Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870774
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, s Follah souhlasím, co se týká vysavače, jako člověk to neulkidí, ale i tak – velká pomoc.

    Holky pomoc, už od včerejška mám hlavu jako meloun, bolí a nechce přestat, nemáte nějaký tip? Myslíte, že si můžu vzít Paralen? Nebolí to hrozně moc, dá se to vydržet, ale už mě to otravuje jak je to dlouho :'(

    Díky za rady, pa Jíťa

    #870775
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Paralen můžeš, je to asi to jediné. A určitě je to lepší než se trápit tou bolestí. To miminku dobře nedělá. Pokud ho nejíš moc často je to v pohodě. Klidně můžeš jeden a pokud to do půl hoďky nepřejde zkus druhý. U nás v CAR ho doktor doporučoval holkám, které po odběru polelo břicho a nedělal s tím žádné problémy. V příbalovém letáku je určitě napsáno kolik jich můžeš za den. Tak se drž a ať je Ti brzy lépe

    #870776
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Díky, jestli to nepřejde do večera, asi si ho dám, odpoledne jsem byla venku s malou, tak to bylo trochu lepší, ale pořád žádná hitparáda. Asi už se nějak mění tlak, já na to trpívám.

    Z jiného soudku: zajímá mě, jak jste oznámili těhotenství nejbližším? (pokud jste ještě neoznamovali, napište mi, jak jste oznamovali to předchozí).

    Já: manželovi jsem to řekla hned ráno po testu, měl zrovna svátek. rodičům jsme to řekli při přípitku když jsme ťukali sklenkama a říkali jsme že slavíme to.. a to.. a my: tak ještě na to miminko 🙂 a ostatním asi tak nějak normálně, že budou zase babičkou, dědečkem, prababičkou, a tak.

    #870777
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminy,my máme první dítě adoptované a ted jsem začla chodit do práce,malá do školky a po 6 letech šnažení a lítání po doktorech jsem těhotná,přirozeným způsobem.Zázrak???

    #870778
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Pavlo, moc gratulujeme! Napiš nám něco o sobě, kdy máš termín, a jak se cítíš?

    #870779
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Jsem 6.týdnu a cítím se dobře,termín mi vychází květen-červen,přesně ještě nevím na první poradnu teprve půjdu ale mooooooooc se těším.Přítel je s toho totálně hotový,kdyby to šlo tak ho natřu na chleba jak se rozplývá.:D 😀 😀

    #870780
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Pavlo, gratuluji, to jsou skvělé zprávy. Tak držím palce!!!<:o)

    #870781
    Anonym
    Host

    Pavlo moc gratuluju, to je doopravdy zázrak, tak držím palce!!
    Follah, já se skoro stydím, protože už mám děti tři ( 13,6,5)a všechny byly počaty přirozeně a velmi rychle 😀 ( první dokonce ne sice nechtěně ale velmi překvapivě) a teď jsme si v „pozdním“ věku říkali s manželem, že bychom si zase nějaké děťátko přáli . A tak na vás všechny IVF a spol mooc myslim,i jste hrdinky!
    souhlas, že v tomhle věku je to úplně jiný , mě sice neloupalo, ale dítě od dítěte se víc a víc bojim, a to poslední už jsem půjčovala jen zdráhavě ( první ještě velmi ráda, a nikdo nechtěl *-) To by me zajímalo, jaká opičí matka budu teď ( ( když to dopadne)

    #870782
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Aljo, štěstí přátel je požehnáním, tolik dětí je krásné. Myslím, že se snimi i trochu mládne.:)

    Holky tady je prořád ještě mráz a to už je 9 hodin. Včera se mlha zvedla až po obědě, ale stálo to zato, bylo nádherně. Dnes jedu do Prahy, abych zítra mohla odvolit. Teď se ale musím jít nasnídat, je mi špatně, když mám prázdné bříško.

    #870783
    Anonym
    Host

    Myslela jsem,že to manželovi řeknu až po první kontrole ( kdyby bylo vidět srdíčko, což je však tak za 3 týdny nejdříve ( termín mi vychází na 23.6) , aby pak nebyl smutný kdyby to nevyšlo. no- a napsala jsem mu to z práce za hodinu poté, co jsem si udělala test! Nikdo jiný to neví, hlavně v práci se trochu bojím, protože tam už mají představu, že jsem s reprodukcí definitivě skončila:D . Pokud bude vše OK, řeknu to až před vánoci ( ato i ostatním příbuznm, známým a kamarádům. Jednak z „pověrčivosti“ , jednak i stěny mají uši..

    #870784
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    U mne je to s oznamováním takové jiné. Manžel i maminky vědí, že jsem byla v nemocnici a tak mne všichni pozorují a koukají jestli se to chytne. Do práce nechodím a mezi známe teď raději taky moc ne. Nevypadá to s naším @ moc dobře a já jsem od srpna přibrala už 7kg. Takže vypadám dost břichatá. Nechce se mi pak každému zvlášť vysvětlovat proč a jak…. a Tiskovku v hospodě asi neudělám:D
    Až to bude potřeba, tak se to každý doví

    #870785
    Anonym
    Host

    Ahoj holky s mojí zkušeností bych neounámila nikomu nic až po porodu. Moje vlastní matka mě hnusným způsobem dohnala k potratu a to si nikdy neodpustím a když jsem čekala dceru tak se mnů 3 měsíce namluvila. Tchýně by mě hnala na potrat hned dvakrát podla nich bych měla mít jen dvě děti a né čtyři. Ajá bych brala ještě jedno tak se uvidí jestly se povede překonat sterilizaci.

    #870786
    Anonym
    Host

    No, máš pravdu Ájo, hlavně si od nich nenech už teď nic líbit, taky jsem svojí mamku poslouchala zbytečně dlouho. Teď je to tvůj život a když vidíš kolik holek by chtělo a nemůže- Držím palečky a´t se ti to povede!

    #870787
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já jsem s oznámením těhotenství dost čekala. Hned to věděl manžel, a pak moje nejlepší kamarádka, která se mnou prožívala první IVF, opravdu mě psychicky podržela. Zbytku rodiny a známým jsme to řekli, až když se objevilo na ultrazvuku srdíčko. Samozřejmě rodina věděla, že chodíme pořád k doktorovi, ale já jsem se snažila maximálně mlžit. Na tohle jsem hrozně pověrčivá. Mám pár kamarádek, které hlásily těhotenství hned, jak se jim na testu ukázali dvě čárky a neskončilo to dobře. Kdyby se náhodou zadařilo znovu, počkám zase minimálně na to srdíčko.
    Tím ale nechci nikoho děsit, každá to máme jinak 🙂

    #870788
    Anonym
    Host

    Junebug i Follah, máte krásné fotečky. Moc hezké děti i manželé, prima rodiny. Follah, kde jste byli na té dovolené? Na Korsice? Palmy vypadají všude stejně,ale ta jedna fotka je mi nějaká povědomá 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist