Náš pes vyjíždí po synovi

VÁŠ PŘÍBĚH Už se to zase stalo. Tentokrát to bylo potřetí a já nehodlám riskovat. Náš tříletý pes, kříženec vlčáka Bad se ohnal po mém ročním synovi.

Kubík mu vlastně nic nedělal, no trošku ho ochmatával, ale spousta jiných psů by si to klidně nechala líbit, ale Bad žárlí. Když jsme si ho před dvěma lety přinesli z útulku, byl ve zbídačeném stavu, na jedno oko neviděl.

Pes nám pomohl

Vypiplali jsme z něj pěkného a zdravého psa, a on nám pomohl k vytouženému dítěti. Předtím jsme totiž nemohli několik let otěhotnět a Bad byl vlastně taková náplast na naše bolístky. Díky němu jsme zapomněli na naše trápení s umělým oplodněním, radovali se ze života a miminko najednou přišlo samo. O to víc mě teď mrzí, co budu asi muset udělat.

Bojím se

Bude to zatím nejtěžší rozhodnutí v mém životě. Ale bojím se o syna. Dřív jsme myslela, že by Bad nikomu neublížil, ale teď už si tak jistá nejsem.
Do útulku ho dát nechci, už tam byl a takové utrpení už bych mu nepřála, aby musel dožívat bez nás.

Jednou možností, kterou vidím je utracení. Zatím se ale nemůžu odhodlat. Jak ale dlouho budu čekat? Dokud se synovi něco nestane?

Je tu někdo, kdo mi rozumí? Jak se mám zachovat? Úplně oddělit dítě a psa nejde, Bada nemám ani kam dát a ani nevím, jestli by si jinde zvykl, je na nás hodně fixovaný.

Karla

15.9.2010 11:16 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: miminkooko

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist