Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872214
    Anonym
    Host

    tak maly mi to cele vymazal,psat pri nem je nemozne yoga,bazen pohoda akorat maly zacal zjistovat kdyz odchazim do prace a obcas place tedy vetsinou…ne dlouho,ale zacina byt hodne vnimavy..
    Leniku koukam ze mas spoustu aktivit,kadernice je potreba!!
    zitra jdu kvuli pronajati haly,od zari na 8tydnu maji tam i jesle tak to zkombinovat s malym zacina byt slozite je to moje laskona vola mne dnes jesle 1,5 ja yoga,bazen tady hlasi same deste ale teplo!!

    #872215
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že už máš doma také „závisláčka“ na mamince 🙂 A je šikula, když si mu povedlo smazat celý tvůj příspěvek… Jak jsi dnes dopadla s tím pronájmem?

    Včera jsem měla s N. cestu do Prahy. Pořídila jsem oblečení pro N. na 1/2 roku dopředu… I něco pro holky. N. jsem koupila první opravdové sandálky. Jen myslím, že nejvíc se líbí mně a manželovi. N. se je snaží hlavně sundat… Stejně ho nechávám doma i na zahradě běhat bosky…

    U nás je 2 dny státní svátek. Tak si užíváme doma jen s N. A je to pohoda 🙂 Ráno m. připravil snídani, pak oběd na terase blízké hospody, odpoledne procházka s kamarádkou a jejím děťátkem. Má stejně starého chlapečka (no o 2 hodiny staršího). Kluci dnes poprvé zvládli „vegetit“ vedle sebe – byli stejně velcí, pohybovali se stejným způsobem a stejně silní. Často si hráli vedle sebe nebo se běhali podívat, co dělá ten druhý 🙂 Přes hodinku to tak vydrželi…

    Teď k nám přišla pěkná bouřka. Alespoň se nám zalije zahrada. Jen voda v bazénu těmi dešti docela trpí – pomalu do ní nestíhám sypat chemii…

    Mějte se krásně. Užívejte teplých a slunných dní 🙂

    #872216
    Anonym
    Host

    Uzivas si s N super
    tady predpoved opet dest ale dnes sem vzala maleho na bazenek venkovni 22Ca slunce na pul dne..mraky se honily ale aspon bylo teplo pristi tyden zase jen 17C no oni nekdy kecaji..ale dest jim vychazi…no na to jak je tu hnusne sem bazen vyuzila do maxima takze si nemuzu ztezovat..
    halu na pronajem maji dokonce i 3dny,ale nejsou babicky ta by se mi opravdu sikla slo by jen o hlidani na 2h max…takze pockam az dodelam tu skolu coz je v pulce rijna…pak zase budu cekat na vanoce ha ha pak sem v lednu mesic v Cz ted musim zajit do skolky a zjistit ci by mi maleho vzali od 2let na pondeli odpoledne 13.00-18.00 pokad by ho vzali na jeden den tak bych mohla zacit,ale vlastne se to komplikuje hlidanim…takze uvidim co mi v te skolce reknou,a mozna bych ho dala od unora do skolky!!!!!!!!!!!!!na 1*den no je to chaos kamoska ted ceka prcka prvni je ji 37 a za rok hned chteji zkouset druhe jake mas rozdily mezi detmi vim ze mas 1,8 a dale opatrujte se ja tez v Praze nebudu moc psat tam bude milion akci tak pisi ted tady v Uk to mam volnejsi pappa

    #872217
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že na bazének chodíš, co to jde 🙂 No jo, s tím hlídáním to není jednoduché… Ale je super, že pronájem haly vyšel. Pak napiš, jak jsi dopadla ve školce… U nás – v soukromých školkách – berou až od 2,5 let. A do státních se děti dostanou až ve 4 letech – je teď velká poptávka. Školky rostou jako houby po dešti (soukromé), státní se rozšiřují, ale stále to nestačí…

    Malý věkový rozdíl mezi dětmi je super, když je mladšímu 2 a více let. Jak děti rostou, je malý věkový rozdíl stále větší výhodou. Ale na začátku je to naopak velmi náročné… Děti si později spolu dobře vyhrají a není problém pro ně zorganizovat společný program 🙂 U nás je rozdíl cca 1 a 1/4, 1 a 1/5 roku (teď 6 let).

    Dnes jsme vyzvedli J. na Slapech z ragby kempu – byl moc spokojený a pěkně vyhladovělý. Z mého oběda byl nadšený a ještě mně i manželovi kus ujedl… Odpoledne jsem si vyzvedla E. a A. – těm se u babičky také líbilo. Jsem ráda, že už jsou všechny děti doma 🙂

    N. nám začíná dobře spát. Už vynechal půlnoční kojení. Budí se ve 4. hodiny (to ho probudí ptactvo – nedá se spát bez otevřených oken). Další kojení chce až kolem 7., kdy se probouzí… Doufám, že to klapne i tuto noc 🙂 Škubino, jak je to s žábami u vás?

    N. je teď hodně komunikativní a radostně všem „mává“. Stačí, když jde manžel do vedlejší místnosti, už dělá „pápá“. Stejně se chová, když odcházíme od pokladny, z knihovny… Všichni jsou z něj nadšení 🙂 Týden, kdy byl doma sám mu moc prospěl.

    Stále preferuje některá svá oblíbená jídla – brambory (ty miluje nejvíc), rýžový chleba, okurku. Dnes hltal třeštěs. Moc mu chutná masíčko, losos a šunka. A také je raději, když jídlo může někde „uloupit“, než když ho má jíst v krmítku. Nejvíc nadšený byl z višní, které si sám trhal ze stromu – ani mu nevadilo, že jsou kyselé a mají v sobě pecku…

    Co teď chutná vašim klukům?

    Přeji hezkou neděli!

    #872218
    Anonym
    Host

    Deticky pohromade to vzdy rika moje mamka kdyz letam do Cz a sejdem se cela rodina..uz sem pomalu zacla balit prirucni tasky,velke kufry pockaji..
    dnes sem nebyla v praci,neni hlidani a v praci je cely den manzel,byla sem na obede s malym u manzela rodicum,bylo fajn,ale maly uz se mi od vcera zdal ne ve sve kuzi,ted spinka ma tepltotu,je tepltota i od zoubku???STALE MA JEN 2DOLE
    co se tyce skolky tedy spise jesli tady berou mnohem drive od roku je prumer,ale jsou cekaci listy,takze myslim ze tak od 2let a 2mesicu od zari by byla skolka a hala optimalni,do skolky skocim nako v tydnu snad bude maly v pohode..aspon nahlasim ze bych rada pondelky a patky odpoledne a uvidime s cim prijdou,zatim se v tom akorat motam..v me praci ted nastoupil novy manazer,takze bude ohlasovat nake zmeny,tak sem na to zvedava,ale prace mi chybi…..je to fajn se dostat mezi lidi jak delam 2*tydne tak je to super..
    jinka maly ma rad tez okurky,ted basti nektarinku,miluje mango a ma rad vsechnu zeleninu..brokoli,mrkev,ty dlouhe uzke zelene u nas beans,brambory tez ok,minule dlabal kolinka..chce se krmit sam,takze ho necham..obcas dokrmuji…doufam ze bude maly zitra v poradku,je cely horky mel skoro 39C ale medicina to hned stahla na 38.2 tak mu ji dam jeste na noc opatrujte uzliky a skubino pisni co noveho

    #872219
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak koukám,že to,co jsem vám ráno psala,to tu není 🙁 tak vás aspoň zdravím,napíšu víc večer.
    Opatrujte se

    #872220
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Leni,prosím o radu ohledně paní na hlídání. Platíš hodinově nebo nějak jinak,popř. kolik,jestli to není tajné. zítra mi mají přijít na pohovory a na netu se ceny hodně liší…
    Děkuju

    #872221
    Anonym
    Host

    Skubino mne maly tez maze radky.koukala sem na foto na face urcite jste se meli super,babicka pomahala doufam,mi razime pristi cvrtek jeste mam cely vykend skolu,ale uz se opravdu tesim az vyrazim s holkama a manzelem v Praze vecer ven…maleho si uzivam do maxima,ale zacina byt fixovany,zitra jde do skolky na 1,5minule uz protestoval,kdyz sem odchazela babicka se nemuze dockat a mi tez opatrujte uzliky..Lenik sem chodi hodne vecer papa

    #872222
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak ještě jednou bez toho malýho mazala 🙂
    dny na chalupě byly super,a mámou jsme měly na starosti malýho a ačkoliv jsme na něj byly dvě,měly jsme co dělat. Kluci si užili pár dní v kopcích a byli taky spokojení. Malý se pěkně „rozmluvil „,tak je o srandu víc.
    Jogo,chápu,že už se těšíš za rodinou,určitě si užijete. Už to máš za pár 🙂 A to jsi kupovala letenky tak brzo a najednou je to tady!
    Leni,se školkou je tady taky problém,navíc mám trvalé bydliště v Čechách,tak vůbec nevím,jestli mi ho tady vezmou. začnu pátrat tak za rok.
    Co se týče stravy,u nás vede chleba a maso všeho druhu. Nezralé švestky nejsou taky k zahození 🙂
    A co Leni plánuješ na léto ty? StaršíkKluci teď budou týden na brigádě,tak mám doma trochu klídek .
    Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872223
    Anonym
    Host

    Ahojky koukala sem na Cz predpoved a hlasi na pristi tyden 18C ja tu zimu a dest dovezu snad od tud,no snad nebude stale prset,tady prsi uz 3dny na venkovnim bazene je plachta a cekame na sucho ha ha..maly bojkotuje dnes se spanim zase 21.00a spanek v nedohlednu abicka se bude na ukladani hodit a ja si dam campari ha ha…
    co Leniku jak se dari ?
    Skubino super ze si si odpocinula,je videt ze pani na hlidani ti vrtala hlavou tak at se ti pohovor vydari fakt vypustit na 2h na den staci ja byla dnes na bazene jinka bych se doma zblaznila papap

    #872224
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Jogo,opravdu to vypadá, že londýnské počasí přijede s tebou. Ale neboj,pak už má být teplo 🙂
    Slečnu na hlídání jsem nakonec vybrala,byla mi hned sympatická,navíc dělá s dětmi a i reference jsou skvělé. V pátek odpo ji na 3 hod hned využiju. Akorát neviděla malýho,než přišla,malej usnul. Ale v pátek budu s ní i s malým,jen si na chvilku odběhnu na pedikůru. Už se těšííím!
    Co ty Leni,plánujete nějakou společnou rodinnou dovolenou?
    Malej se mi začíná vztekat,teď leze až na stůl a tam stojí,když ho sundám,řve jak tur. Ach jo,už to začíná :O
    Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872225
    Anonym
    Host

    Ahojky
    mne maly tez leze kde se da,spis piska to je hlucne,a uz druhy tyden v jeslich se mu nelibilo,ze odchazim,celkove jak koli se vzdalim tak se mu to nelibi.Jinak je zlaticko,stale 2zuby
    dnes sem byla na info v jeslo,skolka tu vypada to ze pujde na 99% v 2letech a 2mesicich tedy od zari na 2*TYDNE na odpoledne 13-18.00,a k tomu 1*tydne na 1,5h do meho sport centra mam si to zajit v dubnu pristi rok povrdit…za to vse se samo plati..od 3let je 10h tydne dodovanych statem…takze od 3let by sel to same 2* 13.00-18.00 plus v mem sport centru 2* na 3h..to jeste budu muset pozjistovat…takze od 3let by chodil na 4*tydne ale jen 2*5h a 2*3h koukam ze hlidani je tu ted velke tema,skubina ma pedikuru a pani na hlidani super..
    Co ty leniku jak se mate?
    Jinak pocasi radsi neresit nak to dopadne…spis resim skolu jeste 4mesice a zkouzka v rijnu..opatrujte se

    #872226
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    hlásím se z „dovolené“.

    Jogo, opravdu se zdá, že nejprve přišlo počasí z Londýna a pak přiletíte vy 🙂 Věřím, že už se nemůžeš dočkat letu do Čech a péče babičky 🙂 Jak to dopadlo v práci? Doufám, že tebe se žádné změny nedotknou…

    Škubino, máš moc hezké fotky z dovolené! Obdivuji malého, že se koupal. Je super, že starší kluci měli brigádu a měla jsi chvilku klidněji. Co plánujete na další týdny? Co ti už malý povídá?

    Tento týden máme dovolenou. Po delších úvahách jsme vybrali model – spíme doma a na celý den odjíždíme pryč. Měla jsem obavy, jak to všechno zvládneme – hlavně my s manželem a N. Nakonec je to všechno super. Už jsme jeli na Okoř, do Kutné Hory (chrám sv. Barbory – památka na seznamu UNESCO, 1,5 hodiny v podzemních štolách), Stará Boleslav (palladium) a šlapací drezína v Mstěticích (to nemělo chybu), včera Vrchlabí a Špindlerův Mlýn (děti se koupaly v horském potoce – tedy Labi). Často si sebou bereme piknikový koš, kde máme jídlo na oběd – přeci jen je s N. jednodušší vytáhnout piknikovou deku v parku než hledat nekuřáckou restauraci a čekat, až nám přinesou jídlo. Děti jsou nadšené, N. vše ochutnává a je také spokojený.

    Škubino, už jsi měla první hlídání? Jak probíhalo? Mně se vrátí M. až na konci tohoto týdne. Doufám, že se tu chvíli zdrží 🙂

    Příští týden tu budu mít bráchu (je mu 17 – na pomoc). Bude děti učit angličtinu 🙂 Mají tu přespat 2 kamarádky Emičky. Všechny děti pak pojedou na tábor. V srpnu chceme jet do Itálie. Vloni jsme u moře nebyly (s N. bych to nedala), tak musíme letos 🙂

    Mějte se krásně. Ať se nám zas brzy oteplí 🙂

    #872227
    Anonym
    Host

    Ahojky leniku ja si rikala ze nepises a ty si uzivas Ceske pamatky..super a Italie tez dobry napad..mi planujem more az na jare..Skubino co hlidani??
    na otepleni cekam uz 2mesice ha ha,ale naopak se tu stale ochlazuje uz jdeme pomalu pod 20C,a dest kazdy den,coz cely den neprsi a dnes sem byla v otevrenem bazenku venku,pak sice hned do rucniku,ale bazen je teply paradicka,pocasi sleduji kazdy den,hlasi v Cz dest na zacatek pristiho tydne a na muj prilet 25C oblacno tak jsem zvedava.Z deste do deste jen to ne ha ha…
    maly dnes sam slezl schody dolu sikulak,manzel nezavrel branku..ja s nim ty schody cvicim takze je pekne slejza pozadu..takze uz se opravdu tesim az budu mit zbaleno a pristaneme na Ruzyni a pak zase v lednu na mesic..to jde
    zmeny v praci snad velke nebudou…a hlavne zatim byli flexibilni to mi staci..uzivejte dovcu

    #872228
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,zdravím na „dovolenou“. Výlety jsou super .Překvapilo mě,jak máš mladýho bráchu-to musí být zajímavý. My plánujeme ještě týden jižní Čechy v kempu pod stanem,na což jsem se strašně těšila,ale začínám mít obavu,jak to s malým zvládneme. Mám s ním co dělat doma,abych ho uhlídala a tam nebude žádný zázemí kam si s ním zalézt. Pak asi budu potřebovat tu dovolenou 🙂
    Holky,hlídačka přijde dneska,tak dám pak vědět,ale myslím,že bude vše OK.
    Jogo,malý je šikula,že tak pěkně slézá schody. Odlet už se blíží,paráda!
    Malýmu jsem koupila nějaké knížky o zvířátkách,tak to je asi jediná doba,kdy vydrží aspoň chvíli sedět na zadku. Už mu jde jak dělá kráva,pejsek,kočka,oslík atd. vždycky se u toho nasměju 🙂
    Jediný v čem mě smích přechází jsou opět noci. Dnes hrůza a ráno od pěti na nohách 🙁
    Holky,co nočník,zkoušíte? Potřebovala bych ho tam přilepit 🙂 večer před koupáním si na něj sedá sám,ale tak na 5 vteřin a to je vše. Leni,napiš nějaké zkušenosti nebo fígle.
    Opatrujte se a zatím ahoooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist