Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871164
    Anonym
    Host

    s nakupem je s no pisi rychle ,jinak jeste ten muj se da otacet,ze muze dite koukat na tebe,a posunovaci pred ni rukovet,podle vysky cloveka si to prizpusobis,ma sitku an nakup akorat zvazuji nakou tasku ke kocarku!!!A co ty Skubino uz se objevila naky kocarek na ty tve caste cesty do Prahy.
    Jo Nikisku co nebylo muze byt,treba nekdy budes mit cestu do Prahy!!

    #871165
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,
    holky,co se týká kočárku jsem bezradná. Ty korbičky mi přijdou hrozně malinké,jak na panenku. Mám pocit,že až začne zima a budu tam muset dát prcka i s fusakem,ani se tam nevejde. Každopádně bych ale chtěla s nastavitelnou rukojetí,s volnýma kolečkama (ty se dají zaaretovat) a hlavně rovnou i s autosedačkou. Mám ale pocit,že jsou všechny kočárky tak nějak stejný. Taky koukám na aukru i po starším. Takže já budu vybírat asi podle barvy 😀
    Chystáme se to řešit až tak v dubnu,zatím máme opravdu jen pár bodýček,kalhotek a mikinek.
    Jak se znám,pak to budu shánět všechno na poslední chvíli 🙂
    A Nikísku,do Prahy se určitě podíváš. Myslím,že to stojí za to. A dětem by se určitě líbilo třeba v ZOO 🙂
    Mějte se krásně,pa pa

    #871166
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj těhulky!

    můj kočárek který mám po malé vypadá takhle: http://www.growingyourbaby.com/2008/04/01/product-review-peg-perego-skate/ a to stupátko jsem zatím neřešila, uvidím pak, podle situace. Tento týden si půjčuju pro Lucinku golfky od švagrové a můžu si je nechat jak dlouho budu chtít takže kdyžtak vemu miminko pak do toho nosítka-šátku, a malou na golfky. Ale myslím, že stejně nebudu podnikat nějaké velké tůry, a když budu muset třeba na kontrolu kyčlí, a tak, tak není problém že malou pohlídá babička nebo teta nebo tatínek. Jinak dětskou doktorku máme asi 3 minutky od domu pěšky, a hřiště je hned před domem tak to asi nějak zvládneme.

    Dneska jsem byla v poradně na gyndě, brali mi krev, a vážili mě, a už mám 68,5 kg, za poslední 4 týdny to poskočilo nahoru o 3 kg!! tak mám celkový přírůstek 8 kg. Co vy? (jo a jsem teď 29.tt)

    jinak bylo vše v pořádku, no a za dva týdny jdu na UTZ, kde se zhodnotí poloha miminka.

    zítra mě čeká cukrovka a zubař, a pak zase ty dva týdny klid.. už jste byly v těhu u zubaře?

    taky ještě někdy musím zajet k praktické dr. pro razítko do průkazky..

    holky tak se opatrujte, a já se jdu slunit na balkon, malá usnula tak mám siestu 🙂 každý den to poctivě dodržuju a aspoň hoďku odpočívám a jen se vyhřívám. a odpo zase na hřiště. tak pa 🙂

    #871167
    Anonym
    Host

    Skubino ja chtela kocarek taky resit az v dubnu,ale meli ted dobre slevy.M aprijit v cvrtek.Jinak pak uvidim a podle potreby bud koupim golgky ci ten babby jogger!!!
    Jito k zubari jdu v pondeli na kontrolu,ale na cisteni jsem byla v 3mesici!!Jsem 25+4 a na vaze mam 7-8,5kg dost se to pohybuje,zalezi kolik toho naplavu v bazene!!!
    Takze do 12kg se vejdu jen taktak,do 14kg snad max!!
    Cvicitelka na joga,mi rikala,ze jogu mam zacit delat az po sestinedeli,ze jen par cviku at delam,ze mi je pak ukaze!!!
    Bazen bude taky tabu,tak budu krmit maleho a spat,kdyz to pujde a jogu zacnu pak zase od srpna a od zari pilatte tak uvidime jak to dopadne.
    Uz se to priblizuje,streda,cvrtek prace pak volno,zajdu nakoupit nake teplaky a ponozky to je asi jedine co mi chybi!!!!Tak se opatrujte

    #871168
    Anonym
    Host

    Jito aty ho mas v te cervene barve vypada moc hezky
    http://products.pricerunner.co.uk/results/query?cateid=674&q=baby+jogger
    tady je odkaz na ten City babby jogger dost o nem uvazuji ho pouzivat pak v roce treba a je skladny do auta!!!

    #871169
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,s váhou jsem na tom podobně jako vy. Dnes jsem 25+6 a mám nahoře kolem 7,5 kg. Chtěla bych se taky vejít do těch 14 kg,ale asi to bude jen tak tak. Myslím,že teď váha teprve poletí!!!:) nadruhou starnu už bude zase teplo,tak člověk aspoň vyrazí víc ven. Ale už teď si někdy připadám nemotorně. Jsem prťavá,tak je každý kg pěkně vidět!
    Jinak zubaře už mám taky za sebou,ještě jdu 1.dubna k obvodní doktorce a příští týden na cukrovku a snad je to všechno.
    Nikísku,kočárek máš moc pěkný. Když jste psaly,že už máte kočárky,tak jsem začala pátrat aspoň po netu 🙂
    Mějte se krásně a opatrujte se.

    #871170
    Anonym
    Host

    ja mam 175cm ale 3trimestr je az v 28tydnu tak snad se do tech 14kg vlezeme…

    #871171
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já mám termín na přelomu června a července, tak vám tu občas šmíruju, ale všechny jste napřed 🙂

    Jíťo, prosím Tě, chtěla jsem se zeptat s tou cukrovkou, kolik míváš cukr po jídle ( já mám měřit 1,5 hod od začátku jídla) ? Stačí mi rozmezí od do. A glykovaný hemoglibin máš kolik? Zase mě straší inzulínem 🙁 , já mám po jídle obvykle kolem 7, výjimečně 7,8 a glykovaný hemoglobin zatím v normě, ale nic moc – 4,18. Na kontroly mě honí skoro každý týden, stěží to usmlouvám na jednou za 14 dní. Nemám srovnání, nikdo jiný, koho znám, těhotenskou cukrovku nemá.

    #871172
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    ahojte maminy,
    já jsem 28tt ale na ultrazvuku jsem 29tt tak mi posunula termín porodu na 3.6.až 13.6. a malý váží 1200g,no utíkáto ne skutečně rychle a zatím jsem přibrala 4kg tak dofám že do 10kg se vlezeme 🙂

    #871173
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Jíťo
    Pamatuješ si na říjen kdy jsem pochybovala jestli jsem vůbec těhotná?Že mi nic není,nemám hlad,břicho nic.A pak to skončilo.No a teď teda je to docela záhul.Musím jíst skoro každé dvě hodiny,prsa o číslo větší,břícho už nejde sfouknout a občas mě při rychlém pohybu dloubne v podbřišku,jsem ufuněnější a co víc během dne mě přepadnou chvíle kdy je mi na blití-spíše večer(no už jsem se podívala do misy).U dr jsem zatím nebyla,jsem objednaná na 31.3. tak snad bude vše v pořádku.Tak mi držte palce a já dám zprávu:)

    #871174
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Peťul, držím ti pěsti pro štěstí a určitě bude všechno v pořádku.

    Jinak s kočárkem, už jsem jistě přesvědčená, že budu kupovat tento:
    http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-3-2011
    Výbavu má dobrou a k tomu si dokoupím autosedačku a stoupátko
    pro malinkou. Jaké budete kupovat vy?

    Jinak s váhou jsem přibrala 8kg a jsem teprve ve 37tt 😀
    I když těším se na 3 trim. Jinak jak jsem počítala, tak
    asi porodím dříve, stejně jako Kiku, tak nějak kolem začátku června.
    Uvidíme ještě jak to nakonec výjde…

    Jinak cestovat s malou i malým bude větší oříšek, než to bylo
    doteď jen s malou… Už se ale na toho drobečka těším.

    Jinak musíme vyházet obývák a koupit novej koberec. Oškrabat
    zdi a vymalovat. Bude to makačka, ale do porodu se to stihnout
    musí. Kvůli malinkému. Tak uvidíme jak to bude.
    Tak pa holky, těším se na vaše příspěvky a mějte se krásně
    a užívejte to kopání!!!
    PS: Ten úplněk s těma prckama (ať jsou v bříšku nebo jsou to
    malé děti) dělá divy. Ani spát se jim nechce. Teda aspoň u mě
    😀

    #871175
    Anonym
    Host
    #871176
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky!!

    Jogo ja mam prirustek (zatim) 8 kg, jinak kocarek mam v tmave hnede barve, takze neutralni. kocarek mas moc hezky!

    Anette, cukr mivam tak 4-5 ale tedka se mi taky hodinu po veceri vyhoupl na 7,8 a to uz me taky varovali at si davam pozor na dietu. ale inzulinem zatim nestrasi.. snad uz to nejak doklepu, na kontrolu jdu za mesic, a to uz budu asi 33.tyden tak treba kdyz budu mit dobry vysledek tak me uz daji pokoj je to opruz vzdycky je tam milion duchodcu, minule jsem je vsechny predbehla, to byl mazec 😀 ale musela jsem spechat domu za malou, nemela jsem na dlouho hlidani.

    Nikisku taky jsem na to cestovani se dvema prckama moooc zvedava.. 😀 nastesti mame vsechno nutne blizko domu a taky pripadne mi nekdo muze pomoct, pohlidat nebo jit se mnou. bude to zajimave. nase Lucka ted chyta takove ty zachvaty vzteku, a to je ted jeste vsechna pozornost jen jeji tak se trochu desime co prijde s miminkem. ale zvladneme to 🙂 hele a treba to fakt bude tim uplnkem :)) doma se taky chystam jeste na par uprav pred porodem.

    Petul, prispevky jsou na teto strance nejak rozjete tak nevidim konce radku, ale chapu z toho ze se citis hodne tehotne a to je moc dobre 🙂 drzim ti palce!

    tak zatim ahoj holky!!

    http://lilypie.com]http://lmtf.lilypie.com/Zo3yp1.png

    #871177
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky!!

    pisu to znova kvuli ten radkum..

    Jogo ja mam prirustek (zatim) 8 kg, jinak kocarek mam v tmave hnede barve, takze neutralni.
    kocarek mas moc hezky!

    Anette, cukr mivam tak 4-5 ale tedka se mi taky hodinu po veceri vyhoupl na 7,8 a to uz me taky
    varovali at si davam pozor na dietu. ale inzulinem zatim nestrasi.. snad uz to nejak doklepu, na
    kontrolu jdu za mesic, a to uz budu asi 33.tyden tak treba kdyz budu mit dobry vysledek tak me uz
    daji pokoj je to opruz vzdycky je tam milion duchodcu, minule jsem je vsechny predbehla, to byl
    mazec 😀 ale musela jsem spechat domu za malou, nemela jsem na dlouho hlidani.


    Nikisku taky jsem na to cestovani se dvema prckama moooc zvedava.. 😀 nastesti mame vsechno
    nutne blizko domu a taky pripadne mi nekdo muze pomoct, pohlidat nebo jit se mnou. bude to
    zajimave. nase Lucka ted chyta takove ty zachvaty vzteku, a to je ted jeste vsechna pozornost jen
    jeji tak se trochu desime co prijde s miminkem. ale zvladneme to 🙂 hele a treba to fakt bude tim
    uplnkem :)) doma se taky chystam jeste na par uprav pred porodem.

    Petul, prispevky jsou na teto strance nejak rozjete tak nevidim konce radku, ale chapu z toho ze se
    citis hodne tehotne a to je moc dobre 🙂 drzim ti palce!

    tak zatim ahoj holky!!

    #871178
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky
    Jogo, tak ten ne najeď dole na DS3 140. Nějak jsem to našla v tom
    obchodě, kde to budu kupovat. Jsem měla poslat odkaz rovnou s tou
    barvou.
    Jinak já nakupovala dneska pro malou oblečeníčko. A pro malého v mimiburze,
    která byla u nás ve městě a skvěle se tam nakupovalo!!!
    Třeba kolotoč za 55kč,- Apod.
    Jinak nic. Nejsou už penízky.

    Jíťo cukrovku nezávidím a to vztekání nás taky neminulo,
    ale zatím je to jen doma. Ještě se mi to nestalo venku.
    Jen když se nechce poutat křičí.
    HOlky mějte se krásně a opatrujte sebe i prďolky ve vás!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist