Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872229
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to jsi malého hezky naučila slézat schody. Dobře to tedy dopadlo! Odlet je už za rohem 🙂

    Škubino, ať se první hlídání vydaří. Vidím, že umíte moc hezky hlasy různých zvířátek. To je super zábava. Věřím, že i pro tebe 🙂 Že malý stále nespí, to mne mrzí… Od pěti hodin být vzhůru. Ach jo. Snad bude brzy lépe… Tak nám pak napíšeš, jak bylo v kempu 🙂 Třeba to bude dobré i pro tebe a malého…

    Dnes jsme jeli do CHKO Kokořínsko, podívat se na pískovcové skály. Viděli jsme 2 velké vytesané hlavy (mají asi 10m a Klátilku – jeskyně a sochy od V.L.). Bylo to moc fajn. Mělo pršet, ale nakonec spadlo jen pár kapek. Děti jsme večer rovnou odvezli k mojí mámě. Včera mne zas vytočila při večerním telefonátu. Ale manžel mi říkal, ať k ní dnes děti určitě dáme… Tak jsem na něj dala. Asi to bylo dobře. Po naší „rodinné dovolené“ si opravdu potřebuji odpočinout 🙂

    O koupi nočníku také uvažuji (ty 3 původní jsem vyhodila, že je už nebudu potřebovat…). Nebo zvažuji prkénko na záchod pro děti – vlastně to měly děti raději než nočník a také to bylo praktičtější… N. v noci asi od 3 měsíců nikdy nekaká. Říkala jsem si, že je překvapivě čistotný, jestli už nezkusit nácvik na nočník. Ale starší děti nacvičovaly až mezi 1,5-2 lety. Je fakt, že se to pak naučily velice rychle. Obvykle jsem s nimi trénovala přes léto. Ale žádné „triky“ nemám 🙂

    Holky, mějte se pěkně!

    #872230
    Anonym
    Host

    Ahojky tak vykend statecne za mnou cvicily jsme opet tak 6denne…jeste 3mesice a jdeme do finale dnes sem musele odejit o hodku driv ze skoly,aby manzel mohl do prace
    Leniku koukam,ze tva mamka te toci…ale hlavne ze ted hlida ona to nak zvladne.Mi mame slibeno hlidani na par hodin v zari jak sem ve skole,ale jsou to tez zazitky radsi nekomentovat.
    Zkousela sem si doma cvicit na zahrade na svou zkouzku a je to hodne znat,musim se koncentrovat na finalni cviceni na 45minut pred 20lidma
    maly dnes usne pozdeji spinkal 16.00-18.00manzelovi ten ho mel od 8.30tak byl asi rad ha ha,ale maly je zlaticko sedi tu vedle mne a hraje si slunce moje,hraje si vzdy i rano kdyz se mi nechce vstavat.Dnes ulehnu snim,ale vidim to nejdrive na 22.00…
    Z Prahy asi moc psat nebudu no mozna i jo,kdyz tam budu mit kopu pomocniku,tak vam dam vedet jak to klape,maly nevidel babicku od ledna.
    Takze program je baleni,jeste soukroma lekce yogy v stredu,snad zitra bazen??Oboci asi neztihnu ha ha…no uvidime Leniku super ze uzivas volno,Skubina at je spani lepci
    Na Prahu hlasi prumer 25C to bude pro mne vedro ha ha tady mame 18C a kdyz je 20C tak uz oslavujem opatrujte slunicka a nerusenou noc

    #872231
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,krásný fotky na FB,je vidět,že jste si společně užíbali S mámama je někdy potíž. než jsem se odstěhovala,moc nám to taky neklapalo. teď už je to mnohem lepší. Ale to je zas máma nemocná 🙁 Je dobře,že máš aspoň hlídačku M
    Moje hlídaní dopadlo napoprvé dobře,v úterý přijde na 3 hodinky odpoledne znovu,potřebuju nakoupit nějaký dárky a vyžehlit haldu oblečení.
    Jogo,vidím,že už jsi jednou nohou v Praze. Úpně chápu! 🙂 babička se zblázní radostí až vás uvidí 🙂
    Holky,s tím spaním jsme stále na kříži. V pátek jsem dokonce koupila homeopatika. Výsledek je zatím takový,že by to šlo použít místo lepidla,jak je to sladký a ulepený 😀 tonoucí se stébla chytá – musím se smát sama sobě .
    Mějte se krásně,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872232
    Anonym
    Host

    Ahojky skubino tak hlidacka super,at se ti spani zlepci
    maly byl dnes 2h v jeslickach ja hodila kavicku,yogu a muj otevreny bazen,bylo tam zhruba 10lidi,v bazene jen 2lidi,lae deti tu zacinaji mit prazdniny takze tam bude vice plno a ma se tu dokonce oteplit a oslunit,ale to uz nestihnu..slunce ma byt po vykendu i v Praze a tepltoty nad 25C Uk hlasi 23C to je vykon,mam pomalu zbaleno,zitra bude pulku dne v centru mam soukromou hodinu yogu,takze zitra uz jen dodelavky a frcim v cvrtek smewr Praha..do Prahy se tesim to je jasne,ale zpet mne bude cekat bazenek prece jen v Praze v Podoli kde je noha na noze nic moc,mate naky typ kde se da v Praze dobre vykoupat????
    opatrujte uzliky..super leniku ze se dovca zadarila ozvu se po priletu z Prahy!!!!!!!!!!!!!!!

    #872233
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Jogo,vítám tě v Čechách,snad jste měli dobrý let… s tím bazénem ti moc neporadím, na žádné koupaliště v Praze nechodím.
    Dnes jsme absolvovali očkování,tak snad to proběhne bez teplot. V srpnu jde malý ještě na klíšťovku a pak snad na chvilku klid.
    Leni,jak se vám daří?
    Holky,opatrujte se a užívejte sluníčka,ahoooj

    #872234
    Anonym
    Host

    ahoj zdravim s destive Prahy vedra hlasi od utery,maly je totalni mamanek,nemuzu ani do sprchy,babicka hlidala cely den vcera,ale nema rad kdyz odchazime,coz delal v Uk i v jeslickach,let v poho,lezl v letadla uprostred ulicky a usnul pri pristani…dnes se chystame lanovkou na Petrin vcera jsme byli na Hrade,a dnes jen 20C max vykend nic moc,v pondeli 22C a pak vedra
    jinak pristi vykend jedem do Jindricha Hradce pocasi ma byt 29C uz bych se potrebovala ohrat,to jsou silene zmeny 10stupnu dolu,ci na horu..
    Skubino co hlidacka s malym kdyz odchazis,opatrujte se a Leniku co noveho
    mama tu nake srazy s kamoskama,a pak v srpnu tyden na chate

    #872235
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, také tě vítám v Čechách! Jsem ráda, že jste dobře zvládli let. Ať si malý brzy zvykne na nové prostředí a jazyk. Vidím, že máte pestrý program 🙂 Co říkala babička na J.?

    Škubino, jsem ráda, že hlídačka dobře zafungovala! Jak se ti daří? Jsem ráda, že se ti fotky líbily… Měla jsem pocit, že se mi je ani nepovedlo umístin na FB – nějak zápasím se zobrazováním fotek a „skupinami“…

    Týden jsem teď měla doma všechny 4 děti. Počásí jak na podzim… V pondělí se mi rozbila myčka – opravář ji opravil až na druhý pokus na konci týdne. Přijel mi pomoct nejmladší brácha (17 let) a Emička tu měla svou kamarádku. Takže jsem tak půlku týdne prožila v kuchyni a před půlnocí myla a utírala hromady nádobí – děti totiž od mycího prostředku štípaly ruce a utírání jím také moc nešlo 🙂

    Ale dopadlo to dobře. Děti byly spokojené. Brácha mi moc pomohl – učil děti každý den angličtinu (anliglicky umí jak rodilý mluvčí), bral je na houby, na hřiště, na kola. V pondělí jsme jeli s dětmi na výlet, ale promokli jsme až na spodní prádlo (N. měl naštěstí pláštěnku na kočárku), tak jsem se v dalších dnech raději držela doma…

    Teď veze manžel starší děti na tábor. Tak se těším, že se troch vzpamatuji. A doufám, že se dětem na táboře bude líbit. Už jsem jim napsala pohledy, dnes je m. hodí do schránky, aby jim došly do nejdříve 🙂

    Mějte se krásně. Sluníčko a teplé dny se blíží 🙂

    #872236
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Jogo,užívej rodinu. V pátek pojedeme přes Jindřichův Hradec,tak si zamáváme 🙂
    Leni,páni,musel to být náročný týden. Ale určitěj ste si to užili. Jo a příště kup kvalitnější jar,ať děti neštípou ruce 😀 potvůrky!
    Holky,mně malej zatím nebrečí,když odcházím. Mám spíš pocit,že je mu to fuk. Ale když se vrátím,objímá mě,jak kdybych byla pryč týden. Prostě se mi odchází dobře,ale období slziček určitě brzo přijde. Ve středu máme oslavu 15.narozenin,razíme na večeři,tak bude hlídat naše hlídačka. Má to včetně koupání a uspávání. Snad to zvládne.
    M. mi leze čím dál víc na linku. Otevře dolní šuplíky,stoupne do nich a už šátrá,co tam kdo nechal. Dokonce na sebe zvrhnul i konvici s vodou. naštěstí už byla vychladlá,ale krve by se ve mě nedořezal 🙁 Doma si začínám připadat jak ohař,jak všechny kontroluju,kde co nechali,ale bohuž to jinak nejde. Sice mi to odkývou,ale hrnek s čajem nechají klidně na stole.Ach jo!
    Jinak už začínám pomalu sepisovat seznam,co s sebou pod stan. Ještě,že jedeme i s vozíkem 🙂
    Holky,užívejte sluníčka,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872237
    Anonym
    Host

    ahojky maly sice nema rad ze se vzdalim z mistnosti,je to tak mesic co to opravdu proziva…babicka hlida kazdy vecer a ukladani ji jde na vybornou……sem zvedava jak dlouho mu vydrzi toto obdobi…fakt ani na zachod nemuzu..ha ha
    jinak slunce je tu konecne ma se ochladit v nedeli opet na 20C s destem…tak doufam ze ne na dlouho…tak naplanujem vodu podle pocasi v cvrtek pujcujeme auto tak ma byt vedro..
    Skubino pozor na konev,zadna sranda s uhlidanim,uzij si v stredu vecu
    Leniku bez mycky jste koukam meli naruseny cely tyden..at se detem na tabore libi..
    dnes vecer si jdu zacvicit a pak s manzelem na moccito…nastesti mam pak v Uk otevreny bazenek a jeslicky tak se mam na co tesit…zitra jdu s kamoskama jedna je tehotna,druha se snazi tak pokecame o zivote pekny slunecny tyden

    #872238
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jogo,super,že si užíváte a babička hlídání zvládá skvěle jen tak dál. A neboj,s tím počasím to tak hrozný nebude..
    Jakou řeku se chystáte sjíždět? Lužnici nebo Nežárku?

    #872239
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, věřím, že je náročné uhlídat malého a ještě „velké“ kluky, aby dodržovali bezpečná pravidla… Ještě, že to s tou konvicí dobře dopadlo!!! Jsem ráda, že se hlídačka osvědčila a můžete v klidu na oslavu 15. narozenin – to to letí! Myslím, že i starší kluci si zaslouží maminčinu pozornost 🙂 Vzít si sebou na prázdniny vozík je dobrý nápad .

    Jogo, tak to máš doma dobrého mamánka 🙂 Babička je šikulka – je super, že máš volné večery .

    Dnes jsem poslala dětem na tábor balíček. Loni šel asi týden, tak jsem zvědavá, kdy dorazí. Dopoledne jsem zařizovala (byla tu paní na úklid, to se snažím být pryč). Na oběd si dal N. meloun – nic jiného nechtěl – asi neměl chuť, když bylo takové horko. Pak jsem spolu spali 2 hodiny. Odpoledne se N. cachtal ve svém bazénku – musím mu tam dávat veploučkou vodičku – do velkého bazénu nechce, na něj je tam studená voda. A do toho svého bazénku mi hodil můj mobil – naštěstí to chudák přežil, jinak by mne kleplo. N. byl strašně rychlý… Vzal ho do ruky a šup – už se mobil koupal…

    Zašli jsem i na hřiště pro děti. N. si tam hraje s kamínky (jsou tam na zemi jako podklad), vše obchází a pozoruje jiné děti. S tím si zatím vystačí 🙂 Kouzačka ani houpačky ho zatím moc nebaví.

    Jsem moc ráda, že je konečně teplo. Předpověď v mobilu mi ukazuje týden dopředu teploty kolem 29 stupňů – už se moc těším, že se zas zahřejeme 🙂 Teď sedím na terase a je dost chladno…

    Mějte se krásně. Užívejte letního počasí 🙂 .

    #872240
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak si užíváte krásných slunečných dní?

    Dnes jsme se konečně pořádně zahřála 🙂 . N. se čvachtal ve svém bazénku. Bylo to moc příjemný den.

    Koupila jsem „zámky“ na skříňky v DM drogerii a „zabezpečila“ si dvířka u spodních skříněk. Měla jsem zámek jen tam, kde mám odpadkový koš, ale N. neustála lezl i do všech ostatních. Povedlo se mu rozbít prázdnou skleničku od marmelády – byla malá, ale střepů mraky… Tak od zítřka už bude klid 🙂

    Mějte se pěkně!

    #872241
    Anonym
    Host

    Ahojky hlasim se z Prahy
    Skubina se asi chysta na dovcu,a Lenik zachranuje mobil…vcera vecer jsme posedeli na zahradce s par lidma,a dnes jsme planovali cely den na koupalisti,ale asi vidite dest a slunce nikde….takze pocasi uz nema ani cenu resit,planovat ze dne na den ha ah…moc mi chybi plavani v bazenku..ale byla sem na yoga a super…
    maly je stale mamanek,prvne mam obdobi,ze si rikam kdy bude mt rozum a zacal byt trochu samostatny..
    na skolu se podivat je nemozne..tak to bude pak dohanet srpen,zari……..
    ma piskaci obdobi,dnes jsme byli na prochazce,zaclo prset a sundaval si plastenku z kocaru…tu mit musel,o ksiltofce to ani nemluvim,ale cepici proste mit nebude….stale jen 2zuby
    co leniku na internetu prodala si nake veci,mamka dostala darek jede v zari s brachou do Paris je nadsena z Paris i z prcka..ted mi prcka uklada no proste holky bomba..no jeste 14dni a mam po srande ahojky opatrujte se

    #872242
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak se máš?

    Jogo, souhlasím s tebou, že to dnešní počasí nestálo za nic 🙁 . Mobil mi ukazoval počasí po hodinách – dopoledne mělo být sluníčko, pak zataženo. Ale u nás poprchávalo už od rána a večer přišla průtrž. To je poprvé, co se mobilní aplikace sekla.

    A to jsem se tak těšila, že se vykoupu v bazénu – voda byla teplejší, chtěla jsem tam dnes vzít i N. Ha, ha. Měla jsem z toho zkaženou náladu! Navíc N. v noci od 1. do 3. hodin stále poplakával. Vstávali jsem k němu oba s manželem. Těšila jsem se, jak se přes den dospím… Po dnešku jsem tedy docela rozladěná.

    Zítra má být sluníčko, tak snad to vyjde!

    Jogo, třeba se malý brzy aklimatizuje a bude tě méně potřebovat 🙂

    Přeji hezký zítřejší den a nám všem sluníčko!

    #872243
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,tak dneska už je tu sluníčko,snad ti to zlepší náladu!
    Poslední dvě noci u nás taky za nic nestály. Jsem úplně vyšťavená. Už bych se chtěla pořádně vyspat. Sice dám tak 30 min přes den s malým,ale noční (ne) spánek to nemůže nahradit 🙁
    Holky,přeju si,ať už nám ty prckové spějí celou noc
    Včera proběhla večeře,bylo to fajn a hlídačka zvládla vše na jedničku. Byla s ním od 15. – 20. hod, po nikom z nás se nesháněl 🙂
    Dnes velké balení a zítra dopoledne frčíme směr jižní Čechy. Pokud to půjde,ozvu se.
    Jogo,užij si vodu a volno a za týden se tu zas sejdeme.
    Holky,opatrujte se,ať jste zdraví a zatím ahoooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist