Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871554
    Anonym
    Host

    Vodnik,jIta,Nikisek uzivejte zazraky maly jsou jen chvilku…
    Nikisku takze se mu u tebe libi,to jste holky sikovne…ja chci po sestinedeli uz prikrmovat a pomalu odbouravat,ale jiny kraj jiny mrav.
    Jito na face jsem se ti prihlasila,s tim cistenim mas taky smulu,ale hlavne,ze si toho vsimly takhle na zacatku,znam pripad kdy si vsimli az po mesici,takze ted uz at se ti hoji rany…opatrujte se

    #871555
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    leni,to mě mrzí s anitkou že má angínu. snad bude brzo ok, a jsem napnutá co bude dneska na kontrole.

    já jsem to čištění taky obrečela samozřejmě, ale zase lepší než se vracet po týdnu z domu. tak dneska už nás asi pustí.

    na facebooku jsem si vás přidala, fotečky jsou tam zatím jen 2, uvidíte je přes moji zeď.

    držím palce ať máte rychlé a pohodové porody!

    tak zatím ahoj a budu se těšit na nové zprávy!

    #871556
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Leníku, koukám, že se Ti to komplikuje čím dál tím víc, to mě mrzí 🙁

    Jíťo, jak poznali, že v tobě zůstal kousek placenty? Asi hloupá otázka, ale já fakt nevím, jak se to pozná :$ Trochu se bojím, že mi v té porodnici něco zanedbají. Mívám štěstí na takovéhle věci. Ten zpackaný epidurál posledně mi stačil :S

    Jogo, ten bazén Ti závidím Tlačí mě pod žebrama a hodně mě bolí záda a kyčle, voda by byla skvělá. Ale zrovna jsem si doléčila nějakou urputnou infekci, tak už nebudu nic riskovat. Mívám výtoky i normálně a v těhotenství se mi to obvykle ještě zhorší 🙁

    Dneska jsem byla na kontrole, natočili mi jen monitor, vůbec mě neprohlíželi, tak jen vím, že je miminko v pořádku a děloha je úplně klidná. Zdá se, že si počkám až do termínu, zatím se nic nechystá.

    #871557
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak dnes jsem přijela na kontrolu do Vrchlabí. Ujal se mne pan primář (moc sympatický). Nabídl mi možnosti co dál. Ptal se mne na můj názor. Chtěla jsem vyvolání porodu co nejdříve. Takže dnes v 18.00 mi dají 1/2 tablety a ve 20.00 další. A uvidíme co se bude dít…

    Všichni jsou moc milí a ochotní (sestry i lékaři). Mohla jsem si vybrat pokoj. Mám nadstandart jak jsem si přála. Zatím se cítím jako v ráji. Paní doktorka říkala, že pokud se porod rozběhne, může být o půlnoci miminko na světě… Tak uvidím, jak to dopadne. Držte mi palce!

    #871558
    Anonym
    Host

    Anette kamoska prave mela taky docisteni,ale vsimla si toho sama,vubec se ji nezmensovalo bricho,tak sla na kontrolu a tam ji na to dosli..
    Jito tak super brzy domu se zazrakem
    Leniku a jak dlouho tedy prenasis??mimco mit v naruci o pulnoci ci do rana,to zni lakave,tak drzim pesti
    ja se vecer obracela z boku na bok,jde to pomalu ha ha zachod kazde 2hodky,ale dnes sem sla do mesta a vsichni jak dobre vypadam,i pani v bance je uz pristi tyden,tak to potesi!!brisko je male,ale i tak do spicky,ze tlaci na zada,lae drzi mne prave nad vodou,ze to nemuze trvat vecne,zitra kontrola 38+5slavim kazdy den!!
    tak holky drzim palce a piste

    #871559
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak 1/2 tablety mi zavedli. Ještě jsem to nikdy nezažila. Takže novinka. Paní doktorka byla zlatá, vše mi ukázala a vysvětlila. Vůbec jsem to necítila. Vypadalo to asi jako kus většího acylpyrinu… Teď mám 1/2 hodiny ležet a ve 20.00 mne čeká další část.

    Ale nález na porodních cestách byl dnes mizivý. Ach jo. Takže pokud se nic nerozběhne, tak mi alespoň porodní cesty dozrají…

    Jogo, termín dle UTZ mám 30.5. (stanovili ho v Gennetu ve 12.tt). Zde může být max. odchylka několik dní. To bych byla 16 dní po termínu… Ale je v tom u mne zmatek… Na druhou stranu, na porodu jsme už pracovat začali. Z toho mám velkou radost.

    Jíťo, je super, že už jdeš domů. Ať vše dobře zvládáš!

    Jogo, užívej si posledních dní… Ať se v noci lépe vyspíš!

    #871560
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Leníku,držím palce ,ať to zvládneš ! Určitě dnes,max zítra budeš mít broučka u sebe. Je skvělý,že jsou na tebe všichni milí,zasloužíš si to.
    Těším se na zprávy 🙂

    #871561
    Anonym
    Host

    Jo super Leniku podstatne je,ze neco zacli delat,takze sou to odbornici vedi co delaji!!Tak drzim pesti a co Nika?
    A Co ty Skubino,mas nake priznaky,ze by zazrak chtel na svet kazdym dnem!!piste

    #871562
    Anonym
    Host

    Leniku, taky držím pěsti. A je skvělé, že s Tebou konečně začal někdo něco dělat. Tak ať to v poho zvládneš a máš svoje zlatíčko brzy u sebe.
    Ozvu se holky zítra, dneska jdu chrupat, jsem utahaná:) ¨
    Mějte se hezky a opatrujte se.
    Petra

    #871563
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    stále jsem 2v1. Porodní cesty trochu dozrály. Před chvílí jsem dostala další tabletu (3.). Ta ve 20.00 způsobila bolesti, takže jsem nemohla do 1. hodiny usnout. Ale bylo to jen podráždění dělohy. Dali mi termoform na břicho, aby mne to méně bolelo a mohla jsem spát. To se mi několik hodin nedařilo. Bolesti byly časté a intenzivn, ale nestupňovaly se a pomalu se prodlužovaly intervaly.

    Také děložní hrdlo mám prý hodně vysoko. Ty nálezy jsou spíš jako u prvorodičky… Tak si říkám, jestli za to nemůže moje intenzivní cvičení. Zvláště pilates 2x týdně. Ten prý posiluje zvlášť vnitřní svaly mj. v oblasti břicha a pánve.

    Tak jsem zvědavá… A dnes je takové hezké datum 🙂

    Holky, mějte se hezky.

    #871564
    Anonym
    Host

    Leniku tim cvicenim neco bude,ale zase po porodu pak nemas problemi treba s unikem moci,je dobre byt fit.Myslim stale na tebe,nechci te strasit,ale je mozne pokad se cesty neroztahnout,budou muset pristoupit na cisare!!
    Ale to je induvidualni prcek sam rozhodne jak pujde ven.Moc ti preji prirozeny porod a zazrak v naruci.
    Za chvili jdu do mother care pro kojici podprsenku a pak kontrola pekny den!!

    #871565
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Leníku, držím ti pěsti k hladkému porodu. Určitě se už brzy dočkáš svého zázraku.

    Ještě jsem holky tady myslím nenapsala, že v neděli ráno (5.6.) mi malá dostala
    horečky a paleček měla nateklý. Jeli jsme tedy v 21:45 do nemocnice. Vymáčkli
    jí z palečka na nožičce hnis a měli jsme jet druhý den na kontrolu. Ale jak jsme
    jely domů, tak nám přes cestu přeběhla černá kočka. Řekla jsem, že co by se mělo
    stát, max. že porodím. A taky jsem si myslela, že už to nepřijde, ale co se nestalo.
    Druhý den 6.6. v 2:40 mi praskla plodovka a jela jsem. Tak takhle to holky začalo.
    Naštěstí moje sestra nechodí teď do práce a tak od pondělka do čtvrtka se mi starala
    o dítko.

    Holky, jak tady čtu, tak je nás ještě dost, co jste ještě 2v1. Určitě ale za chvilku budete
    mít všechny ty svoje malé zázraky u sebe a moc se těším na fotečky.
    Jinak já jsem na facebooku jako Nicola Perutková.

    Tak hodně štěstí 🙂

    #871566
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky

    tak příjezd domů jsme celkem zvládly, akorát fyzicky se necítím moc dobře, jsem hodně unavená, bledá, a často mě bolí hlava. ale věřím, že během pár dnů se to dá do normálu.

    musím jít nelinka volá, tak pak dopíšu.

    leni držím moc palce!!! a čtu pravidelně přes mobil novinky! tak dej vědět 🙂

    #871567
    Anonym
    Host

    Tak Jito odpocivej pokad te deti pusti,Nikole koukam,ze se sejdem vsechny na facebook,dnes kontrola v poradku,az na protivnou recepcni co mi rekla,ze sem 5minut pozde,tak sem ji rekla,ze normalne cekam 25minut no menim taky ordinaci,stejne sem tam nebyla nikdy spokojena.Tady se chodi do poradny na 2mista,to druhe je uplne super tam mam prave kontrolu 40+3ale snad tam ani nebudu muset a porodim pristi tyden,to by bylo uzasne,ale taky to beru s rezervou,kdyz vidim ten prubeh.
    Zitra na kavco s holkama,dam si uzasne banano smoothie,zazrak uz ma slinu!!Tak se opatrujte

    #871568
    Anonym
    Host

    Holky,

    máme Natanaela 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist