Praktické tipy

Praktické tipy většinou pocházejí z praxe samotné. Někomu něco vyhovuje, a tak danou věc doporučí dál. Denně se nám vnucují reklamy na to či ono. A je jen na nás, jestli podlehneme a tyto tipy se stanou součástí našeho života, který nám často mohou velice usnadnit. Více…

Zaujalo nás: Hubnutí bez diet a cvičení

Kdo by to nepoznal na vlastní kůži, či spíše žaludek… Moře nemá chybu, stejně jako hotel a jeho personál. Jenže, ze všeho nejvíc jsme stejně nažhavení na vydatně prostřené švédské stoly. Osvěžující nápoje a výborná kuchyně - to je spojení, ze... Celý článek »

Praktické tipy na cestovní systémy

Čekáte miminko a hledáte kočárek, který by vám nejlépe vyhovoval? Trávíte čas v obchodech i na internetu a stále se nemůžete rozhodnout? Přitom vybrat ten správný kočárek může tak být jednoduché! Celý článek »

7 tipů na dárky pro holčičky

Připravili jsme pro Vás několik tipů na skvělé vánoční dárky pro holčičky různého věku i rozličných zájmů. Máte doma starostlivou malou maminku, šikovnou kadeřnici, milovnici koní, kouzelnici zkoušející různá kouzla a čáry nebo fanynku výstředních... Celý článek »

Zaujalo nás: Autosedačka BeSafe

Dětská autosedačka norské značky BeSafe váhové kategorie 15–36 kg dokonale naplní požadavek bezpečného převozu starších dětí v automobilech. Instaluje se po směru jízdy pomocí systému ISOfix. Připevnění je spolehlivé, rychlé a jednoduché, dítě... Celý článek »

Zaujalo nás: židlička Fábula

Multifunkční jídelní židlička je určena pro děti ve věku od cca 6 měsíců až do váhy 15 kilogramů. Lze ji nastavit do několika poloh – jak sklon a výšku sedáku, tak i pultík. Snadná manipulace díky kolečkům s brzdami i jednoduchý způsob úsporného... Celý článek »

Zaujalo nás: stříbrem proti potu

Přírodní cestou k svěžesti a v boji proti potu pomáhají deo-kuličky značky Bioturm. Koloidní stříbro působí přirozenou cenou proti bakteriím způsobujícím zápach. Přirozené funkce pokožky jsou přitom zachovány a velmi jemná vůně zanechá svěží pocit. Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené