Baby monitor zdarma on-line!

Hledáte jednoduchý způsob, jak poznat, zda je vaše miminko zdravé a spokojené? Pak určitě vyzkoušejte NIVEA Baby Monitor! Jedná se o unikátní internetovou aplikaci, která Vám pomůže snadno zaznamenávat a sledovat, jak se Vaše miminko vyvíjí a roste. Důraz je přitom kladen na vývoj pokožky miminka i dalších důležitých součástí života nejmenších, jako je jídlo, spánek a nálada. Snadno tak můžete kontrolovat vše důležité a při návštěvě lékaře budete mít k ruce všechny potřebné informace. NIVEA Baby Monitor Vám tak výrazně zjednoduší sledování zdravého vývoje Vašeho miminka.
foto: archiv Beiersdorf

NIVEA BABY MONITOR Vás vítá!

Zdraví a spokojenost Vašeho miminka ovlivňuje řada faktorů. NIVEA BABY identifikovala 4 z nich, které jsou nejčastěji sledovány: spánek, jídlo, stav pokožky a nálada miminka. S NIVEA BABY MONITOREM můžete jednoduchým způsobem denně sledovat, jak Vaše miminko v každé z těchto oblastí prospívá. Pravidelným sledováním můžete vypozorovat, jak se postupem času vyvíjí a zároveň zjistit, kde byste mu měla věnovat o trochu více pozornosti. Své záznamy si pak můžete snadno vytisknout po dnech, týdnech či měsících a podělit se o ně s přáteli, rodinou nebo dětským lékařem. A po čase možná vývoj Vašeho potomka budete srovnávat s jeho mladším sourozencem.

JAK ZÍSKAT PŘÍSTUP DO NIVEA BABY MONITORU?

Stačí, když se zdarma zaregistrujete ZDE.
Jakmile bude Vaše registrace dokončena, budete se moci přihlásit a začít psát online deníček Vašeho miminka. A my budeme držet palce, ať se Vaše záznamy pohybují co nejvíce v úsměvných křivkách!

Tip: Zvláště v zimním období, za studeného a větrného počasí, je nutné dbát zvýšené ochrany citlivé dětské pokožky v obličeji. Před tím, než vyjdete ven, aplikujte na nechráněné části těla NIVEA BABY Ochranný krém proti chladu a větru, který pokožku spolehlivě ochrání před vysoušením způsobeným podrážděním větrem a chladem. A pamatujte, že při nízkých teplotách pod nulou je lépe s miminkem venku pobývat maximální 20-30 minut.

 

1. 2. 2013 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené