Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,456. až 1,470. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872079
    Anonym
    Host

    Ahojky jen kratce Skubina uziva Prahu,co ty Leniku cvicis muj maly je aktivni uda nehrozi,v patek s holkama v starbuks v centru bylo super,obe zkouseji baby,tak byla sranda rikam jim nalakujte nehty ted pak nenalakujes….
    ja osobne nelakuji,ale k kadernici bych rada a hlidani zadna sranda…manzel hlida jak sem v praci,jak mam skolu jak mam plavani no nenudime se v lete v Praze uz se tesim ze zajdema na vecu a babicka [pohlida holky musim srotit maly tu leze opatrujte se Aji

    #872080
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, vidím, že se máš lépe – snad ti tchýně vozila malého dost dlouho 🙂 Blahopřeji k lepšímu spaní 🙂

    Jogo, ať zvládneš učení, držím palce. Připomeň mi, kdy přiletíš do Prahy…

    Seminář 4 dohody byl báječný. Manžel mi malého nosil jen na kojení. Konečně pořádný relax 🙂 V noci teď vstává manžel s hrnečnem vody – odnaučujeme noční kojení. Je to (pro mne) super.

    V pondělí jsem měla spinniny, v úterý step AE (vzal jsem i mladší dceru). Na chatě je tu kamarádka se stejně starým chlapečkem, tak užíváme procházky po lese – daly jsem i oběd v místní restauraci…

    Mějte se krásně 🙂

    #872081
    Anonym
    Host

    ahojky takze koukam ze si obe uzivate Lenik sportuje,obidek,Skubina ma vylet v Praze?
    ja budu v Praze koncem cervence a pak koncem ledna ha ah….jinak mi tu mame novy rezim maly stava mezi 6-7.oorano pak usna mezi 8.30-9.00a spi do 11.00 pka nespi odpoledne a spi kolem 17.00 apak nechce vecer spat takze uvidime v kolik frajer dnes usne doufam ze do 20.30zitra jdu do prace hlida a uklada manzel jede na vykend pryc tak mame rozdelene dny ha ha.ja s malym so-po a on pak hlida kdyz jdu na yogu a bazen
    tady uz prsi mesic,vedro jak u vas tu nehrozi dest a ztezi 15Ctakze otevrene bazenky vypadaji na cerven no neva kdo si pocka ten se docka na test co hlave mam mam zbydek mi snad projde z trochou stesti jeste hodim do hlavy nake nazvy svalu na tom muzu nachytat body kosti,svaly mne muzou zachranit maly tu mele opatrujte se
    Leniku v lete kdyz se nesejdem neva ale v lednu to pak z organizujem!!!!!

    #872082
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať máš hezký den v práci! Červenec si píši do diáře 🙂 Snad se nám to povede 🙂 Zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jestli máte u vás také taková vedra… Ať se brzy oteplí a otevřou bazének 🙂 .

    U nás je nádherné jaro a sluníčko a někdy až moc teplo… Manželovo vstávání k malému pomalu nese plody… N. se tuto noc vzbudil jen ve 4 hodiny, 2x si cucnul z hrnku a spal až do 6 hodin – to už se nacucnul mlíčka a spinkal do 7. Ale jak nejsem zvyklá na nepřerušovaný spánek, nějak jsem se sama budila 🙂

    Mějte se krásně. Užijte si prodloužený víkend 🙂

    #872083
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    jsem ráda, že se máte dobře.
    My si užíváme sluníčka,jen dnes má malej trochu teplotu a začíná kašlat. A to jsme chtěli zítra navštívit ZOO. Snad to přes noc odezní.
    Dneska večer mi dorazí zbytek kluků i s mužem. Už se mi po nich docela stýská… 🙂
    Konec července mám poznačeno,snad nám to tentokrát vyjde.
    Mějte se hezky,opatrujte se a a´t zlatíčka spinkají lépe. Ahooooj

    #872084
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Lenik se brzy vyspi N uz spinka lepe,At prejde kasel a muzete Skubino vyrazit do Zoo v Praze koncem cervence jsou nej dny pondeli,utery ci streda tyto data 23-25.7!!
    V praci dnes super v nedeli mam volno jdu k manzelovym rodicum na obed.V praci je to pred zavrenim to uz tedy rikame roky,ze to budou posledni vanoce,ale mame noveho majitele 2roky a ten to totalne zanedbava….nastesti ja unikla jit pryc o vlasek a ted 2*tydne je pro mne pohodicka.
    Maly mi roste z kalhot ma 84cm,dne oblikl i triko 2-3roky tedy dlouhe rukavy,ale jen tak sem to zkusila,kratasy nehrozi tak plastenku na kocar!!!Predpoved dest…no nehazim flintu do zita bazenek pod palmou bude aspon se mam na co tesit.
    Uzivejte spanek maly dnes vynechal dopoledni spani a spal 3h odpo takze manzel mel super hlidani!!Opatrujte se

    #872085
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jako to dopadlo s návštěvou ZOO? Doufám, že jste zdraví…

    Jogo, jaký byl oběd u rodičů? Malý spinkal odpoledne opravdu hezky 🙂 Je super, že jsi v práci spokojená.

    Dnes jsem byla po dlouhé době na zumbě. Tuším, že naposledy jsem ji navštívila ve 4. měsíci těhotenství…. Bylo to úžasné – jen mají úplně obměněné sestavy. Musím chodit častěji, aby mi to zas hezky šlo. Ale i tak mi to zvedlo náladu 🙂

    Spaní v noci stále dobré – manžel vstal opět jen 1x za noc. V 6.00 a 7.00 kojení a spánek až do 8. hodin. Vidím, že mám celý týden lepší náladu – to, že mne N. budil nejméně po 2 hodinách bylo neúnosné…

    Zítra se chystám od 20.00 na spinning a v úterý na step AE. Musím využít toho, že mám manžela doma a pohlídá mi N. (děti mají zítra prázdniny a v úterý je státní svátek).

    Dnes nás kamarádka pozvala na oběd – podávala kačera s knedlíky a zelím. Ňam 🙂

    Mějte se krásně. Ať se u nás i v Londýně brzy oteplí 🙂

    #872086
    Anonym
    Host

    Ahojky leniku a Skubino
    Leniku nestacim se divit same cviceni si sikovna,Zumba tu je taky velky hit………….
    ja mam tyden manzela doma,ale od vcera mne zkolila ryma jak blazen,ja se snad zblaznim,je pravda ze maly ji tez mel minuly tyden tak si to tu predavame,a to ten kasel minule trval skoro 3tydny i Skubina to zazila…
    o vykendu mam skolu a k tomu dulezity test tak se musim nako pozbirat..ale vcera a dnes nos mam cerveny jak sasek,no a je tu krasny jarni den…..hned jak se dam do kupy maly fici do jesli a ja na bazen a jogu….
    holky nemate naky typ na ubytovani v Chorvatsku premyslime ze by jsme tam za rok vyrazily…letos uz neztihame at jste zdravi mnoho spanku koukam,ze u lenika zlepceni jak blazen,tak at vam to vydrzi jdu odhanet bacily achjo……………

    #872087
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    tak už jsem zpět na Moravě.
    Jogo,tak já už jsem zase taky nemocná 🙁 kašel a nateklý mandle. Doufám,že se z toho tentokrát vyhrabeme rychleji.
    S malým jsem byla u doktorky včera,protože měl pořád vysoký horečky a kašel. zatím to vypadá jen na virózu. Bohužel ty noci jsou hrůza hrůz!
    Leni,gratuluju k dobrému spánku a vysokému sportovnímu výkonu. Chápu,že je ti hned líp. Vyspaná a ještě odreagovaná. Tiše závidím 🙂
    U mě bohužel samý špatný zprávy – nemoci v rodině atd. Nějak se to na nás navalilo.
    Holky,opatrujte se a buďte zdraví. Ahooooj

    #872088
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    to mne mrzí, že vám není dobře!!! Také si vzpomínám, když jsem v zimě měla chřipku jako blázen, 2 týdny nefungovala a 4 týdny kašlala… Tak ať se rychle uzdravujete…

    Škubino, mrzí mne, že i malý je nemocný a ještě se nedobře vyspíš v noci… Ať je brzy lépe!

    Jogo, ať se zvládneš učit i ve svém stavu… Jj, bazének na tebe čeká 🙂

    U nás je noční spaní super – malý spí celou noc. Dnes dopoledne dost pofňukával – usnul až v 11.30 (normálně usíná kolem 9. hodiny). Tak si myslím, že se zas ozývají další zoubky… Dnes jsem musela kvůli tomu zrušil moji hlídací studentku. Na pátek se ke mně objednala babička… Tak jsem zvědavá…

    Venku je nádherně a na to, že je jaro, nás zas čekají tropické teploty.

    Dnes se budu vzpamatovávat ze cvičení a náročného včerejška (manžel byl na závodech, holky tu měly spoustu kamarádek) ve čtvrtek mne (doufám) čeká pilates.

    Mějte se co nejlépe!

    #872089
    Anonym
    Host

    Ahojky u nas pro zmenu prsi tak snad bude v cervnu krasne a nemoci pryc.
    Je to opruz doufam ze se z toho se Skubinou vysoukame do konce tydne..tedy ja bych potrebovala do zitra v patek prace vykend skola a od pristiho tydna na bazen u uzavreny by stacila ha ha,chci vzit i maleho,ale s nemocemi je to o nicem
    maly vsude leze je sikulka….Leniku klobouk dolu ze uz to mas po 4…mi uz dalsi neplanujem ten nas vyda za dva nemocim nashledanou a ozvu se az budou na ustupu!!!
    maly spinkal celo noc od 21.00do 6.00to vstal a v 9.00usnul na 2h,zitra ma prijit kontrola domu na Joseph prohlidka na 10.00tak to odbyde manzel ja uvidim jak sde budu citit !!!!ach jo

    #872090
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, tak snad k vám rychle dorazí sluníčko. Máš pravdu, že v chladném počasí se nás nemoci snáz drží… Ať kontrola dobře dopadne! U toho 4-tého mimča je to snazší… Člověk už ví, co ho čeká 🙂 Ostatně, to u druhého také 🙂

    Mně teď moc pomohlo, že v noci spím. Když jsem v noci vstávala po dvou hodinách, byla jsem přes den úplně hotová…

    Dopoledne jsem měla pilates – cvičitelka nám dala do těla. Cvičili jsme na bosu, s flexibary, balónky… Už teď mne všechno bolí… Manžel si šel s malým zaběhat do lesa. Odpoledne jsem po více než roce, odvezla J. na trénink ragby. Obvykle jsem na to už neměla sílu nebo to s N. nešlo… Mám pocit, že zas začínáme trochu normálně žít. J. se na tréninku moc líbilo. V sobotu chce jít na zápas…

    V sobotu chci vzít holky na výtvarnou dílnu – enkaustiku. Odpoledne k nám má asi po 7-mi měsících přijít tchýně. Musím se na to psychicky připravit… A v neděli bych ráda na zumbu.

    Jak se vám daří?

    Přeji nám všem klidnou noc 🙂

    #872091
    Anonym
    Host

    Tedy Leniky to je aktivit jen uzivej Co Skubino jak je?
    Kontrola ok manzel byl u ni ja se valela v luzku a odhanela bacily,maly je v pohode vazi kolem 9kg,a uz se nemuzu dockat az zacnu tez zit v normalu.
    Ryma na ustupu,ale prisel kasel ha ah,ale to je vse propojene u mne program asi takovy to zitra prace,vykend skola a pokud nemoc odpluje coz pevne doufam tak pristi tyden zpet na yogu a bazen,uz aby to bylo ja mam sport jak drogu….
    dnes sem nasla na bazaru zidlicku pro maleho na jidlo at mame v Praze!!!Tak bracha pro to jede!!Mi mame vse 2*tady a tam.Ja tady pomalu vse rozdala kosik,hraci deku skakadlo uz ma kamoska,brzy vyradim i choditko z ktereho rada leze.Ted se jedna kocka s Cz odstehovala do Londyna a narodil se ji kluk o 6tydnu driv.Tak az se daji do kupy tak se sejdem.
    Jiank tak za rok v kvetnu to vypada na Canary az dodelam v rijnu skolu tak hura na sea holidays papappa opatrujte se a hodne spani a zdravi

    #872092
    Anonym
    Host

    je videt ze sem nemocna pisi sem kazdy den,tak aspon kdyz nepisu tak vite ze sem ok!!!Leniku super ze mas to spani u nas maly vstava v 6.00nekdy v 7.00na mlicko a usina kolem te 9.00to mne zachranuje spim nekdy dopo s nim…..
    az se kveten presune v cervnu si dam dovolenku u otevreneho bazenku a ted jdu dolezet tu trapnou nemoc….

    #872093
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať se rychle uzdravuješ – bazének na tebe už čeká 🙂 Dopolední spaní je super 🙂

    Škubino, jak se ti daří?

    Dnes malý vstával v 8. hodin. Nevzbudily ho ani sourozenci odcházející do školy 🙂 Odpoledne půjdeme s holkami vytvářet korálková zvířátka do místní knihovny. A večer ještě zaskočím na zumbu – doufám, že manžel přijede, jak slíbil 🙂

    N. si teď hodně užívám. Mám moc ráda tohle období, kdy jsou děti tak roztomilé a už toho spoustu umí. Sousedce se v neděli narodila třetí holčička. Jsem ráda, že už je N. skoro 11 měsíců a zas můžeme jako rodina normálněji fungovat…

    Mějte se krásně. U nás dnes bude poslední tropický den – zítra se má zase ochladit…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,456. až 1,470. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist