Elektronická hra HONEY LOVER

Elektronická hra HONEY LOVER JD 035 DTP0259. Čínský výrobek obsahující dva různobarevné přívěšky na krk, na kterém není uveden výrobce, dovozce ani dodavatel.

Vážné riziko pro spotřebitele a uživatele (malé děti). Nebezpečí spočívá v zadušení nebo poranění následkem nepředvídaného zachycení šňůrami – zipem připojeným ke hračce, s ohledem na věk dítěte, na jeho běžné chování a aktivity odpovídající jeho věku a stupni vyspělosti a s ohledem na absenci čitelného upozornění na omezení věku dítěte do tří let.

Výrobek je v zataveném blistru s vloženým příbalovým letákem, který obsahuje následující písemné informace ve španělském jazyce:

JD 035 SPANISH EDITION HECHO EN CHINA

Označení CE

Symbol věkového omezení na všech výrobcích je z větší části přelepen samolepkou obsahující EAN kód, čímž se uvedený bezpečnostní symbol stává nečitelným. Uvedenou samolepku nelze oddělit bez poškození vytištěného údaje.

Ve španělském jazyce je rovněž bezpečnostní pokyn „La electrificacion solo se aplica los adultos. (manipulace se zdrojem jen dospělá osoba). Toto písemné varování není u výrobku uvedeno v českém jazyce.

Výrobce nebo dovozce: není uveden

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené