Zaujalo nás: Zatočte s roztoči s novým vysavačem Rowenta

Pokud máte rodinu, děti a domácí mazlíčky, neustále potřebujete používat vysavač. Je to rychlý a účinný odstraňovač prachu, drobků a chlupů, které se každý den nahromadí. Kromě vysávání podlahy lze vysavač použít i na čalouněný nábytek a do jeho záhybů. Jestli vás zajímá, jak si doma skutečně a doopravdy uklidit a mít výborné výsledky, ne se jen úklidem trápit, jsou jednoznačnou sázkou na jistotu vysavače značky Rowenta. Nová generace jejich vysavačů, která v názvu nese označení 4A, vás zbaví starostí o dokonalost úklidu.
foto: archiv firem

Vysavač Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care je perfektní kombinací maximální účinnosti s extrémní tichostí v nejlepším hodnocením AAAA. Bez obav můžete vysávat i po obědě nebo večer, když váš miláček spinká.

Nová hubice vysavače je nejúčinnější trhu, „A" platí jak na kobercích, tak podlahách. Nejúčinnější filtrace „A" činí z přístroje výrobek vhodný pro alergiky a čtvrtým „A" přístroje je jeho energetická účinnost - dostanete maximální výkon bez kompromisů a zároveň uspoříte energii.

Díky maxiturbokartáči na odstraňování chlupů a vysoce účinnou filtrací pohlcující alergeny je vysavač vhodný také pro majitele domácích mazlíčků. Ačkoliv je vysavač velký silák, pohodlné vám poslouží i ve chvílích, kdy je dítě nemocné a potřebujete na vysavač nasadit hubici odsávající hleny.

Jednoduše řečeno, vysavač Rowenta uleví celé rodině. Cena vysavače Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care (model RO6477) je 8 999 Kč.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené