Kam pro nejlevnější kojenecké ovocné výživy?

Kam pro nejlevnější kojenecké ovocné výživy? Dnes jsme porovnali ceny meruňkových příkrmů Hamánek, Hami, Hipp a Sunárek.

Pro „přesnídávky“ Hamánek a Sunárek vám doporučujeme zajít do drogerie Rossmann, kde za ně zaplatíte 10Kč a 21Kč. V obchodech Albert a Tesco byste za Hamánka zaplatili 13,90Kč. Sunárek je nejdražší v prodejnách Tesco 25,30Kč.

Meruňkový příkrm Hami koupíte nejvýhodněji na Lékárna.cz (internetový obchod) a to za 15,10Kč, což je o 3,90Kč méně než v supermarketech Tesco, kde tedy stojí 19Kč.

Nejlevnější Hipp výživu prodává drogerie Schlecker. Stojí zde 21,90Kč. Naopak nejdražší koupíte v Tesco a to za 23,20Kč.

Celkový přehled cen a velikostí balení najdete v této tabulce:

Komentáře k článku
Počet komentářů: 2
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já vím,už je červenec,ale do konce června měli ve Schleckeru nabídku s Baby clubem kartou(obdržíte do věku dítěte 3let po podání přihlášky s razítkem od dětské Dr nebo rodným listem)Sunar a Sunárek v akci,takže 200g Sunárek ovocný vyšel s kartou na závratných 17kč(sleva 5Kč na balení).Měli to uvedené ve svém magazínu.U daného výrobku v obchodě tam byla "pouze" cedulka sleva pro členy Baby clubu a nebylo uvedeno kolik,což pak trochu irituje.Markéta

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Užitečný příspěvek. Díky!

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené