Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859295
    Anonym
    Host

    Koukám, že je tady mnoho nových příspěvků a nestačím se divit, jak horlivě už na miminka nakupujete – já mám tedy zatím jen postýlku s matrací, víc nic. Ale už mě to pokouší 😀 , ale pak si vždycky řeknu, že je ještě kupa času a že bych něco nerada zakřikla. Počkám po velkém ultazvuku teď, ale vše je v pohodě, tak asi začnu, ať se tady taky můžu pochlubit, co už máme 🙂
    Okoukla jsem ty vaše vybrané kočárky a ten ABC je moc hezkej veveriku 🙂
    Jinak jsem si užila docela fajne víkend, včera jsem byla slaměná vdova – manžel byl s kamarády na turnaj v kuželkách, tak jsem zvládla uklidit v klidu a pohodě celý byt, vyprat, upéct buchtu, uvařit a kupodivu ani mimisek neprotestoval, že toho je moc, tak jsem byla ráda 😀 Pak jsem pro manžela zajela a byli jsme v poklidu domova. Sdělil mi, že se rozhodnul, že se mnou 30.11. půjde na velký utrazvuk, že už chce to miminko taky vidět, tak to mě moc potěšilo 🙂 . Tak doufám, že se tam i společně dozvíme, co to bude – bylo by to hezký! No a dneska už se tak nějak povaluju, vše mám hotové, tak jsem byla venku se psem na procházce a jinak užívám opravdu nedělní klid a pohodu 😀 – dokud to jde!
    Mějte se, hezký zbytek víkendu a pohlaďte bříška 🙂

    #859296
    Anonym
    Host

    Jo Rybízku, okna se mi přihlásil sám manžel, že je umyje, takže je muset mýt nebudu 🙂 Prý ani nepřipadá v úvahu, abych tady lezla po oknech – hýčká si mě 😀 ! Už jsem mu nakoupila prostředky, tak uvidíme, kdy se na to vrhne – možná příští víkend – protože si vzal čtvrtek, pátek dovolenou a bude doma!

    #859297
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veru1, no je možný, že u X landeru byla blbá aretace jen v našem případě, ale ty záda se fakt víc posunout nedaly a to mi hodně vadilo! Byla to tříkolka a byla dost nestabilní, oproti tříkolce Casual, tam je dvojité kolo.. to je jako sto a jedna! To jsem taky před tím nevěděla. To je právě to, že dokud nevyzkoušíš, nevíš… ale kolik by sis těch kočárů měla potom pořídit co, než kapneš na ten pravý! 🙂 Je super, že můžeš brouzdat po netu v práci 🙂
    Veveriku, je super, že jste nákupy zvládly s těma slevama, to se opravdu dá ušetřit hodně, ale nám se trefili do špatné doby 🙁 Měli jsme hodně výdaje a autama a Cidem. Ale dobrá zpráva je, že dneska bylo očičko viditelně lepší! A to je k nezaplacení!! 🙂 Mohla jsem mít necelej rok používanej Casual v plné výbavě i s autosedačkou, jinak bycho to už ani nechtěla, v černé/olivové barvě, za 9.999,- To je super ne? Z nějakých 26.000,- ale smůla, paní má dalšího zájemce a na mě čekat měsíc, dva nebude. Chjoo. Ještě jsem ti chtěla naapsat, že ten Váš kočárek má takový ty nižší kolečka, což je blbý do terénu (takový měla kamoška na Leviru a byla z toho nešťastná!), ale vy jste ve městě že? Tak to je v pohodě, ale k nám by nebyl. Nad Quinny taky přemýšlím, ale Casual je zatím číslo jedna Jo a do X landerové korbičky se mi malá vlezla asi do půl roku i s fusakem, porodní váhu měla 3,5kg, takže žádný drobek, ale je pravda, že korbička má vnitřkem 67 cm, takže to už pak bylo tak tak! Ale oni výrobci bohužel dělají takový šílený korbičky, asi abychom si museli pořizovat další a další kočáky :S
    Petspi, tak to ti závidím! Manžel je na úklid kopyto, to by vypadlo!! Asi je umyju v úterý sama, nechci říkal švicám nebo tchýni, mají to ho moc. Jinak jsem taky měla včera uklízení a miminko bylo taky hodné 🙂 , dneska jsem celý den stála v kuchyni, dopoledne jsem vařila zelí a pekla kačenku, pak nádobí a buchta a pak jsem ještě zavařovla domácí kysané zelí, takže toho mám taky docela dost, ještě vyžehlím a je to 🙂 Malou jsme dali k babičce, tak mám volno, zítra jedu ráno ke kamarádce na kafíčko , pak k paní mmrknout na věcičky na malou, pak na kosmetiku a na velký UTZ a večeři (asi po sto letech do restaurace), tak snad bude všechno v pořádku! 🙂 Vlastně naposled jsme byli na výročí, tak jsou to čtyři měsíce 🙂
    Přeji všem prosluněný zítřejší den, stejně jako ten dnešní 🙂 , tady bylo nádherně!

    #859298
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    rybízku: Tak to s Cidem je super zpráva. Doufám, že při další kontrole to bude ještě lepší !
    Tomu říkám pech. To byla opravdu bezvadná nabídka a navíc by jsi jen vyměnila vložku a měla ten krásný černo červený 🙂 Přeju Ti aby jsi našla brzo nějakou podobnou nabídku. Máš pravdu, že to dvojité kolo je bezva, to byl taky jeden z důvodů proč se mi Casual tak líbil. Nejen, že to vypadá uplně jinak, ale jak píšeš určitě to bude i praktictější
    U Quinny mi hodně vadilo to polohování. Nejde ani uplně do sedu ani do lehu. A navíc taháš za nějakou šňůrku, což si teda nedovedu dost dobře představit jak bych v zimě lezla pod kočár.

    Malá kolečka? Mě se právě zdají až moc velká:D To bylo první co mě na kočáru zarazilo. Ale bydlíme ve městě, do terénu s ním pujdu opravdu jen zřídka kdy.

    Koukám, že jsi dnes měla ideální den, samý odpočinek a ještě k tomu krásné spestření. Tak to má být:)

    Petpsi: Teda takového manžela Ti závidím. To se asi jen tak nevidí:)

    Mějte se krásně 🙂

    #859299
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Veveriku, u nás taky myje okna manžel:-) Ikdyž vzhledem k jeho vytíženosti uvažuju, že bych je umyla někdy když něbude doma. Přeci jen na moje šmouhy se mi bude koukat líp:-))))

    Rybízku, taky mám radost ze Cida. Věřím, že to bude dobré.

    Holky, prosím netušíte, od kterého termínu se počítá termín nástupu na MD, je to v každém případě ten podle PM nebo ten, který vychází dříve?

    #859300
    Anonym
    Host

    Ahojky,díky za názory 🙂 Já mám asi vysoké nároky…chtěla bych čtyřkolku a navíc s brzdou,což je asi nemyslitelné 🙁 Líbí se mi Rambler,ale ten nemá brzdu….tak já nevím,ale z nečeho budu muset slevit-buď tříkolka nebo bez brzdy 🙁 Taky se budu muset koukat na cenu,a asi to bude ještě zajímavé

    Jinak co se týče oken,tak na to se můžu vyprdnout,myla jsem je v září a chlap by mi s nima asi nepomohl,takže to nechám na příští rok 🙂 A když to nepůjde,tak stáhnu žaluzie a neuvidím nic 😀

    Já mám konečně zítra po 3dnech volno a jak to tak vidím,tak se asi budu muset domluvit s kolegy,že ty směny do devíti do večera moc nedávám,jsem utahaná jako kotě 🙁 Domů se dostanu nejdříve před desátou a to jsem ráda,že padne do pelechu a chrním

    #859301
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    pěkně se rozjela debata o kočárcích….já bych si nejraději vybrala nějaký z netu, jen je blbé, že si člověk neozkouší, jak jezdí a tak…to jediný mě zatím odrazuje. Kamarádka s dětma říkala, že by šla ale klidně i do použitého ,že pokud je po jednom dítěti a člověk si ho může okouknout na místě, všechno z něj se dá většinou vyprat, aby si byl člověk jistý „svojí čistotou“ 🙂

    jinak mám neschopenku kvůli těm zádům….v práci to začíná být stresový, tak se mi tam ani nechce vracet a zatím nevím,jestli se teď nechám uschopnit. šéfka prohlásila, že dovolenou o Vánoce nedostaneme, pokud nebudeme mít další 4 nové lidi, které potřebujeme kvůli čárkám – jako kdyby se lidi dali vycucat z prstu nebo násilím dotáhnout, hovadina!!!
    Nejsem si jistá, že mi to za kecy a stres „zezhora“ stojí, když záda nejsou pořád fit… nemáte s tím některá zkušenosti?

    Jinak super, že pejsem bude snad v pořádku. I když nebude periferní vidění, hlavně že uvidí! To je důležitý, oni se dkážou vyrovnat se spoustou omezení dost dobře.

    na nákupy s maminkou jsem úplně zapomněla, ale kvůli té neschopence bych tenhle víkend stejně nemohla dlouho obrážet obchody a se zádama bych tam taky asi nevydržela.

    Pěknej večer:)

    #859302
    Anonym
    Host

    Hruštičko,
    kolegyně byla se zádama na neschopence od začátku těhu a vím,že s tím měla docela problémy…..Jinak určitě raději zůstaň doma,nemá smysl se stresovat a už vůbec ne kvůli „kravinám“.Máš jen jedno zdraví a jedno zdraví mimi a to je přednější 🙂

    #859303
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem dneska koupila cestovní postýlku…měli ji za super cenu,ušetřila jsem pětistovku…ten jen vymyslet,jak ji dopravit k našim 🙂 Ačkoli je cestovní tak těch 10,5kg se pěkně pronese 🙁 A kočičáci už kontrolují copak to doma přibylo,protože jsem ji zkusila rozložit,naštěstí do ní ještě nevlezli,ale myslím,že i jim by se tam spinkalo mooc dobře 🙂 Asi k tomu ještě přikoupím nebo ušiju nějakou síťku,aby tam šmoulince nelezli

    #859304
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Verunko: Gratutluji k výhodnému nákupu, jen tak dál:)
    Já jsem taky chtěla kočárek s ruční brzdou, ale nakonec když jsem nad tím hodně popřemýšlela, vlastně jsem nepřišla, na co bych ji nezbytně pořebovala:S Myslím si, že je to určitě výhoda na eskalátorech, ale na těch mám problém sama se sebou natož s kočárkem:D

    Hrusticko: Já být Tebou určitě zůstanu doma. Tohle Ti za to fakt nestojí 🙂 A navíc máš poslední možnost si pořádně odpočinout:)

    Ted mě napadlo, ten UZ ve 20 tt se dělá pouze v tomto týdnu? Náhodou jsem dnes zjistila, že mě dr.objednala až ve 21tt, nevim jestli si to špatně vypočítala nebo je to jedno?

    #859305
    Anonym
    Host

    Veveriku,já chci brzdu kvůli tomu,že chlap i já chceme s kočárem jezdit i na bruslích,tak proto….
    Jinak já jsem taky na UZ objednaná a jsem v 20+3,takže vlastně 21.týden….

    #859306
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Veveriku, jsem ráda, že se se mnou raduješ ze Cidova očička 🙂 V pátek nebo v pondělí, to se odvíjí od auta, pojedeme na kontrolu. Jinak když už jsme u toho auta, je to „jen“ prasklé těsnění, hlava je v pořádku! Se žhavičema a prací to bude stát 12.000,- Dnes vezeme opravářovi zálohu. Co se týká toho kočárku, tak by mi prý paní počkala, jen chce zálohu, tak to zvažuju, je z Prahy a bez toho, abych se tam jela podívat bych ji nezaplatila. Barva je to olivová/černá. Moc se mi líbí, že by měl být zachovalý! Ale azse jsem víc chtěla ten červený set a vložka by to nespravila, protože korbička je taky olivová. Tak teď nevím, co mám dělat a co napsat paní…? S těma kolečkama.. ne že by byly malý, ale spíš nízkoprofilový, víš jak to myslím? A to je špatný do terénu, ale obačas se to dá, ale k nám bych ho nevolila. Ten Casual je miláček, cítím, že jsem pevně rozhodnutá 🙂 Jen nevím, jak s tou barvou, raději bych ten červený, ale co když neseženu, tak se budu tlouct do hlavy, že jsem nevzala tento! :S Dík yza info o Quinny, ale první zájemkyně si ho koupila, takže nemám o čem rozmýšlet, ale přesně toto mi vadilo na Xlanderu a teď bych udělala tu samou hloupost!! A Xlander byl takový utopený ten sporťák, tak si pamatuju, že když byla Karolínka prcek, a teprve začala sedět, zavazelo jí do očí madlo, tak to je taky taková „blbost“, ale důležitá! Snad vám ten váš bude vyhovovat po všech směrech! 🙂
    Jinak včerejší den byl super! Užila jsem si kafíčko, s kamarádkou jsme si pokecaly, pak jsem nakopila nějaké věci Karolínce, krásný nezničený oteplováky C&A za 200,-, jarní bundičku od Wolfa taky za 200,- jako nová! A pak drobnosti, roláček a teplákovku a maličké takový ty tepláčky do pasu, tak spokojenost, jinak mám tak vše..
    Májo, myslím, že se to bere od termínu podle PM, aspoň já jsem to tak měla, jenže je pravda, že byl o týden dřív než z UTZ. Jinak moc děkuji za Cida, že na něj myslíš 🙂
    Veru1, díky za tip na „mytí“ oken, ale já je tak asi nechat nemůžu, bo jsem je myla naposlaed na jaře! Ale dneska už to nestihnu, jak to tak vidím, ve tři jdu do obchodu a se psem ven a ve čtyři si jedu pro malou, už je mi smutno!!! 🙂 Můžu ti poradit čtyřkolku s brzdou, Casual S6, mrkni na net do vvyhledávače. Jakoupak jsi pořádila postýlku?
    Hruštičko, i tobě díky za Cida, jste moc milé, holky! 🙂 Jinak se zádama se radši šestři. Nevím, jestli poradím, ale já dostala na ten Osteogenon, je to calcium, dobře se vstřbává, mi říkala spolužačka, co pracuje v lékárně, sice se na něj doplácí, ale co už.. Tak to zkonzultuj se svojí dr. A jinak do práce bych určitě nespěchala.
    Včerejší kontrola na UTZ dopadla skvěle!!! Ručičky, nožičky, srdíčko, ledviny, játra i žlučník, vše jak má být… 🙂 Plodové vody přiměřeně. Tak jsme byli s manželem nadšení a DVD jsem si pustila ještě ten večer:) Je tam i tlukot srdíčka, to mě vždycky rozseká, připomíná mi to monitor a porod s Karolínkou… Manžel se ptal na pohlaví, tak nám dr. s jistotou zopakoval, že čekáme holčičku 🙂 Manžel možná doufal, že se dr. v tom 12tt. zpletl. Ale byl rád, že je malá v poho a daří se jí u mě v bříšku dobře 🙂 Pak pan dr. zašprýmoval, že se může manžel snažit a zkoušet to dál… ale že takový tři holky jsou prý lepší, a větší jistota než životní pojistka 😀 Tak jsme se i násmáli. On je fakt pohodář dr. Vlašín Pak jsme si dali v Laguně na Smetance steak a vřele restauraci doporučuju, výborně jsme se najedli!!! Byli jsme tam i při Karolínce, když jsme šli z UTZ. Obrovský a výborný porce, ani jsem neměla přílohu a málem jsem to nesněla, takže jako tip ode mne- Hovězí steak s kari omáčkou 🙂
    Veveriku, já taky byla v 21 tt. (20+4) oni asi potřebují mít dokončený 20. týden, takže buď naprosto v klidu! 🙂 Teď jdu ke své dr. až 13.12., tak mám od kontrol měsíc „pokoj“ 🙂
    Přeji všem krásný den a já valím se Cidečkem vyvětrat a do obchodu.

    #859307
    s sarkaemail
    Registrovaný uživatel

    Jééééééé ufff jsem tady, zdravím úplně všechny … :o)))) moc se omlouvám za dlouhou nepřítomnost, pište mi A-čko 😀 … ve čtvrtek jsme se přestěhovali a když jsem dojela do bytu, zjistila jsem, že řemeslníci, co zateplují panelák, něco vyvedli z netem a kabelovkou :o))) tak jsme čekali na dnešek, kdy se to hodilo nám i technikům, aby nám to daly do kopy, ale už je vše v pořádku :o)))
    Tak holky můžu vám říci, že je to pecka bydleníčko, moc se mi tu líbí, taky jsem si to zvelebovala až do dneška :o))) … určitě to znáte, ženské … kytičky atd …. a ještě pár nákupů mi chybělo, takových těch obrovských, takže jsme většinou jeli do Ústí :o)
    Včera jsme byli v Ústí i na té genetice – holkyyyyyyyyyyyyy já jsem ta nejšŤastnější na světě !!!!!!!!!! ….. UZT dopadl více než na výbornou :o)))) střeva a nejen ty byly naprosto v pořádku doktoři mě pochválili snad úplně se vším :o) měla a mám šílenou radost a když jsem viděla teď už to můžu napsat – Natálku – na podrobném UZT …. tekly mi opět slzy … a i příteli 🙂
    Jinak ve středu mě čeká už 2. v pořadí velký ultrazvuk :))))) teď to mám dvojmo vše, tak se těším na pěknou fotečku, protože v Ústí jsem si samou radostí vůbec neřekla :o)))) …
    bohužel do Ústí musím ještě na jednu poslední kontrolu, ale už to beru jako výlet :D:D:D teď už jsem opravdu klidná …. ještě si počkat na tu těhu cukrovku a mňamku v podobě přesladkého roztoku +o( … ale též věřím, že při mě bude stát anděl strážný a bude to v pořádku :o)))

    #859308
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Rybizku: Ja myslím, že ta tuhle cenu je to super. Takže asi bych se na něj zajela podívat a pokud by byl opravdu ve skvělém stavu, asi bych tu červenou oželela (i když je opravdu nádherná). Pak si mužeš koupit červené golfky 🙂 Ale jestli je ta zelená ta co si myslím, tak taky není škaredá:) A ona to prodává i s autosedačkou nebo ne?
    Vám se to teda ted taky pěkně sesipalo. My už naštěstí tohle špatné období máme pomalu za sebou.
    Dneska jsem se byla u rodičů znovu pokochat nakoupenýma věcičkama. Stačí mi jen se na ně koukat. Manžel mě má za blázna:D

    Verunko: Tak to jo. My na bruslích s kočárkem jezdit nébudeme, tak proto jsem to neřešila. Přeju Ti ať nějaký takový seženeš

    Šarko: Gratuluji ke krásným výsledkům a k novému hnízdečku:)

    #859309
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, moc díky za názor 🙂 Paní jsem napsala, že nevím, jestli to po ní můžu chtít, aby tak dlouho čekala a že by to pro nás byly dvě cesty, jedna kvůli mrknutí a záloze a druhá pak pro kočárek a to je tak 1000 km, tak nevím, jestli nemám počkat na jinej. To by se pro nás zdražil o dva tisíce! Ale ten červenej by mě za to asi stál! 🙂 Chjooo.. Včera jsem narazila na paní, co prodává červenou korbičku a autosedačku, tak jsem jí napsala, jestli neplánuje prodej celeho kočárku na březen příštího roku a zatím neodpověděla 🙁 Ten set černý/olivový je i s autosedačkou.. Hrozná škoda, že není paní z Brna či okolí. Golfky máme po malé Moon, černý, takže to už je pase s červenýma 🙂
    Šárko, velká gratulace k dobrým výsledkům!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist