Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872273
    Anonym
    Host

    Ahhoj Skubino do welnessu to zni dobre a bude tam bazen ha ha..
    jo v obyvaku by se mi bazen hodil,ale ten venkovni se zavira koncem zari a maly se tam vyradi,leze a hraje si dnes se me drzel jak kliste kdyz sem ho dala do jesli,nechtel mi triko pustit,nastesti sou tam zlati a hodku a pul ho tam zabavily
    co ty Leniku kde se schovavas v tom vedru u nas nastesti pouhych 23C vedro tu byl rekord sobota tech 32!!!
    skola vola tez musim ulozit maleho,muj miluje kolinka a predni horni zuby nikde klube se stale jeden dole uz je pulka venku opatrujte se a at vas nikdo netoci!!!

    #872274
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že se tě malý držel jako klíště 🙂

    Škubino, wellness jen s partnerem je super nápad. Ještě, že maminka může pohlídat děti. To vám moc přeji! S „ex“ to je asi složitější…

    Tato noc u nás byla opravdu výživná – N. vstával pod hodině. Dnes to vypadá trochu lépe…

    Zítra má přijít M., čeká mne pilates… Dnes tu byla moje máma… Prosila jsem ji o dvě věci – jestli by ke mně mohla chodit 1x za týden (švagrová hlídá 1 a více x za týden) a také jsem s ní promluvila o tom, že některé její chování je pro mne opravdu bolestivé… Hádejte, jak to dopadlo? Moje matky mi začala blekotat, jak by mi měly děti více pomáhat a že než odjedou do školy, měly by uklidit kuchyň a že na ně jsem vždy hodná a od ní chci aby mi pomáhala – to byla její odpověď na moji prosbu o pomoc 1x týdně.

    Při minulé návštěvě mi asi 15x vyprávěla, co vše dělá Oliverek a N. si téměř nevšimla. Dnes jsem jí začala vyprávět větu o N. – než jsem jí dokončila, matka do toho vpadla a řekla, že O. to dělá taky. V tom rozhovoru jsem jí řekla, že nepotřebuji, aby mi to stále vyprávěla. Že když jí to dělala její tchýně se sestřenicí, byla z toho nepříčetná a ona mi to dělá jako vlastní matka. Tak mi řekla, že si všimla, že nechci, aby o O. mluvila. Ptala jsem se jí, jestli i švagrové vypráví o N. – chvíli koulela očima a pak zmlkla. Co jsem jí tím chtěla říci, nepochopila.

    Pak už do mne jen střílela. Měla si odvézt E. sebou domů. Řekla jsem jí po asi 40-ti minutách, že už mi to stačilo a že jí bez E. odvezu na bus nebo vlak, ať si vybere. Emičce jsem řekla, že nikam nejede a večer spolu jdeme do kina. Babička řekla, že se chce s Emičkou rozloučit (manžel byl ve vedlejší místnosti, tak slyšel, jak jí navádí, aby šla za maminkou a přemluvila mne, že chce s babičkou odjet a slíbila jí, že do kina půjdou spolu – to jsem nevěděla, tak jsem se od E. nechala přemluvit).

    Cestou na nádraží jsem si řekla, že to vůbec nemá cenu s mojí mámou o čemkoliv mluvit – už to řeším víc jak 15 let a nikdy to k ničemu nebylo. A že toto byl poslední pokus. Na nádraží jsem se jí omluvila (moje máma se nikdy neomlouvá) a řekla jí, že jsem ráda, že jim to se švagrovou tak hezky klape. Načež mi řekla, jak hrozně jí trápí, že nám dvěma ne. Kdysi jsme měli pas – když jsem mu říkala něco, co bylo nad jeho chápání, koukal na mne s prázdným výrazem v očích. Stejně jsem si připadala se svou matkou…

    Přeji vám hezké vztahy v rodině!

    #872275
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Leni,moc mě mrzí,jak se cítíš se svojí mámou. Dokážu se do tebe vcítit. Moje máma je super k mým dětem,všem okolo, ale my dvě máme od sebe odstup. Trochu se to zlepšilo,když jsem s odstěhovala, ale dobrý už to asi nikdy nebude. Občas mám pocit, že v tom hraje roli určitá žárlivost. Možná je to problém i tvojí mámy 🙁 A ten „dar“ neumět se omluvit,mají naše mámy taky společný. Stokrát jsem si říkala,že tentokrát to fakt přepískla, a že nebudu ta první, co přijde, ale to už by jsme se asi nikdy bavit nezačaly!¨
    To, že tvá máma ignoruje malýho je ale hrozný! Musí tě to strašne mrzet,ach jo…Někdy by nějaký lidi potřebovali trochu „nakopnout“!
    Hlavně,ať máš oporu ve svém chlapovi a dětech – to je to nejdůležitější.
    Držím palce, nenech se moc rozhodit a rodinu měj takovou jakou si přeješ ty 🙂

    #872276
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne mrzí, že ani váš vztah s mámou není ideální… Přesně jsi trefila hřebíček na hlavičku – moje máma na mne vždy příšerně žárlila. A teď žárlí i na moje děti. Vlastně si představuje, že jí budu poskytovat stejnou nebo ještě větší péči než dětem.

    Děkuji. Už jsem se přes to přenesla. A přijala jsem, že mi nikdy nebude jezdit pomáhat a nebude pro mne mámou, jakou bych potřebovala. Včera u mne byla dopoledne Martina a hlídala N. – tak moc mi to pomohlo. Dnes tu byla paní na úklid. Domlouvala jsem se na září – a tvářila se, že bude chodit. Tak uvidím…

    Tuto noc mi N. spal hezky. Vstal asi jen 2x za noc. A usnul po 19. hodině – na kolem 21., jako obvykle. Ale čím to je, to nevím… Jaké je spaní u vás?

    Přeji hezké odpoledne.

    #872277
    Anonym
    Host

    Ahojky Leniku a kolikje Oliverkovi on je syn tveho brachy??koukam ze uz s tim valcis 15let jak pise skubina rodinu si zaridis jak si prejes ty a mit 4deti bez pomoci mami tak fakt kloubouk dolu…
    koukam ze vztahy sou problemove na vsech fronatch
    ja s mamkou vychazim super…
    ale nasi se rozvedli kdyz mi bylo 11let a tatka tedy jeho vztah k rodine nula bodu….odesel od me mamky kdyz byla v 8mesici s braskou..nase mamka je na nas hodne upjata deti sou pro ni vsecko s Joseph je cela vedle…ale otec to byla kapitola sama pro sebe
    holky maly stoji stale sam a zacal delat prvni kroky vcera asi 3kroky az ke mne posledni 2vecery usnul kolem 18.30 nedal ani mliko a vytuhnul jak ho beru ven a vsude leze tak je naky hotovy,horni zuby stale v nedohlednu spodni treti zub skoro venku dnes v praci super jdu i v nedeli opatrujte zazraky,pekne cvicte a nerusenou noc

    #872278
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to ti moc přeji, že máš tak skvělou maminku a babičku 🙂 S tatínkem to je smutné… Maminka je moc statečná, že to vše sama zvládla a ještě vás má ráda!

    Gratuluji k prvním krůčkům!

    Oliverovi je 11 měsíců. Je moc milý. To jen moje máma je … Když měla N. oslavu ročních narozenim pro širší rodinu. Moje máma si vzala O. do náruče. Švagrová a brácha seděli u stolu. A my s manželem servírovali čaj a kávu, krájeli dort, „nosili na stůl“… Samozřejmě s N. v náručí. Nevydržela jsem to a mámu pak poprosila, jestli si může na chvíli vzít N., abych dokončila salát – manžel organizoval střelbu vzduchovou pistolí.

    Ona mi podobné věci dělá od mala. Jen s „jinými rezkvizitami“. Ale musím se bez ní obejít a nepouštět si jí k tělu. Ten rozhovor už byl opravdu poslední pokus něco jí o sobě sdělit.

    Měla jsem zas báječného tátu, který mi mámu nahrazoval. Když jsem byla v porodnici, prosila jsem jeho o hlídání staršího dítěte, jednou týdně mi jezdil hlídat Jáchyma, když byl malý 🙂 Ale zároveň se hodně staral o nejmladšího bráchu – tomu bylo 7, když se J. narodil. Tak na mne neměl zas tak velkou kapacitu…

    Holky, krásně se vyspěte (nebo alespoň maximálně, co to jde). Přeji hezký víkend.

    #872279
    Anonym
    Host

    A Leniku kolik mas vlastne sourozencu 2brachy??a ty Skubino
    ja mam 2brachy s jednim mamka jeste ted bydli
    krucky maly udela tak 2,ale jeste nechodime
    mame tu zase Uk dest…ale pocasi kolem 20C to jeste jde….ja budu cely leden v cz ha ha…to sleti jak voda..jeste tedy dodelat skolu a budem o krok dale
    tu oslavu jak jste tam litali si dovedu zive predstavit ,kdyz se clovek musi o pomoct prosit a nejde to od srdce tak je to proste na nic…
    nam ted hlidali 2* manzelovi rodice po 2h i to se ceni a maji hlidat v zari jeden vykend jinka vecery si pak vynahradim v lednu to utece ha ha..a pak bych mela byt v Cz mesic v cervnu takze se snazim jezdit kvuli mamce…..opatrujte se klidnou noc

    #872280
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    2 krůčky jsou super 🙂 Také mám 2 mladší bráchy…

    Dnes jsme byli na letišti hodinu od Prahy – náš známý má zkoušky na létání. Pozval své kamarády s dětmi – celý den se létalo. E. i A. zvládli let i akrobatické prvky. Manžel se pak přidal, ale byl zelený až do večera 🙂 Já si skvěle popovídala s dalšími maminkami. Takových dní bych brala více 🙂

    Hezkou neděli!

    #872281
    Anonym
    Host

    Ahojky hlasim se z destiveho Uk,lae zitra hlasi 22C maly jde do jeslicek na 1,5h ja na yogu,a snad nebude prset aby jsme mohli na venkovni bazen,nezli ho zavrou maly tam vzdy leze moc ho to tam bavi,krasne se tam unavi,tak snad to pocasi vyjde
    je videt Leniku ze jsi si letecky den uzila pokecat s mamcama je super..
    holky sundavaji vam deti boty ten muj cepici nevezme a za chvili bude muset nosit boty..
    ale myslim ze chodit bude az tak za mesic….dnes sem koukala na boty…takze jinak na zimu vsecko mame sehnat boty je vycerpavajici ha ha klidnou noc

    #872282
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať se u vás trochu oteplí 🙂 Tady je kolem 28 stupňů, ale jen do víkendu… Čepici mohu nasazovat, když malý sedí na kočárku a je zabavený děním kolem. Když se nudí, čepice letí dolů 🙂 Boty si sundavá většinou v autě. Dávám mu je, jen když někam jdeme… Doma i na zahradě chodí bos – ať si to užije, dokud je teplo 🙂

    Na podzim nám také chybí teplé boty a kombinézka – mám několi růžových po holkách, ale ty nemohu použít…

    Prázdniny se už chýlí ke konci… V pondělí nám začíná škola a úplně nový režim… V pondělí v 8. hodin mají být děti ve škole (aby si vyzvedli nové kravaty k uniformě). To jsem zvědavá, jak to zvládneme, když teď tou dobou teprve vstávají…

    Mějte se krásně!

    #872283
    Anonym
    Host

    Ahojky tady zacina skola od 9.00 at zvladnete novy rezim
    dnes na bazenku super,maly se tak unavil,ze vecer okamzite usnul a ja se mohla ucit do skoly
    zitra mam yoga,hlida manzel,Joe chodi ted do jesli pravidelne utery na 1,5h dnes se mne opet drzel za triko no mamanek je k zulibani opatrujte se klidnou noc

    #872284
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jaké bylo, Jogo, cvičení? Jak plaveš s malým?

    Tak nakonec si nové kravaty (mají barvy dle třídy, jak budou o ročník výše, potřebují novou) vyzvedneme už v pátek. Tak nám stačí přijet v 8.30… To září je vždy „fičák“. Do toho kroužky… J. má turnaje ragby na celý rok dopředu – na podzim má o víkendech asi 8 zápasů a na jaře také…

    Už se připravujeme na začátek školy. Manžel se rozhodl (tento týden jsme měli být v Itálii u moře, ale minulou neděli si téměř uřízl prst – je zázrak, že to srostlo, tak jsme nikam nejeli – pak měla být chalupa, ale než do domluvil s tchánem, ten už byl na Slovenku) že předěláme dětem pokoje.

    Dnes A. pokoj maloval, navrtával nové skříňky a police. Zítra se pokračuje 🙂 Den mi utekl opravdu rychle. Přemýšlím, co napsat o N. Jo, dnes šikula stavel věž, ale z plechovek, které nešel dole ve skříňce v kuchyni. Poskládá už na sebe 4 a ani mu nevadí, že jedna je trochu větší… Jestli budu mít čas, dám fotku na FB, ale jen pro vás 🙂

    Mějte se krásně! Užívejte konec léta!

    #872285
    Anonym
    Host

    Ahojky to jsi sikovna ze vse pekne zvladas..je videt ze mate system..ragby..konicky..
    vlavne ze je manzeluv prst v poradku
    N je sikulak ,nas o vykendu obevil skrinku kde se da vylezt takze v nedeli manzel musel skrince nove misto..maly horolezec,schody uz nesleza po jednom,ale doslava je sjizdi jeste ze je na nich koberec
    na bazene oblbujem,drive ho to bavilo v kruhu ted nechce ale vodu miluje cviceni dnes super Leniku davala si deti na lekce plavani od kolika…tady je od 3let ze jdou do vody samy,ze nemusim s nim tak od 3let bych ho dala urcite??ci driv co Skubino jak se mas.
    klidnou noc

    #872286
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak se daří?

    Jogo, vidím, že se doma nenudíte. Malý je dobrý lezec 🙂 Na plavčo jsme chodili s miminky (batolaty), pak až v 1. třídě. Naše děti mají ve škole bazén – a jednou týdně plavání (+ jako kroužek). Plavou skvěle. Kraula už lépe než my s manželem dohromady (a to jsem chodila na akvabely 🙂 ). Klidně stačí začít až ve škole 🙂

    Brácha dnes dorazil do Hong Kongu – bude tu 2 roky studovat (je mu 17 roků). Psal, že je to tam ještě lepší než si představoval (a to očekával hodně). Děsím se, že by to jednou chtěly i mé děti… Asi bych je nechtěla pustit…

    Manžel se před 3 dny rozhodl trochu dětem upravit pokojíky a zamalovat pár míst na zdech. Nakonec se to nějak zvrtlo, takže manžel postupně vyklidil všechny 3 pokoje, sádroval, kompletně je vymaloval, převrtával poličky, stěhoval nábytek… Takže je u nás vše vzhůru nohama. Naštěstí večer jsem šla ke kadeřnici a trochu si odpočinula… Malíře jsme si pozvat nechtěli (bylo by složité vše připravit) a nakonec to takle dopadlo…

    Mějte se krásně!

    #872287
    Anonym
    Host

    Ve skole bazen to je super.
    dnes je doba cestovani,tady spise byva na vysoke treba pul rocni pobyt..ale to je daleko,naopak skola uz za 3roky nastoupi v uniforme,to se fakt netesim..takhle rano nikam nespechame mame pohodu..
    dnes sem byla na bazene venku teplota venku kolem 21C,pristi tyden hlasi i slunce tak uvidime,chci vzit maleho na bazen,tam se utaha a vecer krasne spinka,dnes to trvalo zase pres hodinu ho ulozit usnul kolem 20.30…po bazene usne i v 19.00zitra jdu do prace v pondeli kadernice uz se nemuzu dockat
    cviceni a kadernice jsou treba,doma mate natirame lakujeme to jste sikovni nas ceka akce v kvetnu pristavba pudy a musime se vystehovat na 5-6tydnu takze pak velke plany more,Cz ale snad jeste zari bude babi leto jak lono,a zima nezacne tak brzy…zase to uteklo leto pryc a v praci uz resi vanoce help

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist