Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,706. až 3,720. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861963
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Tak zase vzácně nakukuji neb mi dal Matyášek snad pá minutek k dobru a usnul v postýlce což se rovná přes den zázraku.Nepamatuji se komu na co mam reagovat ale snad si vzpomenu alespoň na odpovědi.Meloun nevadí teda mě určitě ne mám to už vyzkoušený.Vždyť je to vlastně sladká voda.Jahody sem taky zkoušela ale jen malé množství a taky žádná reakce.VE1RUNKO supe začátek schůze:D .Koukám žádná nuda co?Já mám taky příhodu ale se svou patnáctiletou dcerou.Včera ráno než šla do školy tak sem jí řekla že má vynést koš až půjde se psem.Po chvíli slyším cvaknout dveře od bytu pak od baráku.No ale taky slyším jak Kuba stepuje u dveří bytu.Zavolala se na něj a samozřejmě že ho nechala doma:D .Tak si říkám ONA ŠLA VYVENČIT PSA,BEZ PSA:O ?Za chvilku se otírají dveře a slyším já zapoměla na Kubu:O .Hlavně že si vzala vodítko:D .Pak když přišla domů tak sem se jí ptala kdy přišla na to že ho nemá sebou a ona že až když se od popelnic vydala na louku:D .Tak sem se pobavila hned po ránu.Holky vy se máte že máte výtání občánků takhle brzy.My ho tady máme totiž až v listopadu a to jim malej nejspíš přijde naproti.Je tady totiž málo novorozenců tak ho dělaj snad jen jednou do roka:( .Kreténi.Malej se budí:( jdu ho zkrotit.

    #861964
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    včera bylo konečně zase krsáně,tak jsme odpoledne vyrazily s Kájou na procházkou a hlavně pbhlídnout,kde tady kvete bez,neboť jsem se rozhodla že si vyrobím bezový med.Mamča mi poslala nějaké recepty apampelišky už asi neseženem,tak zkusím alespoň z toho bezu.Tak jsem zvědavá.
    V sobotu tady bylo pěkně hnusně,ale stejně jsem vyrazila s Karolínkou na procházku,aspoň na chvilku.Poslední dva dny se nestačím divit…v sobotu jsem šla spát o půlnoci a Kája byla napůl vzhůru,tak jsem ji přebalila a dala najíst a pak se vzbudila na další jídlo až v pět…to jsem koukala jako blázen a dneska bylo první noční krmení o půl druhé a další až teď o půl 7.Že by konečně změna?Jenže stejně jsem se budila co půl hodiny od těch 4,jestli náhodou už nemá hlad :o))

    Dneska máme v plánu velký výlet.Chci zajet do Olympie,ukázat Karolínku kamarádce,která si na nás ještě neudělala čas.Jen dooufám,že mi někdo pomůže s kočárem do autobusu.A když ne,tak výlet nebude.A zpátky mám v plánu se projít pěkně po cyklostezce až do města.Je to krásná procházka,sice dost dlouhá,ale to mi jen prospěje:)

    Tak krásný den

    #861965
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj mamče.
    Tak zase po pár dnech.. Ale moc toho tu nepřibylo, asi jste na tom stejně jako já.. :-))))
    Dneska má Beátka osm týdnů, tak jsme s Alešem vážili a měřili, tak má 4,70 kg a 59 cm. Aleš ji strašil, že se za chvíli nevejde do vaničky! 😀 (Už jsem nafotila i nějaké věcičky na MMB). Takže váhové přírůstky jsou tak nějak pořád stejné zatím, něco kolem 230g/týdně a 1cm. Drží stále stejný tempo. V noci spinká stále pěkně, ba dokonce ještě líp. Včera usnula po osmé a kojila jsem poprvé až o půl sedmé ráno. 🙂 A pak spala ještě do půl jedenácté. Přes den pak jen pospávála po chvilkách nebo poplakala a na tři hoďky vytuhla až odpoledne. Takže ven sjem šly dneska až v šest, ale bylo stejně takový vedro, že to ani nevadilo. O víkendu jsme si užili super oslavu Karolínčiných narozenin, všichni byli spokojení, grlovaný masíčko všem chutnalo, dort se kamošce taky povedl a Karolínka měla z Pepiny velkou radost! 🙂 Stejně tak jako z dárků, dostala hlavně oblečení, jak jinak než ode mne.. 😀 , nějaký omalovnáky, pastelky, dětský mixer a hlavně Pučmelouda, z toho taky bbyla radost veliká! Člověk má radost ještě větší než ona, když vidí to nadšení! I slzička mě ukápla. A ještě jí za darovaný korunky objednáme tu trampolínu. Ale jinak je to zlobidlo, nechce chodit spat, kor když je venku dlouho světlo, vůbec ji nemůžem dostat dom! Taky se trochu předvádí a upozorňuje na sebe, asi žárlí.. snad to brzy přejde. Jak to vnímáte vy, co máte doma více capartů?
    Jíťo, tak to jsme na tom podobně, taky pořád budujete? Aleš nakonec ještě vymyslel, že ze zbytku plotny z ložnicové skříně udělá nový dřířka na lince, vymění pracovní desku a doděláme obklady.. tak to se mám na co těšit za provozu, ale aspoň to pak budeme mít hezčí. 🙂 Tento týden už určo objědnám tu myčku! Tuňák je v poho ne? Co se týče kojení.. i meloun, jak se tady někdo ptal, myslím že Raduzka. Jen ty luštěniny a jahody.. ale už jsem zkoušela oboje a dobrý. Už nedávám ani prventivně Sabík. Zrovna o víkendu vzpomínal Aleš, jak se Beátka jedno ráno protahovala a zatroubila tak, že se úplně lekl!! 😀 Takže asi jako Verčina Karolínka na schůzi.. 😀 Jinak Veru, gratulka ke zlepšení spinkání.. a nedrž stráž, však Karolínka by si tě vzbudila, neboj! Využívej každé minuty, co spí..
    Raduzko, plavání závidím, já jsem jezdila s Karol moc ráda! 🙂
    Eviku, no toto, tak mladá a už zapomíná.. co máme potom říkat my viď? 😀 Když jsi u té historky se psem.. tak jednu přihodím.. 😀 Jsem byla s holkama a kamoškou na dětským hřišti a měla jsem tam i psa, jelikož se tam stavujeme z vycházky a vždycky ho uvážu k plotku na kraj a kecáme s kamoškou.. a že už pomalu půjdem a tak jdem.. a ona na mne: A psa nebereš?? 😀 Já jsem ho tam málem taky nechala a pořád vidím ty jeho oči, jak na mě kouká.. 😀
    Holky, uvažuju nad lehátekm pro Beátku, můžete mi někerá poreferovat, případně dopručit. Na Karolínku jsem měla jen autosedačku, ale ta byla kulatá a dobře se houpala, tato už je jiná.. Koukala jsem na lehátko od Fisher price nebo Zopa.. tak nevím, ale myslím, že by se v něm Beátce líbilo, teda doufám!! 🙂 Když v postýlce brečí a potřebujeme se najest nebo potřebuju něco uvařit, tak by na mě líp i viděla z lehátka a pošoupnout si ju můžu, kam zrovna potřebuju.. tak mi hoďte nějaký odkazík a radou.. díky předem. 🙂
    Ještě přihodím odkaz na kapičky na prdíky, mají i šikovnou dávkovací pumpičku, kdyby jste některá chtěla vyzkoušet! To se mi na tom líbilo! Žádný lžičky pořád!

    http://www.lekarna.cz/lefax-1x50ml-suspenze/

    Tak dobrou ženy, já jdu ještě žehlit!

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29556.png

    #861966
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak teď v příbalovém letáku čtu, že do tří měsíců po poradě s lékařem.. tak se na to přeptám ještě naší doktorky..

    #861967
    Anonym
    Host

    Rybízku,
    my máme půjčené toto lehátkohttp://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=1209343, je fajn, sice stále zapomínám koupit baterky, aby šly ty vibrace, ale Simče už to nevadí a začala se chechtat na ty hračky co jsou zavěšené na hrazdičce. Směle do nich bouchá a jak si to už umí rozhoupat při kopání nožičkama tak to se už jednou smála i nahlas, protože ta prostřední hračka jí div nebimbala do nosu:D .

    No my budujeme stále za provozu. Teď nás čeká zateplování jedné stěny domu (k sousedovi), tak manžel hledá nějaké šikovné řemeslníky.
    Dnes chytá bazén. Danča se už těší až se bude řáchat ve vodě.

    O tom Lefaxu mi povídala paní v porodnici když jsem byla na té akci Těšíme se na miminko, měla tam stánek s brožurkami na Bepanthen a právě tento přípravek na trávení Lefax.
    Já mám v záloze BabyCalm (ale ťuky ťuky od neděle je to zatím dobrý) a kojeneckou vodu (jsem se v lékárně dočetla, že se to má naředit), když jsem to vytáhla z krabičky tak jsem zírala že je tam toh na dně – v obsahu jsou olejíčky z fenyklu, anýzu a kmínu a glycerin – no nechápu že je to tak mastný tedy vlastně chápu jak na tom asi výrobce a lékárny vydělávají.

    Musím končit, malá se v postýlce vzbudila…tak krásný den maminky!

    #861968
    Anonym
    Host

    Ivi, tak jsem ti chtěla hodit odkaz, jaké máme lehátko, ale potom jsem se přece jenom podívala na ten Jítin a máme úplně stejné lehátko. 😀 Jituš, od když tam dáváš Simonku? V prvním měsíci se tam Sašenka tak blbě zkroutila, že mi teda nepřipadlo vůbec vhodné, tak jsme počkali. Ale stejně si myslím, jestli nejsou lepší takový jakoby polstrovaný pevný.

    #861969
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj holky,

    tak jsme se vrátili – teda už v neděli večer, ale nestihla jsem napsat dřív z prvních delších cest. V pátek jsme byli v Praze a tam jsem nakonec stihli obrazit všechno, co jsme chtěli, tak jsem měla radost. I když jsem z toho dva dny předtím měla už nervy:D No a když už jsme byli na půl cesty, tak jsme pak jeli s našima na chalupu.
    Na chalupě – holky, sranda – v sobotu ráno mě vzbudí Juli na baštění a říkám si : „Tady to ale smrdí jak u ohně.“ Bylo to tam pěkně vyuzený, myslela jsem si, že vyhasl krb a nějka čoudil, tak se to neslo až k nám dozadu. Za chvíli otevřela mamka pomalu dvěře s k nám do pokoje a : „Uff, žijete.“ No přišlo mi to komický:D Ale stal se nějaký problém s topením…dá se tam topit díky krbu, jsou tam trubky…ale nějak se to trohcu zakouřila a Jíra(mamky přítel) z toho byl špatnej a vůbec nemohl vymyslet, jak se to stalo… Pak teda na něco už přišel. No a já měla srandu a říkala jsem Juli, že nás babička s dědou chtěli vykouřit, ale že my se nedáme:D 😀

    Včera jsme byly na kyčlích – už nemusí nosit plenku navíc!!!!!:D

    Lehátko – máte lehátka pro malý? Mě to přišl zbytečný a teď nad tím občas uvažuju, ale zase když má ten válecí pytel…no zatím to asi nechám. Pak totiž nevím, jestli je lepší lehátko nebo ta hrací deka a zase mít všechno mi přijde zbytečný. nevím, jak to máte vy, ale my máme postýlku a v obýváku máme ohrádku, kde je Juli přes den.

    Dneska se nám podařilo s Juli obrazit obchody a koupit konečně Andymu gratule a taky nový obojek…tamten mi přišlo, že mu na klíšťata nefunguje, ale nebyla jsem si jistá, protože ho neměl připevněný úplně tak, jak by měl. No radši jsme vzala jiný. Už měl tři..vím, že to není moc, ale na to, jak chodí do nějaký vyšší trávy, bych si představovala tak jedno, max.dvě 🙂

    Cuco, Rybízku, jste dobrý, jak zvládáte dětičky a ještě předělávání kuchyní!

    cuco, vyšlo vám koupání? Tady bylo krásně, ale najednou se zatahovalo a před chvílí déšť, hromy a trochu i malý kroupy.

    Jinak mi přijde, že Juli ty prdfíku už trápí míň. Už jí ani pořád nedávám Espumisan a dávám Babycalm.

    Jinek Veru, ten tvůpj sen teda hrůůůůza:'( :'( Mě se o Juli zdá docela často a taky takový věi spíš jako, že mi něco nejde nebo tak…:( Ale už mi přijde, že je to lepší a jsme víc sžité. jak to máte vy? Copak holky, co máte víc dětí, tak už to znáte:)
    a zahájení schlůze – geniální:D

    Evíku, dobrej příběh svenčením pejska, to se jen tak nevidí:D Jak to pokračuje s Matyáškem, pořád tě nenechá nic udělat? A co taťka, nadšenej?

    Rybízku, vzala jsem si od tebe tip, abych věděla, jak je Juli „stará“ …díky:)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29562.png

    #861970
    Anonym
    Host

    Ivet já mám tady tohle lehátko

    http://www.krystufek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=32

    a jsem spokojená,má i novorozeneckou vložku,takže jsou zádička vystužené a Karolíně se v něm líbí.Jen ty závěsné hračky mi přijdou strašně daleko,ale možná to jen blbě nacvakávám.

    Dneska jsme konečně dostali pro Karolínku náušničky.Nechávalijsme je dělat u jedné známé zlatnice,protože mi byo ve zlatnictví řečeno že se žlutým kamínkem se moc nedělají a ani na netu jsem je nenašla.Příště budu chtít se světle zeleným kamínkem,protože Karolíně ta pistáciová straašně sluší :o)))

    Hruštičko,ten sen byl hnusný a šílený.Ale jinak si myslím,že už jsme s Kájou tak nějak docela dobře sžité a když má dobrou náladu,tak se kření jak měsíček na hnůj :o)))) Miluju se šťastný výraz v jejich očích,když se jí něco líbí…..

    #861971
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Holky,

    mám v bradavce malou dirku….mám to mazat nějakou mastičkou nebo stačí potírat mlíkem po kojení a zacelí se to? Jsem si říkala, že mě to sání nějak divně bolí:S

    #861972
    Anonym
    Host

    Hrusticko, tak to netusim, ale nejdriv bych zkusila asi to mleko a kdyby si nevidela zadne zlepseni tak nejakou masticku,bud Bepanthen a nebo ten Purelan.

    Tak holky, dnes jsem udelala Damikovi radost, kdyz je ten den deti, tak jsem mu poridila Tygra Boniface od Lamaze…no sice z toho jeste nema rozum, ale snad se mu bude libit.

    Vcera jsme byli do 16 hodin venku, bylo nadherne…a dneska teda rano byla zima,ale odpoledne to uz vypada, ze vyleze i ten slunecni mozol.

    Holky, kdyz se nekam vytratite a mimco hlida treba manzel,mate taky tak cerny svedomi jako ja? Ja kdyz nekam potrebuji sama, treba masaz, kosmetika,anglictina atd., tak si pripadam jak krkavci matka,ze jsem bez nej :'( .Doufam, ze se to zlepsi!!!

    #861973
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    tak jsem si udělala kafíčko a děti jsem pověsila Alešovi na krk, došel z práce dřív, tak ať se stará.. 🙂 Beátka se snaží usnout, ale zatím je to marný boj, uvidíme.. Včera byly obě tak zlobivý, že když se Aleš vrátil z práce dom, tak jsem mu řekla, ať je od zítřka doma on, že já jdu dělat! A jelikož by to bylo finančcně vyrovnaný, dost možná bychom na tom byli i líp, tak dostal strach, že to myslím vážně a tak hlídá a pomáhá, jak se dá.. 😀 Tak to taky zkuste.. 🙂
    Možná jsem Beátku předevčírem moc přechválila, ale včera celý den málo spala a řvala a řvala.. uklidnila ji až večerní koupel! Přestala jako když utne. Tak když se jí to tak líbilo, dala jsem jí „plnou vanu“ a nechala ji tam tak 20 minut. Jak dlouho vůbec koupete? Já míň, většinou tak 10 min., přeci jen tu pleťulku nemá úplně v pořádku, tak si myslím, že máčení tomu nepřidá, ikdyž je pravda, že to má jen na pusince a tu namočenou nemá. Tak jsem jí večer slíbila, že jestli bude dneska zase zlobivá,tak ji namočím na celý den 😀 😀 😀
    Holky moc díky za odkazy na lehátka.. přeci jen je to super, když to můžem tady probrat a vy co už je doma máte, tak máte zkušenosti a už víte, co je dobrý a co vám na něm třeba chybí.. Nejvíc zvažuju, jestli vzít stojaté (nehoupací) nebo houpací. Některý se dá dokonce předělat i na sedačku později, ale ty, co mám vybrané zrovna nejdou. Jsou totiž jen do 9-11 kg a to mě taky trochu znepokojuje, když už máme skoro 5 kg 😀
    Jituy, no už pomalu máme návrh kuchyně, ale včera jsme se nemohli moc pochopit, já technickej antitalent (vždycky vymyslím něco, co nejde hodit do praxe) a Aleš truhlář mi vždykcy radost překazí. Pořád mi vysvětloval umístění myčky a možné varianty, jak by to vycházelo finančně a do toho řvaly obě holky, tak bylo veselo! 😀 Dneksa to dopilujem, nakreslí návrh a spočítá cenu. Uff, doufám, že neomdlím, ale zaručeně mě z té vysoké mateřské nic nezbyde a to jsem myslela, že si uděláme pár tisíc železnou zásobu na období rodičáku a vánoce. Ale tak zaser se budu kochat vylepšenou, byť ne novou kuchyní.. Karolínce už jsme taky jednou napouštěli bazének, ale má jen takovou tu mušli. Do velkýho chodíme ke šivci, mají pětimetrovej a asi 1,2 m hloubku. Už se moc těším, jak bude mít prázdniny a víc času a budeme si jí víc užívat než ve školním roce. 🙂 Nějak k ní víc inklinuju, asi proto, že nemám mamku ani taťky už.. :'(
    Hruštičko, to je super, že to Julinka zvládla vše, ženská, to se pozná.. 🙂 S tou dírkou nevím a bolí tě to jen při kojení? Asi bych zatím pouze mazala Bephantenem nebo něčím podobným a uvidíš, ale pokud tě to bolí, zašla bych k dr. Něpůjdeš do poradny, určo by věděla i pediatrička. Já taky u ní ledacos spláchnu, abych nemusela čekat v čekárně u své. Např. když jsem měla mastitidu u Karolínky, tak mi dala atb. A sestřička pediatričky je bývalá porodní asistenkta, tak to je super!! Pořád jsem se jí vyptávala něco ohledně produ, jak jsem měla polohu KP.
    Raduzko, já jsem magor, já jsem na den dětí zapomněla! :$ Beátka taky miluje Lamaze.. Ale tak dostane opožděně lehátko. 🙂 A Karolínce nevím.. teď dostala vše k narozeninám.. :^) Jinak neměj vůbec černý svědomí! Však si taky potřebuješ odfrknout na tu kosmetiku občas nebo na anglinu, aby ti nezakrněl mozek doma.. 😀 Nevím, jestli je to tím, že už mám druhý, ale já vypadnu docela ráda, když to jde a jako krkavčí matka se necítím.. nebo měla bych?

    #861974
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Zítra jdeme do poradny a asi ji nechám dát tu Hexu teda.. ikdyž mám pořád obavy, že je to hrozně brzo, ale zase když se očkovala tuberkuloza v nemocnici, tak měla miminka sotva pár dní a taky to šlo.. chjoo.. co myslíte? Ještě večer sem nakouknu.. A taky se jí poptám na ten Lefax. A nevíte, jestli se pneumokok očkuje zároveň s tou Hexou? Dr. nám ho doporučuje.. Včera jsem zase četla v Mamince škaredej článek jené maminky z Olomouce.. :'(
    Tak pěkný den všem.. jdu vybírat to lehátko, mám v merku tyto tři..
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44669868
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36664276
    tak to jedno nejde rozkliknout, asi mi je paní drží.. 🙂

    #861975
    Anonym
    Host

    Raduzko, můžeš mi dát radu, jak to děláš, že se můžeš vytratit? Já už bych potřebovala jak čert k holiči, ale nevím, jak se můžu objednat, když pokaždé jíme ve dne jinak a nedokážu tedy vůbec odhadnout, kdy bude napapaná aby si jí mohla vzít švagrová do kočárku a Terezka jí tam nezačala ječet 🙂

    Jinak jsme byli včera na 6týdenní prohlídce, máme se čile k světu – aktuální míry jsou 3520g a 55cm – paní doktorka povídala, že rosteme více do délky než na váhu, tak že to bude asi modelka – tak to jsem říkala, že to snad ani nemusí být 😀

    Taky jsem včera koupila ten Espumisan, když ho tady chválíte a budu jí ho dávat místo toho Sabíku. Nebo vy to nějak kombinujete?

    Ještě jsem tady četla teď, že má Hruštička v záloze Babycalm, ten je zase ještě lepší nebo jinej???? Já už se v tom neorientuju a nevím, co bych jí dala, aby jí bylo trochu líp.:(

    I když o krapet lepší to je, už nemáme takové úplné amoky vzteku a bolestí jako předtím, teď už se spíš tak začne kroutit a kňourá, kňiká a tak, ale neřve (většinou, nebo jen chvilku) ale trápí nás to pořád. I když paní doktorka povídala, že vypadáme spokojeněji než minule – že to měla to bříško hodně i nafouklé, jak jí na něj minule šahala. 🙁 Tak snad to jde dobrou cestou!

    Nám ten Bifiform vypadá to dělá dobře, myslím si že se to zlepšilo teď po něm – asi je to holt u každého jinak 😀 a na každého zabírá a platí něco úplně jiného – holt každé dítě je osobnost!

    U nás teda bylo dneska dopoledne ještě hezky, ale to jsme se nějak ven nevypravili a hned po obědě se to zatáhlo a prohnala se nám tady hezká bouřka a lilo jako z konve – teď je sice pořád zataženo, ale prší už jen drobounce, ale hrozně se ochladilo. Takže dneska ven nejdeme.

    Lehátko my máme tedy toto:
    http://www.zbozi.cz/?forceScreen=products&r=hint&q=leh%C3%A1tko+fisher+price+medv%C3%ADdek
    ale koupili jsme ho už použité za 600Kč (plnou cenu bych za něj asi nedala – tak dlouho ho zase používat nebude), plně funkční a musím říct, že to byla super volba – Terezce se v něm moooc líbí a hezky v něm vždycky i usíná – lepší než jí pořád tahat na ruce 🙂
    Dáváme jí do toho zhruba od toho, co jí byl měsíc, hrazdičku s hračkama jí tam dáváme jen občas (je oddělávácí). Nejvíc se jí na tom líbí ty vibrace a tlukot srdce, to jí pustím a to jí krásně uspává! Opravdu superkup – tatínkův nápad 😀

    Užijte si s mimisky hezky dnešní dětský den 😀

    #861976
    Anonym
    Host

    Raduzko,taky si myslím,že se nemusíš cítit vůbec provinile,naopak to určitě prospívá všem.My teda už tak nějak režim víme a máme,ale zase nemám nikoho,kdo by hlídal :o(¨Takže jsme s Karolínkou spolu 24h denně a to si myslím taky není moc dobré….ale co nadělám…
    Petspi neboj,on ten režim se ustálí po tom 6-ti nedělí :o)

    Hruštičko,taky jsem mělaprasklou bradavku,díru jak Macocha….takže doporučuju větrat,větrat větrat :o) Nechávala jsem taky zaschnout mlíko po kojení ale Bepanthen nepomáhal a zabral až Purelan,ale asi je lepší nejdřív vyzkoušet ten bepanthen.Asi i záleží,jak to máš veliké.A hlavně kojit tak,aby tu prasklinku mělo mimčo v koutku pusinky,aby tě to nebolelo.

    Dneska jsem měla báječný den až na to,že jsem zmokla jako kuře a hlavně jsem i zapomněla folii na kočář 🙁 Ale přežily jsme to.

    Normálně mám pocit,že se Karolna nějak zabrzdila….ještě nedávno krásně točila hlavičkou atd a ted je taková zpomalená a líná.Ve všem…tak jí nechám a uvidíme časem :o)

    #861977
    Anonym
    Host

    Co to je – masáž, kosmetika, angličtina??:D No uvědomila jsem si, že jsem vlastně nikde sama nebyla. Ale potřebujeme pravidelně krmit, hlavně odpo, kdyby jela ven s někým, tak by usnula, ale zas by nejedla.
    Tu bradavku, jak píšou holky a opravdu teda větrat, jsem chodila doma s kozama ven jak blboňa. Pohled pro bohy. 🙂
    Děcka, byly jsme dneska s Verčou, Karolínkou a Sašenkou na masáži pro miminka. Moc se nám to líbilo, příští týden jdeme zas. A myslím, že naše holky řvaly nejmíň, že jo, Veru? 🙂 Akorát teda ty dvě naše prďoly mají mezi sebou menší váhový rozdíl. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,706. až 3,720. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist