Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871764
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak dnes v noci Natánek asi 2 hodiny nespal. Už jsem si odvykla… Byl to horor. Doufám, že to nejsou zoubky…

    Škubino, super, že jsi napsala. Třeba si i další holky sednou k počítači, když je venku tak ošklivě (tedy u nás mží a je 11 stupňů). 🙂

    Kde budeš přes víkend bydlet – v jaké části Prahy? To je super, že přijedeš. Je to příjemná změna, jet do Prahy. To máš také pěkně velkého kloučka, když má oblečení v. 6-9 m 🙂 . Jsou to malí obříci… Dnes jsem se pokoušela obléknout bodýčko se stojáčkem, a krásné vyteplené kalhotky, které dostal Natánek v létě od babičky. Je to komplet z nextu na 3-6 m. Tak bodýčko jsem ani nepřetáhla přes hlavu, prostě to nešlo, má ji příliš velkou, a z kalhoty mu jsou krátké… Takže mám smůlu. Asi babičce nedošlo, že když měl při narození 5 kg, musí mu kupovat teplé oblečení ve větší velikosti…

    Holky, mějte se krásně.

    #871765
    Anonym
    Host

    Jogo, všimla jsem si až později, že jsi stihla napsat ještě na předchozí stránku 🙂 Joseph je moc krásný. Ve spaní je ovšem rekordman 🙂 . S těmi letenkami to je zajímavé, na kolik tě vyjdou? Jestli máš hlídací babičku, tak si to v Čechách užiješ 🙂 Pokud jde o oblečení, zvlášť po holkách se ho nedokážu moc vzdát – mám plnou půdu krabic s růžovým oblečením. Po Jáchymovi mám jen ty nejmenší věci. Tepláky a modré věci se mi rozdávají dobře – bohužel – teď by se mi hodily 🙂 .

    Uniformy mají moc hezké. Pošlu ti foto, jestli bude čas…

    Škubino, občas sportuji, ale není to na mně bohužel vidět… ať máš lepší výsledky až začneš…

    #871766
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak maly je uspany drzim mu vzdy dudlik a on jednim okem smiruje ci je mamka u neho,no je uspany zase na me posteli,mozna ho prendam uvidime!!!Jinak vcera vecer nas rekordman vstal v 3.00a pak v 6.30takze nic moc,tano sem spala jak parez,nastesti manzel si ho vzal v 9.00a ja spala do 11.00no sem hrozna jak muzu spim ha ah.Ale uz sem vstala i v 9.00 ha ha!!Pokad vstava jen 1*za noc tak nemam problem vstat!!To se stalo zatim 3*dnes joga bazen no parada!!
    Skubino uzij Prahu vim,ze ji mas rada!!!
    Letenky na leden mam pro jednoho zpatecni easyjet i s kufry ty jsou ted za priplatek vse 1osoba 2400kc!!!Letni letenka uz ted stala 3500kc a ceny se budou z dvojnasobovat,az letenka na leto napr muze stat 8000kc ja s nimi letam 10let funguji ze lety minimalne 3mesice dopredu mimo sezonu,v letnich prazdninach a prosinec ceny jdou i 4*na horu pokud nekdo koupi treba last minute!!Deti do 2let byli zdarma ted stoji s easyjet 1200kc zpatecni!!!Takze ten rok,nezli mu budou 2by byl idealni cerven ha ha!!!Pak uz je to fuk,palti se cela letenka.Ale lidi napr v USA jezdi do Cz 1*za rok ci ani to ne,letenky se statu i s detmi stoji vice nezli dovolena v Karabiku ha ha.No takze ja mam krom dovci i more,coz palnujeme v kvetnu na pristi rok vse hotove,ale v obchode je uz vanocni vyzdoba no hruza.Uzivejte zazraky ten muj je vlastne nejmladsi takze mi jedem vesele 3-6,stale vyrazuji kazdy den.Dnes babicka tu donesla zase 3veci dupacky na spani,body fajn.Ale svetr,ktery by mu byl tesny,takze je pravda,ze zelena a zluta se rozdava dobre.Ruzovka na kluka nejde.No bracha zatim rodinu neplanuje,lae ja mu to vozim pomalu do prahy pak to oceni.Sem se rozepsala zatim holku a v lednu pocitam s tim srazem ha ha!!!Muzete v tydnu,tedy spise ty leniku ty mas nejvice deti jaky den je nej??Skubina to v Praze miluje tak to tam nak vtesna snad!!!Po 18.1 ahojky!!!

    #871767
    Anonym
    Host

    tedy koncem ledna snad ahojky!!!

    #871768
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to máš opravdu dobrou cenu! 2.400 jsou skvělé. To snad s manželem vyrazíme v lednu do Londýna 🙂 Díky, že jsi mi k tomu napsala více (o sezoně a tak…). Jako velká rodina jezdíme jen autem a o letenkách vůbec nic nevím. Tedy nyní už ano 🙂

    Asi jsme Josepha s tím spaním přechválili 🙂 . Bazén a joga jsou skvělé a spaní do 11. hodin dokonalé!!! Asi si to (spaní) objednám na sobotu.

    Dnes je velku konečně teplo a sluníčko. Přijela kamarádka na kávu. Hned mám radost ze života 😀 . Ale na ty podzimní plískanice a krátký den se už ted (omlouvám se, nefunguje mi klávesa s háčkem a čárkou) netěším!!!! Nejraději bych odletěla do teplých krajin a vrátila se až v květnu… Také se mi povedlo na začátek října objednat dětem výlet na sobotu se školou. Už ted se těším, že budeme mít s manželem volnou sobotu.

    Nějak jsem se přetáhla, jak jsem od čtvrtka do neděla byla sama na všechny děti. Dnes ráno jsem pohužel snědla většinu čokolády (malé čokoládky od milky), kterou jsem tu měla pro děti, abych jim to přidala ke svačině. Jsem hrozná. Koupím jim novou, ale asi jen 3 kousky, abych ji zas nesnědla. Musela jsem to pak zajíst jogurtem, aby z to N. neměl zácpu.

    Přála bych si tak mít víc prostoru pro sebe (být jen sama)…

    Holky, N. je už nespokojený musím běžet. Krásný slunečný den.

    #871769
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    sraz v lednu se mi také líbí 🙂 N. se už krmí, tak mohu psát…

    Mohu od cca 10. hodin do odpoledne, kdykoliv ve všední den. Co místo setkání? Docela zajímavé je nákupní centrum Chodov – je na metru, dobře se hledá, v 1. patře u restaurací je spoustu místa (s výjimkou oběda, to je tu plno). Mohu dojet i do centra. V našem počtu a s tolika kočárky, bychom si skoro měly pronajmou salonek 🙂

    Jak to vidíte?

    #871770
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Se srazem počítám,ale myslím,že na salonek to nebude. Budeme rádi za nás 3 🙂
    Jinak musím vás opravit. Nejsem přímo z Prahy,ale Praha-východ,ale dorazit si myslím můžu kamkoliv.
    Jogo,ty máš teda vyspáno:) Malej chodí spát kolem 19.30,pak se budí v 1.00 – 2.00hod. a pak kolem 6.00. Musím říct,že mně to k vyspání stačí,mám pak krásně dlouhej den. Ale někdy když jsem unavená to s ním zalomím ještě přes den.
    Leníku,klobouk dolů,že zvládáš všechny děti. V tomhle věku to musí být fakt náročný.
    S váhou mám spíš opačný problém,zhubla jsem až moc,tak potřebuju trochu začít cvičit a zpevnit tělo.
    Mějte se a užívejte sluníčka,ahoooj

    #871771
    Anonym
    Host

    Ahoj holky tak sem byla na face s Nikiskem,ta by se k srazu pridala,v Praze jeste nebyla asi by vzala deti!!Jinak ja muzu prijet bez maleho mamka by mi pohlidala.
    Dojedu kamkoli Chodov mam kousek,centrum tez!!!
    Skubino ty prijedes s kocarkem,ci ti taky mamka pohlida.Ja se prizpusobim vetsine!!pak az budou deti vetsi,tak by si spolu mohli hrat,ale v tech 7mesicich jeste nelezou tak to neni tak narocne ha ha
    Vcera maly vstal 2.00pak jen dudlika v 5.30 a vstal 7.30,takze ted vstavame v 9.00ha ha,ale jsme vzhuru od 7.45!!Ale strida se to znate to.rezim bude az pozdeji.
    Skubino takze ty mas jeste mene vahove nezli pred tehu,co delas??Ja hodne palvu,takze to je super.Vaha stale 1,5kg dolu.
    Leniku taky te obdivuji jak to vse zvladas.Mi jsme vekove na podobno vsechny tusim!!Cas pro sebe je dulezity,deti na vylet dobry napad.
    Londyn je velmi dobry na slevy ty jsou v lednu a v cervenci!!!!Napr next zacina slevy uz 27.12,takze zacatek ledna a zacatek cervence je na slevy asi nej!!!Taky doporucuji primark-early days,maji tam hlavne na male deti veci za par supu,hlavne pizama,ponozky,spodni pradlo,teplaky pro deti na litacku to staci,neni to uplne kvalita,ale smicha se to z next,Zara,HM a nikdo nic nepozna,je tedy stale nenakupuji mam veci milion ha ha!!!easyjet je vyhlaseny na levne letenky!!tak pa v lednu

    #871772
    Anonym
    Host

    A Skubino ty by jsi byla v lednu v Praze jak dlouho???Prodlouzeny vykend ci cely tyden??Datum domluvime v prosinci,zatim je cas cas 10.30napr predbezne a jak se jmenuje to shopping centru na chodove je to hned u metra?

    #871773
    Anonym
    Host

    Jo psali si,ze je u metra sorry,a kolik ma chodov vychodu v metru ja pojedu z Kacerova!!!

    #871774
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    pročítám to tu, tak až dočtu tak napíšu více:)
    Jen napíšu, máme se skvěle, Bártík roste jak z vody, v noci od dvou měsíců spí celou noc – v půl osmé koupem, v osm se nadlábne a v půl deváté už chrupe. Budí se o půl sedmé ráno. Někdy jsou vyjímky, že se v noci probudí, ale to opravdu málokdy. Takže já si na vyspání nemůžu stěžovat. Stále kojím, prnďa už má 7 kg, cvalík. Oblečení má taky 6-9 měsíců. 3-6 mu je malé. Vlasy mu povyrostly, že už můžem dělat culíka nebo berušku na ofinku, škoda že není holka:D
    V pondělí jsme byli na vítání občánků, takže už je i občan:D
    Zatím papa, ozvu se.
    Petra

    #871775
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Vondíku, jsem moc ráda, že jsi se ozvala! Je fajn, že se dobře vyspíš a máš se dobře. Těším se na další zprávy.

    Škubino, to se máš, že hubneš. Při kojení to mám vždy opačně :S

    Jogo, jo slevy v nextu by byly super… Co bazén a jóga? Je inspirativní číst o tvých aktivitách 🙂

    Pokud jde o sraz, měla jsem přestavu, že bude i s miminkami :-))) Jsem na tě totiž strašně zvědavá. A ani se nemohu vzdálit na více jak 2,5 hodiny vzhledem ke kojení… V lednu teprve začnu nahrazovat jedno kojení příkrmem, zatím ještě nevím, které si vyberu…

    Jinak dnes jsem byla POPRVÉ s trenérkou v posilovně. Bylo tam narváno, ale užila jsem si to. N. nejprve spal a pak se díval kolem sebe, na posilování břicha si ho Ivet vzala k sobě (už měl hlad). Byl to opravdu balzám!!! Cítím se o 1000% lépe:) 🙂 🙂

    Včera večer jsme měli hlídání, s manželem jsme vyrazili na večeři (i s N.). Bylo to úžasné. Tedy až do té doby než jsem si objednala latté bez kofeinu. Po vypití jsem měla podezření, že mi dali normální. A v noci se moje podezření potvrdilo – N. se pořád budit a já také nemohla dobře spát. Chtěli jsme udělat něco pro sebe a zas se to trochu zvrtlo…

    Krásné slunečné dny.

    #871776
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem si teď s N. lehla na 1,5 hodiny a vyspala se. Sice 2x trochu fňukal, jen mne vzbudil a spal sám dál. Jak úžasné, že jsem mohla dnešní noc dospat… Člověku stačí tak málo ke štěstí 😛 .

    Hezké odpoledne.

    #871777
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Vondíku,vítám tě zpět mezi námi,je fajn,že ses ozvala 🙂 a že se máš dobře.
    Leníku,překvapila jsi mě tím kafem. Já si dávám kafe 2x denně a nepozoruji,že by malý hůř spal. Dokonce jsem i četla,že v malém množství by to nemělo ničemu vadit. Občas si dám i malý pivo. Teď si připadám jak nezodpovědná matka :O
    Sraz jsem taky myslela s miminkama,ale ještě to nějak doladíme.
    Zatím se mějte a opatrujte se 🙂

    #871778
    Anonym
    Host

    tak se pridavam k vetsine sraz s miminkama,ja jsem spis pohodlna,tady chodim vsude pesky a autem sem s malym jeste nejela,protoze i k doktorce dojdu pesky,a v Praze jet hromadnou dopravou s kocarem,ty ridici tam to je hruza,no ja to nak vyresim.
    Nikisek by urcite prijel s malym,takze jestli tdy i kocary je ten Chodov velky ha ha!!
    Ahoj Petro super,ze si se ozvala!!
    tak nase noc maly usnul v 20.00vstal tradicne v 2.00 a pak v 7.30 ja planovala pilatte prvni zkousku,ale maly v 9.00usnul a spali jsme spolu az do 11.00takze spanek beru pokad je v nabidce.Ale ma tu byt babi leto takze zitra hura na venkovni bazen a pilatte tam vsunu brzy staci satt v 9.00manzel nesmi byt po nocni a mit odpoledni pri tech ja ztiham sport.
    Veca Leniku dobry napad a nastesti si to pak dospala.Ja bez spanku nefunguji,tak si ho dopravam co to jde,az bude maly chodit do skoly mam utrum,a tady uz se jde o 4let!!!!Tak s prckama v lednu se tesim papapa Aja

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist