Zaujalo nás: Odsávačka mateřského mléka MAMILAT

Na českém trhu se objevila užitečná odsávačka mateřského mléka z Itálie. S pomocí této elektrické prsní odsávačky rychle a pohodlně odsajete mléko pro své miminko. Odsávačku si pochvalují nejen maminky, ale také personál ve zdravotnických zařízeních.

Odsávačka mateřského mléka MAMILAT je profesionální odsávací přístroj vyrobený v souladu s nejnovějšími technologiemi a bezpečnostními normami EU. S její pomocí je odsávání mléka snadné, jemné a efektivní. Odsávačka je vhodná na novorozenecká a porodnická oddělení nemocnic, ale doporučujeme ji také pro používání v domácnosti v případě, že se dítě pouští matčina prsu a nechce sát mléko.

Odsávačka je vybavena dvěma polykarbonátovými láhvemi o objemu 150 a 250 ml včetně prsních adaptérů, regulátorem sání s plynulou regulací 0 až 0,33 bar (33 kPa) a vakuometrem pro vizuální kontrolu sacího podtlaku. Zařízení je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II a má rozměry 23 x 19 x 16 cm a hmotnost 2,2 kg.

Výrobcem je firma CA-MI z Itálie, aktuální cenu zjistíte v e-shopu SZO.cz. Zboží je skladem a prodejce je odsávačku schopen vyexpedovat do tří dnů. Dovozce navíc provozuje odborný portál www.odsavacka.com, kde se o odsávačkách dozvíte mnoho zajímavých informací.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené