krásně! 🙂 Teda u Karolínky nic nového, ale Beátka poslední dny nemohla zabrat a já jsem snad přišla na to proč.. Ona hrozně papká, fakt jí moc chutná, přes den jí dávám jíst i po hodině (snad to není špatně, ale když plače, tak přece bych jí to neodpírala ne?) a tak jsem jí před spaním zkusila dát z obou prsů a ona usnula, jako když jí do vody hodí. Takže možná jsem ji předtím ukldádla nedokojenou a pak se rozplakaná nemohla uklidnit a nepomohlo ani další kojení a byl to takový začarovaný kruh. Tak to asi tak budu dělat pokaždé před spaním.
    Holky, nevítě co Andy? Neměla jít dneska taky na vyvolání?
    Tak přeji všem krásný prodloužený víkend a krásné Velikonoce. Mě začíná bolet v krku, resp. už mě bolelo, odcházelo to a teď se to vrátilo, tak snad ty svátky neodležím! A mám strach, aby to nechytla Beátka :S Aleš to měl taky, ale tomu už to odchází, asi to bude tím, že si může vzít větší drijáky než já! :^)

    #861716
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak se zase připojuju, pořád nic, termín už 3 dny pryč.. Dneska v noci jsem měla kontrakce po 15 min 2 hodiny a pak jsem usnula a k ránu už vůbec nic a teď taky nic.. Je to normální mít ve 41.týdnu poslíčky nebo co to je???? Myslela jsem si, že už pojedem, 2x jsem musela na velkou, a protože mám za sebou už jeden porod akorát mi tenkrát odtekla plodovka dřív ve 37.týdnu a kontrakce přišly později, tak jsem bezpečně poznala, že je to ono a ono to není TO! Holky, jsem už na nervy, včera mě doktor ani neprohlídl, že mám přijít v pondělí, tak jsem zoufalá! Měla jsem to některá po termínu takový bolesti a nic??

    #861717
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Tak sme s Matyáškem stále pohromadě.Mě to nevadí je to krásný nosit a cítit ho pod srdcem ale už je to fakt dlouhý a nemůžu se ho dočkat.Však to znáte z vlastní zkušenosti.ANDY já myslela že se už budeš stejně jako Lenicka chlubit miminkem a ty pořád nic?Tak to půjdeme v pondělí na kontrolu obě.Budu Ti držet palce však se obě dočkáme.Proč tě doktor neprohlídl?Mě v porodnici prohlížej pokaždý když se tam ukážu.S bolestma po termínu zkušenosti nemám.Jednu dceru sem měla přesně na termín a druhou o týden dřív.U malého mám termín zítra.Seš alespoň trochu otevřená?

    #861718
    Anonym
    Host

    Ahoj Eviku,
    co jsem vyčetla ze zprávy z vyšetření, tak na 2 prsty jsem byla už v pondělí. Porodní cesty prý připraveny, hlavička naléhá. To bylo v pondělí. V pátek už jenom ozvy-monitor. A dneska v noci tohle :-(. Tak si říkám, jestli to nebude dnes ..

    #861719
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Tak to máš lepší než já.Otevřená sem taky na dva prsty ale alej stávkuje a hlavička nenaléhá je moc vysoko.To se možná pondělka vcelku nedočkáš.Je tu dlouhý že jo?

    #861720
    Anonym
    Host

    Rybízku, tak hlavně ať jsi zdravá! O Beátku se neboj, ta dostává protilátky v mlíčku, ta by to chytit neměla.
    Manžel v práci neslavil, jen donesl nějaký pohoštění, a složila se celá kontrola a vybrali tedy dost peněz tak jsem se opravdu divila. Je to milý. Prý se v tom hodně angažovala manželova šéfová. Bylo to i luxusně zabalené!

    Mám upečené beránky, jinak perníčky jsme letos nezvládly s Danulkou na Velikonoce nachystat.
    Teď u nás byly 2 dny návštěvy, včera celé odpoledne až do večera jsme trávili se známými u nás na zahradě, Simča krásně spinkala, jen se vzbudila na kojení a zase chrupkala.

    Zítra má přijet na chvilku i sestra s manželem. A taky se budou barvit vajíčka.

    Tak všem přeji krásné Velikonoce, bohatou pomlázku a Evíkovi a Andy přeji ať kontrola dopadne výborně a dočkáte se holky už brzy miminek!

    #861721
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pěkný večer maminy a těhulky!

    Těhulkám moc přeju,ať se dočkáte a ať se prckové už nachystávají ven a vyženou vás do porodnice!

    Rybízku, teda to koukám, že kojíš po hodině…malá z toho nemá bolení? Jsem to takhle nějak udělala ve středu a bylo z toho mega bolení a břečení celé odpoledne…a pak jsem se o tom bavila s Cucou na FB a ona říkala, že musí být nutné přestávky a u doktorky mi pak řekly to samé…min. po hodině a půl. Tak to u vás neplatí:) každý je originál
    Jinak zkušenosti nemám, ale řekla bych, že Beátka fakt dostává ty protilátka, jak říká Cuca…manžel má od porodu opar, pak dooost nastydnul a já byla taky od porodu docela zahleněná a smrkala a Juli je naštěstí OK, jsou asi opravdu nějak chráněný.

    Super, jak manželé oslavili…můj jen trochu, protože jak mu nebylo dobře, tak neměl energii:( A taky za náma často chodil do porodnice a byl tam se mnou často až do večera, takže neměl moc kdy….ale mě to nevadilo, radši jsem ho měla u nás:D
    zatím se s Juli seznamujeme a asi si budu dělat nějaký deníček…abych taky věděla, jaký má denní rytmus…v hlavě to asi nepodržím, jak se budí a jí několik dní za sebou:) Venku s kočárkem se mi moc líbí a zítra chci vyzkoušet nosítko, co máme, tak jsem na to zvědavá. Stejně musíme v lékárně vyzvednout pto Juli něco od doktorky, co jsem ale zapomněla , jak na co je , tak dávkování, takže doufám, že mi to v lékárně řeknou.
    Holky, to počasí je super, co. Já si ho teda venku zatím moc neužívám – nemám vychytané jak spinká a papá a tak, ale i z domova to je fajn…mám otevřený okna a jsme v přízemí,tak jsem skoro venku:)

    #861722
    Anonym
    Host

    Ahoj! Tak jsem pořád celá 🙁 Už mě z toho hrabe!! Eviku , ty to máš dneska, co? vypadá to, že snad jenom já teďka přenáším :-(( Ach jo. Eviku, dej vědět, jak to s tebou vypadá! Jinak všem krásnou velikonoční neděli, já to letos naprosto vypustila, v pátek se stěhujeme, ale asi beze mě 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,451. až 3,465. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist