Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,006. až 1,020. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871629
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Anette, vše nejlepší k narozeninám! Jen mne mrzí, že se to u tebe tak komplikuje. Chvíli lékaři říkají to – pak ono… Tak pevné nervy! Ať se miminko narodí ve správný čas a pokud možno s co nejmenšími zásahy lékařů… A ať je zdravé.

    Jogo, držím palce, ať se to povede!!! Hezký porod. Těším se na tvé zážitky a to jak jsi si lebedila alespoň v porodním bazénku.

    Jíťo, to je super, že máš tak hodné babičky a manžela, který může ve 12. domů. To je bezva 🙂 Mně se dnes povedlo oloupat si brambory, uvařit je a z mrazáku si k tomu ohřát řízek. A dokonce jsem oběd snědla dříve, než vystydl 🙂 Na zítra mám v lednici chlazené hotové těstoviny, jsou za 3 minutky hotové. Dám si k tomu nějakou dobrou omáčku… A také si možná začnu objednávat jídlo z nedaleké restaurace, kde nabízí rozvoz v poledne. Dnes to totiž vypadalo, že nejprvne budu jíst k obědu jen zbytky od snídaně 🙂

    Holky, mějte se pěkně a piště 🙂

    #871630
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jogo,držím palce!
    Anette,určitě je lepší,když budeš pod dozorem. Doktoři vědí,co dělají. Přeju ti přirozený porod a když to nevyjde,hlavně,že bude malá už u tebe 🙂 sice pozdě,ale i tak přeju vše nej..k narozeniním 🙂
    Jíťo,máš úžasnou rodinu,když se o tebe tak starají,opravdu klobouk dolů!
    Leníku,užívej kojení,je to opravdu paráda,taky si ty chvilky vychutnávám. Už nikdy víc nebudeme těm našim drobečkům blíž…
    Holky,mějte se krásně a opatrujte se!

    #871631
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak malá Michalka se narodila 16.6.2011 v 18:40. Naposledy jsem vám psala, že mám nástup do porodnice na vyvolání. Tak jsem 15.6. v 13:00 nastoupila do nemocnice. Večer jsem dostala nějakou vaginální tabletu a ve čtvrtek ráno jsem měla vyšetření, které bylo bez nálezu tzn. otevřená sotva na 1,5 prstu. Dostala jsem čtvrtku tabletky na vyvolání. Další monitor a vyšetření bylo v 11:00, ale opět bez nálezu a nějakého náznaku, že by se něco chystalo. Už jsem byla docela zoufalá, protože jsem to fakt chtěla mít za sebou. Ještě ve 2 hodiny odpoledne za mnou byl přítel a loučili jsme se s tím, že přijete až zítra. Já měla celé dopoledne malé bolesti, ale říkali, že je to normální, že je to po tom prášku, ale že to pravděpodobně přejde. Tak jsem tomu ani nevěnovala pozornost, snažila jsem se to spíše nevnímat. Ve 3 hodiny odpoledne pro mě přišla sestra, že mám jít na monitor. Monitor se natáčel, sestřička mi zrovna něco povídala a najednou mi praskla voda a už to bylo. Přesun na porodní sál, rychlý telefon příteli ať se okamžitě vrátí pak 3,5 hodiny v bolestech většinou ve sprše a v 18:40 už bylo zlatíčko na světě.
    Byl to nádherný zážitek. Přítel byl u porodu se mnou a byl velkou oporou a kdybych měla rodit znovu, tak jedině zase tímhle stylem 🙂

    Mějte se krásně a pozdravujte miminka.
    Verča

    #871632
    Anonym
    Host

    Milá Verčo,

    moc gratuluji k Michalce!!! Ať ti roste jen pro radost a do krásy!

    Vidím, že jsi porodila jen několik hodin přede mnou… Jak se daří tobě a Michalce?

    #871633
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Verčo,gratuluji k malé. Ať jste zdravé a spokojené 🙂

    #871634
    Anonym
    Host

    Doctu vas pozdeji maly se narodil do bazenu 28.6 54cm 3,48kg jsem nejdelsi podrobnosti brzy dnes sem se vratila z nemocnice diky ze jste na mne mysleli
    Gratulace Nika,Anette snad rodi vice pozdeji

    #871635
    Anonym
    Host

    Jogo, moc gratuluju <:o) <:o) <:o)
    Já jdu na vyvolání porodu v pondělí.

    #871636
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    tak se také přidávám s gratulací<:o)

    A Anette teď už jen ty,tak v pondělí budu na tebe myslet

    #871637
    Anonym
    Host

    Jogo, velká gratulace <:o) Těším se na podrobnosti, kdyžtak jen písni krátce do Snažilek těhulek, že ses rozepsala tady. Pokud si dobře pamatuji, tak se vaše zlatíčko jmenuje Joseph. Přeji vám oběma hodně zdraví a ať všechno probíhá podle tvých představ.

    #871638
    Anonym
    Host

    Tak velká gratulace pro Niku a jogu!! :))

    Niko Michalka je moc hezké jméno, dej určitě vědět jak se máte!

    Jogo, tak to jsi moc šikovná, žes to zvládla, v bazénku, paráda, a ještě toho 28. večer nám psalas takže vidím že ses ani dlouho netrápila. a Joseph je fakt nejdelší 🙂 moc vám gratuluju holky, a na Anette myslím. jak vyšel včera monitor ktg, vše ok?

    u nás dobrý, včera byla na druhou návštěvu PA, vytáhla mi poslední steh, jinak byla se mnou moc spokojená, že se to hezky hojí a prsa taky dobrý. Nelince píchla náušničky, malá v pohodě, brečela jen při tom vpichu a pak hned přestala a usnula. moc jí to sluší.

    no nic jdu za lucinkou, dnes vstala s protivnou náladou tak dostala ještě v posteli lahvičku mlíka a teď už slyším jak si tam povídá. nelinka dnes opět vstávala před 5.00 a měla svoji dvojhodinovku vzhůru, tak teď spí, myslím že pustím lucce na chvíli pohádku a budu půl hodiny relaxovat 🙂 už mi dost chybí kafe. dáváte si ho některá??

    zatím pa, užívejte si pohodičku s miminkama. a taky u vás tak prší?

    jíťa

    #871639
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    krásné prázdniny, už nám dnes začaly! Brzy ráno jsme vezli děti do Prahy, odkud odjižděly na tábor se svojí školou. Moc se těšily. Já obdivuji učitele, že místo aby si užívali prázdnin, hned 1.7. si vezmou děti na cyklotábor. Ale mně to moc pomohlo. Včera jsme ještě oslavili narozeniny Anit. Cukrářka je nemocná, tak jsem pekla dort sama. Dnes ráno jsem ještě pomohla děti vypravit, ale po nepříliš prospané noci jsem mlela z posledního… Teď už jen uklidím všude poházené věci a budu se věnovat jen miminku a sobě.

    Jogo, moc gratuluji k miminku! Jsem ráda, že jsi nemusela dlouho čekat! Jak se ti líbil porod do bazénu? Asi to v tvém případě nemohlo dopadnout jinak 🙂 Malý bude určitě milovat vodu. Zůstali jste u původního jména? Těším se na zprávičky, až se trochu rozkoukáš.

    Anette, tak na tebe budu moc myslet. Kéž by se ti porod ještě rozjel přes víkend… Ale sama vím, že člověk se může postavit na hlavu a stejně se nic neděje… Tak ať už je miminko brzy na světě a máš z porodu hezký zážitek.

    Jíťo, kafe jsem si dala asi 2x – slabé a hodně mléka. Těším se, že si občas dám své oblíbené latté v kavárně 🙂 . Už mi to chybí. U nás svítí sluníčko a občas se honí mraky – přes léto tady moc neprší. Musíme hodně zalévat zahradu, aby nám neuschla.

    Jinak Natánek mne celý den docela zaměstnává. Spí souvisle tak 1 hodinu. Večer se mu povede usnout až na 2,5 hodiny. V noci se budí po 2 a nad ránem po 40 minutách. Jak jste na tom vy? Vždy se dost kroutí a skoro pořád má „výrobek“ v plence…

    Holky, co cvičení? Myslela jsem, jak na to hned vlítnu, ale v porodnici jsme nakonec měla trochu jiné starosti. Co jsem doma, ještě jsem ani jednou necvičila (v porodnici trochu ano), byl to teď hrozný blázinec. Ode dneška chci mít na cvičení alespoň chvilku. Kamarádka mi dala DVD se cvičením po porodu od p. Mikulandové. Mám ještě docela bříško (jako balónek), ale kupodivu jsem na ně hodná – říkám si, že odvedlo dobrou práci, když odnosilo našeho obříka (5 kg a 57cm) a že mu bude chvilku trvat než se vyhladí. Jak to máte s bříšky vy? Trochu ho vylepšuji stahovacím pásem – pomůže to. Těšila jsem se, jak budu drandit s kočárkem, ale ještě 5 dní budu brát antibitika, tak nemohu na sluníčko a po té krevní ztrátě (dohromady 2 litry) jsem ještě trochu malátná. Už jezdíte na procházky?

    Mějte se hezky. Uživejte miminek v bříšku i v náručí.

    #871640
    Anonym
    Host

    Jito kafe muzes 3*za den jak v tehu i kdyz kojis!!Takze 1*urcite i vice,na cviceni Leniku vlitnu obcas delam nake cviky u kojeni,ale ted bych mohla cvicit,ale pisnu vam cviceni dozenu!!
    Prubeh porodu
    Rano v 5.00nuceni moceni a hlavne na stolici,na zachod 3*neuspesne,pak 3*stolice normalni to dopoledne jsem spala do 11.30 takze paradicka pak k doktorce 1.30probrat co s 40+3 ona jak se citim,ja rikam divne mela sem takove stahy,ptala se na hlenovou zatku ta odpadla pak doma asi v 16.00 Toho Himeltona hmat by delala asi v patek40+6ci pondeli 41+2ale samo se na mne podivaal a rekla,ze na 60%mi zacli slabe kontrakce ty neboleli,a ze porodim asi do 48h ci do rana do 3.00
    14.00zpet doma
    15.00bolesti zacinali byli mirne
    16.00-17.00stahy byli ok
    17-18.00stahy boleli zacla sem se bat
    18.00jsme volali do nemocnice rekli at zustanu doma hodku a zavolam znovu v 18.30 rikam jedem do nemocnice uz to bolelo a stahy byli caste
    19.00mne prijali,ze se na mne podivaji a mozna mne poslou dom
    19.30 otevrena na 5cm super sem byla rada,a sestra byla prekvapena
    20.00do bazenku bolesti se zvysovali
    21.15 gasoner to je ten kyslik doporucuji vsem
    21.15-22.50do porozeni hlavicky bylo nejhorsi,ale ten kyslik mi pomahal..tlacila sem 43minut to je ten nejhorsi part,ale zase clovek vi ze bude u konce
    jinak presne nestiham,nespim,ale to dozenem maly je uzasny vice pozdeji opatrujte zazraky Aji

    #871641
    Anonym
    Host

    Jito kafe muzes 3*za den jak v tehu i kdyz kojis!!Takze 1*urcite i vice,na cviceni Leniku vlitnu obcas delam nake cviky u kojeni,ale ted bych mohla cvicit,ale pisnu vam cviceni dozenu!!
    Prubeh porodu
    Rano v 5.00nuceni moceni a hlavne na stolici,na zachod 3*neuspesne,pak 3*stolice normalni to dopoledne jsem spala do 11.30 takze paradicka pak k doktorce 1.30probrat co s 40+3 ona jak se citim,ja rikam divne mela sem takove stahy,ptala se na hlenovou zatku ta odpadla pak doma asi v 16.00 Toho Himeltona hmat by delala asi v patek40+6ci pondeli 41+2ale samo se na mne podivaal a rekla,ze na 60%mi zacli slabe kontrakce ty neboleli,a ze porodim asi do 48h ci do rana do 3.00
    14.00zpet doma
    15.00bolesti zacinali byli mirne
    16.00-17.00stahy byli ok
    17-18.00stahy boleli zacla sem se bat
    18.00jsme volali do nemocnice rekli at zustanu doma hodku a zavolam znovu v 18.30 rikam jedem do nemocnice uz to bolelo a stahy byli caste
    19.00mne prijali,ze se na mne podivaji a mozna mne poslou dom
    19.30 otevrena na 5cm super sem byla rada,a sestra byla prekvapena
    20.00do bazenku bolesti se zvysovali
    21.15 gasoner to je ten kyslik doporucuji vsem
    21.15-22.50do porozeni hlavicky bylo nejhorsi,ale ten kyslik mi pomahal..tlacila sem 43minut to je ten nejhorsi part,ale zase clovek vi ze bude u konce
    jinak presne nestiham,nespim,ale to dozenem maly je uzasny vice pozdeji opatrujte zazraky Aji

    #871642
    Anonym
    Host

    Jito kafe muzes 3*za den jak v tehu i kdyz kojis!!Takze 1*urcite i vice,na cviceni Leniku vlitnu obcas delam nake cviky u kojeni,ale ted bych mohla cvicit,ale pisnu vam cviceni dozenu!!
    Prubeh porodu
    Rano v 5.00nuceni moceni a hlavne na stolici,na zachod 3*neuspesne,pak 3*stolice normalni to dopoledne jsem spala do 11.30 takze paradicka pak k doktorce 1.30probrat co s 40+3 ona jak se citim,ja rikam divne mela sem takove stahy,ptala se na hlenovou zatku ta odpadla pak doma asi v 16.00 Toho Himeltona hmat by delala asi v patek40+6ci pondeli 41+2ale samo se na mne podivaal a rekla,ze na 60%mi zacli slabe kontrakce ty neboleli,a ze porodim asi do 48h ci do rana do 3.00
    14.00zpet doma
    15.00bolesti zacinali byli mirne
    16.00-17.00stahy byli ok
    17-18.00stahy boleli zacla sem se bat
    18.00jsme volali do nemocnice rekli at zustanu doma hodku a zavolam znovu v 18.30 rikam jedem do nemocnice uz to bolelo a stahy byli caste
    19.00mne prijali,ze se na mne podivaji a mozna mne poslou dom
    19.30 otevrena na 5cm super sem byla rada,a sestra byla prekvapena
    20.00do bazenku bolesti se zvysovali
    21.15 gasoner to je ten kyslik doporucuji vsem
    21.15-22.50do porozeni hlavicky bylo nejhorsi,ale ten kyslik mi pomahal..tlacila sem 43minut to je ten nejhorsi part,ale zase clovek vi ze bude u konce
    jinak presne nestiham,nespim,ale to dozenem maly je uzasny vice pozdeji opatrujte zazraky Aji

    #871643
    Anonym
    Host

    Jito kafe muzes 3*za den jak v tehu i kdyz kojis!!Takze 1*urcite i vice,na cviceni Leniku vlitnu obcas delam nake cviky u kojeni,ale ted bych mohla cvicit,ale pisnu vam cviceni dozenu!!
    Prubeh porodu
    Rano v 5.00nuceni moceni a hlavne na stolici,na zachod 3*neuspesne,pak 3*stolice normalni to dopoledne jsem spala do 11.30 takze paradicka pak k doktorce 1.30probrat co s 40+3 ona jak se citim,ja rikam divne mela sem takove stahy,ptala se na hlenovou zatku ta odpadla pak doma asi v 16.00 Toho Himeltona hmat by delala asi v patek40+6ci pondeli 41+2ale samo se na mne podivaal a rekla,ze na 60%mi zacli slabe kontrakce ty neboleli,a ze porodim asi do 48h ci do rana do 3.00
    14.00zpet doma
    15.00bolesti zacinali byli mirne
    16.00-17.00stahy byli ok
    17-18.00stahy boleli zacla sem se bat
    18.00jsme volali do nemocnice rekli at zustanu doma hodku a zavolam znovu v 18.30 rikam jedem do nemocnice uz to bolelo a stahy byli caste
    19.00mne prijali,ze se na mne podivaji a mozna mne poslou dom
    19.30 otevrena na 5cm super sem byla rada,a sestra byla prekvapena
    20.00do bazenku bolesti se zvysovali
    21.15 gasoner to je ten kyslik doporucuji vsem
    21.15-22.50do porozeni hlavicky bylo nejhorsi,ale ten kyslik mi pomahal..tlacila sem 43minut to je ten nejhorsi part,ale zase clovek vi ze bude u konce
    jinak presne nestiham,nespim,ale to dozenem maly je uzasny vice pozdeji opatrujte zazraky Aji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,006. až 1,020. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist