Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859520
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky,

    ehm … tak mám zase za pár dníků Á-čko 😀 … nějak nestíhačka 😀 … dnes jsem se odpoledne vrátila od mamky, byli jsme tam s přítelem přes noc, protože teď měl lítání po doktorech on, né já 😀 … No a do teď jsem dočítala příspěvky … hezky se činíte, šikulky … :o)

    Můžu říci jako petspi … u maminky je super :o))) … sice byla v neděli v práci, ale byla jsem u ní na návštěvě a užili jsme si drbáníčko :o))) no a pak jsme s přítelem obíhali pochůzky po příbuzných, byli jsme se kochat naší malou Terezkou, já koukala jako blázen, co se zase za těch 14 dní vše naučili – strašně šikovná cholka to je :o) … celá teta Šárka :D:D:D

    Jinak já a pečení – v sobotu jsem upekla jen jednu várku lineckého cukrovíčka, protože nebylo moc času, tak jen jedna várka. Zítra se pustím do vanilkových rohlíčků a banánků atd. uvidím, jak mi to půjde a kolik toho vše udělám …

    Rybízku co Ti budu povídat … v neděli než jsme jeli k našim, tak jsme jeli ke tchýni na oběd – byli jsme pozvaní všichni i bratr přítele s přítelkyní … hm … sedneme do auta … a baterka K.O. !!! … už se mi zase chtělo brečet … to už není možné … ještě že kamarád bydlí vedle a nastartoval nás přes kabely :o( … a když jsme přijeli k našim, tak jsme ji museli nabít … taky to chce novou a silnější … ach jooooo my nemít to auto tak jsem ověšená zlatem a drahým kamením :D:D:D … hrůůůůza.

    Jinak já vitamínky papám pravidelně a denně 6 tabletek :o) … ovoce moc nemusím – jen tak sporadicky – jak už tu někdo písal za to zeleninu – po té se můžu užrat 😀 … ale tabletky papat musím hlavně ty nejdůležitější pro miminko, které mi dopoučili Dr. podle mého rozboru krve a co je pro mimčo nejlepší …

    Přítel mi teď odjel na noční, tak jsem zase sama doma :o((( … nějak ty hormony semnou opravdu mávají, protože jsem byla v uvozovkách vždycky ráda doma sama aspoň těch 8 hod … a teď ???? ….. :o((( … e-e je mi nějak smutno ….

    Haňulko taky jsem si všimla, že ty chlapy máme dosti podobné :))) s Rybízkem jména partnerů a s tebou osobnost :D:D:D … taky hezké :o)
    No nic jdu juknout co se děje na FB, skouknu něco v TV – jestli tam něco je … a zalezu si do postele, Natálka tam v bříšku zase něco nacvičuje asi :o))))
    Tak hezký večír … spíše už dobrou nocku a pohlaďte Prcky :o))) papa

    #859521
    Anonym
    Host

    Ahoj mamky cukrářky,
    já jdu dnes na perníky. Moje mamka je sice má upečený už 2 týdny, ale tak co. Moc cukroví nebudu péct, protože ani malej ani velkej na to nejsou a když dostaneme krabičku od jedné mamky, od druhé, od babiček či prababiček, tak to stačí. Loni jsem vyhazovala cukroví a bylo mi to líto. Tak koukám, že máme konečně všechny za sebou ty nejočekávanější vyšetření a jsme v klidu. 🙂 Cukrovka už se zvládne. Je vidět, že jsme teď klidnější. 🙂 Jinak mě taky bolí břicho. Když chodím, tak je to taková nepříjemná bolest až píchání, ale miminko je prý dobré a je vysoko. U prvního jsem to neměla. Cuco, dej na FB nějaký přáníčka. Ráda bych kukla. 🙂 Už sbírám inspiraci do budoucna. Navíc teď se prodává tolik krásných pomůcek. Holčička určitě bude rádat dělat takový všelijaký tvoření. S Nicolasem nic moc, kluci na to moc nejsou, ti spíš tak něco stavět. Z vitamínů jím jodid a mamavit jak si vzpomenu. Ale asi už se na to taky vybodnu. A ten šumivej hořčík je fakt drahej. Dali mi ho po AMC za 80,- 20 tablet. Veru1, co ti ten tvůj provedl? Musí být na tebe hodnej. 8o| Jinak koledy já poslouchám už od začátku listopadu. A s tím porodným to tak je. Já nedostanu vůbec, protože budu mít druhý dítě a kdo čekáte první, tak jen když příjem nepřesáhne 2,4 násobek životního minima za čtvtletí před narozením. Teď už jsem to docela spolkla, ale byla jsem nasraná (sorry) fakt strašně. Já jsem navíc pro náš stát tak bohatá, že už několik let nedostávám ani přídavky na děti. 😐 No už to neřeším.
    Šárko, já jsem teď taky bez chlapa. :'( Tomáš jel na 11 dnů do Francie a je to dloooouhý. Nick vždycky než doleze ze školy a všech kroužků, tak už je taky tma. Jinak Tom koupil naší malé prenatální holčičce pohádkovou knížku pod stromeček, je obrovská a tlustá jako kronika. 🙂 Jsou tam pohádky od Erbena, Němcové, Krásnohorské. Tak čtu oběma dětem nahlas. To co je venku, to komentuje, to co je uvnitř, se vrtí. Říkám si, že do porodu to přelouskáme, je jich strašně moc.
    Tak hezkej den, holky. Pusťte si koledy. 🙂

    #859522
    Anonym
    Host
    #859523
    Anonym
    Host

    Lilypie Maternity tickers

    #859524
    Anonym
    Host

    Baru,možná jsem jen trochu víc cíťa rychleji se mě věci dotknou,tak se rychleji naštvu 🙂 Tu knížku trochu závidím,taky jsme na ni s mami koukaly,ale zítra přijede ségra a doveze mi nějaké pohádkové knihy z domova,tak se těším.
    S tím porodným jsem taky pěkně naštvaná,ale asi už nic nenaděláme…..hlavně že jim měsíc co měsíc odvádíme spoustu peněz…..
    Jinak včera jsem vydražila kočárek a po dohodě s paní koupila ještě jeden…tak snad to všechno dobře dopadne-jeden si necháme a jeden asi odvezem k nám domů:)

    #859525
    Anonym
    Host
    #859526
    Anonym
    Host

    Tak jsem se dívala na vaše metříky – Haňulko a Ve1runko a to jsou skoky – za 2 týdny rozdíl 400g u váhy miminka – je to vůbec možné_:D .
    Kamarádka se mne vždy ptá po poradně, kolik už mimi váží – ale můj Dr. mi váhu miminka neříká.
    Pamatuji, že u Danči mi to říkal až asi při poslední poradně – odhadoval, že mimčo bude mít ke 4 kilům až se narodí – no Danulka měla 3,75kg tak se téměř trefil:) .
    Kamarádce Dr. říkal asi pokaždé váhu – nevím zda má lepší UTZ – ona tedy čekala dvojčátka tak tam se to asi sleduje nějak podrobněji.

    Jinak perníčky máme upečené, zítra pokračujeme – protože jsem si nachystala těsto na vanilkové rohlíčky. Zkouším recept od jedné maminky z MMB, protože svůj recept jsem někde ztratila (to mi připomíná, že bych si v těch receptech měla udělat konečně pořádek). Ještě udělám těsto na Masarykovy koláčky s oříšky nebo mandlemi, ty jsou rychlé a taky dobře chutnají.

    Danulka nám omarodila, už večer měla taková očička, červené tvářičky a mírně jí stoupla teplotka. Ráno se rozkašlala, tak jsem si jí nechala doma, aby se to zaléčilo a měli jsme svátky v pohodě a bez nemoci.

    Jo a už jsem zase objednala nějaké věcičky pro mimčo, neovládla jsem se. To je hrůza, ty hormony pracujou, nejdřív bych měla projít co máme po Danulce a pak teprve dopořizovat ale když ty věcičky jsou tak roztomilé. NO je to jen pár overálků a body, taky osušku se žínkou. Něco třeba použiji i jako dárek kamarádce, lepší je vždy mít něco doma navíc pro „strýčka příhodu“. Teď má v pátek od kamarádky svátek Julinka, které je 7 týdnů tak jí chystám dáreček. Já to prostě zbožňuji – to nakupování.

    S tím porodným je to opravdu škoda, penízky by se hodily, ale co naděláme. Jen ať zachovají rodičovský příspěvek, to je pravidelný příjem to už by bez něj bylo opravdu tak jít se pást…
    Na porodné dosáhnou jen ti sociálně nejslabší, zase to bude především romská „menšina“, takže nevím co tím vláda chce vyřešit.

    Mějte se moc krásně předvánočně a zase pište ať mám co číst:)

    #859527
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte, tak včera už mi zbyly síly pouze na udělání tří těst a tak dočítám teď a nemohu nereagovat na zakázaný sex :-))) Mě by ho mohli zakázat podle vás asni na celé těhu 😀 No dělám si srandu, ale půst neznám, takže nemůžu říct, že by mi sex kdy chyběl. To je spíš naopak u nás. 🙂 A co se týká porodu, tak Aleš byl a žádnou újmu naštestí nemá a teď si dělá srandu, že do teď vidí tu … pardon.. „megavulvu“ a už se těší na další porod… ale to berte s humorem ju? 😀 Sranda musí být… Jinak z mého pohledu jsem byla ráda, že tam je, protože hlídal situaci při vzniklých komplikacích zdravým rozumem, čehož já jsem nebyla v bolestech schopná.. A aby šel pryč jsem mu neměla touhu říct.. fak tjsem byla ráda, že je tam. Je pravda, že když mě chytal za ruku a tak, ta jsem i vztekle cukla, protože mě to svým způsobem oběžovalo při kontrakcích.. Ale byl ohleduplný a respektoval mě. Pak mě držel kyslík a dr. se mě na něco ptal, chtěla jsem odpovědět, ale nemohla jsem, huhlala jsem přes ksylík a Aleš byl tak mimo, že ho to vůbec nenapadlo, že mě ho má supstit, že jinak mě dr. nebude rozumět 😀 Jinak souhlasím s Cucarachou, musela bych ji jen citovat.. 🙂 .. je lepší, když jsou na to dva, při vzniku byli taky.. 🙂
    Veru1, kdy jdeš na cukrovku? A kam? Jinak tě úplně chápu, Manžel má rodinu na prvním místě, má nás všechny baby rád, však jsme taky jeho 🙂 , ale taky není na povídání si s bříkšem, ale uvidíš, až se Karolínka narodí a povyroste, jak s ní bude blbnout 🙂 Aleš ji pořád pusinkuje a muchlá, až ho musím krotit, aby k tomu nezískala Karolínka nějakou averzi 😀
    Vítám novou Ivču a držím pěstičky! Určo to už bude o.k., neboj!
    Jinak musím na kontrolu neplánovaně dřív, hned zítra, mám problémy.. Holky, máte někdo varixy??

    #859528
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, do tý práce si už radši neměla chodit…mělaby ses začít taky trochu šetřit. A co? Už ti začalo konečně růst taky ňáký to břicho? 🙂
    Rybízku, to jsem moc ráda, že už jsi zase tady, bez tebe to tu bylo takový polomrtvý 🙂 . Víš, já se s těma psama zase nějak moc nemažu…mám udělaný kotce v maštali, kde jsou na slámě a venku na dvoře maj takovej výběh, takže je přes den (když nejsou moc velký mrazy) pouštim a krmim jednou denně a cca jednou za 1-2 týdny jim vykydat, atkže je to celkem v poho….akorát feny se štěňatama vyžadujou trochu víc péče, ty mám v kotelně a tam stejně pořád lítám ke kotli, tak mi to ani nějak nepříde 🙂 . O králíky se teď stará Standa, já je akorát zabíjim, protože to on nedovede 🙂 – klidně zabije rybu nebo prase, ale králíka prostě ne 🙂 ….nejhorší byly ty koně, ale ty jsem zrušila. Nehledě na to, že to jsou hrozný darmožrouti 🙂 , mám je ráda, ale už bych je do chalupy asi nechtěla
    Rybízku, já jsem od konce července na neschopence, ale jinak když jsem ještě byla v práci tak jsem dělala v zemědělskym podniku vedoucí živočišné výroby, konkrétně jsem měla na starost VKK (velkokapacitní kravín), tj. cca 650 ks dojnic a pod sebou 15 lidí.
    Šárko, to je taky dost, že ses ukázala 😀 , to hrozný když takový největší pisatelé jako ty a rybízek se pár dní neobjeví, je tu pak opravdu smutno 🙂
    Cuca, ty metříky jsou jen taková blbůstka a hlavně tam se to, co ti to napíše mění vždycky až po měsíci, proto ten skok, tudíž je třeba to brát trošku s rezervou, ale mě se to zdá roztomilý…:) , jinak určitě nejsi nešikovná, taky mi to napřed nešlo….po té, co si tam zadáš všechny ty svoje parametry a dáš ULOŽIT, objeví se ti tam nabídka třech kódů, ty si vybereš ten druhej, tj.Kód na vloženie pre fóra a emaily založené na BBCode ( napr. fórum na http://www.mamaaja.sk) a vložíš ho sem, pak by ti to už mělo jít….
    Holky, také vám moc gratuluji k napečenýmu cukroví, já budu píct s mamkou, ve dvou to jde lépe a samotný nás to nebaví.
    Jinak zítra jdu do poradny, tak mi držte palce, jsem z toho trochu nervozni….snad mi pan doktor řekne, že se mi to zlepšilo.

    #859529
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Juj, Rybízku, co jsou varixy???
    Jinak se musim smát tý megavulvě 😀 , koukám, že tvuj chlap je taky vtipálek….v tom případě si taky přidám – včera u nás byla sestra se švagrem a dělali si ze Standy srandu, jak to zvládá, když máme zákaz a jak to řeší a jestli mu to nevadí atd…..no a víte, co jim ten muj „blbec“ odpověděl?? Že souložit vlastní manželku víc jak dva měsíce po svatbě je zvrhlost!!! 😀
    Dobrý ne? Pak to ještě okomentoval švagr, že to je vlastně pravda, že je to totiž nejbližší příbuznej, tim pádem by to byl incest….a bylo vyřešeno…..
    Taky mi trošku připomínáš mojí kamarádku….ta vždycky když se manželovi chce a jí ne (mimochodem je to prý skoro pořád 🙂 ), tak to buď řeší tak, že buď jde včas do postele a pak dělá, že spí a když to neklapne, tak do noci meje sporák 😀 – to se mi taky líbí…holky, sme prostě vynalézaví.
    Jenže mě když prostě někdo něco zakáže, tak mám zrovna největší chut to zrovna dělat, tzn.že tak je to i se sexem 🙂 , dřív jsem Standovi pořád nadávala do prasáků, to abych se před nim bála předklonit, no a teď mám pocit, že mi to chybí víc než jemu….divný, ne? Nebo se jen drží kvůli mě, abych ten celibát měla snažší??? Nevim….

    #859530
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tyjo, tak dlouho jsem tu nebyla…musím dočíst příspěvky. I když jsem doma, tak jsme něco měnili v bytě a pořád to ještě není douklizeno a tak… A k tomu pečení, do kterýho už jsem se torhcu vrhla, protože to mám hrozně ráda 🙂 Takže teď razím na další těsto a oběd.
    Ale mám za seboz ultrazvuk ve 20.týdnu a vše OK <:o) A nakonec jsme se s manželem rozhodli, že pljdem na 3D, abysme měli šanci zjistit nějak brzo taky, copak že to čekáme. Takže v pondělí:) Doufám, že se dobře natočí:)
    Už jste na něm některá byla?

    zatím pa a pozor venku!

    #859531
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27003.png

    Tak jsem zvědavá, jak se to zobrazí mě 🙂
    Veru1, taky mě manža naštval včera, takže v tom nejsi sama..,ale řeklla bych, že je to koření vztahu a beru to jako přirozenost, nemůže přece být pořád posvícení, berme to takhle, stejně s tím nic jiného neudláme… no není to tak hloky? 🙂 Vadilo mu, že na nás čekal 20 min. před obchodem, taková kravina… ale mu se to zdálo moc dlouho, ale jest a cukroví by chtěl 8o|
    Veveriku, no myslím, že pokud porodníme až v dubnu, tak už nic, ale do konce března máme šanci ne? 🙂
    Šárko, nai nemluv, úplně chápu tvoje pocity, já brečím, jen to auto vidím!! Baterka nás taky čeká… 🙁 A s drahýma kamenama jsi mě pobavila … 😀
    Baru, to jsou nejhezčí pohádky od Němcové a Erbena, taková ta klasika
    Ohledně porodného, Veru a Cuca, máte naprostou pravdu, odvádíme jako blbci státu celou dobu, co děláme a pak dostaneme ho***! Promiňtě :$ Ale je to tak.. a dostanou to zase jen a jen ti ….Bleee!
    Hani, díky moc jsi mě potěšila, prý polomrtvý 😀 🙂 Hele já se tady nahlas směju tvému komentáři s zvrhlostí se sexem dva měsíce po svatbě, co by to muselo být u nás? 😀 Teď za mnou přišla Karolínka a pát se: „Co je mamko??“ .. že se tak směju… 😀 No to je taky vtípálek ten tvůj 😀 Hani, nevím, asi má fakt strach o mimi a tak se drží a nepokouší a to je dobře! 🙂 Mamka taky dělala na kravíně, tak k tomu mám tak nějak vztah, díky ní a už nežije,tak je to takový zvláštní, pracovala tam 25 let!! Jako ošetřovatelka dojnic, takže by mohla být pod tebou 🙂
    Varixy jsou křečový žíly, mám je v rodinné anamnéze z obou stran, bohužel… 🙁 Do prvního těhu jsem je měla jen na nohách, jen trochu a tak docela dobrý, byla jsem jen na sklerotizaci a to spíš z kosmetického hlediska, problémy žádný… s prvním těhu se to stupňovalo a po porodu problémy i jiného rázu a teď s druhým těhu ještě přibývají další problémy! Ani jsem o tom neslyšela a tak jsem se toho trochu zalekla!!! Ach jooo, tak proto ta zítřejší kontrola dřív.. snad to nebude pro dr. nic vyjímečného a uklidní mě!
    Hruštičko gratuluju a užijte si s manželem 3D 🙂
    No nic holky, udělala jsem rizoto, tak jdu dat malé a malé a sobě napapkat 🙂 a pak dám Karolínku spat a pustím se do pečení, abych něco za ty dvě hodinky stihla.. Tak musím jít, ona už si vyšplhala po židli do židličky, to se naučila tak 14 dní zpátky, a nandala bryndák a chce lžičku a prý můžu dávat 😀 … celej tatínek! 😀 Tak pěkné odpoledne všem, tady taje, tak to nebdu mít moc zimní počasí a pěkný pohled z okna k tomu pečení, chjoo …

    #859532
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27004.png

    už vím, jak na to … měla jsem to uložený, ale nevybrala jsem pozadí 😀

    #859533
    Anonym
    Host

    Rybízku,tak zítra hodně štěstí….snad to bude dobrý a není to nic zllého..ani se nedivím,že máš křečáky,jestli sotjí dlouho na nohou….
    U nás je to se sexem naopak…já chci a přítelem nechce a mě už nebaví si o to pořád říkat a pomalu prosit 🙁 To byl taky důvod mého naštvání v sobotu.

    Tak jeden kočár budu mít už dneska 🙂 Jsem zvědavá jaký bude a docela se těším<:o)

    #859534
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Haňulko popravdě už začínám litovat, že jsem se tak chtěa vrátit. Dávají mi tady dost jasně najevo, že už tady nemám co dělat. Jestli to takhle bude pokračovat, obávám se, že to tady až do konce nevydržím.
    Včera jsem byla na těch odběrech, v 18h mi volali že se odběry nepovedly a dneska mám přít znovu. Tak jsem ráno znovu naklusala k dr., vzali mi krev a za hodinu telefon, že se to opět nepovedlo a mám přít zase. Tak to už zapracovali moje hormony a trochu jsme se na sestře vylila. Nakonec jsem se domluvila v práci, že mě naberou tady a sama si krev do laborky pošlu. No samozřejmě si tady myslí, že to dělám schválně, prý abych si mohla přispat…
    Koukni na FB, dala jsem tam fotku z minulého tydne, něco už se klube 😀

    Verunko: Doufám, že budeš spokojená. Jaký máš kočárek?
    Já jsem s těmi co má spokojena nad míru, uvidíme jak budou jezdit 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist