Lucie ve 20. tt – Klid před bouří

TĚHULKA LIVE! LUCIE Mám pocit, že tento týden byl nějak moc v klidu! Filípek odjel s manželem do Vídně, aby mohl jít od pondělí do středy do školky a já začala od tohoto týdne znovu „pracovat“, alespoň na dva dny v týdnu.

10957_1066-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Takže poté, co jsem skončila v práci, jsem jela domů odpočívat. Samozřejmě, měla bych asi vysvětlit, co v praxi znamená skončit v práci a co odpočívat? V práci většinou končím kolem deváté hodiny večerní a odpočinek znamená, že jdu fotit věci na prodej, připravuji se na další den nebo objednávám nové věci pro Filípka či Barunku 🙂

Čas jen pro mamku

Také jsem se objednala ke kadeřnici a na manikúru, protože nás v druhé půlce týdne čeká společné rodinné focení. Každá žena by si měla jednou za čas dopřát pár minut jen pro sebe 🙂 A já jsem si to náležitě užila! Dát si v klidu kafíčko, nohy nahoru a relaxovat. To se mi povedlo i další den, kdy jsem v práci skončila neplánovaně o chvilku dříve a domluvila se se sestřičkou, že zajdeme na kafe.

Čtěte také:

Trable s kočárky

Spojila jsem to zároveň s návštěvou jednoho obchodu s potřebami pro miminka, kde jsem měsíc předtím objednala náhradní koš na náš kočárek. Nikde jinde se objednat bohužel nedal a dodací doba téměř měsíc taky nic

moc, ale lepší pozdě než-li vůbec. Každopádně, když se daří, tak se daří a na konci minulého týdne se nám rozbil i náš kočárek. Jediné „štěstí“ bylo, že jsme doma měli už nějakou dobu koupený kočárek.

Respektive, abych to vzala popořadě. Náš současný kočárek Snap Valco 4 jsem koupila v lednu těsně před dovolenou, protože náš v pořadí první sportovní kočárek Petite Mars se nám po 3 měsících od zakoupení rozbil (zlomil se v konstrukci), dali jsme ho na reklamaci (kterou po 14 dnech vyřídili s tím, že nám poslali úplně nový kočárek), ale nutně jsme na dovolenou potřebovali náhradní kočárek, tak jsem koupila Snap. U tohoto kočárku se minulý týden „pouze“ utrhlo lanko na brzdičce. Reklamace byla tedy již po týdnu vyřízená a kočárek dostal i kompletní údržbu podvozku. Takže teď máme vlastně kompletně „nový“ a vypulírovaný kočárek! Této koupi dodnes vůbec nelituji, kočárek zvládá naše každodenní cestování mezi Prahou, Pardubicemi i Vídní a navíc i veškeré schody, které dennodenně musíme zdolávat.

První focení

Ve středu za mnou do Prahy přijel manžel s Filípkem a na každé Vánoce necháme dělat pro (pra)babičky a (pra)dědečky fotokalendáře vytvořené z fotek z průřezu celého roku. Mají z nich vždycky velikou radost. První takové kalendáře jsme nechávali dělat na Vánoce 2015 a použili jsme fotky z fotoateliéru Fotopromě.cz, kde jsme se nechali fotit, když jsem byla těhotná s Filípkem a poté, když se Filípek narodil, respektive když mu bylo necelých 14 dní 🙂 Fotky byly nádherné a všichni si fotokalendáře moc pochvalovali, takže v této tradici pokračujeme dodnes!

Příští týden bude o dost zajímavější, těšte se 🙂

Lucka a Filípek


Lucka právě prožívá 20. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

31.10.2017 4:25 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist