Jak jsme přesedlali

Klasika, už jdu zase pozdě! Je skoro podzim, ale já mám pocit, jako kdyby byly zase ty letošní třicítky. Potím se jako… no prostě hrozně. Po cestě potkávám lidi, kteří na mě doslova civí. Jako by nikdy neviděli matku ve spěchu. To mi před pracovní schůzkou moc sebevědomí zrovna nepřidává. Teď, když mám miminko, chodím snad ještě později, než předtím. Poslední dobou hlavně proto, že se Rozárce po cestě vždycky něco nelíbí a já ji musím chvílemi nést, nebo to její „nadávání“ prostě přetrpět. V duchu se proklínám a slibuju si, že příště vyjdu dřív, i když dobře vím, že to nevyjde.

Během usilovného hledání výmluvy, proč jsem přišla pozdě, se zarazím. A do pr! Rozárka klečí v korbičce a směje se od ucha k uchu.Když jsem viděla její libový výraz, všechno mi to došlo. Sakra, nastává období lezení, stoupání si a neustálého hlídání. Před tím mě všichni varovali, že se pak prý už nezastavím. Většinou mi to teda tvrdily ty moje bezdětný kamarádky, co mají vždycky na všechno odpověď, ale něco mi říká, že to bude tentokrát pravda.

Rozárka už prostě nechce jentak ležet na zádech a počítat obláčky. Chce poznat celý svět a všechny lidi v něm. Je čas na nový vůz! Na tuhle chvíli jsem se už dlouho těšila, až dáme to naše pískle do toho našeho fungl nového sporťáku. Kočárek Thule Sleek jsem si vybrala, protože se mi líbil už od první chvíle.

Od té doby, co jsme ji tam šoupli, jsou procházky úplně jiný kafe. Rozárka si nadšeně brouká a my jsme hrozně rádi, protože jak se říká – spokojený dítě, spokojený rodič. Drandíme si to po městě tak často, jak jen to jde a dokonce přijdu občas i včas. Skloubit miminko s podnikáním totiž není sranda. Zkoušeli jsme ji dát párkrát i do nosítka, protože je to praktický třeba při focení svateb, ale na plné čáře vyhrává kočárek. Navíc si s tím naším připadám jako královna silnic.

Rozárce se snažíme dát vždycky jen to nejlepší. Určitě sami víte, jak je těžký najít něco kvalitního a hlavně zároveň i hezkého. Ještě nedávno jsem ani nevěděla, jakou velikost oblečení mám pro novorozeně kupovat a co je to vajíčko, a ani po sedmi měsících nejsem odborníkem. Naštěstí jsem narazila na spuntik.cz, kde seženu snad úplně všechno, a trošku mi to ulehčuje život.

No nic. My jdeme zas do světa vstříc novým dobrodružstvím.

Tak páčko,Vaše Gábi.

19.9.2018 8:12

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist