Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859475
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Cucaracha: Daňulka je takhle tvořivá?? To je šikovná, hoď nějaké ukázky těch vašich výtvorů na FB ať to můžem skouknout…:)

    #859476
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    tak jsem si zase pěkně početla 🙂
    Už se nemůžu dočkat zítřejší kontroly. Posledních pár dní mi začíná každý večer tvrdnout břicho tak jsem zvědavá, jak se na to dr.zítra bude tvářit. Já začínám mít trochu bobky aby všechno bylo v pořádku. Je to dost nepříjemné:(

    K těm oblečkům, já mám jen dva kabátky, čepičku a jedno bodýčko ve vel.56, jinak ostatní od 62 nahoru. Myslím, že z toho mimísek hodně rychle vyroste. A navíc jsem ted trochu nakoupila na modremkoniku, pár úžasných věciček za bezva cenu. Myslím, že u takhle malinkých velikostí nemá dítko moc šancí věci poničit. A nějak už jsem přestala lpět na tom, že musím mit uplně všechno nové, ty ceny jsou kolikrát šílené.

    Všechy 3D v Praze stojí od 1300 nahoru. Bavila jsem se o tom minule s dr. a ta mě od toho trochu odrazovala. Tak jsem došla k názoru, že za ty peníze radši mimískovi koupím něco hezkého:)

    Mějte se moc hezky a hlavně bacha na ledu, já ted chodím jak hlemýžď, u nás totiž moc na chodíky nedbají:P
    papa

    #859477
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    Tak jsi mě našla :))) můžeš se tam juknout jak to vypadá, krásnej mimozemšťánek :))) ale opravdu tam už vidíš nádherně pofil miminka :)))) pohlaví tam jde též krásně vidět, tedy, když si prcek nelehne jako mě 😀 hajala do klubíčka schoulená, ale pohlaví už vím, tak je to v pohodě :o))))
    Mezi 3D a 4D není myslím vůbec žádný rozdíl, protože tento co mám já je napsán jako 3D i 4D … a na ordinaci to měl doktor napsané :o) Moje placenta je sice už na přední straně, ale pořád je nízko cca mi chybí ještě 4 cm vytáhnout nahoru, ale už mi nehrozí císařský řez – z toohoto pohledu … tak uvidíme a určo se to vytáhne, když se to od 12 tt do 21 tt vytáhlo o 8 cm … tak se tak nějak nebojím, jen mě mrzí ty sexuální aktivity, nóóóóó … :o((( … ale též se to dá vydržet být BEZ 😀 ….
    Cuco,
    díky za ty na oblečky … no já už nic nekupuji, mám tak nějak vše až do půl roka Natálky, už jsem to fakt všem zakázala … a to příjde vlna jménem Vánoce a další oblečky, takže 100% to Natálka neunosí i kdybych jí převlékala 3x denně :o) … no uvidíme :o) Jo jinak mé příspěkvy, mě když to čapne je konec, kord, když je přítel na 12-tce a já se nudím :o))))) njn aspoň se vykecám, když ven nejdu kvůli klouzačce a chumelenici :o))))
    Zase tady vykecávám, když mám jít dělat palačinky, já už se snad bacím :D:D:D:D
    tak mastím na ně 😀 zatím ppapapa

    #859478
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jen se vykecávej, Šárko, aspoň máme co číst, já jsem taky ráda, že se můžu vypovídat a že na to taky někdo reaguje – Gassíček toho moc nenamluví 😀
    Fotky i video máš skutečnšě nádherný, mě to vždycky tak krásně dojme, když něco takovýho vidim…třeba i koukám na různý videa na youtube, např.porody atd. a to je tak hezký jak tam vždycky to miminko položí maminkám na bříška 🙂 , také jste teď takový přecitlivělý?
    To je dobře, že se ti placenta vytahuje, jen tak dál!! Já taky doufám, že až půjdu příští týden na kontrolu, tak mi pan doktor řekne, že už je to lepší a třeba mi zas něco dovolí….musim myslet pozitivně
    Je, Veveriku, doufám, že to nebude nic vážnýho, ať ti kontrola dobře dopadne, dej určitě vědět, co ti řekli 😐
    Jdu papat grilovaný kuřátko 🙂

    #859479
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    jj mě to též dojímá … a abych pravdu řekla jsem plačtivá jako blázen, ty hormony semnou opravdu cloumají – rozbrečí mě i dobrý konec u komedie 😀 …. ono to tak bývá, noooo :o))))
    akorát si neumím představit chlapy v našich kůží, jak by plakali u filmu, nebo když se jim zrovna něco nepovede :o)))) Na porody na videu se raděj nedívám 😀 … bojím bojím bych byla k neutěšení od pláče 😀
    Veveriku,
    To bříško bude v pohodě, mě taky občas (cca 3x ztvrdlo) ale 3 doktoři mě ujišťovali, že je vše v pořádku, že to tak občas prostě bývá … papej magnésium v tabletkách + minerální vodu magnesia … mě to od té doby pustilo a je to fain a aj doplňuji hořčík do těla :o))))

    #859480
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jj, hořčík v tabletkách jsem taky dostala, tak to bych byla fakt moc ráda, kdyby se muj stav do toho příštího týdne zlepšil…
    To máš, Šárko, uplnou pravdu. Oni chlapy jsou take pěkný citlivky, ale málokterej to přizná…já když si vzpomenu, jak se Standa tvářil když jsem mu řekla, že jsem těhotná, když poprvý viděl mimi na UZ, když si poprvý šáhnul jak kope – no ani on nedokázal skrýt slzičky, nedovedu si představit jak se bude tvářit až se to narodí. Ale mě se to tak líbí vždycky když vidim tyhle jeho „slabší“ stránky, je to fakt moc pěkný.
    Jináč jak si mluvila o tom zakázanym sexu, já ho mám zakázanej od minulý středy a už teď mi to chybí….čekala jsem, že dřív to bude chybět manžílkovi, ale ruku na srdce, odolávám mnohem mnohem hůž než on……njn, co se dá dělat, hold musíme ten celibát chvíli vydržet :$

    #859481
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    Noooo ty ho máš zakázaný od minulé středy … já ho mám zakázaný od 8 tt … můžu říci, že šílený … a kvůli té placentě mi to ani Dr. nedovolí, taky jsem si říkala, že přítel bude špatně odolávat, ale jak říkáš ty … máme ty hormony pěkně rozbouřené, takže to chybí víc mě, takové to živočišné teplo … :o((( … Přítel má strach o miminko, tak mu to ani nepříjde, říkal, že by udělal cokoliv, aby jsme byli my dvě v pořádku … je to krásný to slyšet, ale stejně :(((((
    A jak to máte cholky s porodem ??? … chcete tam mít manžely a přítele ??? … my jsme o tom měli dlouhatánskou debatu … a od samého začátku přítel chce na sál … pokud půjde vše tak jak má přirozenou cestou … já se bála ze začátku … bohužel znám případ, kdy to jeden z chlapů nějak neustál a od doby porodu vlastního syna, se změnil jeho pohled na ženu :((( je to smutné, slyšet to … teď už je to půl roku od porodu a on jí prostě odmítá, když to vše viděl, tvrdí, že to bylo něco nezapomenutelného a že to má pořád před očima … tak doufám, že to nebude náš případ a že to přítel ustojí v pohodě … ale každý chlap je jiný, tak snad ju :o)))) Kamarádka je z toho docela nešťastná a teď se objednala k psychologovi, tak snad jim pomůže ….
    Ráno jsem se vzbudila a nestačila se divit – krááááásně opět napadl sníh, ale mrzne tu až praští, ale svítí krásně sluníčko, je to krásný, jak se vše třpití :o))))
    No nic jdu hodit něco do trouby a udělat nějakou mňamku k obědu asi … moravského vrabce a bramborový knedlík … zatím papa a pohodu do bříška :o)

    #859482
    Anonym
    Host

    Sarko, u nás manžel chce jít. Já to nechávám otevřené, ale vysvětlila jsem mu, že chci aby mi slíbil, že když budu chtít aby odešel, tak že odejde. Většina chlapů si po porodu váží ženské víc, ale občas se najde nějaká vyjímka jako u tvých známých, nebála bych se toho:-)

    #859483
    Anonym
    Host

    Majo,
    jj přesně tak … to jsem mu řekla taky … když budu sama chtít aby odešel – půjde, bez přemlouvání – to si myslím, že je pro oba (tři) rozumné. Můj bratr když byl u porodu své Terezky, tak se změnil k nepoznání, váží si Renaty o 100% víc, protože viděl, co zažila, jakou bolest a jak dlouho – byl u ní až do konce, držel jí za ruku a brečel … takže jeho to změnilo k lepšímu :o))) ale jak říkáš, výjimky existují … :o)

    #859484
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jste šikulky, že píšete a já jsem si tak pěkně početla.

    S tím porodem – tedy tatínkem u porodu, manžel byl u prvního a určitě půjde i teď. Jen musíme zařídit, aby Danča byla zatím u prarodičů – ale to se nedá dopředu naplánovat až to přijde tak to nějak musíme zajistit – zda si Danču vyzvednou u nás, nebo my cestou do porodnice odvezeme Danču k nim.

    Je to asi jak to cítí ten tatínek, urče nemá smysl, aby se do toho nutil nebo v případě, že by nechtěla maminka i to se asi může stát. Kamarád nechtěl být u porodu – jeho manželka rodila obě dcerky císařským řezem – to ani někde být přítomný tatínek nemůže – myslím jen tam, kde je to při epidurálu tak to jde.
    No já abych řekla pravdu tak jsem klidnější, že tam se mnou muž bude, sice minule to bylo u nás takové rychlé, ale když jsem si po porodu nemohla chovat naší Danulku já tak aspoň v tu dobu byla u tatínka v náručí (já krvácela tak mne pak převáželi ještě na jiný sál a uspali mne a zjišťovali příčinu toho krvácení). Pro mne prostě manžel je opora a je krásné, když rodiče sdílejí tu krásnou chvíli v životě, kdy vykoukne jejich děťátko poprvé na svět. Tak silně emotivní zážitek se zažije párkrát za život, nebo třeba jen jednou a vzpomíná se na to to do konce života.
    To je můj názor.
    Tak já jdu rychle něco uvařit asi špagety, protože za hodinku mizim ke kadeřnici a bude to radikální „střih“, potřebuje to ta moje kštice jako sůl.

    Pa pa užívejte si předvánoční atmosféry, venku je opravdu jako v pohádce.

    #859485
    Anonym
    Host

    Cuca,
    máš naprostou pravdu, je to nezapomenutelný zážitek, pro někoho první a poslední, tak proč si ho pořádně neužít, taky ve svém chlapovi vidím oporu a věřím, že to zvládne na jedničku :o)
    Držím palečky, ať se střih povede a jsi spokojená, já tedy jsem co jsem schodila těch 30 cm vlasů dolů :o))) … já se jdu zrovna barvit, tak jsem zvědavá, jak to pak dám do kopy, aby se mě lidé venku nelekli :o)))))
    Mňam špagety :o))) … dobrou chuť tobě i Prckovi :o)

    #859486
    Anonym
    Host

    Ahojky,no dali mi práci,než jsem to všechno dočetla 🙂 Dneska mám takový „lítací“ den..ráno jsem byla v poradně-všechno vpořádku-srdíčko bije,velikost odpovídá 22.týdnu,takže bezva.Akorát nás na kontrolu objednali až po novém roce 🙁 Jsem si myslela,že půjdu ještě před Vánocemi….škoda no…a zároveň jsem objednaná na ten glukźový test.Což jsem byla překvapená,protože tu už budu ve 27.týdnu ale doktro říkal,že se dělá mezi 24.-28.týdnem.Ale je to hrozný…až za 5týdnů :'(
    A teď jsem se vrátila od zubařky…paní zubařka je ze mě celá nadšená,pokáždé když tam jsem,tak obdivuje můj chrup….za což jsem strašně vděčná 🙂

    #859487
    Anonym
    Host

    Barunko,díky moc za tip..určitě se tam zajdeme mrknout a jinak na ten glukozový test jdu do labolatoře vedle mého gynekologa,takže v pohodě….

    A co se týče porodu…přítel by chtěl být se mnou ale uvidíme uvidíme,jak to všechno bude.Vzhledem k tomu,že nemáme auto,tak jsem odkázaná na sanitku a člověk nikdy neví,kdy to přijde,tak snad to stihne do nemocnice.Uvidíme.Já sama nevím,jestli ho tam chci mít nebo ne..ale asi to tak nějak nechám osudu.
    Po tom velkém UZ, kde byl i přítel se teda u nás nic moc nezměnilo…přítel se chová pořád stejně,s bříškem si sice nepovídá,ale aspoň občas ho pohladí 🙂 Takže jdeme po malých krůčcích.Ale vím,že nás má obě moc rád..on na to projevování jakýchkoli citů prostě není.Sice mi to občas vadí,ale vím,že s tím nic neudělám a tak jsem ráda za každou maličkost 🙂

    #859488
    Anonym
    Host

    Verunko, gratuluju k úspěšné kontrole. Můj manžel je asi podobný typ, jako tvůj přítel. Je moc hodný, na mimčo se těší, ale aby to nějak prožíval to ne. Tak si skoro každý den říkám, že to dělají ty těhu hormony, že bych asi chtěla aby projevoval více nadšení.

    #859489
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jj, Šárko, uplně ti rozumim….i když po takovym sexualnim pustu, co máš za sebou, to tedy klobouk dolu. Ale je pravda, že skoro každá mám vydrží pro mimíska všechno. To už to má jako spočítaný až do konce (jako že už vůbec nebudeš moct)? I když já už asi taky ne, nevim….mě řekl doktor, že když se mi to do příště zlepší, že mi zas něco povolí, ale co tim myslel, nevim…
    No a manžel u porodu: já jsem původně byla proti, Standa byl od začátku pro…já se přesně bála toho, co řiká Šárka, že se stalo tý kamarádce, taky jsem si říkala (teď se mi prosim nesmějte), že chlap to tam dole má znát jako vstupní zařízení, né jako výstupní, ale už si uvědomuju, že je to opravdu uplně přirozený a když to takhle bere i Standa…..nehledě na to, když vidím jaký je to zlatíčko a jakou v něm mám oporu, tak nakonec budu ráda, když ho budu mít u sebe, takže asi joo!!!
    Cuca: tak další, co se nechá ostřihat, tak ať jsi spokojená a ať je to hlavně pohodlný…já se nechala ostříhat začátkem října a před vánocema to jdu zase zkrátit, protože mi teď ty vlasy začli růst jak blázen 🙂
    Veru, to je moc dobře, že je všechno v pořádku!! Já Vám, holky, uplně zapomněla napsat, že ta moje úterní akce s glukozou dopadla taky dobře, tak aspoň že tak.
    Venku je hezky, kor když nemusim do práce…v tom kravíně to v zimě totiž stojí pěkně za h…o!!! Ale takhle, koukat z okna a třeba jít na procházku, to prostě nemá chybu…:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist