Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872184
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Leni,skvělé,že se oslava vydařila. Nás čeká v sobotu. Dnes odjíždím na Moravu,zítra zkouška a v pátek zase na víkend zpět. tentokrát v plném počtu. I se psem 🙂
    Holky,to spaní je teď u nás taky nějaký rozházený. Už druhý den mi malej spal přes den 2x. Večer chodí max do 20.00,to se snažím dodržet,protože ho je za celý den a noc dost,tak jsem ráda,když zaleze. Noci jsou stále špatný,navíc tady máme na zahradě jezírko a usídlily se nám tu asi 4 žáby a ty jsou hlučný až hrůza 🙁
    Jogo,cvičení v Praze neřeším,možná až přes léto,ale díky za tip 🙂
    Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872185
    Anonym
    Host

    Ahojky tak se pridavam do clubu nevyspalich,maly byl vzhuru 2.00-4.30 dala sem yogu a na bazen bych se uz nedoplazila,maly samo ted spi jak jinka v noci nespal…
    At vyjde Skubine zkouzka,Lenik at je zdravi,uzlicci at spi u nas je to po delsi dobe narusena noc,vice takovych tak se zblaznim ha ha,tak snad bude zase lepe,ale vecer si jdu lehnout brzy a snad bude prdola spinkat koukam,ze i Lenik stava 4*za noc to je dost,zitra yoga a bazen maly bude v jeslich 1,5h pa brzy napisi

    #872186
    Anonym
    Host

    Ahojky tak se pridavam do clubu nevyspalich,maly byl vzhuru 2.00-4.30 dala sem yogu a na bazen bych se uz nedoplazila,maly samo ted spi jak jinka v noci nespal…
    At vyjde Skubine zkouzka,Lenik at je zdravi,uzlicci at spi u nas je to po delsi dobe narusena noc,vice takovych tak se zblaznim ha ha,tak snad bude zase lepe,ale vecer si jdu lehnout brzy a snad bude prdola spinkat koukam,ze i Lenik stava 4*za noc to je dost,zitra yoga a bazen maly bude v jeslich 1,5h pa brzy napisi

    #872187
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak dopadla zkouška? Ty žáby v jezírku jsou také dobré 🙂 Ať zvládnete cestu!

    Jogo, jak jsi se vyspala tuto noc? Ta nošní pauza byla opravdu dlouhá… Co bazén?

    U nás se příjemně ochladilo. Možná to mělo vliv i na dnešní noc – N. vstával jen 2x. Usnul ve 20.40 (rekord). Ráno jsme málem zaspali – až v 7.15 nám přišla do ložnice A. Doma finišuji prezentace dětí. Mají je ve zítra. Babička pohlídá, tak se půjdu podívat (ani se mi moc nechtělo, ale děti si to přály – prý tam půjdou všichni rodiče… No účast rodičů je tak 50 procent).

    Mějte se hezky!

    #872188
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    hlásím,že zkouška dopadla na jedničku a já mám prázdniny. Hurááá 🙂
    Dnes jsem nakoupila nějaké dárky pro malýho,k svátku Honzům a babičce. nějak se nám to sešlo.
    Zítra opět přejezd ku Praze a v sobotu oslava. Taky velký plán odstěhovat žáby 🙂
    Holky,ty noci se nám stále nedaří zmáknout..doufám,že brzo už nás nechají ti broučci vyspat. Já bych tak chtěla….:'(
    Mějte se hezky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872189
    Anonym
    Host

    Leniku at se ti vydari prezentace,Skubina ma prazdniny super!!Zkouska super!!
    U nas noci zase v poklidu,maly se budi rano kolem 6.00coz nic moc ale vzdy zase usne a ja s nim.Tim dopolednim spanim mam silu na cely den.Pri jednom se to da rano nas nic nehoni,tady je pod mrakem,u vas vedra u nas ztezi 20C,lae Praha se blizi letim ani ne za mesic uzivejte leta zitra a v nedeli jdu do prace,v sobotu bazen.Dnes jsme byli v knihovne na pisnickach,maly tak 14dni se naucil paci,paci tlemi se u toho na cele kolo,holky on mi tak roste ja fakt nechci,sice je to narocne vsude leze jo a pozor dnes frajer na tel vytocil zachranku..tatinek nebyl rad hodne zdravi a spani

    #872190
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že je u vás klidněji 🙂 Ať to vydrží! Užij si bazén 🙂

    Škubino, moc gratuluji k jedničce! Mám radost, že máš školu za sebou a můžeš mít „prázdniny“. Ať se oslava vydaří na jedničku.

    Dnes zdárně proběhly prezentace. Moc hezky se J., E. i A. povedly. Mně spadl kámen ze srdce, že to máme za sebou. Takové práce jsem psala až na VŠ a prezentace měla prvně v práci. Asi je dobře, že se to děti učít už na ZŠ – určitě budou lépe připravené než my…

    Dnes hlídala babičky. M. je měsíc pryč… co si počnu… Babička byla trochu mrzutá. Ale hlídala. Bez ní bych do té školy nemohla (však znáte svá dítka, to by prostě nešlo). Když jsem přijela po prezentacích domů, padla jsem do postele a spala 2,5 hodiny (ani jsem si nedala oběd). Neříkám, že jsem dospala, co jsem kvůli vyrábění prezentací zanedbala, ale moc mi to pomohlo.

    Zítra mne čeká doktorka v Praze…

    Mějte se hezky!

    L.

    #872191
    Anonym
    Host

    Maly dnes usnul az ted 22.00 no predtim usnul 17.00-18.30coz se nedivim ze usnul tak pozde,normalne spi kolem 15.00 no neva.Leniku a co babicka bude hlidat casteji kdyz hlidani M odjela na mesic,tady prsi no proste leto letos nube ha ha..no hlasi slunce na cvrtek pristi tyden.
    Mam tu na vypracovani posledni 2ukoly z toho jeden tez na prezentaci v pulce zari.Uz si zkladam nake cviky na zaverecnou zkouzku v rijnu.Dnes sem se k tomu nedostala s malym zazrakem to je pozorovani nonstop,vsak to znate babicka v Praze se nesmirne tesi a mi s manzelem vyrazime na vecu jupi…klidne spani

    #872192
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jaká byla večeře s manželem? Co spinkání?

    Škubino, jak to dopadlo s paní na úklid/hlídání? Chodíš stále cvičit?

    Jsem ráda, že dnes bylo tak krásné počasí. Po tomto týdnu jsem byla úplně K.O. Ty prezentace nám daly zabrat… Dopoledne asi 4 hodiny hlídal manžel všechny děti. Trochu jsem se vzpamatovala. Šla jsem na chvíli do lesa (už rostou borůvky 🙂 ). Chvíli dospávala. Ještě jsem odstěhovala bráchu z koleje (letí do Irska a věci přivezu mámě a až přístí víkend s holkami). A nějak rychle mi ten čas bez dětí utekl…

    V pátek jsme zvládli doktorku. N. mi nechce pít za hrnečků (od Aventu ap.). Poradila mi, až mu dávám vodu rovnou z hrnku… Tak to zabralalo (že jsem na to nepřišla sama 🙂 ). Ten můj drahoušek se chce pořád jen kojit… Navážili mu 10,5 kg – mám pocit, že má už druhý měsíc tak nějak podobně. Asi to všechno vyběhá 🙂

    N. je teď spokojený. Užívá si zahradu i dům. Snaží se co nejvíce chodit (obcházet pohovky, stolek). Kde může, tak si stoupne a je rád, že mu to jde 🙂 Když jej chci česat, hned mi sebere hřeben, že se bude česat sám. Říká si „áďa“. Je super, že už se trochu domluvíme 🙂 A také začal používat slovo „máma“ – do teď říkal hlavně táta a auto 🙂

    Mějte se krásně a piště, co je nového 🙂

    #872193
    Anonym
    Host

    …Kačko, děkuji za reakci na FB 🙂 Konečně jsem měla čas naučit se, jak vkládat fotky jen pro jednotlivé skupiny přátel 🙂 Tak jsem ráda, že se to povedlo :)…

    #872194
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.Přeji vašim dětem narozeným v červnu všechno nejlepší

    #872195
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Peťulo, děkujeme za přání 🙂

    Jaký jste měly víkend?

    Dnes byly děti na přírodním koupališti – jely s manželem na kolech, máme ho za lesem 🙂 Teď odpoledne jsme pro děti uspořádali grilování – jako oslavu konce školního roku. Příští sobotu už budou odjíždět, tak jsme si na sebe udělali čas s předstihem…

    Zítra má J. a A. výlet do ZOO – jako odměnu pro děti, že měly skvěle připravené prezentace. Emička má údajně přespávání ve škole… Ale o tom nemám žádnou zprávu. Tak uvidím, jak se to vyvrbí… Asi už se příští týden moc učit nebudou…

    Mějte se krásně a piště 🙂

    #872196
    Anonym
    Host

    Vecere bude az v praze bude hlidat babicka..
    Leniku super vykend,i si mela cas na boruvky
    Petule dekujem za prani na cerven
    mi umime 14dni paci,paci vyzadujeme pozornost rano se osprchovat je problem maly chce byt se mnou stale,a noci spani sou ok ale maly zacal pozde usinat i az 22.00hruza a vstava v 6.00prumer ale nastesti vzdy usne dnes jsme se valeli do 10.00ja pak sla na 11.oodo prace,v patek mame ockovani teploty by meli` jit pres 20C jinak ted byla zima a dest vcera se videla pani v perovce,no trochu prehanela ale na tenkou bundu to je,takze jestli uderi slunce nas tyden je jasny bazen bazen opatrujte se ja cvicim yogu kdy muzu,tedy snazim se sestavovat svoji lekci a celkem se to blizi uz jen 4mesice skoly maly vola opatrujte se

    #872197
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jejda už dnes večer budeš v Praze! Nějak rychle to letí 🙂 Ať máte klidnou cestu a pobyt doma si užijete 🙂 Napiš, jak jste to zvládli.

    Škubino, jak se ti daří?

    U nás byla noc docela slušná – od 21.00 do 7. hodin. Teď už 2 hodiny N. spinká. Zítra mne čeká step AE a ve čtvrtek pilates 🙂 Na chvíli vezmu N. na kolo, až se naobědváme…
    Dnes je u nás paní na úk. Už jsem se s ní několikrát málem rozloučila, ale v poslední době se zlepšila. Tak jsem ráda. Konečně se pro mne stala pomocí…

    Mějte se hezky 🙂

    #872198
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Víkendová oslava dopadla výborně,bylo krásně,tak jsme si to všichni užili.
    Tento týden bude trochu hektický,v sobotu razíme směr jžní Čechy,takže sotva vyperu,vyžehlím,hned to zas budu dávat do tašek. Ale ve středu jsem se objednala ještě k holiči a večer na alpinning.
    Malej je lotr,jinde než venku s ním moc nejde být,potřebuje prostor na běhání,jinak neví co roupama 🙂 ale spaní se teď trochu ustálilo. Sice v noci pořád ještě jí,alespí daleko klidněji. Hned to raději zaťukám 🙂
    Jogo,my ti tam pošleme trochu tepla….
    Leni,myslím,že Joga jede ku Praze až v červenci.
    Holky,opatrujte se a zatím ahooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist