Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,661. až 3,675. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861918
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Cuco, to je super, že to s tebou, jako dvojnásobnou maminou, můžu probrat, máme to tedy podobně ty pocity.. Asi to ubde věkem.. 🙂 Já kupuju taky už 68 (rifličky) a 74 (tepláčky), ale na to léto max. tu 68, ta by měla být do půl roku. Tu fialkovou bundičku, co jsem Beátce vybírala jakože za švicu v C&A (jak ji mám na FB na té fotce) tak ta je 68 a bude na pozdim, jak se ochladí, měla jsem strach vzít větší, tak snad nám bude! Já si pamatuju, že Karolínka vyrostla strašně rychle z 56, ale z 62 už pomaleji a 68 už nám vydržela i dýl než na půl roku, záleželo na výrobci.. Sakryš, snad nebude malá, než ji budeme potřebovat! Užijte si zítra vítání! Brzy nahrej fotky.
    Raduzko, no nech být, v nočním spánku jsme teda profíci, ovšem přes den.. :S Hrůůůůza!!! Dneska jsem nemohla ani uvařit! 🙁 Celý den pořádně nezaspala (max. 1,5 hod.!) a chtěla pozornost! Navíc se jí hodně zhoršil ekzém, resp. novorozenecká vyrážka, snad z toho nebude atop! Má to červený a krupičku, hlavně tvářičky, čelo a krk. No a když plakala a já ji vzala, začala úplně šíleně řvát, jako by ji na nože brali a tak mě napdalo pak mrknout vzadu pod vlásky a tam to má teda snad úplně nejhorší a asi ji to hodně svědí a i bolí, když ji dám ruku pod halvičku a beru ji. No nekecám, řvala tak, že jsem myslela, že se ani nenadechne!!!! :'( Chudinka! :'( Navíc ju řežou zboku do krčku ty zasraný šráky od té peřinky z ortopedie!!! :@ Chjooo je to na prd! Jinak svoje „kamarádky“ pršli do pr****, protože řešit takový věci jako je kojení z jednoho nebo obou prsů… :^) Beátka je nabaštěná za 10 min., ale každý miminko je originál! 🙂 Nic si z toho nedělej a pošli je na patřičný místa! 🙂 Jinak jestli můžu poradit, četla jsem, že kvůli kolikám je dobrý kojit tak, aby bylo miminko více zešikma, aby se ten vzduch v bříšku nedržel dole a pak se mu dobře odbrkávalo. Tak zkus ho víc zvednout u koja, třeba vám to pomůže. Ať vám odpadne sono bříška dobře v pondělí! Já jezdila plavat s Karolínkou do Vyškova a bylo to susper, bohužel teď bych neměla kam Karolínku vrtnout, taže Beátka má smůlu, ale bylo to super a nemocná z toho nebyla nai jednou a to jsme chodily celou zimu!
    Veveriku, co vy s tou vyrážkou, není to atop, jak jsi měla strach?
    Baru, nemohla bys sem dát tu stránku s těma naušníčkama? Beátka dostala teda od tety, ale mrkla bych se na nějaký pro sebe, jestli tam mají. Taťka trvá na tom, abych si něco na památku koupila jako za Beátku a moc se mi začalo líbit bílý zlato, tak bych si udělala radost..
    Dobrou a všem přeju krásný víkend. 🙂

    #861919
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,já když se dívám na ty vaše miminka na fcb…takové malinké 🙁 Karolína je takový obřík…už nosí 62/68 a od některých výrobců i to je malé….Ještěže mám velké zásoby všech velikostí :o)))Ve středu jdem do poradny,tak jsem zvědavá,jak to bude.
    Včera jsme byli s chlapem na brigádě-vyklízení sklepů.Karolínka spinkala na dvorku vkočárku a byla hodňoučká,dokud teda nedostala hlad,takže jsem kojila na klepači 😀 Zážitek,ale v pohodě jsme to zvládly.Dneska to měl chlap odvézt s kamarádem,ale bohužel to nevyšlo,takže jindy 🙁 Ale alespoň ho mám na chvilku doma a odpoledne jede na zápas.Já jsem teda po tom včerejšku strhaná jak borůvka,z toho tahání větví a věcí,že jsem ani nemohla Káju v noci zvednout :o))
    Já taky prosím o vložení odkazu na náušničky :o))) Šárku už ho nemá a mně se to nechce tady zpětně hledat
    Cuco,užij si Vítání,my jsme nešli :o(

    #861920
    Anonym
    Host

    Tak včera přišla krizička, malá odpoledne vyváděla, přišlo mi že je to množstvím mlíčka, asi jak v noci chrupká tak se postupně snižovala tvorba tak už jedu taky v homeopatikách, abychom to zase dnes neřešily…bylo mi Simči líto, tahala a tahala asi to bylo děsně náročný. No a dnes jsem ji pro jistotku i v po půlnoci vzbudila, aby neměla víc jak 6-hodinový pauzy…no co se dá dělat. Nechci si zadělat na problém s nedostatkem mlíčka. Toto jsem opravdu s Dančou neřešila, ta tak nějak pila přes den i v noci pořád stejně často a hodně.

    Za chvíli se jdu strojit na to vítání, manžel ještě frčel s Dančou koupit sandálky…pořád chodila v jarních a botaskách. Tak krásný víkend všem! Pak písnu jak to půjde jak jsme zvládli to vítání:) , mám z toho trochu vítr, přeci jen Simča je ještě takový drobeček asi jí narušíme trošku režim…

    #861921
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,

    Tak dneska za sebou mame šileny den. Beatka se trochu oprudila na zadečku tak byla cely ben hrozně nervozni a pořad poplakavala. Vytahla jsem mast od Biodermy s obsahem zinku, tak snad brzo zaberw, jinak jdu v pondeli do lekarny a zkusim ještě sudokrem. Bohužel nezjistim z kterych to ma plinek:((, mam pampers a huggies a střidam je. Debilni napad….
    Dneska jsem i porušila svou zasadu, že ji po koupeli a nakrmeni ukladam do postylky. Jakmile jsem ji položila, spustila hrozny řev. Až ted usla na mě.

    Rybizku, my už tu pusinku mame naštěsti lepši. Sice to ještě neni uplně uzdravene, ale už to nema červene a žadne puchyřky. Doporučuji co nejdřive zajit k dr. at Vam napiše mastičku. My jsme to lečili hrozně dlouho. Držim palce at to brzo přejde!
    Znama ktera děla sestřičku u dětske dr. mi rikala, že doktoři skoro pokazde, kdyz seu miminka objevi takove vyražky mluvi hned o ekzemu. Takže mě uklidnovala. Poradila mi at si uďelam silny černy čaj (4 sačky) a namočeny kapesniček ji na pusinku přes den pokladam. Zbytek mužu vylit do koupele. Ja jsem to parkrat vyzkoušela (misto jarysovky co nam napsala dr),je možne, že se to i timhle zlepšilo
    Jestli si dobře vzpominam na stranka byla http://www.nejlevnejsisperky.cz.Vyber si ty nejhezči, at maš za tu bolest pořadnou odměnu 🙂 Ja jsem dostala prstynek z bileho zlata, měla jsem ho doma připraveny v srdičku po přichodu z porodnice.

    Raduzko, ja je brala 3x denne 2. Takže myslim, že nic nepokazis tim když je budes brat 3x nebo 4x denne. Popravde, ted uz je beru jak si vzpomenu 🙂

    Jo a co se tyce naušniček, ja tam teda rozhodne taky nepujdu. Snazim se ukecat Michala. Jsem si jista, ůze bych to nezvladla, jsem zvědava jak vubec zvladnu ockovani

    #861922
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj maminky!

    Jaký máte vííkend?

    Juli to má teď nějak zase horří s prdama..nebo bolením bířška, kdo ví, co to je. Ale po kojení bulí a bulí..pak třeba na chvíli přestane, a pak zas. No kdybyste si mysleli, že je hladová, tak není, protože když ji dám víc, tak pak akorát bleje… No už jsem z toho unavená..chtěla bych mít spokojení mimčo a mít ocit, že se opěkně nabaští a ona hned začne řvát, tak to je na psychiku docela záhul, mužu říct..ani bych si to předtím nemyslela:( v úterý jdem do poradny, tak to proberu s doktorkou.

    Raduz, tys taky myslím říkala, že Damín tlačí skoro pořád, nebo ti to tak přijde…no jsem ráda, že to je někdy podobný jak u nás a nejsme nějaký mimozemský… Ale teda je mi jí líto, chtěla bych jí nějak pomoct. Uvažovala si vysadit nějkaý jídlo? Já uvažuju, že zkusím třeba dva dny bez mlíka, jeslti jí nedělá problém. Jak jste se dostali k tom sonu? Pžeju, ať dopadne dobře!

    Cuco, rybízku, nevim, jak to děláte, že vám malé tak dlouho spinkají, to by se mi taky líbilo:) Al teda kldině ať se budí, jak se budí, nemám s tím moc problém, ale ty prdy ať už se jdou VYCPAT!!!

    Možná pak zkusím ještě ty probiotický kapky…nezkoušel jste je už někdo?

    Naušnicčky – necháme píchat, to dělá naše doktorka a věřím jí…ale nevím,jestli tam s ní půjdu já, možná se pokusím, aby šel manžel, ale nevím, jak to dopadne..jestli bude moct.

    Jsem už dneska hotová…krásný večer všem! A cuco, těšám se na foto z vítání!

    #861923
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky.Jak sledujete malej mi nedává moc příležitostí sem nakouknout natož napsat.Sotva stíham číst.Má sice klidný noci ale když je vzhůru tak brečí a uklidní se akorát na ruce nebo u prsu.Dudlík nechce a to sme koupili snad všechny co existují:( .Jediný co zabírá je jízda v kočárku na bříšku s prdelkou co nejvíš.Tak se mu dobře prdíkuje.Co to berete za homeopatika na kojení?Mě se malej budí cirka 3x za noc na kojení.O nějakých šesti hodinách spánku můžu jen snít:( .Přes den nemám pomalu čas ani na pořádný vaření tak to řešim minutkama.Jinak na nic nemam čas.Holk byli úplně jiný.S těma sem dělala a stíhala všechno.Pohlaďte mimísky a vám přeju kásný klidný dny a noci.

    #861924
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pěkné pondělí holky,

    jaký jste měly víkend?

    Já dneska pročetla trochu takovou brožurku o kojení a taky trochu na jednom webu o tom, proč děti pláčou po kojení. Dočetla se tam, že v 6.týdnu se zvýšená potřeba kojení…tak jsem víc v klidu, že jsem Juli dala i po 2 hodinách a taky teď zkouším na odbrknutí jen na tygříka a nechala jsem ji u prsu dýl teď, než těch 10 min a neplakala, tak buď to byla zrovna náhoda nebo ne, to uvidíme. Dneska to tak budu zkoušet. škoda, že nějaký mateřský instinkt nefunguje úplně dokonale a člověk prostě přesně neví, co má a nemá a taky se potřeby a omezení miminka můžou rychle měnit, no jo no, co nadělám…milujem ji a hladem netrpí a to je snad nejdůležitější:)

    Chtěla jsem se zeptat, jakto děláte, když vám koupání vůbec nevychází nějak mezi tou 7-8…???pozdějc už se mi ji moc nechce koupat, tak nevím. Ale někdy prostě se nají v 6, tak nevím, jak tam pak napasovat to koupání a popř.kojení před spinkáním.

    Včera jsem ji dala na postýlku novou hračku a ona se na ni koukala!!! Juuuva, byla jsem z toho hotová:D 😀 Já vím, vy už to znáte, máte miminka většinou starší..ale pro mě to je první mimi a je to prostě novinka, jak se začíná koukat na věci:)

    Evíku, teda Matyášek ti dává zápřah, viď. Ale hlavně že jste spokojený… joo, s jídlem my ani nemluv, nedělám jen minutky, ale i tak moc nevím….bez tý cibule je prostě spousta jídel pasé:S A jak prospíví Matyášek? Kdyžtak řekni manžovi, ať nám hodí na FB nějaký fotečky, ať víme, jak vypadáte! Pozdravuj oba chlapy:)

    Já bych to kojení z jednoho nebo obou taky nějak neřešila…každý, jak mu to přece vyhovuje. A ať si ti druhý trhnou nohou, když se jim to nezdá, oni to tak nemusí praktikovat:)

    Dostali jsme od kamaráda rebarboru včera, jdu udělat koláč….jen nevím,jestli to není taky nějak nebezoečný. No uvidíme, stejně si ho dám až zítra, aby nebyl čerstvý, tak třeba mi řeknete názory, jestli to není špatný na prdy…alergie mě ani tak netrápí, kdyžtak se osype a zase to přejde…ale teda kdybyste věděli, že to je nějaký extra alergen, tak to asi radši zkoušet nebudu:)

    dobrou chuť pomalu k obědu, maminky a miminka!!!

    #861925
    Anonym
    Host

    Ivi, já tu stránku už nevím. Nekupovala jsem nic, tak jsem to vymazala z oblíbených. Snad je to ta, co psal Veverík. Děcka, už se vám mimošci smějou? Sašenka jen sem tam zvedne koutek, ale zatím žádná sláva. 🙁 Ale mám docela dojem, že už se snaží o nějaké broukání.
    Za chvíli si jedu pro novej kočár. Potřebuju na chalupu na léto, ať furt nevozíme, za 1500 Espiro Atlantic. Tak jsem zvědavá, jak bude vypadat, protože to je dost dobrá cena.
    Mějte se.

    #861926
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminky,
    tak se zase hlásím na chviličku po pár dnech.. I jsem si dočetla příspěvky a zjistila, že je nás asi takovejch víc, co bojujeme s časem, jelikož toho tady moc nepřibylo.. a pak taky to pěkný počasí nás spíš táhne ven jako k „bednám“.. 🙂
    Beátka dělá velký pokroky, směje se už téměř pokaždý, když nani mluvím a ta pusinka je fakt celá moje! 🙂 Dneska se tak pecnila na šivcu, až jsem se musela smát taky! 😀 Začíná si broukat, někdy i sama, ale hlavně, když na ni mluvím.. jakoby mě chtěla něco říct.. je to krásnýýý 🙂 Už váží 4,5 kg, takže za týden si držíme stále přírustek asi 250g. Já jsem zhubla další kilo, takže váha jde nám oběma tím směrem, co potřebujeme! 😀 Hlavičku drží stále líp. Teda ještě nepase koníčky ukázkově, ale snaží se. Co se týče spinkání, tak když se nají kolem půl osmé, chvíli si zpravidla poplače, tak tam tak 1-2x jdu ji uklidnit (někdy jde Aleš a to doporučuju vyslat tatínka, jelikož když jdu já, myslí si, že bude mlíčko, tak to nevzdává a plače vytrvale přesto, že je najezená), usne po osmé a poprvé jí až 5:30! Vypadá to, že na laktaci to negativní vliv nemá, tak je to dobrý! Budit nemusím.. A pak usne ještě tak do devíti, dneska dokonce do jedné, ale pak se vzbudí a je schopná řvát, řvát a řvát, jako kdyby to musela dohnat! Mazec někdy fakt. Občas se do toho ještě Karolínka zabejčí, tak jsem na pokraji nervovýho zhroucení 😀 Tak co tak čtu, tak asi podobně, jako Evík, jen krom toho nočního kojení.
    Hruštičko, chjoo, ať už vás ty prdíky nechají bejt, to je voprus fakt!! 🙁
    Baru, no právě jsem to Šárce psala, ale už ji taky neměla uloženou tu stránku. No nic, když tak zajdu do kamennýho obchodu, možná by to bylo i lepší se na ně podívat takhle. Držím pěsti s kočárkem..
    Veveriku, moc díky, na stránku mrknu. U nás velký zlepšení s vyrážkou, už to prakticky nemá vůbec červený, jen suchý. Tak už používám jen Lipobasi na promaštění. Měly jsme Holtovu mast a Jářišovu vodu, ale tu jsem použila jen 2x. Tak jsem ráda a za vás taky, paráda!
    Holky, včera jsem začala zase plnit roli manželky a nejenom matky.. a dneska jsem začlaa opět trošku krvácet. Myslíte, že je to normální? Jinak mě berou šíleně křeče do těch mých žil, takže taky docela hustý! 🙁 Ale v punčochách už bych ty tepla nedávala, ikdyž vím, že by mi pomohly. Dneska jsem musela za švagrem do lékárny, už mě došly prsní vložky a vzala jsem tam latexový dudlík, takovou tu klasiku, tak snad bude chutnat! Z toho silokonovýho tvarovanýho se jí navaluje! A vložky Fixies, ještě jsem je neměla, tak jsem zvědavá. Máte některá zkušenosti s těma Chico? Jsou drahý teda jako čert, tak by mě azjímalo, jestli taky tak dobrý..?
    Tak dobrou všem, určitě jsem zase na něco zapomněla, co jsem vám chtěla, ale tak zase zítra… ještě že tak skleroza nebolí! 😀 Tak ještě jdu dát do pucu kočárek, vyměnit plinku (podložku), je to šílený, jak se práší a jak ten kočár za chvilku vypadá i ve vnitř..

    #861927
    Anonym
    Host

    ahojky,
    Rybízku mně taky moc pomohla ta Holtova mast na tu Karolíninu vyrážku.Vložky Fixies znám a jsou super (dle mého názoru).Já jsem si minulýtýden koupila ty látkové,protože to jsou šílené pálky za ty papírovky.Mám spotřebu… :o) Tak takhle to vyjde levněji,vždycky večer přečvýchnu a hotovo.
    Nás teda taky trápí pořád trápí bříško,někdy více,někdy méně.Tak nějak jsem trochu vypozorovala,že když vypiju více mléka,tak je to horší.S nočním spaní je to u nás pořád stejné…..usíná kolem osmé.Někdy ani nemusím chodit uklidnovat,někdy řve jak túr a pak se budí kolem jedné,ve tři-čtyři a pak v šest nebo v sedm…dneska teda spinkala až do osmi.Jupííí 🙂 Už ani nečekám,že se to nějak změní 🙁
    Včera jsem si dala odpočinkový den,protože jsem toho měla za posledních pár dnů plné kecky a bylo toho na mě trochu moc….hodně práce a návštěva.Ufff.Tak jsme si po obědě s Karolínkou bucly a chrápala jsem asi dvě hodiny a super.Už je mi mnohem lépe :o)

    Baru,Karolína se taky dlouho nesmála,ale posledních pár dnů se i usměje a to pak jdu do kolen…..hlavně se teda kření na všechny ostatní,jen ne na mě.Ale včera mi věnovala dva sladké úsměvy. Ono to přijde samo.:)

    Holky,cvičíte nějak s miminkama?Kromě pokládání na bříško?Když už jem u toho,jak dlouho je tam necháváte?Mně přijde,že Karolína se nějak zabrzdila a už jí to nejde tak dobře jako předtím.Když leží na posteli tak se jí moc nechce a po chvíli se začne vztekat.Ale když si ji dám na hrudník (ne ve vzpřímené poloze,ale v pololeže),tak je celá nadšená a kouká a vydrží tak strašně dlouho..jen nevím,jestli je to správné….Na rovné ploše na posteli se vždycky rozplácne jak žaba a leží jak placka….marně jí vysvětluju,že se musí podepřít ručičkama a skrčit nožičky pod sebe …:) Leží na břiše,ruce podél těla a kope nohama,jakoby chtěla lézt 🙂

    Tak hezký slunečný den

    #861928
    Anonym
    Host

    Ten poslední je můj :o)))

    Jo a monitor dechu asi brzy půjde pryč,protože Karolína se v noci točí a před vzbuzením na něm má většinou už jen nohu 😀 Ale monitor nepípá,tak nevím,jestli je vadný nebo mu stačí jedna končetina 😀

    #861929
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Doufám, že stihnu napsat příspěvek, než se Simča vzbudí.
    Včera malou potrápilo bolení navečer – skoro hodinku trvalo než se uklidnila. To zatím u ní neznáme…bylo mi jí taky tak líto jak tu některé popisujete. Masírovala jsem bříško, prdku taky krémíkem jak mi ukazovala sestřička v porodnici, párkrát si ufoukla a pak jsem jí ještě nosila na tygříka a to jí vyhovovalo. Jen jsem jí chtěla dát k prsu, byl už čas na jídlo tak se zase začala napínat, no však to znáte. Oběd jsem měla bez cibule a stejně. Tak nevím jestli to není špatným odříháváním…no asi zajdu k Dr. co poradí, nejspíš koupít ta probiotika a nějaká si koupím i pro sebe.
    Včera jsem dávala i pár lžiček toho fenykl. čajíku Simče před kojením a pak asi za 2 hodinky už jí šly prdíky samy ven. Tak to možná trochu pomohlo.

    Rybízku, my si udělali s manželem pěkný večer v pátek, nejdřív pustili pěknou komedii na DVD a pak se to povedlo, takže už jsem zase taky i manželka nejenom matka<:o) ! Potíže jako krvácení se ted u mne neobjevilo…manžel se kouknul i na tu jizvičku a prý dobrý, no mě se to zahojilo hezky brzy, možná pomohla i ta homeopatika co jsem užívala. Teď mi pomohla i na to mlíčko, tak jsem ráda, že něco takového existuje.

    Na fotečky z vítání si musím počkat, manžel je teď v jednom kole má noční směnu, do toho logopedie s Dančou a dnes jeli do Prahy na nastavování kochleárku. Zítra bude manžel s truhlářem stěhovat ještě z dílny nějaké hotové díly do kuchyně na vestavbu trouby a myčky, měli jsme to dosud jen tak postavené něco na zemi a něco na desce, taky skříňku na mikrovlnku. Takže fotky až kdoví kdy dostanu do PC.

    Mějte se moc fajn, ať mimísky nic nezlobí a ať se na vás čím dál víc smějí (naše řehtačka se smála i na vítání na holčinku, která tam hrála na flétnu a dávala dárečky a na dědu tak ten byl radostí bez sebe). Na hračky už nejen kouká a snaží se na dece bouchat do nich. Jinak drží pěkně hlavičku, ale jak psala Verunka s tím pasením koníčků to máme stejně, na přebalováku jí to moc nejde jak tam je ta nafukovací podložka z Ikea, ale třeba na mně v pololeže se jí to taky daří dobře – to je asi normální, hlavně že třeba otáčí na bříšku hlavičku na obě strany myslím Dr. kontroluje. Však to ještě natrénují ty naše zlatíčka!

    #861930
    Anonym
    Host

    Tak sice vám závidím, že vám mlíko stříká proudem. 😀 Ale na druhou stranu ušetřím za ty prsní vložky, protože mně to takhle vůbec neteče. Někdy používám ty látkový od Farlinu. Akorát když začnu kojit, tak se spustí z druhýho. No ale hlavně, že to stačí. Ale blbý je, že nic neodstříkám třeba do zásoby. Chtěla jsem si zamrazit, ale je to ubohých pár kapek, co vymáčknu.
    Ivčo, krvácení jsem měla minulý týden, asi 3 dny, bylo to teda úplně málo, ale nevím, co to bylo. Ještě jsem nezvládla jít na kontrolu po šesti. Každopádně mám nějakej výtok.
    Povinnosti manželky mám strach plnit, ale asi mě to už čeká každým dnem, Tomík doráží. 🙂
    Tak kočárek za 1500 dobrej, jde to všechno vyprat, konstrukce jak nová. Akorát je takovej mrňavej. 🙂 No na léto bude stačit na chatrč. A další dobrej kup. Koupila jsem kočku a světlušku od Lamaze. Číča za 60, světla za 95. Ale děcka, jsou krásný, barvy jak nový, dělá to všechno, co má. Takže super ceny. A ještě jsem si byla vyzvednout osobně, takže ušetřeno za poštovný.
    A nějak jsem to včera dobře zakřikla s tím úsměvem. Sašík dneska bedlivě sledovala můj obličej a začala se křenit a dělat do toho ee. Tak jsem plakala. Sice je to málo, pak už nechtěla, ale aspoň něco. Veru, na posteli je to pro mimčo měkký, teda aspoň u nás, potom to na bříšku nejde a vztekají se. Spíš na pevnější podložku. Tady je dobrej odkaz http://www.mimisek.estranky.cz na všelijaký hrátky. 🙂
    A nošení na tygříka je dobrý, střídat na levou a pravou ruku, to ji bude nutit zpevnit svalíky na zádíčkách.
    Jo, to sledování hraček je bezva. 🙂 A taky mám pocit, že už natahuje na ně ruku, ale nevím, možná se mi to zdá.
    Zatím pa.

    #861931
    Anonym
    Host

    Holky, většina už asi fusaky máte, já jsem ho nějak nepotřebovala. Teď jsem si objednala od Emitexu za 600, kolekce 2010/11. Kdybyste někdo chtěly, tak dám odkaz. Nebo počkejte, až mi příjde a kouknu, jestli stojí za to. 😀 Každopádně je to bezvadná cena.

    #861932
    Anonym
    Host

    Baru dej sem ten odkaz na ten fusak prosím 🙂 , mrknu. Kamarádka má od Emitexu a je s ním moooc spokojená – má 8měsíční holčičku, tak jestli je to on, tak bych si ho taky objednala.
    My jsme ho taky nepotřebovali, když jsme se narodili až 19. dubna a při propuštění z porodnice byl pařák 😀

    Jinak nás pořád trápí prdíky, někdy je to lepší, někdy horší – naštěstí musím zaklepat, že vždycky večer jak když utne a spinká v noci krásně – tedy nají se tak kolem 8 a pak tak v 1, 4 a v 7 – takže něco jako Ve1runka. Už aby jsme se toho zbavily a pak už budeme naprosto spokojené miminečko.

    Přes den mám teď s krmením trošku problém, protože asi jak je teplo, tak jí málo – třeba jen 5minut, ale za hodinu a půl už zase řve a chce znova, protože si dala málo a asi má i žízeň – takže je těžké odhadnout, kdy tak bude jíst – třeba když si jí o víkendu bral manža sám na procházku.

    Jinak ty prsní vložky Fixies jsem měla, ale teď jsem si koupila v DM ty od NUK – co na ně byl kuponek v knižečce a jsem s nima moc spokojená, protože jsou větší – což na moje velká prsa je super, takže zůstanu u nich – jen dodělám ty zbytky co mám jiný:D

    Číst průběžně stíhám, takhle večer, když malá usne – to usíná docela hezky, ale nějak nemám nikdy sil sem něco napsat 🙂 , spíš u toho tady tak relaxuju! A přes den, to je jak píše Rybízek myslím, to nás to táhne pořád ven, když je tak krásné počasí – musí se toho využít, však už mám taky pěkně opálené ruce z toho randění s kočárkem 🙂 , ale to je dobře – já jsem hned hnědá, tak to budu brzo jako „cikán“

    Sexik jsem teda zatím nepokoušela, protože mám ještě takové trošku špinění, ale tak taky jsem dneska 5týdnů po porodu, tak co můžu chtít, i když jak koukám, tak vy asi v pohodě. Já někdy dobrý, někdy slabě špiním – no uvidím, příští týden konec šestinedělí a kontrola na gyndě, tak snad to bude vše OK! 🙂 Já se cítím dobře, vlastně jsem se cítila dobře už týden po porodu.

    Mějte se krásně, pozdravujte mimisky a užívejte krásné počasíčko!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,661. až 3,675. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist