Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872288
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že se nenudíš – bazén, práce, brzy i kadeřnice 🙂 A plány na rekonstrukci 🙂

    Máme ze sebou první den školy. Děti byly spokojené. Ale já mám práce nad hlavu – zkoordinovat kroužky (ty ve škole s těmi mimo školu – případně je proškrtat), objednat různé lékaře, části uniformy (J. jsou malé kalhoty, zjistili jsme to až o víkendu…), dočíst si nové informace ze školy…

    N. několik nocí fakt špatně spal. Půl dne jsme ho nosili na rukou, držel se jako opička. A dnes jsme mu objevila 2.stoličku (dole), už jí koukala asi třetina. Vlastně se mi docela ulevilo, že to vše je jen od zubů.

    Zítra nás čeká očkování (1. dávka). Moc se netěším, ale co zbývá.

    Včera jsem si byla zaběhat v lese, dnes tu byla paní na úklid, ve St tu bude slečna na hlídání, v sobotu jde manžel pracovat… Prostě klasické září, práce nad hlavu. Ale jde to lépe než loni.

    Mějte se hezky!

    #872289
    Anonym
    Host

    Ahojky minuly tyden na mne padla unava,ale tento tyden tu mame slunce 26C hlasi az do nedele teplo babi leto hura na bazen,dnes jsme tam byli ,zita,pozitri nezli zacne prset a byt hnusne,maly tam chodil jak dabel,tedy par kroku,sednout,lezl je uplne unavco..
    do prace jdu jen v patek..nedele na obed k manzel rodicum.
    jinak se skolou a konicky si sikovna,libi se mi termin proskrtat,poradek aaorganizace sou treba,co delas kdyz prijde slecna na hlidani?
    mi stale jen 2,5zubu pouze 3dole,doufam,ze se to nezhorsi az porostou dalsi,klidne spani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ahura na bazen zitra yoga 10.30a maly do jesli

    #872290
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes budu stručná… Byli jsme včera na očkování. Reakce měla být za cca 7-10 dní. Dnes v noci a přes den teplota 38-39, nešla srazit. Až odpoledne jsme zkusila jiný čípek.

    Slečna na hlídání má antibiotika, bude nejdříve příští týden.

    Do toho začátek školního roku… Tedy pěkný mazec.

    Jogo, měj se mnohem lépe. Ať ti to v práci rychle uteče.

    #872291
    Anonym
    Host

    Leniku at jste brzy zdravi..
    mi stale cekame na predni zuby,ma zase rymu tak ze by uz konecne lezli ma jen 2,5zubu,dnes v praci pohoda,je tu do nedele teplo takze hura na bazen..CHODIME!!!!!!
    MUSIM SE JESTE UCIT SKOLA SE BLIZI DO FINALE..
    PRISTI TYDEN MAJI JIT TEPLOTY POD 20c A ZATAZENO TENTO TYDEN BYL SUPER KLIDNOU NOC A HLAVNE ZDRAVI

    #872292
    Anonym
    Host

    Ahoj,

    Jogo, vidím, že si užíváte na bazénku 🙂 Je super, že jsi měla klid v práci. Ať vám brzy vykouknou další zoubky :

    Dnes tu byla moje máma. Nejprve to vypadalo, že nebude moci přijet. Pak přijela a pomohla mi. Ale celou dobu mluvila o své ledničce „která se jí nezdá“. Údajně má tak namrzlý mrazák, že to ovlivňuje jeho funkčnost. Měla jsem v rukou N. s horečkou. V první věte jej politovala a ve druhé mi vyprávěla o svém mrazáku. To dělala celou návštěvu. Ale mohu být ráda – minule vyprávěla jen o synovci (posledně jsem jí řekla, že mi to není příjemné, tak asi změnila téma…).

    Ptala jsem se, jestli mi přijde pomoct i za týden (vím, že švagrové bude hlídat 3 dny), na mně prý nemá čas – musí k doktorovi… No doufám, že se uzdraví naše slečna na hlídání. Téma mojí matky je námět – u mne na horor.

    N. je stále na nurofenových čípkách. Když přestanou účinkovat, teplota vyskočí. Volala jsem doktorce, prý ze vzduchu chytil nějaký bacil. Tak nevím, protože má jen horečku. U nás u lesa zas tolik bacilů nelétá – jedině, že by je chytil od srn, co se tu nedávno pásly na sousedním pozemku…

    Jo a dnes mi napsala uklízečka, že už v pondělí nedorazí (našla si jinou práci). Asi by mi přišlo fér, říci to dopředu, abych si našla náhradu, když mám 4 děti. Ale co člověk nadělá… Poslala mi sms – tak jsem jí popřála ať se má hezky. Zahrnovat ji výčitkami stejně nemá cenu, co si na ní vezmu…

    Jak se daří vám?

    #872293
    Anonym
    Host

    At se ti M brzy uzdravi..chapu te..ale ty jsi organizovana uklizecku urcite najdes…mrazak zajimave tema…at je N bez horecek jak jsou deti nemocne nic prijemneho.fakt hlavne zdravi,oni i takove nestovice nic moc…
    Leniku co ty veci jak si prodavala mela jsi uspech..
    Jsem nadsena tim jak delam yogu,je to cesta na cely zivot a hodne mi to dava,skola konci v rijnu takze zkouzka za dvermi….bazenky o vykendu v nedeli nemuzu do prace stejna story manzel nemuze hlidat aspon ze je teplo a bazen to jisti,to uz sem tez prestala resit,kdyz muzu tak jdu chodim 2*tydne ale i 1* je vyhra…
    Co Skubino jak se mas si nas opustila??
    klidnou noc

    #872294
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, s tím hlídáním to je, vidím, i u vás složité. Bazének 1-2x týdně je také super. Jak děti rostou, bude to lepší 🙂 Jsemá ráda, že jsi se ve cvičení jógy našla. Je úžasné spojit svou zálibu i profesi v jedno. Tak ať se zvládneš vše naučit a úspěšně složíš zkoušky!

    N. byl dnes odpoledne poprvé bez teplot a čípku. Ale večer nemohl usnout a budil se po 5-ti minutách. Nakonec jsem mu kolem 23. hodiny dala čípek na bolest – kromě stoličky mu roste nejméně jedna trojka – hrůza.

    Škubina má dovolenou od babywebu 🙂

    Přeji nám všem klidnější noc.

    #872295
    Anonym
    Host

    Ahoj holky :o)
    tak jsem zas po dlouhé době nakoukla. Než vše dočtu mi dá práci.
    Prázdniny jsou fuč, hrůza jak to uteklo.
    Leni, snad je už Natánek v pohodě. Yoga stále studuje a cvičí a plave, tak vše při starém:) To je bezva.
    Potkaly jste se, když tu yoga byla o prázdninách? Já si na Vás občas vzpomněla, ale nějak jsem se na net vůbec nedostávala.
    Bártík teď chrundí, tak mám chvilku klid. Jinak se nesednu, jenom když spí. Je to malý drak, běhá jak divoch, svéhlavička, vše musí sám, za ruku nechce. když někam potřebuju jít, tak jde zásadně na druhou stranu. V kočárku nesedí, ale stojí a zdraví kolemjdoucí, tak má kšíry, párkrát už visel hlavou dolů. Má potřebu stále něco zdolávat, židle, stůl, gauč, schody, pořád někde leze. Na dveřích máme řetízky aby neodcházel, mezi pokoji zábranu. Nejspokojenější je, když ho vezmu a posadím na parapet, koukáme z okna na mašinky. Miluje letadla, to by si hlavu ukroutil, když letí:) Je s ním legrace, ale večer jsem ráda, když usne. na spaní je skvělý, lehne, brouká si a usne sám, každý den kolem sedmé, půl osmé a většinou spí celou noc, vstáváme v šest – půl sedmá. Zubů má deset. čtyři horní, čtyři dolní a dvě horní stoličky, jedna se teda teprve dere. Je to miláček:)
    Leni, do jaké školy děti chodí, že mají uniformy?
    Můj nejstarší syn je ve čtvrťáku, hurá. Dělal totiž opravky o prázdninách. Doufám, že odmaturuje. Mladší syn se na školu vykašlal a je nezaměstnaný. Slíbil mi ale, že příští rok nastoupí zpět, tak uvidím. Jsou už oba dospělý a komunikace s nima je občas jak s marťaňama. 20 a skoro 19 roků. Natálka nastoupila do druhé třídy, už se těšila na kamarády. Jen nechce žádné kroužky, chodí na balet, ale prý jí to neba. Flétnička ji taky nebaví. Chtěla na atletiku a to už nechce. Nejraději by se poflakovala před barákem s kamarádkou. tak ještě že mám Bártíka a mám se s kým pomazlit 😀
    Vyčetla jsem, že Bartoloměj je považován i za Nathanela, že to byla jedna a tatáž osoba:)

    Teˇd už se snad budu ukazovat častěji.
    Mějte se holky moc hezky, pusu zlatíčkům 🙂
    Petra

    #872296
    Anonym
    Host

    Ahoj holky :o)
    tak jsem zas po dlouhé době nakoukla. Než vše dočtu mi dá práci.
    Prázdniny jsou fuč, hrůza jak to uteklo.
    Leni, snad je už Natánek v pohodě. Yoga stále studuje a cvičí a plave, tak vše při starém:) To je bezva.
    Potkaly jste se, když tu yoga byla o prázdninách? Já si na Vás občas vzpomněla, ale nějak jsem se na net vůbec nedostávala.
    Bártík teď chrundí, tak mám chvilku klid. Jinak se nesednu, jenom když spí. Je to malý drak, běhá jak divoch, svéhlavička, vše musí sám, za ruku nechce. když někam potřebuju jít, tak jde zásadně na druhou stranu. V kočárku nesedí, ale stojí a zdraví kolemjdoucí, tak má kšíry, párkrát už visel hlavou dolů. Má potřebu stále něco zdolávat, židle, stůl, gauč, schody, pořád někde leze. Na dveřích máme řetízky aby neodcházel, mezi pokoji zábranu. Nejspokojenější je, když ho vezmu a posadím na parapet, koukáme z okna na mašinky. Miluje letadla, to by si hlavu ukroutil, když letí:) Je s ním legrace, ale večer jsem ráda, když usne. na spaní je skvělý, lehne, brouká si a usne sám, každý den kolem sedmé, půl osmé a většinou spí celou noc, vstáváme v šest – půl sedmá. Zubů má deset. čtyři horní, čtyři dolní a dvě horní stoličky, jedna se teda teprve dere. Je to miláček:)
    Leni, do jaké školy děti chodí, že mají uniformy?
    Můj nejstarší syn je ve čtvrťáku, hurá. Dělal totiž opravky o prázdninách. Doufám, že odmaturuje. Mladší syn se na školu vykašlal a je nezaměstnaný. Slíbil mi ale, že příští rok nastoupí zpět, tak uvidím. Jsou už oba dospělí a komunikace s nima je občas jak s marťaňama. 20 a skoro 19 roků. Natálka nastoupila do druhé třídy, už se těšila na kamarády. Jen nechce žádné kroužky, chodí na balet, ale prý jí to neba. Flétnička ji taky nebaví. Chtěla na atletiku a to už nechce. Nejraději by se poflakovala před barákem s kamarádkou. tak ještě že mám Bártíka a mám se s kým pomazlit 😀
    Vyčetla jsem, že Bartoloměj je považován i za Nathanela, že to byla jedna a tatáž osoba:)

    Teˇd už se snad budu ukazovat častěji.
    Mějte se holky moc hezky, pusu zlatíčkům 🙂
    Petra

    #872297
    Anonym
    Host

    Jejda, se to objevilo dvakrát. Zas mi blbne pc.

    #872298
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Neopustila jsem vás,nebojte,jen jsem toho měla nějak nad hlavu. Navíc mi malej vylil na noťas vodu,tak byl KO.
    Zuby – jedno velké trápení. Už máme 3 stoličky venku a rostou dvě trojky,je to hrůza. Teploty sice jen zvýšené,ale ty noci… 🙁
    Leni,s tím tvým hlídáním a úklidem je to pech. snad brzo najdeš novou uklízrčku. Zkusíš kontaktovat nějakou agenturu?
    Nové pokojíčky jsou super,občas změna neuškodí. My doděláváme ložnici a z té naší bude mít pokojíček malej. Už se těším,až zmizí z obýváku stan plný hraček 🙂
    Jogo,škola volá!!! Musíme si držet palce. Já mám mít do čtvrtka nachystaný koncept na seminárku a nemám ještě ani téma. Celé léto jsem to odkládala,klasika 🙂
    Holky,užívejte ještě sluníčka,Joga bazénky a opatrujte se. Ahoooj
    Jo a už budu dochvilnější,slibuju 🙂

    #872299
    Anonym
    Host

    Ahoj Skubino uz mas tema na seminarku?J ao vykendu prezentuji yoga v tehu…skola vola cely vykend s hlidanim na stiru,ale bojujem na zaverecnou zkouzku v rijnu mi prijede pomoct s hlidanim kamoska a rovnou si tu i nakoupi.Uz tu byla nekolikrat,ale ted prvne bude hlidat..
    Petro to mas Pekny odstu 2velke kluky,2trida tez dobra a ted mrne,ty kluky si mela po sobe takze si to ted urcite uzivas.V lete sraz nebyl,ale budu v Cz mesic v lednu a pak mesic asi cerven…urcite neco nekdy dame dohromady…
    zatim je vzdy milion aktivit z ratolestmi
    tak at zoubky nezlobi,uzivejte slunicka ja mam zitra yogu a bazen maly tradicne v jeslich mam na nej system odchazim nenapadne,kdyz se zabavi s detmi ci minule vlezl do tunelu takova prolistka,takze tam chodim drive aby neplakal,slunce moje chodi tez pekne a leze kde muze!!!klidnou noc a piste

    #872300
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Zdravím Vondíka,asi jsme psaly současně,tak jsem se ani nevšimla,že jsi přidala přípěvek 🙂
    Přes léto jsme se s holkma nesešly,vždy je člověk plný plánů,ale nakonec čas není. Třeba se nám někdy zadaří…
    Jsem ráda,že se máš dobře. Ti naši malé jsou všechny pěkní čertíci,aspoň nezlenivíme.
    Zítra škola ( téma na diplomku stále nemám ),ale celkem se těším.
    Tak holky,opatrujte se a zatím ahoooj 🙂
    leni,doufám,že u tebe vše v pohodě a že už jste se dostali z teplot!

    #872301
    Anonym
    Host

    Skubino uzij si skolu,ja se tez tesim mam ji cely tento vykend a hlavne se tesim,protoze uz konci v rijnu…vlastne zkouzka je za mesic..
    dnes yoga,bazen super pak s malym u kamosky na nasteve,zacla tu byt zima 18.C minuly tyden bylo babi leto…
    opravdu se s malymi nenudime a je stale co delat…klidnou noc vsem
    maly se ted zacal budit v 7.00rano coz je bomba driv 6.00 vzdy zase usne takze stale mam line rana,ale pak mam energii a muzeme spolu blbnout az pujde do skoly tady uz v 4letech hruza tak budu muset tez vstavat…to se vubec netesim..

    #872302
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    zdravím Vondíka! Jsem ráda, že jsi se ozvala 🙂

    Nějak nestíhám. Nápor školy, „rozjezd“ kroužků mimo školu a do toho zoubky… Teď nám dávají zoubky opravdu zabrat. Máme 4 stoličky, 2 trojky a 2 trojky se nám klubou. Noční spaní děs běs – chápu Škubinu. Teď jsem na chvíli sešla do obýváku. N. strašně plakal a pořád se budil. Už jsem mu dala nurofen čípek – čekám, až zabere. To buzení po 20-ti minutách je tak strašné, že raději zůstanu vzhůru… A pak mne snad čekají alespoň 2-3 hodiny nepřerušovaného spánku…

    Yogo, vidím, že stále pracuješ na škole 🙂

    Holky, mějte se hezky!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist