Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872064
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať je dnešní noc lepší 🙂 A také ať ti pomůže konzultace z anatomie!

    Škubino, jak se daří?

    No, v tom „měřáku“, u paní doktorky, dítě více než 76 cm nedá 🙂 A při vážení N. brečel (nemá rád, když ho svlékám v ordinaci), tak jsem ho držela za ruce, jinak to nešlo, máme tentokrát trochu zkreslené údaje. Ale hlavně, že to máme za sebou. N. křičel jak tygr. Na příště mám vymýšlenou jinou strategii 🙂

    Zítra mne čeká pilates. Dorazí paní na úklid. N. teď strčí do pusy vše, co nejde na zemi. Těším se, že naše podlahy budou zas úplně čisté… N. má nejraději ztvrdlý chleba, který ráno vyhodí ze své židličky, když přehlédnu nějaké sousto, on si ho najde 🙂 Večer rozkolusal jeden klíček od brambor, který mi spadl když jsem loupala brambor. Pak jsem zjišťovala, jestli se jím mohl otrávit. Večer jsem mu sundavala rozžvýkaný kus časopisu, které měl nalepený na patře v pusince… V těchto dnech opravdu nic neudělám. Musím být pořád ve střehu… Dnes se také N. povedlo vypáčit kryt zásuvky – prostě ho odtrhl ze zdi. Naštěstí jsem hned zasáhla. Už se těším, až bude trochu vyspělejší 🙂

    Přeji dobře prospanou noc 🙂

    #872065
    Anonym
    Host

    Leniku uzij si pilatte a at je dum krasne cisty..
    Noc byla super jeste zetak,maly ji prospal celou vzbudil se na mlicko v 6.00a zase usnul pozdeji kol
    em 7.00vstavali jsme kolem 9
    .
    30 tady l
    ilo alilo ale na ces
    tu do knihovny jsme sli pesky prestalo prset,vice jak pisnicky zajimali maleho knizky v regale,o tom jak vse ji ti muzu povidat,priserne fakt se bojim ze s ni hrebik,ci naky spendlik z toho mam tez vitr tez maleho musim porad sledovat….zadna sranda!!!fakt oci jak ostriz ji uplne vsechno na co prijde by jsi s natankem rozumel pekny vykend ja budu mit tak 10h yogy a ten ukol mi tu stoji a uz abych se nekam pohla vubec nevim o co jde no nastesti mam jen „tezke ukoly zbytek je pohoda,ale nemam trada veci na posledni chvili pappaa

    #872066
    Anonym
    Host

    maly sahl na klavesu a cele to posunul

    #872067
    Anonym
    Host

    Ahoj Jogo,

    vidím, že už ti Joseph pomáhá psát e-maily 🙂 Joga je super 🙂 Kluci by se mohli dělit o úlovky, co najdou na zemi… Někdy mám pocit, že N. má takové „lovecké“ sklony. To, co si sám někde ukořistí, mu chutná mnohem více, než to, co mu dávám u stolu.

    Během včerejšího večera jsem zjistila, že N. úmyslně jí stránky z „tenkých“ časopisů (konkrétně příloh DNES). Kousek si utrhne, strčí do papule. Než se mi povede do jeho pusinky dostat, už to má snědené… Starší děti časopisy a noviny trhaly. Ale, že by si je někdo dával na večeři, to jsem nezažila.

    A to N. dávám jen bio potraviny, kojím ho a on si pak takhle „bufetí“.

    Možná bych mu jídlo měla schovávat na hůře dostupné místa, kde by si ho pak tajně snědl 🙂 Tak to mají opičky v ZOO 🙂

    Mějte se krásně.

    #872068
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Hlásím se po krátké pauze. Nějak nestíhám. malej přešel na spaní 1x za den a já mám pocit,že noční spání je o krapánek lepší. Zřejmě taky proto,že je večer stahanej jak kotě 🙂
    Přidáváme se ka vašim „bufeťákům“ – co oni do tý papuli strčí je opravdu někdy k nevíře. Nějak si nevzpomínám,že bych musela takhle staršího syna hlídat. ale možná jsem jen zapomněla…
    Malýmu chutná taky všechno,co ukrořistí sám. Taková hlína z kytek je mňam mňam a už máme okousaný snad i dveře 😀
    Po bytě se už pohybuje víceméně po dvou,tak je vždycky sranda čekt,z jakýho rohu se na mě vyřítí 🙂
    Holky,jste šikulky,jak pilně cvičíte. To budou v létě postavičky 🙂
    Počasí se nám snad už umoudřilo,tak se těším,že rozbalíme pískoviště a budeme trávit na zahradě víc času.
    Zítra škola – naštěstí poslední sobota!
    Opatrujte se a krásný víkend
    Ahooooj

    #872069
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, ať ti to dnes ve škole dobře jde 🙂 Hlína je také dobrůtka 🙂 Malý je šikulka, že už hezky chodí. Také gratuluji k lepšímu spaní.

    Také mám pocit, že spaní je trochu lepší. Během noci se N. budí po 2 hodinách, ale jeden „cyklus“ za noc se budí po 4 hodinách – to pak mám pocit, že jsem se báječně vyspala. Spíme ještě 2x přes den – obvykle se mi povede lehnout si na jedno spaní s ním. Když to tak po sobě čtu, tak to spaní asi tak slavné není… Ale věřím, že brzy bude lépe 🙂

    Krásný víkend

    #872070
    Anonym
    Host

    ahojky co bude k veceri hlina,no u nas ho zajimaji amgnetky na lednicce to je zuzu a vubec je to obdobi korist je moje,radio tatkovi rano vypnul nekolikkrat ted tu leze a bavi ho to,pan sikovny co byl na nasteve pribudoval na schody na hore branku a maly tu mated dva pokoje na lezeni a malou chodbicku,kdyz stoji tak si seda do yoga pozice u deti je to totiz normalni stav pater v sede v zdrave poleze dospely uz maji pater ohnutou s pocitaci,rizeni autem,ja pozoruji maleho je to amly jogin,ta ohebnost u deti je take neuveritelna.Skubino uniklo mi a to vas ctu pilne ze ti maly chodi jak dlouho?Co skola?
    Leniku spani se zlepci urcite ti brzy hodi celou noc!!!!Ale zase si sikovna ze si na jedno spani lehnes s nim.To schvaluji!!!Ja o vykendu byla vzhuru v 7.00,6.00do skoly sem jela v 9.00rano manzel hlidal cele 2dny,v sobotu sem skoncila v nemocnici s okem,nastesti nic vazneho napsali mi kapky nebyli ani na recept,v nedeli sem se vzbudila oko natekle,ale uz nebylo cervene vsobotu no hruza.Uz do skoly v metru se mi neco dostalo do oka,ale nic sem tam nemohla najit ale behem dopoledne se mi to totalne zhorsilo muselo to byt temi cvikami delali jsme cele 4h stojky a stoj na hlave takze se mi asi krev nasunula do oka.No vypadala sem v sobotu jak silenec,v nedeli sem uz mela slunecni ryle a nastesti v nedeli vecer uz to bylo ok,ale s ocima zadna sranda uvazuji uz delsi dobu nosit cocky ale stale to odkladam maly tu blbne taha co muze jdu si s nim hrat doufam ze vas v zime uvidim uz mam letenku zase na cely mesic kde je v Praze naky decky koutek????opatrujte se a pohladte slunicka ten muj tu vola jak o zavod sles mamco s pocitace

    #872071
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    měli jsme super jarní víkend, byli u nás přátelé s dětmi a stejně starým miminkem. Ale dnes jsem měla šílenou depresi – takový pocit, že nic z toho, co bych chtěla nemohu. Ale udělal mi radost manžel, který přijel domů dříve a od 20.00 jsem mohla na spinning (měli poslední volné místo).

    Ten spinning mi psychicky moc pomohl – také jsem si dost pročistila hlavu a vyplavila endorfiny 🙂 Zítra mne čeká step AE a ve čtvrtek pilates. Už se moc těším. Minulé týdny jsem neměla moc hlídání, tak jsem cvičení skoro neměla…

    Jogo, to jsi měla dramatický zážitek s okem. Hlavně, že vše dobře dopadlo! Magnetky máme také rádi 🙂

    Hlídané koutky tu jsou – v nákupních centrech a Ikee, ale až od vyššího věku, než bude mít Joseph. V dražších fitkách by ale s hlídáním neměl být problém 🙂 Nebo se dá domluvit hlídání přes agenturu (doma).

    Přeji všem klidnou noc.

    #872072
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Máme za sebou 10 – ti měsíční kontrolu. Malej měří 77,5 a váží 9,7kg – už se pěkně pronese. Horší zpráva je,že doktorka objevila nějaký šelest na srdíčku,tak jdeme začátkem června na echo. Snad to bude v pořádku.
    Jogo,malej mi začal chodit už v 9.měsících. to bylo pár samostatných krůčků a teď už špacíruje úplně v pohodě. Ale s nostalgií vzpomínám na věk kolem 3.měsíce,to byla parádička 🙂
    jsem ráda,že už máš oko v pořádku,musela jsi být vyplašená.
    A ten sraz snad dáme nějak dohromady. Jsi úžasná plánovačka 🙂 já jsem bohužel parvý opak. Vše na poslední chvíli.
    Leni, úplně s tebou cítím ohledně tý deprese. U mě se objevují stále častěji. Myslím,že je to zapříčiněno hlavně tím,že jsem unavená a nemám možnost někde vypustit páru 🙁
    Je dobře,že tě manžel podporuje
    Holky opatrujte se a těšte se na krásný počasí 🙂
    Ahoooj

    #872073
    Anonym
    Host

    Ahojky,ty
    jo Skubino to se tedy nabehas maly mi tu chce brat mys i klavesnici,je to o velke trpelivosti,ja kdybych nemela sve sport centrum tak se asi mlatim hlavou do zdi,maly chodi do jesli tak 1*tydne v prumeru na hodku a pul,a praci mi tez pomaha dostanu se mezi lidi,ale nase zlaticka jsou ted v obdobi kdy musi byt oci na stopkach protoze vice jak hracky je zajima papir ci ruzne nesmysli pobliz….
    do prace jdu v patek a pak mam sraz s kamoskou co je tu na par dni an nakupovani z Prahy,kdysi tu zila…tak zajdem do starbuks to bude po dlouhe dobetady co jedu do centra takze patek je muj a nedele tez v praci hlida manzel zato pristi vykend do prace nejdu manzel jede na vykend pryc,ale je super ze sou to zlaticka ale tesim se na dovcu kdy budou malemu tak 4a bude uz sedet a ne vyvadet blbosti sice v 4bude mit jine zajmy ale pochopi co znamena treba slovo ne,ted si sundal frajer jeans,ponozky to je kazdy den jdu ven kocky tady je to o nicem doam nuda venku to utece zitra joga hura relax….opatrujte se a slunicka tez

    #872074
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne mrzí, že máte takové podezřejní a musíte na echo… Tak hlavně, ať vše dobře dopadne! Ta MD je nějaká náročná, co? 🙂

    Jogo, vidím, že máš bohatý společenský život 🙂

    Jsem ráda, že je jaro a relativně teplo. Včera jsem byla s N. na zahradě. Zjistila jsem, že je to nejbezpečnější prostor, ve kterém se může pohybovat. Doma jsem pořád ve střehu a nemůžu ho nechat ani chvíli samotného… Emička N. včera nechala vylézt schody až nahoru. Nevěděla, že ostatní sourozenci, ani já, to N. nedovolujeme. Tak se N. od té doby pokouší udělat to samé.

    Když chci doma něco udělat, musím si N. vzít do šátku. Tam je moc spokojený, ale pronese se 🙂 Jinak je v bezpečí pouze v židličce, v postýlce a u sourozenců v náruči… Dnes odpoledne měly děti uklízet. J. se sám nabídl a vzal N. na 30 minut v kočárku ven. Už to tak udělal jednou – raději se projíždí venku (a je pyšný na bráchu) než by doma uklízel. Po pravdě řečeno, jsou jeho sestry na uklízení šikovnější, takže je to nejlepší řešení 🙂

    AE byl dnes super. S babičkou a N. jsem šla přes poledne do kavárny. Byl to milý odpočinek.

    Jdu si lehnout… Mějte se krásně. Dobře spěte.

    #872075
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak dnešní noc byla katastrofální 🙁 malej do 2:30 nespal a já jsem to nějak špatně snášela. jsem utahaná jak kotě a poslední dobou mi ubývá sil,bohužel hlavně těch psychických. Jak píšeš Leni, ta MD je náročná.
    V sobotu odjíždím načerpat síly ku Praze,tak snad se zadaří. Čeká nás jedna rodinná oslava,trochu úklidu po malování,ale jinak nic neplánuju. Vlastně až na školu,musím tam dodělat všechny resty.
    Znovu jsem si tam obnovila internet,tak budu holky s váma na příjmu 🙂
    Holky,opatrujte se,buďte zdraví a užívejte letního počasí.
    Ahoooj

    #872076
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne mrzí, že jsi se dobře nevyspala… Mohla jsi si zdřímnou dnes přes den? Ten spánková deficit nám vše narůstá… Ach jo. Čím myslíš, že to je? Ať dobře zvládneš cestu a odpočineš si 🙂

    Tuto noc jsme vstávala snad 10x a spala 7 hodin, tak to také za moc nestálo. Za chvilku si půjdu lehnout k N.

    Dnes jsem měla pilates – ještě teď mne bolí břišní svaly. Hlídal manžel. Teď jsem přišla od kadeřnice – hlídala babička, ale spíš mi seděl N. na kolenou. Babičku totiž viděl po 4 měsících včera, takže u ní nechtěl být. Zítra jedu na seminář a vrátím se v neděli.

    Mějte se hezky. Užijte si teplý prodloužený víkend 🙂

    #872077
    Anonym
    Host

    Skubino doufam ze u doktorkyt bude vse v poradku kdy tam jdete?
    Leniku maly taky ma bezpecne misto tak v postylce v kocarku a sedacce na jidlo.Dnes sem ho dala na zem a hned vidim jak stoji na miste a zkouma prostor no jasne ze sem v ruce hned nasla naky maly predmet kdo vi kde se to vzalo neco maleho umeleho,ale stacila chvilka a jedl by to,fakt se bijim ze s ni naky sroubecek.Jiank je zlaticko ted sem v knihovne uz hodku na pocitaci a on je v kocarku tak hodny.V uetry nespal zase se vzbudil a 2hodky nechtel spat mezxi 2-4stava se to tradice uterni noc,takze rano jeste v 10.30spinkal po dlouhe dobe jsme meli jeslicky zamluvena tak sem ho musela vzbudit hodne hlida manzel kdyz mam jogu.Tkaze vcera vecer sem sla spat v 20.00a dnes sem ok..ale prisly mi ukazku na anatomicky test a holky potrebovala bych se tomu venovat ale musim doufat jen ve stesti,protoze vim ze tam mam slabinu…kosti pojmenovat a svaly na obrazku to je pohadicka ale ty jejich otazky no hruza!!!No nic hlavne zdravi skola se nak udela,ale mam toho plne kecky po skole potrebuji dlouhou dovcu…opatrujte se

    #872078
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Dnešní noc nebyla o moc lepší. Čím to je,že ty naše zlatíčka takhle ponocují,těžko říct. Moc dojmů,zoubky anebo jsou prostě jen nespavci.
    Včera jsem ve škole usínala,ještě že jsem nemusela řídit.
    Jogo,držím palce,ať ten test dáš jsi šikovná!
    Leni,hlídací babička po 4 měsících – nemá cenu asi moc komentovat,viď….
    Mně dnes přijede na chvilku tchýně,tak jí dám malýho do kočárku a alou ven. Já budu žehlit a žehlit a žehlit. Přes tu hromadu skoro už nevidím 🙂
    Na to echo jdu s M. až začátkem června. Věřím,že vše bude v pořádku. Bohužel máme teď v rodině několik zdravotních problémů,tak snad už máme vybráno 🙁
    Opatrujte se a určitě se ozvu z Čech, Ahoooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist