Zaujalo nás: Dětský den a preventivní zubní prohlídka v jednom?

Milé maminky, pražská klinika Canadian Medical Care pořádá 5. června 2012 ve Veleslavíně Dětský den, během kterého můžete své dítě objednat na preventivní zubní prohlídku zcela zdarma. Nejen u zoubků platí, že prevence bolí a stojí méně, než nutný zubařský zákrok. Pomozte svým dětem zbavit se strachu ze zubního lékaře.

Chcete-li mít jistotu, že vaše dítě má zuby v pořádku, máte nyní jedinečnou příležitost navštívit zcela zdarma stomatologické centrum pražské kliniky Canadian Medical Care, která se do povědomí veřejnosti dostala hlavně díky odbornosti svých lékařů.

Klinika sídlí uprostřed krásného parku s hřištěm, takže po prohlídce se s dětmi určitě nebudete nudit. V rámci Dětského dne, který Canadian Medical Care pořádá 5. června 2012 na své klinice ve Veleslavíně, můžete své dítě objednat nejen na preventivní zubní prohlídku, ale bezplatně s dětmi navštívit i očního specialistu a odborníka na ORL.

Preventivní péči zdarma objednávejte na www.cmcpraha.cz. Najdete nás také na facebooku.

Více o tématu: bolízuby

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist