Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871014
    Anonym
    Host

    Lenik
    no mne se libi an bay jogger cena,vaha jen 7kg a jak se sklada budu hodne jezdit letadlem tak potrebuji lehky a dobre se skladajici no uvidime nakupovat budu az duben..to skoncim v praci a bude cas se rozhlizet….
    Oblecky neresim mam do 3mesice vse neutralni..a pak nakoupim…
    Genetika super zpravy ja mam vse taky ok ja byla na genetice v 12t
    Zacnu taky ale nakupovat nake decke lahvicky na mleko,aspon jedny pleny ha ha,neco na koupani….zatim je cas….ale zacnu…v dubnu to vse nakoupim…nerada delam veci na posledni chvili…………..
    Jinak Vsem taky Krasne vanoce a zdrave deticky v roce 2011

    #871015
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Jsme moc ráda, že máte všechny pozitivní zprávy. Hodně Vám to přeji.
    My se máme taky moc dobře. S přítelem se nehádáme.
    Jediné místo stresů je teď u mé mámy… No, vánoce 😀

    A co vy holky? Stíháte to všechno? Nebo dokonce máte už vše hotové?
    A nebo nestíháte jako já.

    Byla jsem na kontrole u gynekologa a vše vypadá v pořádku 🙂

    Jdu lepit linecké i s Kristýnkou, nechce se jí spát 😀

    Tak dobrou noc holky, veselé vánoce a šťastný nový rok Vám všem!!!

    #871016
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    naše Vánoční přáníčko: http://www.babyweb.cz/Galerie-obrazek.aspx?id=544&img=17662

    🙂 Veselé Vánoce 🙂

    #871017
    Anonym
    Host

    Vsem Stastne a Vesele a vse nej do noveho roku 2011
    ja sem zitra v praci coz zitra je tu Vanocni den,darky se vybaluji 25.12rano….
    dnes jdeme do kina na ten film Tourist s Angelina Jolie…mi rozbalujem pulku dnes a druhou zitra a pak mam vanoce jeste v lednu v Praze s rodinou………………….
    Jito
    vcera uz mi jeden hnup v praci co ho opravdu nemusim rekl ty jsi pribrala,ci jsi tehotna..nako sem se ztoho vymluvila,ale az se vratim z Prahy budu 18t tak to praskne……………..ted jsem 14t sefova tam zrovna nebyla tak skoda….skoncit v praci planuji ted koncem unora…..max v breznu 2tydny……………………prace mne bavi,ale neni tam dobry kolektiv….vsichni co byli super bohuzel uz skoncily……………………a do kdy delas ty?

    #871018
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahojky doufám že Vánoce proběhly u všech co nejlíp, u nás to bylo super.

    Jogo tak to je fakt hnup v te praci, jsi dobra zes to rozmluvila, pak uz to reknes az prijedes. Ja delam dokud to nejak pujde, delam doma jen par hodin denne tak to se celkem da. Kdyby to nebylo tak potreba (financne) tak na to kaslu okamzite a misto toho hodim relax, ale zatim to potreba je a moc a tak delam … 🙂

    kolektiv v práci je hodně důležitý, to je fakt. já mám zatím na lidi celkem štěstí ale co vím od kamarádek a podobně tak to je někdy fakt síla.

    Tak hezky užívejte sváteční období pokud to půjde tak buďte co nejvíce s rodinou 🙂 pa pa Jíťa

    #871019
    Anonym
    Host

    Jita
    Za tyden letim do Prahy takze tam mame dalsi vanoce s rodinou….pak razim na ty hory..a do prace jdu jeste tento tyden 3*pak az 20.ledna
    zitra jdu na nakupy ocihnout nake tehu kalhoty ci elastaky…prvne pocituji v 14t ze jsou mi tesne kalhoty me opravdu oblibene..
    me pracovni mi sou a znam trik na gumicky na knoflik aby se povolily,ale to jeste nedelam,tak snad ty pracovni nako odnosim do brezna ha ha………………
    co vy jak vam je obleceni…………..???????????????
    vrsky s temi nemam problem…..
    uzivejte volno a rodinu….

    #871020
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    me jsou dziny uz dost tesne, zapnu je ale uz je tak mesic nenosim protoze me tlaci. kdyz jsem si je potrebovala vzit tak s rozepnutym knoflikem, zakryla jsem to paskem. teplaky a sportovni kalhoty co mam tak maji vuli takze tam to jeste jde. ve sklepe je krabice s tehotenskym oblecenim ale jeste jsem pro ni nebyla.

    co jinak jak se mate a kdo uz citi pohyby? ja uz trochu obcas jo, uz jsem si jista ze to jsou fakt ony, ze zacatku jsem pochybovala.

    dalsi kontrola az v lednu a pristi UTZ (ve 20 tydnu) az 28.1 tak snad to rychle utece, ten leden bych klidne preskocila i unor.

    jake mate plany na Silvestra?

    #871021
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak já už jsem si musela koupit jedny těhotenské kalhoty do práce, protože ty co jsem nosila dřív mě už dost škrtily přes bříško. Teď se poohlížím i po nějakých džínách, protože ty sice dopnu ale když v nich sedím, tak to fakt škrtí a je to nepříjemné.
    Jinak já jdu na kontrolu zítra ráno, jsem asi 17+2tt a už se moc těším. No a zase doufám, že mi pak doktor prozradí pohlaví miminka, neboť jsem fakt zvědavka. Ale hlavně doufám, že vše bude OK.
    Pohyby necítím. Jsem prvotěhule, takže je to asi normální.
    Jinak na Silvestra nic extra nechystám, pohodu doma s přítelem, to mi stačí 🙂

    Mějte se.
    Nika

    #871022
    Anonym
    Host

    ja budu na silvestra v praci..pristi rok doma s chlebicky ha ha…2.1letim do Prahy a az se vratim tak jestli se nevlezu do pracovnich kalhot tak mne porazi ha ha..zavolam do prace ze si beru volno ajdu nakupovat ha ha………no jsou na knoflik tak zatim mi sou,ale zacinam to dost resit…az nebudu chodit do prace tak je mi to fuk…
    Jito ty jsi ted jaky tyden ja mam 20t 9unora ultrazvuk tak musis byt podobne jako ja ja jsem ted 14+4 na vaze mam 3kg nahore…dnes sem se vazila,kdyz sem sla na bazen..a na jogu to si fakt uzivam…
    Nika napis ci je to kluk ci holka
    ja bych si leden nechala to je dovca,ale preskocila bych unor…..no a ten brezen nevim nevim co prace ale asi by bylo fajn skoncit koncem unora….materskou mi budou platit az od 4.dubna na 39tydnu a v breznu by mi zaplatil jeste 2tydny dovci…takze zatim rikaji,ze na mne tehu neni videt treba cvicitelka na joga,ale ja si pripadam posledni tyden…ze se zvetsuji….je to bude kecu v praci..z toho sem opravdu dost znicena…jdu v cvrtek ke kadernici tak to se moc tesim opatrujte si briska..
    taky uz neco nakupujete?obleceni,postylky,kocar uz neco mate??je mam obleceni na 0-3mesice neutralni..dnes sem koupila pleny ha ha ctete dobre,ale ty jeste dokoupim pak az se to narodi nebude cas behat po kramech…taky se chystam koupit nake lahvicky na mleko….ma mamka nemohla kojit..tak koupim domu lahvicky a mleko na nove narozene….clovek nikdy nevi…..pleny,lahvicky koupim v unoru a kocar a postylku tak duben nejpozdeji…zitra do prace 18-23.30…

    #871023
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulinky,

    tak mám po kontrole u pana doktora. Pohlaví nevím :-), ale jinak je vše OK, skríning vyšel negativní. Na 20.1.2011 jsem objednaná na ultrazvuk ve 20tt, kam se chystá se mnou i můj přítel, tak už se fakt hodně těším.

    Jinak jsem si dneska taky trošku „zašopovala“. Pro miminko zatím ne, spíš pro maminku. Dostala jsem v HM super těhu manžestráky z břichem za 300,- takže paráda, konec tlakům na bříško :-).
    Já to s nákupy věcí pro miminko zatím nepřeháním, teda vlastně to skoro vůbec neřeším. Ježíšek mi přinesl zavinovačku, chůvičky a nějaké to oblečeníčko pro mimi do začátku. Kolíbku jsme podědili – to snad pro začátek stačí a kočárky taky tak úplně ještě zmapované nemám. Pořád si říkám, že je na to ještě dost času.

    Tak se opatrujte, já si jdu zacvičit.
    Pozdravujte bříška.
    V.

    #871024
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem se mrkla na net na nějaké kočárky. Nějaké favority bych měla Firkon VERANO a Retrus Cocoline. Nemáte s některým z nich nějaké zkušenosti případně reference?

    Díky Verča

    #871025
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky, zdravím vás ještě naposled v tomto roce <:o) přeju i vše nej do 2011, hlavně šťastný měsíc červen!

    Co se týká těch kočárků Veri tak bohužel zkušenost s těma značkama nemám. Zkus zapátrat někde v diskuzích nebo recenzích.

    Nákupy zatím moc neřeším, tím že malá ještě nemá 2 roky tak hodně věcí mám po ní, kočár, postýlku, židličku, oblečení, přebalovák, to vše už mám. Dokoupím si určitě bavlněnou vložku do kočárku, aby to tam miminko mělo krásně čisté, a taky si koupím nosítko, asi babasling http://www.groupfashion.cz/cz/thebabasling/produkty.html a jinak samozřejmě plínky do zásoby, a kosmetiku, ale to už nejsou až tak velké položky. Lahvičky a mlíčka asi nechám na později, když plánuju kojit.

    Jogo tak už dnes poslední den v práci a hurá na prázdniny, ať se ti to vydaří 😀

    Dala jsem si tady svoji aktuální fotku z tohoto týdne, ale asi z toho moc neuvidíte jak je malá. Bříško teda zatím nic moc, pod bundou není vidět vůbec.

    Tak zatím ahoj, a dejte vědět jak proběhly Vánoce a Silvestr u vás! 🙂 Jíťa

    #871026
    Anonym
    Host

    Jo jo chystam se pomalu do prace bude tam hudba a rychle to utece,protoze se cely vecer nezastavime…kufry skoro zbaleny dve noci spanku a hura do letadla.
    Jito
    takze dulezite veci mas a nechas si rict pohlavi?
    ja koupila brindaky a pleny a lahvicky koupim,protoze chci kojit jen v sestinedeli..jestli mi to tedy vubec pujde mamce to 3*neslo a moc chtela…
    Fotka neni moc videt nemas ji vetsi?
    Jito jaka je treba ta kosmetika..ja koupila pudr,pletove mleko,sampon,na usi ty tycinky s vatou vse Johnsons baby co i tedy duleziteho chybi?
    Na postylku a kocarek se zamerim v dubnu mamka ma pro mne zavinovacky tak se budou na leto hodit…
    Jedine co nakupovat nehodlam sou hracky..mam dve chrastitka,plysaky mi furd nekdo dava….
    mozna neco jako jak baby lezi a kouka na nake veci nad sebou tak mejte super Silvestr ja sem na horach 4.1-11.1 tak se pak ozvu z Prahy…opatrujte si briska..

    #871027
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, jsem tu sice jen na skok, ale chtěla jsem popřát vše nej do nového roku a ať se vám daří.
    Ale hlavní důvod, proč jsem tady je to, že jsem ráno krvácela jen tak. Z ničeho nic. Ale nikdy se mi to ještě nestalo. Dokonce ani při malé. Nevíte, co to je? Nechtěla jsem jezdit do nemocnice, protože když jsem krvácela ze sexu, tak to nic nebylo (při Kristýnce). Tak jsem to teď taky vůbec neřešila. Dneska jedu k příteli a jistě že nic nebudeme dělat… Tak se budu těšit na Vaše odpovědi.
    Pa a mějte se krásně Nika a Kika:S

    #871028
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Nikisku a jak moc krvácíš? Kdy máš příští kontrolu? V těchto týdnech to už nebývá až tak nebezpečné jako na začátku, ale může to být něco s placentou když to nebylo vyvolané žádným podrážděním (sex) takže bych to asi radši nechala zkontrolovat – ať máš klid. Ale musíš to rozhodnout sama, jestli to bylo jen jakoby špinění tak to nejspíš bude OK. Držím ti každopádně pěsti a dej vědět jak pokračuješ!

    Jogo tak jsem to foto nahrála i větší: http://www.babyweb.cz/Galerie-obrazek.aspx?id=779&img=17785 jinak z kosmetiky já budu mít nachystané toto: dezinfekci (na pupík a podobně), olej (na mazání miminka po koupeli), mýdlo nebo nějaký mycí gelík na umývání při koupání, vatové tyčinky, na přebalování plínky a vlhčené ubrousky a krém na opruzeniny, a ještě je potřeba teploměr a nůžky a pilník na nehty, a možná by bylo dobré mít pro jistotu i odsávačku na nosík.

    S těma hračkama souhlasím, stejně ze začátku to miminko bude zajímat hlavně tvůj úsměv, tvoje oči a tvoje povídání. Pak určitě taky moc hraček dostane od ostatních na narozky a Vánoce.

    Jíťa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist