Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858893
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Volantko-gratulace k pozitivním zprávám a výsledkům v poradně

    #858894
    j Jancas
    Registrovaný uživatel

    Verunky, to je hrozny, takova protivna doktorka. Vsadila bych se, ze je bezdetna a sama, jinak si to nedovedu predstavit. Hlavne, ze mate dobry vysledky. Petspi, doufam, ze bude taky vse v pohode, pekne odpocivej. Volantko, gratuluju k modelce. Kdyby to byl kluk, muze bejt treba basketak…:D
    Ja mam dneska za sebou vyslech na policii, trochu jsem se bala, ale mimi je ted nejdulezitejsi, tak se nejak z veci nestresuju, tak jak driv. A nakonec to bylo uplne v klidku. Docela zajimavej zazitek. Ale nepreju vam ho nikomu.:) Mejte se moc krasne a pozdravte mimi.

    #858895
    Anonym
    Host

    Jancas: já jse teď taky nějaká kldinější..byla jsem vždycky nervák,ale teď to všechno beru tak nějak na pohodu. Sice nevím,kvůli čemu jsi byla na Policii ty,ale já jsem taky zažila výslech na Policii (teda který se netýkal zrovna krádeže v obchodě) a opravdu nic příjemného to nebylo.Tak hlavně že to máš za sebou a snad už to máš z krku:)

    #858896
    Anonym
    Host

    Veru, tak to je krásný. Vidíš, teď už ti může být baba jedno. 🙂 Hlavně že je to ok.
    Andy, tobě je taky přes 35, že? Jsem zvědavá, jak výjde ten poměr a co z toho pro mě vyplyne. Tak všem holkám samé dobré zprávy a sobě přeju zítra dobrou NT zprávu. Dobrou. No asi zas nebudu moc spát. 🙂

    #858897
    Anonym
    Host

    Ahojda, děkuju holky.Z tý doktorky si nic nedělejte, určitě se uklidní baba jedna:) Jinak holky, to vám s tou policií nezavidim.Hlavně v klidu.:) Já dnes taky měla šok,když jsem dorazila na gyndu,tak na mě doktor mával nějakýma papírama, a že mám průser atd.Jsem se hrozně lekla,že jsou to nějaký mý výsledky,a že dopadli špatně. Pak mi sestra měřila tlak a naměřila mi 140/100 a to jsem měla minule 100/50:D Na štěstí to bylo jen kvůli ségře, že se stěhuje do jiný republiky, a že on o tom doktor nic nevěděl, tak si ze mě vystřelil…. krve by se ve mě nedořezal v tu dobu….. Ale pak jsme se spolu s doktorem tomu jen zasmáli:D 😀

    #858898
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy,
    tak mám za sebou kontrolu u dr. Vše se zdá být o.k., ale výsledky jí zatím z Veveří nedorazily, tak se musela spokojit s tím, co jsem jí řekla. 1:322 Down a 1:19000 celkově, tak říkala, že je to s ohledem na věk parádní výsledek Tak jsem ráda, ale hned v zápětí mě nepotěšila, protože si mě objednala za 14 dní na triply :S , těm jsem se chtěla vyhnout!!! Ale co … no půjdu. Ptala se mě proč nechcu jít a jestli mi to doporučil dr. Vlašín? Tak jsem řekla že ne, že to je z mojí hlavy, že nechci jít kvůli zkreslujícím výsledkům! Ale že jestli mi to doporučuje, že teda půjdu … A ona mi řekla, že jo, páč je tam nějakej další hormon, co v předchozích testech není. Tak jdu.
    Tak se tomu radši nebraňte…:)
    Jancas, díky za pochvalu fotečky! Přeji, aby ti ty tři týdny utekly a měla jsi ji už taky doma na stole a kochala se 🙂 No co se týká výslechu na policii, mě by byl nepříjemný, ať by se týkal čehokoli! Tak snad ti to tím skončilo …
    Veveriku, díky, taky se dočkáš určo nějaké pěkné fotečky. Jinak nic se neboj, jsou to jen hloupé myšlenky, které má asi každá z nás! Mě dnes zase tak rejplo v břichu, že se bojím, že se to nebude tentokrát týkat jen 1. trimestru. Stačí se blbě otočit v posteli, či vstát z dřepu a je to šílená křeč! :S A já hloupá to zapomněla říct dr. !! 🙁
    Veru, to mě moc mrzí, že jste ty a ostatní nebyly spokojené :S Já jsem byla u toho Vlašína nadmíru! Chtěla jsem k němu,ale netrvala na tom, ale od teď už bych k nikomu jinýmu nešla, po vašich zkušenostech, a do nějaké te diskuze by si to naspat zasloužili!!!!! Sakra platíš si to a ještě tě takhle odbudou!!! No to je vrchol!:@
    Baru, Valšín nám toho řekl hodně, byl moc příjemný a choval se naprosto profesiolnálně!!! Prostě machr na svým místě! Po kontrole jsem byla moc spokojená a klidná! 🙂 S tím papírkem a pohlavím to u nás vymyslel manžel a to tak, že já to vědět nebudu a dr. mu to napíše na lístek 😀 To určitě, bych to otevřela ještě dřív, než bych diošla k autu 😀 . Jo, na nákupy já jsem dost ujetá 😀 , dneska jsem brala hákem C&A, utratila jsem litr, samozřejmě za malou 😀 Ale má krásnou vestičku pletenou s tričenkem, pak duopaket triček s dl. rukávem, kraťásky s punčoškama, dvoje elasťáky a roláček, tak to si myslím, že to byl super kauf! 🙂 Jsem moc spokojená! A spousta věcí z nich s ní doslova porostou … jsou to vel 92-116 🙂
    Veriburi, ty jsi brňačka? Jsi na Face?
    Teri, díky, je to náš jedenácticentimetrovej milášek 😀
    Volantko, moc gratuluji a vítám tě do klubu holčiček 🙂 Rozárku má kamarádka 🙂
    Petspi, s tím počasím je to děs! Odpo nám musel manžel zavézt autem do mateřského centra, jak lilo :S Snad to brzy přejde.
    Přeji všem dobré zprávy z kontrol, nahrejte fotečky a mějte kolem sebe jen milé doktory!!! Já jsem měla špatnou zkušenost se zástupem mojí dr., když jsem zjistila, že jsem těhu a ona měla zrovna dovolenou …. dobrou Iv.

    #858899
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    po delší odmlce jsem si přečetla příspěvky,kterých je tu požehnaně a moc a moc vám všem gratuluju k dobrým výsledkům screeningů.
    Já jdu příští týden 5.10.Mám z toho smíšené pocity.Na jednu stranu se těším,kvůli tomu,že opět uvidím naše mimi a na druhou stranu se budu bát výsledků,ale chci věřit,že moje obavy se rozplynou a vše bude v pořádku 🙂
    Další moje obyvy jsou z toho,že mi ještě nebrali krev …jsem 12+0 a vím,že mám Rh negativní.Tak nevím jestli je to normální….u předchozích porodů mi krev brali hned na začátku a hlídali to.
    Rybízkovy večlká gratulace k holčičce….to je paráda,že už je tak veliká a že ti určili pohlaví.Fakt koukám…:)
    Mějte se hezky a jen tak dál….:)

    #858900
    Anonym
    Host

    Ahoj všem!

    Pročetla jsem příspěvky, a že jich tu je požehnaně:) , to je moc dobře.
    Mrzí mě holky za vás, které jste nebyly spokojená s přístupem lékaře u NT scr. No já popravdě taky ne, jediné co bylo pozitivní, že vše vyšlo negativní a fotečka je aspoň trochu viditelná.

    Jinak jsem včera byla s dcerkou v Praze na nastování kochleárku, bylo to vše trochu hektické, ale zvládly jsme to a pak mě čekala poradna. V Praze jsem zjistila, že jsem jakoby malinko zašpinila, tak se to moc hodilo, že jsem měla ještě týž den poradnu. No a bylo to způsobené tím, že mám zatím placentu tzv. vcestnou – je dole přes branku a v úterý jsme měli s manželem tulící večer:) , takže to je kvůli tomu. Viděla jsem mimčo na UTZ, doktor se chtěl přesvědčit jestli není za problémem hematom a naštěsí ne. Dle UTZ mimčo roste pořád stejně, včera jsem byla dle PM 13+5, dle UTZ 14+0. A je to tedy fofr, od NT screeningu, kde jsem viděla mimi před 2 týdny tak to tedy povyrostlo! Klečelo jakoby na kolínkách, s nožičkama pořád v pohybu, hlavičkou směrem dolů – minule koukalo nahoru:D . Tak mi spadl kámen ze srdce. Doporučení máme s manželem takové, že nemáme divočit, se sexem prostě kvůli té mé placentě opatrně (řekl doslova že může manžel jen na krajíček…). No a jak mi poroste děloha, že se ta placenta může přestěhovat do normální pozice, což jsem měla úplně stejně u Danielky. Při jedné poradně mi řekl Dr., že pokud takto placenta zůstane, nemohla bych rodit normálně ale musela bych na císařský řez. Teď už se kvůli tomu nestresuju je moře času a uvidí se jak se to vyvine. Do poradny jdu za 4 týdny 27.10..

    Rybízku:
    S tím triple testem jsme na tom stejně, včera jsem o tom mluvila s Dr. a řekl mi, že pokud v Gennetu chtějí ten integrovaný test včetně triple testu v 16.týdnu, tak ať to neodmítám. Takže na něj pojedu. No nejsem z toho vůbec nadšená, ale asi Dr. vědí co říkají. Tak jim budeme důvěřovat.

    Haňulka se ptala na můj 1. porod: Tak Danielka se narodila 1.ledna 2005 ve 21.49 – kdy příjezd do porodnice byl asi ve 20.15, následovalo měření na monitoru, pak jsem se osprchla, došla na WC a pak už jsem měla takové nucení tlačit, že přišla porodní asistentka, zkonstatovala, že je čas a na pár kontrakcí se Danielka narodila a byla 1.miminkem ve městě (a to se narodila takhle pozdě večer).
    Při příjezdu do porodnice mi sestra po prohlídce řekla, že se mimi určitě narodí do půlnoci a že bude první, že se nikdo na Nový rok ještě nenarodil. To mě tedy překvapilo:D ! A kromě krvácení po porodu, kdy mě museli ještě převézt na jiný sál a kontrolovali, zda odešla celá placenta tak byl porod rychlý, bolesti se daly vydržet a nemám tedy zlé vzpomínky. Žádný epidurál, či jiné prostředky u mě nebyly potřeba. Já to brala hodně pozitivně s manželem, že už nastala ta správná chvíle a že za chvilku budeme 3 tak asi působily ty správné hormony a tlumily mi bolest. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Takže pokud to bude takto i u 2. porodu vyjma to krvácení tak by to byla paráda.

    Holky opatrujte se, já mám mít trochu klidový režim, ale žádné léky naštěstí brát nemusím.
    A ať už máte jen dobré zkušenosti s prohlídkama a screeningama a fotečky ať máte příště dle Vašich představ!

    #858901
    Anonym
    Host

    Rybízku:
    zapomněla jsem Ti napsat, že máš skvělého manžela – když chce i 3. dítě – když teď čekáte 2. holčičku. Já vím určitě, že víc jak 2 děti mít nebudeme, Danulka má specifické potřeby a budeme rádi, když to vše zvládneme zatím jen s manželovým platem při 2 dětech. Ale velké rodiny, kde je víc dětí se mi moc líbí a smutně závidím:( . Tak se mi prostě líbí přístup Tvého muže, že chce mít velkou rodinu. Ale nikde není napsáno, že i to třetí nebude holka viď:D . Takhle má zase kamarádka 2 kluky Vojtu a Danečka a přála by si holčičku na čančání a česání copánků, ale bojí se toho, kdyby to byl i do třetice kluk. No je to náročné. Někdy se to může povést až na 4. pokus (naše sousedka má 3 holky těsně po sobě a 4. kluka -taky si tatínek přál tak moc kluka, že to prostě zkoušeli dokud to nedopadlo:D ).

    Jinak na FCB mě najdete jako přítele Rybízka – jméno Jitka Eršilová (nechci sem kvůli spamovacím automatům psát svůj e-mail:S ). Napište mi zprávičku, že jste z BW a hned vás přijmu taky za přítele:) .

    #858902
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,
    já sice partřím do únorového termínu, ale jsem doma na rizikovém, tak si z nudy pročímám všechno možný.
    Chtěla jsem reagovat na ten Prenatal na Veveří. Já tam byla na UTZ ve 12+3. Ultrazvuk mi dělala MUDr. Pavková a přístup měla úžasný. Sice na monitoru celkem žádné popisky nemají, ale všechno nám doktorka vysvětlila, ukazovala nám všechny prstíčky, nosní kůstku, projasnění, pindíka, … Fotečku udělala asi až na třetí pokus, protože ty dvě první se jí moc nelíbily. Manžel byl z ultrazvuku i z jejího přístupu úplně nadšený. Pak jsem byla ještě na Obilňáku a tam mi doktor vůbec nic neřekl, fotku mi nedal a řekl, že výsledek mi dá do karty a můj doktor že mi k tomu něco řekne v poradně. Takže očividně záleží jen na konkrétním doktorovi. 5.10. jdu zase na Veveří na UTZ ve 20. týdnu přímo k dr. Vlašínovi, protože jsem měla špatné hodnoty hormonů, tak aby překontroloval srdíčko a placentu, tak snad bude mít profesionální a lidský přístup.
    Přeji Vám všem hezké kulacení a ať vše probíhá tak jak má!

    #858903
    Anonym
    Host

    Holky, já su tak sčastná, tak jsem se toho bála. Vybojovala jsem si Vlašína. 🙂 Všechny údičky, srdíčko, krvička atd. je ok. Projasnění 0,7 mm a kůstka je. Na další musím počkat do odpoledne. Měří 11,8 cm a vypadáme prý do růžova. Tož se přidám tady k ostatním. No myslela jsem spíš na pinďu, ale co už. Je mi to úplně šumafuk. Akorát půjdu ještě na genetickou konzultaci, AMC se mi možná nevyhne. 🙁 Ale to je kvůli věku. Potom si přečtu vaše příspěvky, teď jsem v euforii. Čau.

    #858904
    Anonym
    Host

    Baruško, moc gratuluju!!!!

    #858905
    Anonym
    Host

    Baruško, též gratuluji! A třeba se té AMC vyhneš, co počkat až na UTZ ve 20.týdnu, kdy se ještě vše podrobně zkoumá. Já doufám, že mě do té AMC nebudou taky nějak tlačit, ale jistě záleží na výsledku TT v 16.týdnu a na tom UTZ ve 20.tt.
    Tak si hezky vychutnávej ještě pocity z vyšetření, to je takové uspokojení viď. Já jsem taky včera byla ráda za UTZ, že vidím našeho mimíska ač nejsem moc zastáncem častých UTZ. Ale zase když se něco děje, je určitě lepší mít jistotu, že mimču se daří v bříšku dobře.

    #858906
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Baru,veliká gratulace i fotku máš úžasnou :o)))

    Já byla dneska na kontrole u svého doktora a těšila jsem se,že uvidím fazola a nic 🙁 Prý když jsem byla včera..takže až za 3týdny….to samou zvědavostí snad nevydržím 🙂

    #858907
    Anonym
    Host

    Holky, děkuju. 🙂 Tak teď tomu moc nerozumím. Volali mi, že jsem v podstatě podstoupila vyšetření zbytečně, doktorka říkala, že kvůli věku mi ty hodnoty nesnížila. Down 1:165 vzhledem k věku. 🙁 Tak se mám objednat na tu genetickou konzultaci a doporučena AMC. Akorát si pod tím nic moc nedovedu představit, jako že si budeme vykládat? 🙂 No každopádně mám po euforii. 🙁
    Cuco, máš pravdu, je to obrovský uspokojení. Najdi mě na FB sunny_b@volny.cz.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist