Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871974
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Leni,ať jsi brzo fit. Aspoň nějaké plus to má,viď. Ale zas ať to netrvá moc dlouho gratulace k druhému zoubku. U nás je spaní pořád špatný,bohužel žádná změna. Jsem zvědavá,jak to bude vypadat na horách…
    Jogo,malej mi už stojí cca 14 dní a dokonce se už začíná kolem gauče posouvat. je to šikula. Ale je to hlídání 🙂
    Dobře doleťte domů,manžel už se na vás určitě těší 🙂
    Holky,opatrujte se a buďte zdraví. Ozvu se vám z marzivých hor

    #871975
    Anonym
    Host

    Ahoj Skubino nak mi uniklo kam jedes na hory a i s malym??muj se plazi a plazi spoustu metru bastime uzlime se proste super pozitri letim

    #871976
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jogo,jedeme celá rodinka do Jeseníků. Přeci jen to máme kousek od baráku. Budeme tam od středy do neděle a dojedou i mí rodiče,tak si i zalyžuju. Možná opráším i běžky. Už se těším.
    Máme objednaný apartmán v takovým krásným penzionku s vlastní kuchyní,je tam i sauna,tak budeme relaxovat 🙂
    Uzlíčci jsou k sežrání,někdy se na malýho nemůžu vynadívat a samou láskou bych ho sežrala. vždyť víš… 🙂

    #871977
    Anonym
    Host

    Leniku tak co uz jsi fit..
    Skubino uzij si to na horach ja se tak tesim na pristani zitra..
    pres den budu balit a letim az vecer v cvrtek ci patek se nalozim do bazenu doufam…uzlici sou uzasni sem z nej take cela vedle opatrujte se

    #871978
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    stále jsem nemocná a ležím. Do včerejška se staral o malého i domácnost manžel, dnes ho vystřídala babička. Teploty nejsou tak urputné, občas vystoupají k 38, ale už stačí jeden paralen. Ale dostala jsem neuvěřitelný kašel. Včera si mi přes den nepovedlo kvůli němu usnout a tuto noc jsem spala je 3 hodiny. Zbytek noci jsem zoufale kašlala… Obvyklé čaje, cucací bonbóny a kloktadla nezabrala. Kojící liga doporučuje stoptussin, pro takové případy. Manžel mi ho koupil, vzala jsem ho už ráno, ale zabral až ve 13. hodin po druhé dávce, tak jsem konečně hodinu spala… Byla jsem úplně vyřízená…

    Jsem ráda, že jste zdravé a můžete lítat za teplem do Londýna a připravovat se na krásný čas na horách 🙂 Jdu si dát další tabletu, zas kašlu jak blázen… Mějte se krásně!

    #871979
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    holky podpořte nás ikdyž jste z jinýho kraje.Hlasovat lze každou hodinu a anketa
    trvá do 5.března.Přítel mi tvrdí,že to nepřekonáme,tak už jsme se pohádali a vládne tu tichá domácnost,ale jako mamky chceme,aby zrovna to naše dítko vyhrálo.Jestli nám chcete pomoc tak si někam uložte adresu a hlasujte.Budu moc ráda MAXIM KOVÁŘ

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #871980
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Hlásím návrat z mrazivých hor.
    Leníku,doufám,že už jsi přeprala nemoc a jsi už fit.
    A Jogo,jaký byl příjezd domů,zvládla jsi už bazén?
    Zítra napíšu víc,zatím ahoj 🙂

    #871981
    Anonym
    Host

    Co kasel Leniku Skubino napis vice o horach,tady vcera napadl snih tedy kalamita pro Uk,lae uz to taje pomalu,
    let v pohode akorat sem mela problem udrzet maleho na sobe je fakt tezky,tak jsme sedeli na jednom miste chvili oba,let byl skoro plny,na bazene uz sem byla super,v praci tez uz sem zacla i domaci ukoly takze na pocitac tak 1*tydne,i kdyz se znam zabydlim se a budu tam vice…ale s tou skolou fakt sem pozadu takze se tomu musim venovat ted maximalne.Maly zacal lezt….zitra mu kupujem takovou tu ohradku na hrani,zatim si vystaci v chodidku a jeste nesedi..ale cetla sem dobre ohlasy na ty ohradky..tak to kupuji aspon pro bezpecnost vsude mame snury a bez dohledu ho nechat nemuzu jak to mate doma vy z bezpecnosti kdyz polezou….zatim Aji

    #871982
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak bylo na horách?

    Jogo, super, že jste zvládli let! Měla jsem za to, že s miminkami člověk sedí v první řadě a ještě na ně dostane něco jako autosedačku… Jak to bylo u vás?

    Známí také mají ohrádky se síťkou (ne dřevěné). Kupují si ty pro dvojčata, aby byly prostornější. Ale pak mi říkají, že je až tak nevyužili… Tak nevím. Dělám dětem „bazének“. Natánek v něm už rejdí… Srazím k sobě dvě identické pohovky minimalistického tvaru a udělám „bazének“. Sedím v něm s N. a on si v něm rejdí, má tu hračky, plocha je velká. Kolem dokola jsou buď záda pohovky nebo opěrky…

    Jinak si představte, že stále ležím!!! Od večera minulé soboty (8. den bez té soboty). Od včerejška nemám teploty, ale pořád dost kašlu. Stoptussinu jsem vyjedla skoro celou krabičku. Jen co to šlo, přestala jsem, přeci jen kojím. Mám zalehlé obě uši, hučí mi v hlavě (asi tam mám zastydlou rýmu nebo co). Zatím zvládnu dojít tak do kuchyně pro čaj. Hrůza. Manžel jde zítra do práce, 2 dny tu bude moje máma. Anitka to má stejné, asi není problém ve mně, ale v bacilu. Nejspíš máme tu prasečí chřipku… (Hned jsem říkala, že mám „chřipku jako prase“).

    Jinak jsem zhubla 6 kg. N. plně kojím, manžel ho nezvládl přikrmovat… Podle informací na netu trvá rekonvalescence až 1 měsíc – měla bych hodně spát, jíst ovoce a zeleninu, vyvarovat se fyzické zátěže… Tak to jsem zvědavá… Na druhou stranu budu možná tak unavená, že manžel bude muset začít víc starat…

    Mějte se hezky. Ať jste všichni zdraví!

    PS: Jogo, pošli nám sem z Londýna teplejší počasí. Ta zima z Ruska mi už stačila…

    #871983
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Leni,to tě ta mrcha teda pěkně skolila 🙁 snad už se to bude jen lepšit. Mamka a manžel ti určitě s ratolestma pomůžou.
    Jogo,skvělý, že už jsi najela na svůj „koupací“ režim. Muselo ti to strašně chybět. A s tím učením to moc nepřeháněj nebo budu mít špatný svědomí, že já to flákám 🙂
    Na horách bylo krásně,sice doba ledová,ale sluníčko. Ráno bylo vždy – 26 nebo – 24, ale zvládali jsme to. Poslední den bylo o 5 stupňů víc a pochvalovali jsme si,jak je teploučko 🙂
    S lyžováním to bylo kvůli zimě trochu horší,ale ty dvě hodinky odpledne stačily. Dopo byla krátká procházka a odpo na svah. Malýho jsme hřžáli u sjezdovky na sluníčku a prostřídali jsme se u něj.
    Vzhledem k tomu,jak nás měl všechny kolem sebe,byl úplně zlatej.
    Kojím už jen tak 3x denně,jinak dávám příkrmy. je to neposeda,tak má mlíko ode mě jen tak na žízeň.
    Jak jste psaly holky o těch ohrádkách,neumím si představit, že bych malýho do něčeho „zavřela“. Pohybuje se po celým bytě,( Do patra zatím neleze 🙂 ), musím ho sice hlídat,ale potřebuje prostor.
    Tak holky,ať už ta zima pomalu skončí…opatrujte se 🙂

    #871984
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to jste šikulky, že jste zvládli tak mrazivé hory a ještě si dobře zalyžovali…

    Všechny známé tvrdí, že mají ohrádku, do níž dítě dají, aby mohly otevřít pošťačce. Tak nevím…

    Dnes mi měla přijet pomoct babička… Dorazila ve 14. hodin. Docela mne to naštvalo. Naštěstí byl N. docela hodný. Lezl si v manželské posteli, pak jsem s ním byla v těch 2 pohovkách. Jídlo jsme si s A. nakonec objednali z nedaleké restaurace. Vařit bych nezvládla a jíst musím… Pořád mám pocit, že mám méně mléka a vůbec nemám chuť k jídlu…

    Mějte se jen hezky.

    #871985
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Leni,babička teda moc velká pomocnice není 🙁 nedivím se ti, že tě to naštvalo. Něco podobného mám s tchyní. S tím mlíčkem se ti to snad zlepší,jakmile se uzdravíš.
    Ohrádky určitě nehaním,mám spoustu známých,kteří si je nemůžou vynachválit. Třeba na ní u nás nakonec taky dojde… 🙂 poštu zatím řeším chodítkem.
    Leni, ať už je ti líp a hlavně,ať babička trochu funguje 🙂

    #871986
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, spíš jsem to myslela tak, že známí pak prý dali dítě do ohrádky tak 5x (právě kvůli pošťačce).

    Tak babička právě odjela. Nakonec mi trochu pomohla, ale byla na mne naštvaná, že jsem jí vyčetla, že přijela tak pozdě. Dělala mi tak trochu naschvály, že jsem byla ráda, že už pojede domů… Někdy mám pocit, že je snazší domluvit se s někým cizím na pomoci než s těmi vlastními… Tedy alespoň u nás.

    Nemocná jsem pořád… Ten včerejšek, s pozdním příjezdem babičky, mi nějak nesedl. Na noc jsem si zas musela vzít stoptussin a ibalgin. Zítra už N. musím zvládnout sama. Manžel dnes neubrzdil auto a předkem ťukl do autobusu (který v jedné vesnici parkoval přímo na křižovace…). Autem dojel domů, ale předek je dost prý dost nabouraný. Vše je pojištěné, nikomu se nic nestalo, tak snad to dobře dopadne… Už aby tu bylo jaro a klid…

    Mějte se.

    #871987
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Další mrzivý den a o kus blíž tomu vysněnému jaru…taky už se na něj těším. To věčné oblíkání malýho mě nebaví,a jeho taky ne 🙂
    Leni, nabouraný auto je komplikace,ale hlavně, že manžel vyvázl v pohodě.
    A hlásím, že druhý zoubek je na světě 🙂 a hlásím, že spaní nestojí stále za nic a hlásím, že v neděli odjíždím ku Praze. Huráááá – zase se trochu vyspím!
    Opatrujte se a buďte zdraví 🙂

    #871988
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, blahopřeji ke druhému zoubku 😀 . Letí to!

    Ta zima se nějak „rozmohla“, co? U nás hustě sněží a kotel běží skoro naplno…

    N. se dnes začal plazit vpřed.

    Včera jsem zvládla první den bez pomoci. N. byl hodný a 2x přes den usnul na více než hodinu (zázrak). V noci spal s manželem (ještě dost kašlu, abych je nenakazila) a dost se budil. Ale já ho dostala na kojení asi 3x. Už je mi lépe, ale pořád nejsem úplně zdravá… Má to jen jednu výhodu – nemohu v tomto mrazu ven. A tak manžel nakupuje (neochotně) a vozí děti ze školy…

    Škubino, ať si u Prahy odpočineš. Pomůže ti babička?

    Ať jste zdraví!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist