Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858833
    Anonym
    Host

    Ahojky,Rybízku gratulace :o))) Tak to mě určitě strčí k nějaké doktorce :o((( A ta určitě nebude vědět,co to je za pohlaví,já mám na tohle štěstí….mimochodem,taky tehu průkazku nenosím pořád sebou.Měla bych??

    #858834
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj mamky,
    tak jsem tu zas po pár dnech a moc mě těší, že máte samé dobré zprávy.
    Rybizku, ju, to je super…aspoň bude doma převaha ženskejch, dyť je to lepší….tak určitě napiš jaký jméno jste vymysleli až se rozhodnete 🙂
    Cuca, to bude asi pravděpodobnější těch 9cm, 55cm by bylo trochu hodně, ne? 😀 (i když zase po prvnim trimestru v sobě nosit půlmetrový dítě…to už by bylo na Guinessovku, že 😀 )
    Ty jo, já jsem nějaká utahaná, o víkendu jsme dělali brambory, takže já vařila pro 15 lidí a ještě jsem šla odpoledne na kombajn, taky mě chytá nějaká uklízecí manie, umyla jsem okna, makám na zahrádce….je to mazec! A stejně mám furt pocit, že je tady bordel! Když ten muj chlap je takovej neskutečnej prasák, to je fakt na zabití – on chová takovou tu terarijní havět – hady, ještěry….no máme toho plnej obejvák – no a před týdnem krmil jedny ty ještěry myšíma holatama, jenže ještěři se mu na to vyprdli, holata tam chcíply a já si tak dneska řikám: „Sakra, co to tady tak smrdí???“. No měli ste mě vidět, když jsem to našla, já vyváděla jak vzteklá – to bylo fakt jak když kopne do kurníku 🙂 – tak je teď drahý manžel v trestu a musel jít sekat zahradu! Dyť je to hnus, no řekněte….taky máte doma takový prasaky? FUJ! A teď z okna selduju, jak chodí po dvoře a chytá se za záda….ať zkusí přijít s tim, že ho bolej záda, tak mu řeknu, že je to třeba rozhejbat a ještě mu nějakou tu práci přidám!!! Kdepak, neslituju se….
    Tak jo….asi si vlezu do vaničky ať se trochu odreaguju…vezmu si nějaký pěkný čtení a půjdu ležet
    Mějte se krásně, maminky….jsem ráda, že jsem se mohla trochu vypsat – alespoň mě ten vztek drobátko přešel 🙂

    #858835
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak se opět hlásím. Rybízku gratuluji.:) Mě čeká kontrola až 29 tak už se nemůžu dočkat až se po měsíci nabažim mimíska:-DD Haňulko,já taky měla uklízecí mánii a pak jsem se nemohla 3 dny hnout jak mě boleli svaly a záda a všechno.:( takže opatrně:^) Jinak kamarádi už to ví dnes jsem 12+1 podle poslední ms.Jinak velikostně 10 dní minus.Ale myslím že už jsme to dohnali protože mám už 2 kilča nahoře:) Jinak pneumatika už je mi vidět,a někteří lidé už to poznají./Ty všímavější./Jo jo s chlapama to není jednoduchý. 😀

    #858836
    Anonym
    Host

    Haňulko: já se upsala, CRL jsem měla 55mm! Danulka měla 51cm když se narodila, šlo o přeťuknutí.:)

    #858837
    Anonym
    Host

    Ahoj holky! Tak mě ta viroza skolila. Hodně kašlu, jsem zahleněná, krk bolí 🙁 Žádné léky dle sestřičky u dr. nemůžu,jen přírodní preparáty. Tak piju jitrocelový sirup. Snad mimiskovi nic nehrozí, dnes jsem 10+2, u dr . jsem byla před 14ti dny, nejraději bych šla hned, abych věděla, že je vše v pořádku.. Ale myslím, že snad ta viroza mimču neublíží!!!
    Rybízku gratuluji k NT!! musí to být super pocit!
    Tak já jdu do hajan, dala jsem si 2 dny pauzu, snad to vyležím..

    #858838
    a Anďa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    dneska jsem byla v poradně a už mám konečně průkazku taky.

    Krev mám v pohodě, protilátky v těle nemám. Ale mám vzácnou 0- takže mi budou dělat nějaké vyšetření navíc. Jinak všechno v pohodě. Dokor mě vyšetřil a říkal, že jsme trochu větší. vypadá to na 11 + 4 tt. Ale víc nám řekne NT. mám to až za 14 dní. Už se nemůžu dočkat. Doufám, že nám řeknou pohlaví.

    V půkazce mám termín 12.4., což jsou maželovi narozeniny. To je fakt mazec:-)

    Už se těším na vikend. Dneska máme babinec u švagrové. Budeme opíkat masičko, budou salátky, dobrůtky…už se těším. Sice nemám v pondělí volno, ale i tak ten státní svátek bodne. Sice mě nezlobí žádné nevolnosti ale jsem pořád hrozně unavená. Máte to tak taky? Příjdu z práce domů a už se mi nic nechce, nejradši bych šla hned spát.

    Krásný slunečný den. Už se těším na oběd. Měla jsem malou snídani:-)))):)

    papa Anďa

    #858839
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Volantko, tak díky za varování před úklidem. To si vytisknu a nalepím na lednici:-) Ne, dělám si legraci. Já se pustila do úklidu včera. Na víkend čekáme pár návštěv, tak jsem se do toho pustila dříve.

    Andy, koukám, že se ani Tobě to nastydnutí nevyhnulo:-( Tak ať to brzy přejde.

    Anďo, gratulu k průkazce. Koukám, že jsme vyjímečná skupina:-) O tom negativní RH faktoru se píše, jak je vzácný a jestli se nemýlím, tak tady ho už máte dvě:-)

    Přeju krásný den.

    Alena

    #858840
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    tak moje neduhy jsou zatím stále částečně se mnou. Prsa bolí a žaludek se zvedá. Ale jsem za to ráda, protože moje psychika klesá k bodu nula. Už jsem 4 týdny bez informací a na NT jdu až ve čtvrtek. Takže nálada nic moc. 🙁
    Majo, na chemikálie určitě pozor, ale myslím, že když někde nacákáš savo v rukavicích, tak se nic nestane.
    Veru1 – průkazku určitě nos. Kdyby se něco stalo, ať je vidět, že jsi těhotná. Mně se to nyní vyplácí u zubaře. 🙂 Jsem tam jak doma, protože mi léčí zub a neplatím 30,- za každou návštěvu. Těhotné prý neplatí. Ale nevím, jestli je to jen u zubaře nebo i u jiných lékařů.
    Haňulko, je vidět, že jsi rázná ženská. 🙂 Já jsem zase poslala v týdnu přítele nakoupit, pravda, to co jsem chtěla, donesl, ale nechtěl mi ukázat účet z pokladny, protože tam bylo pár položek navíc a za ceny, které bych já asi nevybrala. 🙂 No co už, to prostě nejde převychovat.
    Anďo, taky mám termín 12.4. 🙂
    Rybízku, copak znamenají ty čísla, nechápu ty poměry?
    Anďo, unavená jsem dost. Příjdu z práce a natáhnu se, večer brzo usínám a kolikrát i v práci se mi chce strašně spát. Tak dělám doma všechno tak nějak na etapy. 🙂

    #858841
    Anonym
    Host

    Anďo, tak ses nám posunula na 12.4. Měla jsi stejný termín jako já 19.4. Podle UTZ mám termín 20.4.2011. Na NT jdu 5.10. na Veveří na 10 hod. Beru i malého i manžela, tak se všichni těšíme!! Holky, choroba je lepší, snad to přes víkend opravdu vyléčím! Držte se a užijte víkendu! Andy

    #858842
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Dnes jsme byly s Danulkou u mé babičky a rodičů – oznámily jsme miminko na cestě:D a byl to prostě takový príma den.

    Potkala jsem kamarádku, která má stejně starého synka Ondru jako je Danulka a letos na Velikonoce se jí narodila holčička Andulka. Tak jsem jí taky řekla, že čekáme mimi na přelom března/dubna. Pochválila mě jak mi to sluší, že ze mě vyzařuje taková radost či štěstí tak mě potěšila.
    Připadá mi, že břicho mi roste den ode dne víc a víc. Bez těhotenských kalhot už nevycházím z domu. Mají vydržet celé těhotenství, jsem na to moc zvědavá. Ještě asi jedny kalhoty přikoupím na střídání, mám jen dvoje. A chystám se vyrazit taky na nákupy nějakých vršků s dlouhými rukávy.
    Přeji všem krásný nadcházející víkend a opatrujte se!

    Andy Tobě přeji brzké uzdravení ať Tě virozka co nejrychleji opustí (hlavně ať Ti pomůže jitrocelový sirup – nebo zkus si udělat domácí sirup z cibule a cukru – nejlépe třtinového – to mi zabralo taky). Sinupret je též bylinkový preparát – je to na uvolnění dýchacích cest a Rybízek ověřil, že se v těhotenství smí-já taktéž u magistry v lékárně a dobírám ho zítra.

    #858843
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    tak jsem na neschopence – včera jsem zase špinila a bolelo mě břicho, tak jsem dneska zašla k doktorovi, napsal mi Ascorutin a Utrogestan a mám být v klidu až do příští poradny – tj. 8.10. – jen doufám, že to bude OK. Zatím žádné problémy patrné nebyly, mimi je prý v pořádku, víc uvidíme za těch 14dní. Pěkně mě to vzalo, vyděsilo to i mého manžela, když jsem mu volala, že mám neschopenku.
    Jen to teď budu muset pořešit v práci, protože tam dosud o mém těhotenství nemají ani páru a já nevím, jestli na té neschopence už nezůstanu – což mi taky doktor dneska naznačoval, že by se to mohlo stát.
    Doufám hlavně, že se to uklidní a mimi i já budeme v pořádku a budu si moci v poklidu užívat své těhotenství.
    Mějte se fajn, musela jsem vám to tady napsat 🙁

    #858844
    Anonym
    Host

    Petspi vše bude v pořádku, snaž se být co nejvíce v klidu (též jsem byla při prvním těhotenství na neschopence, zažila si i špinění, užívala jsem stejné léky a vše dopadlo dobře).
    Myslím na vás, opatrujte se.
    Hodně s miminkem rozmlouvej, hlaď bříško a dodržuj klidový režim, žádné těžké práce, úklidy apod.

    #858845
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky,

    delší dobu jsem se tu neukázala a pěkně dlouho mi trvalo než jsem si všechno přečetla:)
    Nějak nevim kam dřív skočit, svatba mě uplně zahltila a připadá mi, že nedělám nic jiného než něco zařizuju:P Ale už máme termín 20.10.2010 🙂

    Všem které mají dobré zprávy moc a moc gratuluji. Já jdu na NT a do 1.poradny v pátek 1.10, už bych konečně měla dostat i průkazku tak se těším jako blecha:D

    Petsi: Držím pěstičky aby všechno dopadlo dobře. Já špiním už asi 14 dní. Před týdnem když jsem začala i trošku krvácet mi dr.řekla, že je všechno v pořádku, ale měla bych víc odpočívat. Tak jsem zvědavá co mi řekne ted.

    #858846
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    Petsi držím pěsti,ať je brzy vše v pořádku.
    Veveriku-ty se šetři!!!!Gratulace k termínu a k budoucí svatbě,ale raději sama uvaž,jestli ti ty stresy stojí za to … hlavně se moc nestresuj

    Já mám poslední dny pocit,že je to všechno ještě horší než a začátku-je mi zle snad od rána do večera (večer je to teda horší),v noci nemůžu spát,za to přes den bych spala i 12hodin v tahu,nic nestíhám,nezvládám…..chjo,snad to brzo skončí.

    Teď mě čekají čtyři dny v tahu v práci po deseti-hodinových směnách,takže pak asi padnu na hubu,ale zase mě hned ve středu čeká NT,tak se to doufám vykompenzuje pozitivní zprávičkou.Tak doufám,že mi řeknou jsem to s přítelem upekli 🙂

    Hezký víkend

    #858847
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky, tak se zase hlásím po delší době. PC už máme 🙂 . Teď otázka, na jak dlouho!? Páč už má ty nejlepší roky za sebou …
    Májo, díky za gatulaci, jsem šťatná jako blecha, že je vše o.k. a s holčičkou jsem max. spokojená! Hlavně že je v pořádku. Asi bych spíš měla obavy z chlapečka, s holčičkama to už umím 🙂 Taky jsem přemýšlela o triple testu … myslala jsem, že už jít nemusím!? Ale jak tady Cucaracha psala …. :S Jinak dr. vše proplatí pojišŤovna, tak se neboj, že o kačky přijdou! To oni by se nedali!! 🙂
    Petspi, ty ses teda měla, takových dnů víc … 🙂 Já jsem si užila zase nákupy, moc ráda utrácím, hlavně za malou 😀 Jinak obvodního jsem ještě nestihla a asi ani nestihnu do další poradny, páč teď chodím na brigádu. Drž se a udržuj klidový režim, ať jste s miminkem v pořádku!!!
    Cucaracho, také díky za gratulaci! On mi to dr. Vlašín řekl i s nožičkama a ty jsi měla míru 55 mm asi od hlavičky k zadečku, to by tak mohlo být, když jsi o něco míň než já … já jsem dnes 13+3. No doklady vždy zapomeneš při důležitých věcech a když o nic nejde, máš u sebe všechno, to tak bývá … S tou plodovou to myslíš vážně!? Na to se musím zeptat dr., tuším, že jsem se jí ptala a ona mi řekla, že v případě, že NT je dobrý a TT ne, tak se to pak ještě nějak hodnotí společně a na plodovku určo v každým případě nemusíš .. No uvidíme do další poradny jdu ve středu, tak uvidíme, co mi na výsledek řekne.
    Veru, tak tam zavolej a zkus se ještě k Vlašínovi doobjednat … Průkazku musíš nosit všude! Hned mě sprdly, že kdybych se třeba vybourala, udělali by mě RTG a bylo by po miminku! Ale nevím, jestli víc nestrašily, protože RTG sice škodí, ale nejvíc asi v 1. trim. a pak taky záleží kde tě rentgenují … ruka, noha, nebo přímo pánev …. Ať zvládneš těch směn a pak hlavně přeji dobré zprávy z NT 🙂 . Já jsem taky teď pracovně vytížená! V pátek 12 hod., v sobotu 2 hod. a pak praní, vaření atd., dnes úklid a zítra zase 12 hod., tak snad to taky zvládnu! 🙂 A to jsem ještě v pátek večer po práci letěla do Olympie, páč měli v Netxu 50ti% slevy … Tak jsem si udělla radost a koupila malé sukýnku s punčoškama a tričenko a v C&A roláček. Já moc ráda utrácím za parádu, zvlášť pro Karolínku! 😀 Taky to tak máte s svými ratolestmi, zvlášť holčičkami? A kor když vím, že teď to kupju pro Karolínku a pak bude paráda ještě pro druhou slečnu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist