Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,736. až 3,750. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861993
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Raduz,
    to je teda nářez, ten tvůj zážitek:D Ale hlavně, že jsi měla zásoby oblečení a Damíka přestalo i bolení a mohl si to užít. Je super, že se mu to líbilo. Já jsem si říkala, že musím zjistit u doktorky, jestli můžu s malou na koupaliště, po těch očkováních teda asi radši, že joo… Kdybysme byli ve stínu, ale tak jestli se tam s ní můžu jít smočit v tom pro děti…nevíte? Vím, že se hlídají na koupání miminek ty bazény…ale přece tam chodí i rodiče s malýma prckama*-)

    Cuco, čepička se nemusí dávat? Jak psala Evča, že se má dávat čepička/pokrývka až asi do roka, nebo jak psala…tak se toho držím, ale poptám se taky v úterý u doktorky. Právě, že když je vedro, přijde mi to zbytečný. Ale tak snad budou nějaký ty šátečky, už jsme psala na MMB…
    Jooo, Raduz, u nás náčkuje babička, ale jak je mamka daleko, tak zatím se netrefuje do velikostí a já si to musím znovu oživit, uměla jsem jen základ, tak nevím, ale třeba ten šáteček by nemusel být težký, to by se jen ubíralo. Ale právě jsem nad tím přemýšlela, že by to bylo nejlepší, člověk si i vybere barvy podle sebe a tak… Snad se k tomu nějak dostanu. Juli je teda hodná, ale poslení dny tak dopo třeba pokrekává a furt hledá dudl, když „spinká“.

    Mám plán – musím ji nějak naučit, aby se jí líbilo spát na bříšku i s hlavičkou na pravou stranu. Dává ji hlavně na levo… Když je teda na zádech, tak se zase ráda kouká doprava, tak se to trochu vyvažuje. Ale je to sranda…většinou, když je unavená a brečí nebo jen brečí a zkouším, co se děje…pořád nic nefunguje, tak ji dám na bříško, tam si začne za chvíli hovět a odpočívat, a pak spinkat:)

    Ohledně dovči – kam se chystáte? my pojedeme do Jánských lázní na pár dní v srpnu, našli jsme si zlevněný pobyt na takových těch „slemovatech“ na netu…tak se těším. A dokonce tam může pes zdarma! Tyjo, to už jsou vyjímka.

    Pěkný večer, holky! Já už dneska fakt budu muset žehlit, furt se k tomu chystám, a pak nic…ale už to docela hoří a hlavně to vyprané není kam dávat:O :$

    #861994
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    tak zase koukám, co tu přibylo.. jak jinak než v tuto hodinu.. 😀 Beátka ve dne stále není hodná, takže PC zapínám většinou až večer, až je klid. 🙂 Dneska došlo objednané lehátko, tak je taťka hned smontoval a Beátka vyzkoušela, tak se zdá, že se jí v něm líbí, jupíí :o))) Řechtala se na hračky na hrazdičce a na hudbu valila očiska! 😀 Snad i uvařím přes den.. ne, tak hrozný to není, ale ozvat se umí kolikrát pěkně! :S A když do toho nemá náladu ani Karolínka, tak je to na mašli! 🙁 Jinak Beátka se už krásně směje, vždycky když na ni začnu mluvit, vydává už i nějaký ty skřeky 😀 a děsně ráda se koupe.. mohla bych ji tam dát ráno a večer vytáhnout, ve vaničce ještě ani nepípla! Až na pár prvních koupání těsně po narození..
    Hruštičko, včera mi švára dovezl myčku, Aleš dneska zapojil, tak už střádám nádobíčko a zítra ji poprvé prubnu! Už se moc těším, jako malá.. :o))) Pořídili jsme dom nový shrnovací dveře do komory a novou židli k PC, tak jsem měla takový malý Vánoce.. 😀 Byly jsme na nákupu s neteří a Beátkou, měla jsem prostě strach odjet, že bude hlad, tak jsem si pro jistotu vzala chůvu s sebou. Byla docela sranda. Měla jsem půjčenou tchánovu krátkou Felicii a když jsme vyjely s nákupmním košíkem z obchodu, jaly se nás obavy, že tam ty dveře nenaložíme.. tak jsme se u toho i zasmlály, ale nakonec je tam dostaly s pár úpravama interiéru.. 😀 Jeli jsme dom jak komedianti.. Ad cizí jazyk.. jo, super, jenže tak holčička neuměla vyslovovat česky ani ve třech letech, nerozuměla jsem jí ani houbeles.. :S To by jsi taky do ní hustila další jazyk? Já teda asi ne, spíš bych se zamělařila na ten mateřský.. a cizí bych nechala na později, však by jí nic neuteklo..
    Super, že jste si užili opíkání.. a Julinka to dala až do večera? Karolínka byla taky tak přizpůsobivá, ale Beátka jak nemá v sedm koupačku a o půl osmé postýlku, tak je to s ní k nevydržení.. Ad. šáteček.. no já ho dávala Karolínce až seděla, páč by si ho asi pořád shrnovala otáčenímhlavičky, ale je to na tobě.. Ideál je teď na ležení lehká čepka nebo klobouček na zavázání, to pěkně drží.. Do bazénu bych letos určo s malou nešla, možná tak ke šivci.. S Karolínkou jsem chodila do Vyškova, ale od půl roku a jen do velké vířivé vany, ne do bazénu, ta byla mnimálně chlorovaná a měnila se denně! Takže já radím radši nee. Já taky právě peru, žehlit budu zítra.. ještě než půjdu teď spát, pověsím, a přes noc to proschne a přes den to na doschnutí vyhodím ven. Je to furt dokola, ještě že se mi teď uleví od nádobí.. 🙂

    #861995
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Raduzko, tak tvůj příspěvek jsem přečetla jedním dechem a čekala, jak to story dopadne! 😀 To tak bývá, člověk míní, dítě mění… 😀 Co naděláš, hlavně, že to dobře dopadlo! Tak ať už je další plavání, resp. přípravy, lepší.. 🙂 Jo a taky už Beátce nedávám žádný kapičky na prdíky, ikdyž má pořád tu ortopedickou peřinku a nevykope se pořádně. Kolikrát si tak řízne, že se musím smát!! 😀 A do toho začne kadit, takže jí to jde docela super, od začátku, už jsem měla dokonce pár třešní a dobrý a dneska zelnej salát. Po jahodách taky o.k., už máme nádherný na zahrádce, fakt moc dobrý, Karolínka zblajzne na posezení na trampolíně i malou misku sama. 🙂 Jsem chvilku nebylana zahrádce a koukala jsem, jak se všechno pohlo.. zalívat chodí Aleš. Ale budu muset jít rozpichat kedlubny.. Mňam, už se těším. 🙂 A co oči, dobrý??
    Cuco, to já čepku dávám, ani jsem netušila, že by se mohla přehřát.. i ve stínu? Nebo dávám aspoň klobouček. A když zapomenu, schválně se vracím.. nevím, mám to tak nějak zafixovaný, aby něco na té hlavičce bylo 🙂 Máš ještě ty vložky Chicco, nebo jsi je nakonec spotřebovala? Já mám ty Fixies a za toto bych někomu natrhla prdel! 🙁 Takový šunty!! :@ Je to absolutně nepřizpůsobivý (rovný-nekupovat!!) a to mám dvoje.. 🙁 Já jsem byla nejvíc spokojená s těma Johnson.
    Tak dobrou.. já nevím proč, ale mě se vůbec nechce spát.. :o) Asi potřebuju víc pohybu přes den! Dneska jsem si dala svižnou vycházku s kočárkem a se psem a úplně jsem byla vysílená! Musím zlepšit kondičku, zítra mi musí Aleš zprovoznit kolo, tak snad na tom nezdechnu! 😀

    #861996
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Holky, necháváte je někdy brečet a nevšímáte si jich? Julie je nějaká poslední dny dopoledne protivná a tak ji někdy nechám nějakou dobu brečet a jdu třeba něco udělat…stejně nic nefunguje – na břicho, na záda, sedačka, vak….

    Díky

    #861997
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak se sem konečně zase dostávám 🙂 Tento týden jsem úspěšně zvládla kontrolu na gyndě s dobrým výsledkem – vše se zahojila nad míru dobře, problémy nejsou, takže jsem zcela OK. Antikoncepci jsem si zatím nevzala, nebrala jsem ji ani před těhotenstvím už několik let, tak uvidíme, až to probereme doma, tak se třeba rozhodnu jinak, ale zatím to do sebe ládovat nějak nechci 🙂
    Terezka byla během mé kontroly poprvé u tety na hlídání – tak to bylo fajn a hlavně mnohem rychleji hotové než kdybych ji měla táhnout ssebou – byla prý moc hodňoučká – však teta má už dva raubíře, takže i kupu zkušeností (druhému je teprve 11měsíců). Pak jsme společně zašly za odměnu do kavárničky na čokoládku – i tam terezka hezky spinkala a nechala maminku si to pořádně vychutnat, což jsem samozřejmě ocenila 😀
    Potom ještě hurá na nákup do Tesca, kde jsem neodolala a odměnila zase já Terezku – koupila jsem jí letní obleček – kraťásky a tričínko – měly tam 30% slevy, tak toho se přece musí využít 😀
    No a aby toho nebylo ten den málo, tak odpoledne pak ještě hlídal Terezku tatínek (taky poprvé sám) a maminka si konečně zajela k holiči, na to už jsem si myslela delší dobu, ale pořád jsem čekala, až se nám trochu zaběhne režim a budu schopná se objednat na určitou hodinu – nakonec měla holička volno hned druhý den, tak to se to dalo s papáním trochu poupravit, aby mi to hezky vyšlo 😀 I to s tatínkem zvládli na jedničku!
    Takže to byl moooc prima den, užily jsme si ho obě, zvládly jsme toho hodně, spokojenost veliká.

    Ve čvrtek jsme byly ještě na kontrole s kyčličkama – i tam jsme dopadly výborně, vše máme i nadále v pořádku (měly jsme už v porodnici, plínku jsme nemusely mít) – dokonce už se nám začaly dělat jadýrka, což říkala paní doktorka, že jsme nějaké předvyvinuté 🙂 , ale v pořádku – což je to nejdůležitější!

    A zítra nás čeká výlet do Pardubic – což máme asi půl hodinky cesty – mám tam slučák ze střední a protože jsme tam teď maminky hned 4, tak jsme si to zorganizovaly už od odpolka, abychom se tam mohli sejít i s našima zlatíčkama – tak snad to taky zmákneme a nechá mě Terezka si tam trochu popovídat a bude hodná 😀

    Jinak skrz čepičku, já ji dávám pouze někdy – když trochu fouká nebo tak, ale jinak ne – my máme hrozně moc vlasů – takže háčkované čepičky mít nemůžeme, těmi nám prolezou vlasy a vypadá to hrozně 😀 , má to skrz to jak dráty. A když bych jí dala nějakou bavlněnou v těch vedrech, tak měla zase hlavičku pod ní osypanou, jak se jí tam ty vlasy potí. Takže opravdu skoro nedáváme, dle uvážení – tak na přímé slunko ji nedávám a v kočárku se snažíme jezdit ne přes to největší vedro, tak snad to nevadí.

    Rybízku gratuluji k vysněné myčce, ať ti šlape jako hodinky a šetří drahocený čas, který budeš moc trávit se svými zlatíčky 😀

    Hruštičko, neboj, taky nechávám Terezku občas brečet – když má bolení, tak s ní třeba chvíli cvičím, chovám na tygříka a tak a když vidím, že jí to nepomůže, že se prostě musí vykopat a vykroutit, aby jí bylo líp, tak ji dám do postýlky a nechám ji tam brečet a kroutit a kopat a jdu si něco udělat. Ze začátku mi to připadalo hrozné, ale teď už to tak neberu, protože to bych občas neudělala vůbec nic!

    Přeji hezký víkend 😀 všem!

    #861998
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky tak sem zase nakukuju.V úterý sme s malim končili šestinedělí a ouha ráno malej kašlal.Jela sem s ním nejdřív do chebu na plicní obědnat ho na očkování proti tobekulóze a po cestě sem se stavila u naší paní doktorky protože se malému ten kašel rapidně zhošoval:( .Doktorka nejdřív hubovala že s malim jdu mezi zdravé děti(nikoho zrovna v ordinaci ani v čekárně neměla)ale po poslechnutí malého nás poslala na pozorování do nemocnice na jeden dva dny.Nakonec sme tam byli až do dneška:S .No hrůza ale kombinace inhalace vincentky a sirupu na kašel přeci jen měla úspěch.Bylo to šílený,my co sme zvyklí od rána do večera kočárkovat sme byli skoro čtyři dny zavřený mezi čtyřma stěnama:S .Konečně sme doma a můžeme zase v klidu kočárkovat.Jinak váha po šestinedělí a 3dnech je 4920g a 57cm.Malej se v nemocnici na každého usmíval a získal si tím svím neodolatelným úsměvem samotného primáře,všechny doktorky,sestřičky až po poslední uklizečku.Valil u toho ty svoje modrý očka a byl prostě k sežrání.Jdu vás dočíst.

    #861999
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, já taky nechvám Beátku občas vyplakat, jinak se to nedá. Jsou právě i takový dny, že plače v postýlce, na sedačce, lehtáku a v šátku se jí taky nějak extra nelíbí, tak jediný co, tak chovat, ale to se nedá při domácích pracích.. :S takže žádný černý svědomí.. nejsi sama!
    Petspi, jo, vystíhla jsi to přesně, vysněná teda je.. už jsem ji chtěla jak dávno a teď s druhou princeznou to byla nutnost si ji pořídit! Za ušetřený čas se můžu věnovat holkám, máš pavdu.. Dneska měla myčka premieru. 🙂 Je perfektní, tichoučká a myje moc hezky, nikde nic nenechala.. 😀 To je super, že jste tak vše zvládly s Terezkou, tak ať vám vyjde ještě ten zítřek na srazu ze školy!
    Evi, tak hlavně, že jste to tak zvádli s Matyáškem a že už jste doma.. Snad to bude už o.k.!! Vím, co to je.. s Karolínkou jsme taky ležely ve špitále pár dní a tak hladkej průběh to nemělo.. 🙁 Potom už získala takovej odpor k bílýmu plášti, že stačilo, aby se nad ní nějakej doktor sklonil a už řvala!! A to měla teprve sedm měsíců..
    Krásný víkend všem.. já budu zítra dopo uklízet a je ve Křtinách pouť, tak se půjdeme odpo podívat. Karolínka už se na kolotoče moc těší! 🙂

    #862000
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Evíku,
    tedy to jste měli nepříjemnosti s tou nemocnicí, ale hlavně že už jste doma. Oni Dr. posílají raději s kašlem do nemocnice, kamarádka byla s Julkou taky asi na 2 měsících. S podezřením na zápal plic, ten se pak nepotvrdil – byla to naštěstí jen bronchitida, ale malá brala antibiotika.

    Jinak s čepičkou přesně jak psala Petspi, když byla ta horka, tak jsem zkusila nejslabší čepičku co doma máme a Simče šla, stejně byla upocená, takže když nefouká tak jsem jí nedávala. A na sluníčku taky malou nenechávám ani v kočárku, je teplo a je ve stínu. Když fouká, tak samozřejmě čepičku dávám.

    Rybízku:
    Ty vložky Chicco doma ještě mám, pokud bys měla zájem. Je to neotevřená krabice je jich tam 60ks. Mě skutečně vyhovovaly nejvíce ze všech co jsem vyzkoušela (Babylove, Fixies a látkové Farlin).

    Petspi:
    krásně jste to zvládli – vše za celý den!

    Ad pláč, taky jsem zjistila, že někdy nic nezabírá, že je lepší dát do postýlky a malá se za chvíli uklidní a usne. Bych tak tipla, že se někdy potřebují trochu uřvat, aby potrénovaly dětičky plíce:D .

    Jídlo mám připravené v zapékací míse, takže dnes bude pohodové dopolko, jen hodím prádlo do pračky a pak pověsím!

    Tak krásnou neděli všem, jestli jsem zase zapomněla na někoho reagovat tak to napíšu příště, malá se právě vzbudila!

    #862001
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj ženský!!!

    Jak se máte? My jsme měli dva dny na návštěvě rodiče, v pondělí dokonce oboje, takže tu bylo živo! Tchýne s tchánem viděli Juli poprvý a líbila se:) Já stihla prohlídku u zubaře a všechno ok, jen mi odranila plak ultrazvukem. Jsem ráda, i když čistím, co to jde, stejně se někde prevít usadí:S

    Včera jsme byli na prvním očkování – bez reakce, naštěstí, nic jsem nepozorovala. Jen po píchnutí chtěla začít řvát, ale musela jsem si trochu poplácat, protože se nechtěla nějak dlouho nedechnout. Byla pak teda fakt nešťastná a usnula na mě dokonce na rameni, což se jí normálně nelíbí:)
    Za 14 dnů jde na píchání náušnic ,tak jsem zvědavá…asi budu brečet, jen ji uslyším brečet odvedle…

    Joo s čepičkama to je boj…naučím se háčkovat znova a budu něco vytvářet. Jsem zvědavá na ty šátečky až přijdou.
    Holky, už před měsícem jsem platila slunečník na kočár a pořád není doma…tu ženskou asi přetrhnu8o| Jdu jí napsat, jestki už to poslala…

    Fotky ze křtin – krásný, Baru!

    evíku, teda to je mrzutý, že jste byli v nemocnici, kde??? Hlavně že je všechno nakonec v pořádku!!! A co jinak u vás doma?

    Zatím paaaa

    #862002
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy..
    tak zase koukám po pár dnech.. ale vidím, že mě nic neuteklo.. asi jste zaneprázděné jako já 😀
    Beátka opět dneska za celý den napsala jen hodinu!!! :S Vůbec nechápu, jak to může vydržet!? Jak vám spí broučci? A Karolínka prochází „výborným“ obdobím, fakt mazec! :-(( Mám dost za celý den, zítra ji budu na pár dní nechávat u babičky, abych si oddechla..
    Zítra jdeme na píchnutí naušnic, už jsou namočený v lihu, tak jsem zvědavá.., ale pojistila jsem se babičkou, já bych to nedala ani omylem, možná nevydržím ani v čekárně, bude mi jí hrozně líto!! :S Po očování jsme žádnou reakci neměli, ale dneska jsem se zhrozila, že má na loktech nějakej ekzém, mám hrůzu, že to je atop! :'( Zítra se dr. mrkne, ale řekla bych, že je to ono.. Veveriku, jak jste dopadly vy, holky??
    Hlavičku už držíme, ale koníky nepaseme.. Je to asi 10 dní, co se poprové přetočila ze zad na bok, šikulka 🙂 Ale od tý doby nic, dost jí to brzdí ta peřinka, takže nemůže pilně trénovat.. Za týden jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá! Na noc by mi to ani nevadilo, ale ve dne.. voprus! :S
    Jinak se zatím držím se svým předsevzetím.. a každý večer vyrážím (zatím se švicou) na pravdielné vyjížďky na kole. Tak jsem zvědavá, jak nám to dlouho vydrží, ale pohyb potřebuju jako soli, už jen pro svůj pocit :o) a pokec je taky moc příjemný.. 🙂
    Hruštičko, my neměly reakci na hexu žádnou, tak jsem ráda! Dneska mi šivca dala nádherný čepičky a kloboučky pro holky, tak se zase kochám, jsem fakt prdlá do hader 😀 To tacháni maj pěknou výdrž tedy.. já jsem měla co dělat, abych je udržela, aby nedojeli v den porodu do porodnice podívat se na Beátku, ale stejně dojeli hned ten druhý 😀
    Cuco, no nakonec nevím.. ještě mám Fixies, nějak mi bylo líto je hodit do popelnice a jak je doberu, uvidím, zda ještě vůbec nějaký budu potřebovat.. písu a buď a nebo.. 🙂
    No nic, musím jít chrnět, ráno vstáváme už v osm, tak dobou..

    #862003
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,

    ja uz take moc nestiham, malej prestal spat pres a vcera ho ani kocarek nezlomil…usnul tam snad jen an pul hodiny, ale tak hlavne ze spi v noci. Sice jsme dnes byli zas od 2 do 3 vzhuru, protoze tlacil, tak jsem mu pomahala s nozickama, ale jinak usina max. do 21:00 hod. Jinak nam prdola moc netloustne, ale leze nam do delky…uz jsem vyradila spousty veci…do siryk nam to je, ale bodycka uz nezapnu…jedine, ze bych mu z toho udelal nejaka trika.
    Damianek mi zatim na plavcu dela jen ostudu…teda plavani mu jde, ale tentokrat se tam posral do vody (nepouzivaji se na tohle vanickovani plinky, az na to do bazenu)..a to mame prvenstvi. Za 1,5 co to tam provozuji se to pry zadnemu miminku jeste nepovedlo…no jestli takhle bude pokracovat i ve starsim veku, tak budu chodit kanalama.
    Rybizku, super ze mas silu jeste vecer jezdit na kole, ale je fakt, ze se malej budi pred sedmou a chce si hrozne povidat a kolikrat i v noci op kojeni ma tak dobrou naladu, ze se zacne rechtat a neco mi vypravet. Holky je mozne, ze se detem muzou zdat nocni mury, kolikrat se mi stalo, ze se malej probudil uplne ale se rvem, ma to teda pres den, tak si myslim, ze proto se mu moc nechce spat, protoze se mu zdaji spatne sny.
    Damik uz taky drzi hlavicku, ale na brisku se mu teda moc nelibi…to musi mit naladu, aby tam vydrzel a ani se zatim nepretaci. Spise ted zacina vice brat veci do ruky, rehni se a hrozne moc je upovidanej, ale kdyz povida, tak vyzaduje abych byla u nej, tak toho opravdu moc neudelam. A kdyz chodim venku, tak kdyz je ted vzhuru, tak mu musim taky vypravet a on na me brouka a pisti, ale pripadam si jak blazen, kdyz chodim a vedu monolog…ted uz si ani zadnej casopis neprectu.
    Dneska jdu vozit zas s kamaradkou, tak zas bude veselo. Jdeme do svadlenky, aby jsme koupili prize zas na nase cepicky.

    Eviku, ta nemocnice me mrzi, ale tak hlavne, ze to nebylo nic vazneho a uz jste doma. Nam hrozila znova ta nemocnice jak mel malej tu zloutenku, ale nastesti jsme to prekonali.

    No zas uz budu koncit, uz se malej vzteka, ze si s nim vubec nepovidam.

    #862004
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Tak nám z nastuzení zbylo jen dvě tři zakašlání denně a rýma.Jinak malej mi zatím spí dalo by se říct skoro pořád.Ale když ne tak je krásně upovídanej a hlavně vysmátej.Je neskutečně krásnej kdž se usmívá,tím svím bezzubím úsměvem:D .Ve slovníku se dá zřetelně poznat NÉÉ a taky VÁÁÚÚÚ.Docela sranda poslouchat.Občas si jen tak vyjekne a to tak hlasitě že i Kuba se lekne a jde se kouknout co to má malej zajímavího:) Jak už sem psala tak v kočárku spí jedině na bříšku a tak mu pasení koníčků nedělá žádný problém.Posledně u toho byl tak kouzelnej že sem musela zastavit,pomuchlat ho a pak se teprve jelo dál:D .Včera sem začala s vyřazováním dupaček:( .Zrovna ty ve kterých jel z porodnice:( .No a dnes sem našla další:( .Naštěstí když sme nějaké kupovali tak sem volila raději větší velikost než 56.Jinak koukám že nejsem sama kdo nemá moc času sem něco písnout.Mnějte se fajn přeji vašim dítkum bezbolestné očkování a holčičkám píchání naušniček.No a mamimkám dokonalá,vzorná a hlavně hodná dítka.

    #862005
    Anonym
    Host

    Vidím, že to máme dost podobné se spinkáním.
    Simča včera spala asi 5* přes den a vždy max. na 3/4hod. Ještě že v noci si to drží a první spánek je aspoň na těch 6 hodin v kuse.
    Slovník taky rozšiřuje, na bříšku se jí moc nelíbí, i když pást koníčky umí chvíli, pak jí vždy levá ruka vyjede a to jí rozhodí rovnováhu:D a začne se vztekat.
    Bouchá do chrastítek na hrazdičce, chytá do ruky a povídá hračkám. Nejradši je taky ovšem, když jí někdo poslouhá a povídá si s ní. Včera jak bylo dusno, tak se jí v kočárku zrovna moc nelíbilo, ale stihla jsem zajít i do Rossmana, to si pospala ale při návratu domů už začala protestovat, měla asi žízeň.
    Příští úterý jdeme do poradny – to bude Simče 12 týdnů, tak jsem zvědavá na váhu. Připadá mi, že těžkne a roste do délky taky, už jsem toho vyřadila hrozně moc.

    Rybízku super s cyklistikou, obdivuji Tě. Já večer padám do postele, a to Danča je přes den ve školce, jen pro ní odpoledne se Simčou chodíme pěšo s kočárkem, to mám 20minut rychlou chůzí, pak domů přes město, Danča si dopřeje zmrzlinku a razíme domů. Takže můj jediný pohyb jsou ty procházky a nákupy, ale vytáhnout kočár k nám na kopec je docela slušný výkon, když je kočárek naložený:) .
    S nášničkama se Ti nedivím, já to taky tak minule nesla těžko, takže teď půjdeme nechat nastřelit, ale poradím se ještě s naší dětskou. A jen tak to nebude, když budeme mít posunutou tu hexavakcínu.
    No a Rybízku s těma prsníma vložkama OK, já si asi zařídím teď na léto členství na MMB a nafotím co mi tak nějak zůstalo jestli to někdo nekoupí za příznivý peníze. Co s tím doma, nemám to komu udat, takže v pohodě.
    Už začínají být Simče těsný i plínky 2, mám ještě skoro celý velký balík Pampersek, tak je teď dávám, ale střídám to s Babylove z DM a super, malá nemá nějak citlivou pokožku takže snese oboje a o opruzeninkách nevíme co to je, má krásně čistou prdýlku. Myslím, že to je i tou Weledou, je to dražší krémík tak ještě aby nepůsobil preventivně! Do koupele taky dávám tu kojeneckou koupel s měsíčkem od Weledy a je to dobrý. Jen ty stroupky na hlavičce se pořád objevují, tak mastím olejem a pak vyčesávám, jdou s tím i vlasy na některých místech, tak doufám, že nebude Simča plešatá, vlásky jí moc sluší!

    Mějte se holky!

    RAduzko, Damianek je číslo, ale je to miminko, to se prostě stává. Danča když byla mimi tak se nám taky párkrát ve vaničce doma pokajdila a čurala skoro pravidelně po vložení do vody. Nic si z toho nedělej, horší by bylo, kdyby s tím měl trápení a nemohl se vykakat a plakal by bolestí!

    #862006
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    dneska jsme se s Beátkou nádherně vypsaly!! Vylezly jsme po půl jedenácté, no bájo..tak se mi už dlouho nepodařilo poležet! 😀 Hned ráno mě odměnla krásným úsměvem, byla jako sluníčko, hned od rána. 🙂 Nasnídaly jsme se, chvilku koukala na hračky, chvilku se nechala pochovat a pospává tady se mnou v jídelně v postýlce. 🙂 Je moc hodná, tak jsem si nacyhstala praní, vaření a mám tady i nějaké resty, co se týká šití.. tak snad jí to přes den vydrží.. Karolínka zůstala včera u babičky, tak je tady klídeček, žádný řvaní a lítání, tak třeba bude klidnější i Beátka.
    Jituš, tak to je náhodou super, prosím tě, když ti tolikrát za den zabere na třičtvrtě hodiny! U nás je to kolikárt jen 2x za celý den tak na půl hodiny. S vložkama uvidíš, když je prodáš, tak je prodáš.. 🙂 Nechci dělat křeččí zásoby, co pak s tím, však víš.. No taky jsem uvažovala o nastřelení, ale pak jsem si říkala, že to nechám na dr., která to dělá 30 let, tak je profík, věřím jí.. a ani nevím kdo nastřeluje? V kosmetickým salonu?
    Raduzko, prostím tě, vždyť je Damiánek miminko, tak žádná hanba! To se stane! Tak vám maj nařídit ty koupací kalhotky, jejich věc.. třeba to tam zavedete právě vy, když jste to pokřtili.. 😀
    Beátka když si pšikne ve vaničce, tak si rovnou prdne a rovnou se podělá taky.. 😀 Dr. říkala, že mám asi hodně laktózy v mlíku, proto kaká pořád denně. Jak to máte vy? Jinak naušníčky se hojí pěkně, mažem, ale včera, když jsem jí otírala zachlou krev, tak pěkně řvala :'( 🙁 A navíc ty náplasti, nevím, pro jí je zalepila takový kus mimo gázu, pak hrozně plakala při oddělávání! :'( Nemohla se snad 5 min. chytnout vůbec prsa!! Až v poloze fotbalisty, jediná o které vím, že by si neležela na ouškách.. tak se nám pak krásně zadařilo napapat a usnout! 🙂
    Holky, kolo mě dobíjí než vycucává, nekecám, fakt si na něm odpočnu! A kecám, takže ani nevím, že šlapu. 😀 Včera 11 km 🙂 a po cestě křupavý třešínky..
    No nic, přeju pěkný den a jdu vařit zeleninovou polívku a maso na štávě.. paa 🙂

    #862007
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, pěknou sobotu!

    Dneska se chystáme na Loket, kde kamarádi na nějakým slemovatu našli prohlídku i se špízama v tamní restauraci pro dva dost dobrou cenu. Počasí žádná krása, ale tady naštěstí neprší, tak snad nebdue ani tam! Bereme jak kočár, tak klokanku..prohlídku by v kočáru asi nezvládla:))) No holky, doufám, že to zvládnem a proběhne to hladce!

    Mám takovej blbej dotaz – jakou mají vaše mimča stolici? nějak se mi nezdál že má Juli docela řídkou a asi tři dny za sebou jsem ji musela vždycky 1krát za den převlíknout, protože se proprděla. Vím, že se to stává. Tak jsem včera četla na netu o průjmech u dětí a tady o dehydrataci…takže už fakt nevím, jestli jí něco je nebo ne. Ale tak týden je dopo ukňouraná, což může být normal nebo ne. A stolici má tak od toho konce šestinedělí řídkou…a když si fakt prdne, tak je to cítit – je to normální? Vím, že se ptám divně, ale píšou, že nemá stolice zapáchat, tkaže normálně není cítit vůbec?*-)
    V pondělí kdyžtak zavolám doktorce. jak jsme byli na očkování v úterý, byla tam nějaká na zástup a moc se mi nezdála, tak jsem s ní nic nepořešila, protože jak jsem byla zaskočená, že tam není naše, všechno se mi vykouřilo z hlavy.

    Díky! a pěknou sobotu všem!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,736. až 3,750. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist