Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,841. až 3,855. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862098
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Hruštičko,díky za tip….je to tak jak píšete s tím bříškem v kočárku…takže zkusím kouknout na matraci do kočárku :o) Karolína se v tom kočáre sune dolů,takže má často nohy úplně ven a když ji neseme v té tašce domů,tak už se i bojíme,že vypadne :o)

    Nakonec jsem včera šla k doktorce s tou rukou,protože už jsemnemohla ten ukazovák vůbec ohnout a na dotek to bolí jako čert,tak mi to zavázala a sam teda moc nevěděla co s tím.Dala mi nějaký Višnevski balzám a mám si to mazat,že je tam možná nějaký zánět nebo infekce.Odpoledne už jsem brečela bolestí a ještě do toho bra bolavá bradavka..tak jsem si u kojení pěkně pobrečela…..Do toho jsem dostala průjem,tak jsem si říkala,že to už je moc :o)
    Večer jsem usnula o půl deváté a vstávala před chvíli a aspon už tak nebolí ty okolní prsty,atak snad to polevuje.Ale i tak,přebalit Karolínu je mazec,navíc jak je živá,tak se bojím at mi do toho nebouchne….Jo a kočky máme očkované,chodíme pravidelně a s Mikešem jsem byla minulý měsíc.
    Jity,at se Simča brzy uzdraví!Zahradka je super,už jsem ji vyprala,tak na ní může Kája drandit :o) Koupila jsem jí za 420,- i s poštovným,takže parádní cena.Čekala jsem,že za ty peníze bude nějaké hodně jetá,ale je jako nová,nic jí není,barvičky krásné,prostě super.
    Hruštičko,ty budeš dneska v Brně?Jeee :o) Tak určitě někam vyražte do města,dneska je tady hezky :o) Cestu určo zvládnete 🙂
    Tak hezký den všem

    #862099
    Anonym
    Host

    Jo a s tou manducou-ted jsem koukala na tu Summer Wave a je krásná:) Čekala jsem nějakou výraznou pastelovou barvu,ale tohle je moc hezká jemná barva.Oni některé ty limitované edice mají tak krásné….jen mě mrzí,že se v té manduce nedá nosit hlavičkou dopředu,aby viděla.To by bylo momentálně nejideálnější…ale ono to asi není moc dobrý ze zdravotního hlediska.

    #862100
    Anonym
    Host

    Verunko, tak na kocicaka priste jen s poradnyma rukavicema :D…to se mi to radi, co?:D 😀 😀
    Jinak ja prujem vcera vecer mela taky a vubec nevim z ceho, uz me to chytlo podruhe behem dvou mesicu, tak nevim z ceho bych to mela mit…nic spatneho jsem urcite nesnedla…mela jsem hrozny krece v brise.

    Holky mi byli vcera na kyclich a hhhuuurrraaa byla to posledni navsteva, mame vse v poradku a uz nemusime, takze ja byla zas stastna.

    Jiti, taky jsem se chtela zeptat, jak doktorka poznala, ze ma simonka virozku. jinak ta deka od lamaze vypada super, ale ja ji teda taky uz kupovat nebudu. U Damika plati motivace televize, kdyz ho soupnu na brisko pred TV, tak ho to i ba, jinak se taky vzteka, co mu to delam.

    Damianek se uz taky porad posazuje na ruce, porad strka to svoje telicko do sedu, nevim co snim, je na to jeste moc malej, dokonce nejradsi ma, kdyz my muze sedet na kline, oprenej o me, jak rikaji „pasivni sed“, ale vim, ze to neni spravne, ale bohuzel ten raubir jinak nechce byt. Proto nebudu kupovat ani to nositku,on proste v poloze „visaci“ nechce byt 🙁

    Jinak jak psala hrusticka, taky bych to verunko resila nejakou podlozkou, nebo bych mozna dala i nejakou deku na ty ksiry. ja kupovala podlozku od emitexu a jelikoz hceme sportak v zari na dovolenou, tak to budu taky tak nejak resit, dam nejakou deku, na to tu podlozku a nebo vezmu matraci z korby. A jak psala Cuca, zkusim to zajistit nanoznikem.

    Dneska ma byt vedro, ale teda po slunicku u nas zatim ani „ň“, jedu za kamaradkou na chatu je to cca 30 minut..verunko autem, busem bych to fakt nedala, mas muj obdiv, ty vase vylety

    Holky, mluvite taky s tema vasema stvorenima…ja si pripadam jak blazen, malej kdyz je vzbuzenej, tak mu porad neco povidam. i vcera kdyz jsem maleho vslekala na kyclich, tak jsem mu povidala, ze mu sundam gate a, plinku a ze ho zabalim atd….a prisli tam dalsi maminky, vzdycky to svoje mimco, „hodili“ na ten pult, vyslekli, pak ho prinesli, oblikli a vubec u toho nic nerikali a jeste jsem videla jak se mi uculujou…jsem fakt takovej blazen??? Ale Damikovi se to moc libi, kdyz na nej mluvim…on mi totiz i odpovida, akorat ja mu ani spetku nerozumim 😀 . A to same venku v kocarku, kdyz je samozrejme vzhuru, kdyz spi, tak mu do toho nekecam :D.

    No uz pobezim, jdu nam pripravit plavky a vyrazime:D

    #862101
    Anonym
    Host

    Raduzko,tak to je super,že už máte kyčle v pořádku :o) Asi řádí nějaká střevní virozka nebo co..taky nevím z čeho…hlavně jsem snídala a obědvala jsem až ve čtyři odpoledne a chytlo me to v mezičase….taky z „ničeho“ A beoj,nejsi sam,kdo s prcakama mluví…zrovna nedávno jsem to tady psala,že si připadám jak cvok,když jsou po ulici a tlemím se do kočárů a „vykladám“ si s Karolínou tou její řečí…naopak je to správné,protože tím podporuješ jejich sebedůvěru a když po nich opakuješ to co řeknou,tak je to těší a popdoruje v další snaze mluvit :o) (to jsem vyčetla :o))) I včera u doktroky jsem si s ní povídala a sestřička z ní byla na větvi a smála se,že je pěkně upovídaná:)
    Tak jsem konečně našla,co to mám s tou bradavkou…jakási galaktokéla,tak jsem se to pokusila vyřešit.Uvidíme,snad se to zlepší.
    Karolínka je nějak spavá,snad jsem jí nečím nenakazila nebo tak něco….
    Tak Raduzko hezký výlet

    #862102
    Anonym
    Host

    Holky, děláte pro mimča jen dobře, že na ně hodně mluvíte. Opravdu to mimča milují a když pak vidíte tu odezvu! Určitě vám budou prcci brzy mluvit:) .

    Veru, to je tedy věc s tou rukou! Tak ať se to brzy zhojí, s mimčem potřebuješ opravdu obě ruce v pořádku. Vzpomínám na kamarádku, ta se nešikovně řízla do palce – když jejímu Kryštůfkovi bylo kolem roku a taky to prý bylo hrozný. Její manžel jezdí jako obch. zástupce domů taky sporadicky, není každý den doma a koupání prý to bylo něco. Krájela zmrzlý knedlík elektrickým nožem. NO to jsou někdy úrazy.

    Simča se zdá opravdu lepší, už jí to ani nebudí ze spaní. Jen před obědem měla problém zabrat, trochu prdíkovala, tak dostala BabyCalm a za chvíli chrupkala.
    Už mám doma ta homeopatika jako prevenci reakce na očk. tak zítra jí to podám, Dr. by jí chtěla v pátek oočkovat, když už bude úplně zdravá. Tak jsem na to zvědavá, hlavně kolik za ty 3dny přibere beruška moje malá. Jsem ráda, že v tom 3.měsíci přibrala a má teďka tak nějak z čeho být.
    Pěkné odpoledne!!!

    #862103
    Anonym
    Host

    Dobré ráno,
    Kája si od neděle nějak zase přeházela buzení na jídlo a teda vůbec se mi to nelíbí 🙂 Místo ve tři,vstává kolem druhé a pak až kolem půl sedmé…jenže pak už nechce spát:( A maminka by přitom chrněla:D
    Včera jsme měli vtipné odpoledne…přišly jsme z prochajdy a kojila jsem…zvonil telefon a vzhledem k tomu,že jsem čekala,že mi přivezou bedýnku (ovoce a zelenina),tak jsem Káju odpojila a vzala telefon.S paní jsme se domluvily na předání a znovu si s Kájou sedly.Mezitím mě stihla Kája celou poblinkat.Párkrát si cucla a zvonek.Jsem myslela,že mě trefí.Takže znovu odpojit a šla jsem otevřít.Jsem myslela že me omyjou,protože za dvřma byla naše dětská doktorka..já jenom v tričku,poblinkaná a v ruce řvoucí dítě 😀 Přišla mi říct,že v pondělí odjíždí na dovču a proto nemůžeme přijít na náušničky.Takže jdeme dneska odpoledne:( Bojím bojím….
    Ruka je lepší,ale furt to pořádně bolí,ale už aspon můžu více hýbat ostatníma prstama.Tak se tam dneska zastavím,at mi na to mudra koukne co dál …

    #862104
    Anonym
    Host

    Verunko, tak poprej Karolince vse nejlepsi.

    Holky ja jsem tak rada, ze nemam holcicku.Ja bych ji ty nausnicky nedala. Vim, ze si to nebude pamatovat, ale ja bych to nedala…moc vas obdivuju, ze to davate. Damik ma jit zas na ockovani za 14 dni a uz ted jsem z toho zas nervozni, jen co na to pomyslim…trha mi to uplne srdce, kdyz mu tam to ockovani pichaj:'( :'( :'( .

    Maminky, vim,ze je jeste asi brzo, ale vy co potrebujete autosedacky,uz jste premysleli jake budete kupovat ty pokracujici? My mame sice do 13 kg, ale myslim, ze to Damik neda a budu ji muset poridit drive, za chvili mu z toho totiz zacnou couhat nohy :(…takze predpokladam, ze jen co se sam posadi a bude si v tom jistej, tak dostane novou autosedacku,jenze je takovych druhu:( . premyslela jsem o Kiddy a nebo Recaro…mame ted tu skorepinu ke kocaru a jsem s ni spokojena..co vy na to?

    #862105
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Sem tady dlouho nebyla:( .Neni divu malej mě dost zaměstnává.Byli sme na těch kyčlích ale budeme muset znovu a to k jinému lékaři než sme byli teď:( .Představte si že se na malého ani nepodíval jen si přečetl zprávu o stavu kyčlí ýden po porodu a řekl že máme přijít za půl roku.Že by měl Matyáška vyšeřit ultazvukem nepadlo ani slovo.No nic vyžádam si u obvodní dokorky nové doporučení a půjdeme k jinému ortopedovy co mu ten ultazvuk udělá.Dnes v půl čtvrtý mi umřela ta kamarádka o které sem vám psala posledně:'( .Večer z nemocnice volali jejímu synovy že jí zbejvá pár hodin.Manžel se večer bohužel nedovolal do práce a ráno taky ne.No a z práce se dostal až ve dvanáct.Vezl je tam a když dorazili tak se dozvěděli že maminka umřela deset minut před jejich příchodem:'( :'( .To je hrozný,blbejch deset minut:S .Bude mi chybět holka:( :'( .Du si vás dočíst.

    #862106
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Evíku,je to smutné,že zemřela tvá kamarádkaBohužel si někdy osud bere lidi,které máme rádi 🙁

    Holky můžu mít blbý dotaz?To si po celou dobu kojení nemůžu dát čerstvý rohlík nebo květák atd.?Nebo se to může tak nějak postupně zařazovat do jídelníčku?O pečivo mi ani tak nejde,jako spíš o tu nadýmavou zeleninu.Měla jsem teda zatím jen dvakrát květák a to malém kousku a celkem to prošlo.Ikdyž my teď teda máme s tím jídlem celkem problémy….Kája pije tak pět,šest minut a pak konečná..začne se kroutit,bradavku mi táhá a plive,pak se zase zahryzne….výjimečně si i popláče.Asi budu muset nasadit nějakou tu probiotickou „léčbu“ Kapičky už dlouho nedávám,protože mi přišlo,že je to lepší.A teda jak Karolínka kadila pořád,tak teď většinou už jenom jednou denně ale pořádně (třeba dneska ráno to proteklo komplet až na postýlku,pitomé Hugghies) a přes den jenom třeba trošičku.

    Jinak máme píchnuté náušničky a s druhou holčičkou už nejdu:) To byl řev,doktorce to trvalo strašně dlouho,takže příště kdyžtak na ORL.Doktorka mě teda vyhodila z ordinace hned ze startu.Takže veškeré řeči o tom,že tam chci být s ní neprošly….:( Slyšela jsem ji přes dvoje dveře,jak plakala a bylo to horší než kdybych tam byla,si myslím.Ale kdybyste ji potom viděli,jak se tvářila…tak statečně,jakože je už velká holka a zvládla to.No k pomuchlování.Berušák můj statečný:)

    #862107
    Anonym
    Host

    Ještě jeden dotaz-jak často míváte prcky na bříšku?Já mám pocit,že Kája je v tomhle strašně zabržděná..hlavičku drží krásně,ale má strašně slabé ruce a na bříšku moc bývat nechce :o( Tak nevím,co s tím…

    #862108
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Zdravím své virtuální kamarádky maminky!!!

    Po dlouhé odmlce jsem se vrátila do této diskuze. Dovedla mě k tomu myšlenka na zakladatelku této diskuze – Rybízka – Ivetku – zkrátka výbornou upřímnou ženskou, která si na nic nehraje, dokáže říct věci, tak jak si myslí a toho si na Tobě, Ivetko, strašně moc cenim!!! Dík!!! Chci ti také poděkovat za založení této diskuze, našla jsem tu příjemné odreagování v době, kdy se mnou docela cloumaly hormony a kdy mi opravdu přišlo vhod se tak trochu vypovídat. Díky této diskuzi jsem poznala Tebe, Ivetko, a Šárku. Přesto, že jsem zatím neměla možnost Vás poznat osobně, našla jsem ve Vás perfektní kamarádky, řekla bych, že přesně takový, jaký jsem zde hledala a což byl také jeden z důvodů, proč jsem se kdysi do této diskuze zapojila. Samozřejmě jsem poznala i další moc milý maminky – Radku, Irču, Veverika a další a další…….myslím, že ze stejného důvodu Iveta tuto diskuzi založila.

    Nicméně, bohužel mezi nás přišli i tací, kteří buďto měli v úmyslu nám to tu kazit – pravděpodobně zakomplexované dámy, které se seberealizují tímto ubohým způsobem a hrajou si na paní dokonalé, kterými ovšem v reálném životě opravdu nikdy nebudou a nebo to dělají neúmyslně, jen ze své hlouposti. Tyto bezmozky nehodlám jmenovat, protože oni by tuto skutečnost stejně odmítly přijmout :-). Kvůli těmto laskonkám odešla Šárka, potom já a nakonec – bohužel – i Iveta.

    No vážně, jako příklad mohu uvést nedávný konflikt na FB – kde nejmenovaná osaoba napsala: “ Já bych dítě taky nikomu nedala,aby ji odnesli…“ – to aby mohla odsoudit Ivetu a sama vypadala jako matka báječná a dokonalá a chvíli na to zas napíše sem do diskuze: „.Doktorka mě teda vyhodila z ordinace hned ze startu.Takže veškeré řeči o tom,že tam chci být s ní neprošly….“….to je skutečně zajímavé jednání, že? A jako příklady mohu uvést mnoho dalších…….ale to by bylo na slohovou práci!

    A proto se ptám: Kvůli takovým slepicím jsme opustily Ivetinu diskuzi????!!!! Ne, tak to ne!!! Holky, my se vrátíme!!! Bohužel zde nelze to, že by zakladatel jakožto správce mohl tyhle krůty vyhodit, ale já doufám v to, že ty, co mají alespoň malinkatou hrdost, odejdou samy a ty, co tady zůstanou a jako typické potrefené husy budou nejvíc kejhat, těm se my můžeme jenom smát…..protože (a to my dobře víme) je skutečně čemu!!!!

    Těšim se na Vás, maminy!!!! Dobrou noc…..:)

    #862109
    Anonym
    Host

    Dobre rano maminky.

    Verunko, mne Damianek, taky nechce byt moc na brisku. On totiz nehce lezet, jakmile ho dam na brisko, tak se snazi plazit..on se mozna snazi lezt, ale je to v jeho pripade takove plazeni a kdyz mu zustanou ruce podel tela (vypada jak lachtan), tak se zacne vztekat, ze ho to uz neba. Jinak chce uz take pozorovat, uz s nim musim chodit u nas na zahradce a ukazovat mu stromy a on si saha na listy a ma z toho strasnou srandu:)
    Teda verunko, kdyz jsem videla tenkrat ten tvuj kocar, tak jsem si rikala, ze bych ho tahat ve meste nechtela, ale kdyz vidim k jakemu ucelu byl hlavne porizen (vase dlouhe vylety), tak si si vlastne poridila ke sve potrebe ten nejlepsi…ja bych ho u nas ve meste opravdu moc neuplatnila. A teda kloubouk dolu, ja bez auta uz ani ranu!!!!

    Ve stredu jsem byla u kamaradky na te chate (samozrejme autem 😀 ), pocasi nam moc nepralo, ale neprselo, takze to nakonec bylo pryma. Mela tam i kamaradku a ta byla uz poctvrte na umelym…a ted musi cekat 14 dni, jestli se to chytne….to si pak clovek rekne jak je to nespravedlive, nektere socialne slabe osoby se otrou o trenky a hned jsou tehotne a ty co by mohli dat miminku dobre zazemi si to musi tvrde zaplatit 🙁

    Jinak uz mi prisli ty fotky od profi fotografa, holky jsem z nich strasne nadsena. Dokonce i ja na tech fotkach nevypadam jako uplnej idiot a to jsem byla v domacim a jeste mi pred tim Damik pozvracel tricko, takze super. Fotograf mel bojove podminky, ale byl opravdu rychlej, napozicovat, asistentka zvednout pozadi, ja vyndat dudlika s pusy a cvak…no byli jsme u toho pekne zpoceny. Damianek mel sice u toho spat, ale kdyz jsem ho uspala a s nim se zacalo hybat, tak se hned vzbudil, ale dopadlo to na jednicku mam radost.

    Uz jsem byla Damianka prihlasit opet na plavani od zari u nas. Ted jeste do konce prazdnin, musim jezdit tech cca 20 km, ale tam bohuzel to maji jen do cca 6 mesicu a od 6 mesicu zacnem tady u nas…to mam do bazenu pesky 5 minut, tak doufam, ze ta organizace bude lepsi. Budu chodit jen zari a rijen…ta zima mi prijde uz dost kruta i pro me, abych ho pak tahala nekde v -10 jako byla minula zima, to se mi fakt nechce, vzdyt i ja mam problemy s takovyma teplotama.

    Cuca, co ty hemeopatika, mas pocit, ze pomohli nebo se objevili presto nejake nezadouci ucinky? Ja uz je mam taky doma, dokonce jsem dostala katalog na co jaka hemeo pouzit a jak je podavat…tak ted budu taky chytrejsi, teda doufam:D . No chystam se na to, ze mu je podam, nic bych tim zkazit rozhodne nemela.

    Hanicko, vitam te zpatky. A jen bych rekla, ze nekdy clovek mini a zivot meni. Taky kolikrat reknu, „to bych v zivote“ a on se te kolikrat nikdo na nic nepta a postavi te pred hotovou vec a ty se nestacis ani branit. No Damik opet usina, takze vypinam a preji vam hezky den.

    A doufam, ze mi poradite s tou autosedackou!!:D

    #862110
    Anonym
    Host

    Raduzko,
    tak Karolína dělá úplně to samé jako Damiánek…rozplácne se jako vorvaň a bříškem se odráží 😀 A pak se začne vztekat a je konec.Za ten „terénní“ kočár jsem taky ráda.

    K tvému komentáří,Haničko:NIKOHO jsem neodsuzovala a jsem si to tak Iveta přebrala,tak je to její problém,ne můj.Já nemám důvod opouštět tuto diskuzi.Taky jsem přiznala,že jsem tam Karolínu nechala,což dokazuje to,že přiznám,že nejsem dokonalá.A ten tvůj komentář na fcb vůči mé dceři je ubohý!

    #862111
    Anonym
    Host

    RAduzko:

    My jsme pro Danču tu další autosedačku kupovali zn. Storchenmuehle, byla tenktrát v testech dobrá – myslím, že hned po Maxi Cosi, za tu dobu (necelých 6 let) je toho na trhu moře nového, takže Ti opravdu neporadím. My další kupovat nebudeme, až bude Simče malé vajíčko, tak přesedne do té po Danulce a Danulka už bude jen na podsedáku, nejspíš. Jestli se nerozhodneme ještě koupit jednu tu Storchenmuehle, stojí necelých 5tisíc (ta má i u hlavy dobré bočnice – kvůli bočnímu nárazu).
    Ad homeo-zatím žádné očkování neproběhlo, takže uvidíme příště.

    Haničko:
    O tom, že každá máme nějaké své přesvědčení a někdy se shodneme s pár holkama s diskuze tak je to o tom, co je nám názorově nejbližší. Tak jako třeba Ty, Ivetka a Šárka.
    Já jsem třeba na FCB vůbec nenarážela na to, že by některá byť názorově odlišná je špatná matka. Mohlo to tak vyznět, ale to je právě jak už tu někdo psal než jsme porodily, že v jedné či pár větách něco napíšeme a virtuálně si to druhá diskutující může vyložit jinak než to bylo myšleno. Takže bych to vůbec nenafukovala. A je každého věc, zda si někoho odebere z přátel.

    Já brala toto také jako odreagování, výměnu zkušeností a před porodem jste se tu do mne také pustily, stejně jako do Maji a Barušky, které přestaly přispívat. Já nejsem konfliktní typ a když si přečtu něco co není pravda a snažím se na FCB vysvětlit a obhájit tak na mne zase jen někdo útočí a to opravdu nemám zapotřebí. Mám v životě důležitější starosti, než se handrkovat o slovíčko s někým, kdo nepřipustí jiný názor a za to stejné ho odsuzuje!

    Holky přeji vašim mimčům jen zdravíčko, ať prospívají zdárně a dělají vám jen radost a loučím se tu s ostatními, se kterými jsem tu ráda „povídala“. Je mi líto, že se to tu opět takto vyhrotilo, na druhou stranu nemám pocit že bych to tak chtěla záměrně způsobit.

    Nemůžu za vztahovačnost některých…bohužel či bohudík.

    #862112
    Anonym
    Host

    Celý den přemýšlím nad tím,zda tohle všechno nějak komentovat nebo se na to vykašlat s tím,že moudřejší ustoupí….Ale nedá mi to a svůj názor prostě napsat musím.
    Hanička se ohání tím,že je upřímná,pravdomluvná a co na srdci to na jazyku.Bohužel jí chybí kousek slušnosti a taktu a proto se chová tak,jak se chová…sprostě.Což mi jenom potvrdila tou dnešní zprávou.Je docela s podivem,že na jedné straně tady Iveta píše o tom,že v diskuzi může každý projevit svůj názor a nemusíme se za jedním názorem hnát jako stádo a na straně druhé,když někdo odlišný názor projeví,tak se do něj pustí jako slepice do zobu.Navíc musí mít poslední slovo,takže jakékoli debaty se točí pořád dokolečka,dokud ten moudřejší neustoupí.Až mi někdy přišlo,že se prostě jen snaží vyvolat konflikt.Co se týče diskuze na fb-dámy asi čtou mezi řádky něco co tam není a nebo se cítí být špatnými matkami a proto se ozvaly.A to,že jsem si je odebrala z přátel?To je snad moje věc.Mám na vás svůj názor a nemám zájem se dělit o svůj život právě s vámi.A to,že jsem byla v této diskuzi mě nezavazuje k tomu,aby měla všechny holky v přátelích.A jestli se mi smějete?Klidně se smějte,mně je to upřímně jedno,co si o mě myslíte:) Mě VY urazit nemůžete:)
    Tak toť asi vše…možná byste se mohly ještě zamyslet,proč už sem jiné holky nepřispívají tolik,jako dřív…..
    Toto celé patřilo třem gráciím -Haničce,Ivetce a Šárince 😀

    Ostatním holkám bych chtěla říct,že jsem ráda,že jsem poznala.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,841. až 3,855. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist