Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871194
    Anonym
    Host

    skubino ja mam samy probrem,rype az do prsou,tak ho napominam,ze to boli ha ah
    Jito ultrazvuk v poradku to je fajn,tady se chodi na ultrazvuk naposledy v 22tydnu ted uz jen na poslechy srdicka kazde 2-3tydny!!
    v praci sem se rozhodla skoncit 15.4coz je za chvilku,budu travit radsi cas na bazene!!
    dnes joga super relax,zazrak se ma dobre obcas boli zada,ale to je normalni jeste budem malovat pokojicek zacatkem kvetna asi zlute.Tak se opatrujte

    #871195
    Anonym
    Host

    ahoj jogo, no mě zatím bohužel kope spíš dole taky nic příjemnýho 🙂 zajímalo by mě, jak to u vás chodí ohledně polohy miminka – bude ti dělat doktor nějaké vyšetření třeba pohmatem přes břicho?

    opatruj se, a snaž se hodně odpočívat kvůli těm zádům. taky mě to tak před měsícem jeden den chytlo, ale u mě to bylo asi ze zvedání malé. holky, ona už má dvanáct kilo, ale teď jak má to období že se občas vzteká tak ji nosím celkem dost. myslíte, že to vadí?? snažím se teda když to jde si aspoň sednout a mít ji na klíně, ale někdy se tomu zvedání prostě nevyhnu..

    mějte se 🙂

    #871196
    Anonym
    Host

    Jito,
    ty jo zvedat 12kf no na zada to urcite vadi,jake koliv zvedani na zada neni dobre,tak snad je to jen prechotne obdobi,
    pohmatem mne vysetrovala doktorka brisko v patek,ale jdu pristi utery znovu na poslech srdicka,tak ti dam vedet jak to probihalo,ale urcite budou muset delat pohmatem,pokud uz nemam ultrazvuk!!
    jinak,kdyz kope na levo,ci v pravo dole tak to je uplne v poho,ale na hore tedy nic moc,tak uvidime jak se tam bude ted kroutit,brzy bude mit mensi prostor,ted se mu to jeste cestuje…tak opatrujte zazraky v praci jen 3tydny huuuuraaaa

    #871197
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂 Jíťo,s tím zvedáním bych byla opravdu opatrná….ale chápu,že se to prostě asi jinak nedá.
    Holky,dneska jsem měla totálně mokrý tričko od mlíka,teda od toho předmlíka 🙂 tak na tohle jsem se opravdu netěšila – začít si kupovat tampony do podprsenky a být věčně upatlaná. No jo no,to k tomu holt patří.

    #871198
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak já taky malou zvedám a hlavně když má ty svoje vztekací dny, ale má jen 8,3kg, tak
    to není až tak hrozné… Jinak jsem měla už párkrát nepříjemné poslíčky…
    Jednou před spaním, jsem nevěděla, jestli se přehnout dopředu nebo dozadu,
    protože mě bolelo i v zádech. Potom ve spaní a někdy přes den. A jinak ve
    městě to bylo nejnepříjemnější, protože jsme musela tahat kočárek a chodit…

    Jinak kontrola se kvapem blíří, tento týden budu ve 29tt a na kontrolu jdu za 2tt.
    Tak se těším. A kočárek budu objednávat až na začátku května. Asi ten druhý týden.
    Pojedeme na výlet s malou 😀 Už se docela dost těším.

    Tak se mějte krásně holky a užívejte si krásného počasí (tady u nás aspoň v Česku).

    #871199
    Anonym
    Host

    U nas prsi…zatim..
    jinak v praci se to tak vyhrotilo,ze koncim pristi tyden,nemuzu se dockat,je tam priserna atmosfera.
    Cas budu travit na bazene 3*tydne a joga,mam zaplaceny na rok jedno sport center,takze to je super tam.
    Pristi tyden jdu do nemocnice na injekci Anti D,jsem Rh negativni coz je dost vzacne.V patek na krev,a poslech srdicka pristi tyden tez.
    Energie je zatim v poho!!!Brisko roste,ale pomalu!!Stale 8kg!!Maly zazrak bude mit brzy 1kg!!Opatrujte zazraky,ja to nako deklepu v praci,zbytecne mne tam vzdy potoci…
    Takze nake stresy z prace,to je to posledni co potrebuji.
    Tesim se na maly zazrak a to je ted nejdulezitejsi.Zdravi maminky a maleho zazraku…opatrujte se holky

    #871200
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂
    Jogo,přeju ti,ať to v práci rychle doklepeš,pak už si budeš jen užívat….je lepší to zabalit,než se zbytečně stresovat!
    Mějte se krásně a opatrujte se 🙂

    #871201
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    já jsem dneska přesně 30tt.
    Jíťo, jsem ráda, že Tvoje placenta je tam kde má být. Já to snad nějak zvládnu a když ne tak holt císař mě nemine.
    Jinak já žádné poslíčky nemám, nebo to nějak nepoznám. Občas mám takový pocit, jakoby mi bříško tvrdlo odspoda nahoru, ale neni to nic co by mě nějak omezovalo. Malá kope jako o život a jak je hlavičkou dolu, tak fakt dostávám docela pěkný kopance do žeber až to kolikrát bolí. Tak si tak říkám, že tam chudák malá bude muset tou hlavou dolu vydržet ještě 2 měsíce, takže se jí ani nedivím, že kope 🙂

    Já jdu na ultrazvuk a na kontrolu až 20.4., to už pak budu nastupovat na mateřskou. Jinak v práci to pořád docela jde a ty tři týdny už nějak doklepu.
    Tak se mějte a pozdravte bříška.
    Verča

    #871202
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jogo tak to se nedivim ze se uz tesis az skoncis, ale tak uz je to za par dni, a pak klidek pro hlavu 🙂

    ja uz se taky moc tesim. manzel bude asi od dubna nastupovat do nove prace tak uz se snad trochu odrazime ode dna s tema financema. bude mit ale min casu a tak uz asi taky skoncim. ono by se to dalo zvladnout ale chci byt ted trochu sobec a obcas si i odpocinout. no hlavne mam na to posledni dva mesice a pak uz si jen tak nesednu ke kaficku, tak to se musi vyuzit dokud to jde 🙂

    navic s tim vztekacim obdobim je to fakt narocne. treba dnes jsme chtely jit s malou na hriste a ona se zasekla, a ze nepujde tak jsme nesly ale stejne se asi hodinu vztekala a brecela. jsem ji mela na kline a chvili mi tekly slzy taky… jako kdybychom se vratili o rok zpatky, fakt sila.

    rostou ji zrovna zuby tak v noci moc nenaspi, takze to pricitame trochu i unave a ze je protivna. taky potom hned usnula. ale je to nekdy narocne. uz aby to preslo a byly vsechny zuby venku.

    takze si radeji sednu na balkon na slunicko, nez k PC a k praci. jinak na kontrole jsem mela o pul kila min nez minule asi z toho kolotoce s malou, tak jsem ted 30tt a mam prirustek od zacatku + 7 kg = 68 kg. ale sedmdesatku urcite prekrocim, to uz jen to miminko musi pribrat nejmin 1,5 kg aby melo tri kila, a neco jeste i ja urcite naberu.

    tak ahoj holky Jita 🙂

    #871203
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Holky tak kontrola OK odpovídáme týdnu 9,srdeční akce super a za 14dní si jdu pro průkazku

    #871204
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    AHojyk holky.
    Jogo, tak to se ti ani nedivím a aspoň si teď pořádně odpočineš a připravíš
    se fyzicky na miminko. Pořádně se prospíš…

    To mi se vztekáme, když něco nedostaneme, začínáme být rozmazlení.
    Jinak ani by jste si nepředstavili, co mi malá udělala. Sice jsem balkon
    zadělala, ale jen jsem se otočila, malá to přelezla a byla tam a to tam nemáme
    zábradlí 🙁 Od té doby balkon ani když by tam byla zábrana neotvírám.
    A ještě mi vletěla na cestu, když jsem vytahovala kočárek…
    Připadám si jako neschopná a nezodpovědná matka, ale ta malinká je jako
    stíhačka. Nevím jak jinak ji nazvat.

    Já jsem už ve 29tt, takže 8 lunární měsíc. A za dva týdny kontrola a
    poslech srdíčka, ani se dočkat nemůžu!!! Ale docela se bojím, jak bude
    malá reagovat.. Uvidíme, no.
    Tak se mějte holky a užívejte si těhotenství, za nedlouho už bříška mít
    nebudeme :'( Jak se znám, tak zase mi bude smutno po kopkání!!!

    #871205
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Peťko, moc ti gratuluji a držím pěstičky a určitě nám napiš, jak pokračuješ až budeš vědět co
    a jak 🙂

    #871206
    Anonym
    Host

    Petulo,tak super tak si zase o krok dal,Niko v praci za 3tydny konec to je za rohem,ja budu koncit tedy v 28+5coz je pristi cvrtek!!!
    Pred tehu jsem delala prakticky nonstop,takze ted mam jine priority!!
    Co se tyce spanku toho mam dost chodim do prace az na 11dopoledne a jsem prvorodicka,takze cas mam jen pro sebe.
    Takze spanek si uziji a pak to vypukne ha ha.Ale budu to resit spat pres den se zazrakem..u jednoho se to da!!
    a Jito ty uz si to Pc tedy odlozila.
    Mne se vaha taky jeste porad meni,nahoru,dolu ale prumer je stale tech 8kg tak uvidime do 12kg to snad vleze jen tak tak.Zitra na krev,a posledni vykend v praci!!!
    Skubino a co ty pozdravuj mi Prahu!!!!Opatrujte zazraky

    #871207
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    tak vidím,že práce se vám pěkně krátí,to je super!
    Peťulo,taky se přidávám ke gratulacím
    Nikísku,máš doma teda pěknýho čertíka! asi je to vážně kolotoč. To my,kteří máme už děti velký nebo ještě žádný si to neumíme ani představit! Ale i tohle vztekací období přejde…:)
    Mějte se krásně,užívejte krásnýho víkendu a opatrujte se!
    Jogo,tak ten poslední pracovní víkend prožij co možná nejlíp a Prahu budu pozdravovat už dneska – už se tam tak těšííím 🙂

    #871208
    Anonym
    Host

    Skubina..
    tak koukam,ze jsi v Praze pecena,varena?Ja jsem tu nastesti uz dlouho,tak jsem z Prahy celkem vylecena.Jeste,ze je to letadlem jen 1,5!!Jezdim tam moc rada,ale tady mam spoustu znamych,coz mi na zacatku chybelo…
    ted V Praze vetsinou kamaradky maji mala deti,takze nikdo nestiha,kdyz k tomu maji jeste ridat praci…………
    Tak dnes v parci jen 5h,zitra tam budu tak 10h a v cvrtek poslednich 10hodin a mam novy program.Bazen pondeli,utery,patek.Utery joga.Takze bude jaro,venku teplo a dnes sem 28t,utika to,utika peknou nedeli

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist