Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872244
    Anonym
    Host

    Ahojky vcera jsme byli odpoledne s malym na slapech,maly miloval se sploochat ve vode,je tam i pisek na staveni hradu,ale na to je jeste maly,ta plovarna byla hned vedle Salp zacina od R..no nic maly umi prvni slovo..KOUKEJ JE tak roztomily kdyz to rika..
    pocasi Leniku snad uz vyjde podle predpovedi mi tez vyrazime dnes do Jindrichova Hradce zpet pondeli a pak na tyden Chotysany an chate i s babickou takze ja tu budu tak pred odletem klidne spani u nas nastesti spani ok..ale je to mamanek klidnou noc peknou dovcu papappa

    #872245
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    zdravím z hřiště pro děti. N. si hraje a tak mám chvilku volna. Právě před sebou tlačí velkou „tatru“ a nakládá do ní kamínky. U nás spaní kolísá… N. má první stoličku. Moc nespí, ale poprvé nemá teploty při růstu zoubků. Tuto noc se budil po cca 2 hodinách. Vždy ho nakojím a usne. Už se budil na kojení jen ve 4. hodiny, tak je to zase krok zpátky…

    Počasí je báječné 🙂 O víkendu nám M. hlídala N., tak mne manžel vytáhl na cyklovýlet. Musela jsem strašně makat, řadit směrem nahoru, ale zas mne manžel tlačil do kopců (ty mi moc nejdou…). Ale bylo to moc fajn. A včera jsme si byli zaběhat – zvládla jsem si 4 km. To bylo trochu náročnější..:

    Škubino, jsem ráda, že hlídačka vše zvládla a užili jste si hezký večer
    To spaní (nespaní) dává zabrat…

    Jogo, Slapy jsou super! Blahopřeji k prvnímu slovíčku 🙂

    Holky, užívejte si léta a příští týden tady naviděnou 🙂

    L.

    #872246
    Anonym
    Host

    Hlasim se na den z Prahy zitra jedu na tyden do chotysan kousek od Benesova s mamkou.. o vykendu bylo super,strasne to tu v Cz leti..snad 100*tolik nezli v Uk,stale se neco deje…mamka dnes hlidala prcka hodku byla sem na yoga vykoupala ho,dala spinkat proste bajo…
    pocasi zase prsi,v sobotu bylo krasne v nedeli jsme byli an Cervene Lhote..maly umi koukej,ham,pes…stale se budi v 6.00a pak usne kolem 8.00-10.oo takze pokad muzu tak spim s prckem dopoledne…
    Leniku at se ti zlepci spani,behani to si sikovna,Skubina si uziva dovcu snad ji dest neudnesl stan..ten dest je opruz…
    opatrujte se a pisnu pristi tyden pred odletem….

    #872247
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahij holky 🙂
    Zdravím z jžních Čech. Voda nás zatím neodnesla,ale bylo to o chlup,ani jsme nakonec nemohli na vodu. Ale jinak si užíváme. Malej tu spí jak miminko a ve stanu se mu moc líbí. Máme pohodičku,i když to hlídání je trochu náročnější. Kluci chodí na ryby,tak už jsme měli i kapříky a my trávíme večer u ohýnku – romantika 🙂
    Jogo, na návštěvě to vždycky letí,ale je super, že si to užíváte.
    Leni, takovýho sportu…klobouk dolů. Hlídačky jsou k nezaplacení,viď. Já jsem za ní nakonec moc ráda!
    Opatrujte se a zatím ahoooj

    #872323
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni, k tomu tvému problému s mámou : je to dost smutný a nechápu ani tvého bráchu, že tě nepodržel. Skoro jakoby ti vyčítali, že jste si pořídili „tolik“ dětí a teď chcete pomáhat 🙁
    Sama vím, jak takovéhle dohydy s člověkem zamávají. Ale záleží hlavně na tvé rodině a tvojí psychické pohodě, tak si myslím, že jsi udělala to nejlepší. Držím palce, ať se to časem usadí, i když to ideální asi nebude nikdy. Ty to ale zvládneš,máš krásný zdravý děti a manžela co ti pomáhá, a to ti můžou jen závidět 🙂
    Malej se mi vzbudil,napíšu večer,opatrujte se

    #872248
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Zdravím z vyhřáté,spíš přehřáté Moravy. Dovča utekla jak voda a já už jsem zase v koloběhu pračka versus žehlička 🙂
    Doufám,že se máte dobře a neskolila vás nějaká nemoc.
    Jo a hlásím,že máme venku první stoličku,trochu nás potrápila,ale naštěstí se to obešlo bez větších teplot.
    Holky,opatrujte se a napište,co u vás nového,ahoooj

    #872249
    Anonym
    Host

    ahoj zdravim s chaty mame se u bajo,cely den na zahrade,koupat jsme se byli ve Vlasim na koupalisti,a na Konopisti na zamku,babicka uklada kazdy vecer,leti to leti,Skubino supe ze dovca byla fajn,mi jdeme pomalu do finale sem na cahte do stredy pak 2vecery v Praze posledni noc bude cvrtek v patek odle Uk, vykendu skola mne asi klepne cas tu nebyl,ale yogu sem cvicla takze sem se tomu venovala,akorat musim zase pak preit na vyuku v anglictine,malemu roste 3zub ale dole tak horni zuby nikde…co ty Leniku jak se mas holky bezim jdeme hrat karty a uzivat posledni dny….opatrujte se a piste z Uk napisi vice…

    #872250
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    vidím, že se máte hezky 🙂 Škubino, jsem ráda, že jste zvládli dovolenou pod stanem a malý ti krásně spinkal! Blahopřeji k první stoličce!

    Jogo, vidím, že se tu máš dobře a maminka nezklamala. To je dovolená jak má být!

    U nás noci za moc nestojí. Vyspali jsme se jen jednou, když jsem dala N. paralenový čípek. Má boule i u dalších stoliček, strašně slintá a nemůže spát v noci ani ve dne… Snad bude brzy lépe.

    Dnes se mnou hrál hru – „vylezu na pohovku a přehodím nohu přes horní okraj“. Letím k němu, protože se bojím, že spadne a N. se strašně chechtá. Zlobílek jeden.

    Děti dnes odvezl manžel k babičce. Do pátku mám doma jen N.

    Mějte se krásně 🙂

    #872251
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    ty prázdniny nějak rychle letí, co? Napište, co je u vás nového 🙂 .

    Papa

    #872252
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,letí opravdu strašně rychle…občas z toho mám špatnou náladu 🙁
    Spaní se opět vrátilo k normálu,což znamená spíš nespaní než spaní. Celou noc sebou škube a kňourá – ach ty zuby!
    Dnes jdu na alpinning,tak se trochu odreaguju a snad zvednu náladu. Navíc mi naše hlídačka oznámila,že možná skončí. Dostala nabídku hlídat vietnamské dítě. ale měla by to každý den od rána do večera. Jsem zvědavá,jak se rozhodne. Každopádně se mi hledat další hlídačku nechce. Nerada bych,aby mi zas po měsíci řekla,že má jinou práci 🙁
    Jogo,doužívej Čechy a až se vrátíš,ozvi se nám 🙂
    Holky,opatrujte se a zatím ahooj

    #872253
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, alpining je super . Po kolikáte už jdeš? S tou paní na hlídání… to je fakt smůla. Napiš, jak to dopadlo. Mně hlídačky vždy „vydržely“ dlouho. Jedna přestala, když dokončila VŠ a Martinu mám už asi 3 roky. Studentky jsou super, potřebují si jen přivydělat a ne mít práci na každý den… Já mám zas obavu o paní na úklid 🙂 Nebyla jsem s ní spokojená, ale nakonec se zlepšila – jsem ráda, že mám nějakou pomoc… Teď mám pocit, že od září nastoupí někam na plný úvazek…

    S tím spaním mi to je líto… U nás byla noc dobrá. Ale před obědem spal N. je chvilku – pořád se budil, jak ho bolely zuby. Teď usnul znovu. Doufám, že na delší dobu… Ale věřím, že na podzim, až se ochladí, budou spát drobečkové lépe. Jednak se venku více unaví a také bude kratší dobu světlo. Naděje umírá poslední 🙂

    Tento týden mám od cvičení volno. Naše úžasná cvičitelka je na svatební cestě. V pátek jsem jí se všemi dětmi byla na svatbě 🙂

    Holky, mějte se krásně! A piště 🙂 .

    #872254
    Anonym
    Host

    Ahojky hlasim se z Prahy,je tu rychlejsi pocitac tak se hlasim,protoze z Londyna to hned tak nehrozi mam o vykendu skolu,a pomocnici nebudou ha ha
    Skubino hlidacku dej vedet,pomoc se hodi…a cviceni ted hlida hlidacka??
    Holky at se vam zlepci noci u nas ok…ale rostou nam 3zuby najednou dva nahore a jeden dole,amme se stale bajo,dnes sem doma s rodinkou i braskove,zitra jdeme na moccito a pak mame po srande az do ledna ha ha..ale to utece…
    bracha byl v Londyne na olympiade v Ceskem dome bydlel u nas…stale se neco deje a Skubino mne ceka skola,zkouzka v rijnu pak se mi ulevi…taky pujdu 2krat tydne do prace no povinosti volaji….uvidime praci chci menit takze zatim to tak placam…muzu si kdykoli vzit volno,takze to je velka vyhoda uzivejte leta treba bude v zari babi jako loni u nas bylo koncem zari 30C opatrujte se a batolata ja se ozvu po vykendu…to mne prejde usmev ha ah,ale hodim yogu relax,cvicila sem i na chate takze at uz je po zkouzce,palnuji operaci oci tim lejzrem,mozna uz v listopadu,ale vse zalezi na skole papapappa

    #872255
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    trochu se ochladilo a hned to tu obživlo 🙂 .

    Jogo, tak ať zvládneš nápor školy, až se vrátíš… Jakou práci bys si chtěla najít? Je super, že brácha mohl spát u vás 🙂

    Škubino, jak jsi si zacvičila?

    Naše cvičitelka dala fotky na FB – nejprve ze svatby a teď i ze svatební cesty. To je tak romantické 🙂 Když si vzpomenu, jak jsem si představovala růžově svůj život, když jsem se vdávala… A jak to teď vypadá 🙂 Ha, ha.

    N. mi dnes začal sám úspěšně pít z hrnku. Má ten od Aventu pro kojené děti – musí mu zvednout dno dost vysoko, aby se mu z něj povedlo vysát vodu. Teprve dnes se mu to opakovaně zdařilo. Mám z toho pokroku radost.

    Vůbec s pitím z hrnečků jsme dost zápasili… Nejprve všechny odmítal. Kolem roku jsem mu dávala pít z normální skleničky, ale strkal tam i nosík – takže pohroma. Pak jsem se zas vrátila k hrnečkům s pítkem, ze kterých se musí sát – když tekly samy, N. nasál jako při kojení a málem se udusil. A z těch s „regulovaných“ průtokem se dlouho učil pít, protože při pití neuměl dýchat (resp. přestat pít, aby se nadechl – to při kojení není potřeba). Takže jsem mu musela po 3 locích hrneček sebrat, jinak se pak dlouho kuckal… Vlastně mu je pořád musím odtrhávat od pusinky, aby se vydýchal a pak mu ho zase vrátit. Doufám, že do svatby se to naučí 🙂

    Mějte se krásně 🙂 Přeji nám všem klidnou noc 🙂 .

    #872256
    Anonym
    Host

    Leniku kazdy pokrok je vzdy super mi zatim hrnicku nepijem,akorat se naucil obcas drzet flasku s mlickem..tedy dnes v aute si drzel cajik,jinak drzim vse ja…
    pocasi se ochladilo akorat jsme zpet z chaty,jeste vcera jsme opekali burty,ale v 21.00zaclo prset tak jsme je stacily opect i snist ha ha…
    jinak romantika svadby,mi ji meli dost komplikovanou kvuli vizum…takze to bylo dost narocne…jinak prace se prave odvyji od me skoly…rada bych pak delala tu cvicitelku yogy v nakem sport centru a tez si pronajmout halu….ale dalsi hacek je hlidani babicky nejsou takze snad od 2let Joe bych se tomu cviceni mohla venovat zacit si budovat klienty a az pujde do skoly v 4letech venovat se jen tomu….klidnou noc

    #872257
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Yogo, to jste měli super večer – ohýnek a pečení buřtů. Jen škoda, že vás limitoval déšť… To ochlazení je docela velké… Doufám, že se do podzimu ještě trochu více zahřejeme – v Itálii a Řecku je přitom takové horko!

    To je malý šikula, že si v autě sám drží čajík 🙂

    Být instruktorkou jógy je super 🙂 Také po tom trochu pošilhávám – že bych tak za 1-2 cvičila pilates nebo spinning…

    N. přes noc docela spal – usnul kolem 21. hodiny a výjimečně se vzbudil trochu dříve – už v 6.30. Budil se na kojení o půlnoci a pak v 5 hodin. Teď už zase spinká – asi si k němu půjdu také lehnout…

    Přeji krásný slunečný den 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist