V porodnici jako doma

Milé čtenářky, děkujeme za všechny krásné porodní příběhy, které nám píšete. Budeme je na našem webu publikovat každou středu a pátek.

Jsou jedinečné, dojemné a velmi inspirativní. V každém je i kus nakažlivé radosti a hlubokého štěstí.

Porod na gauči?

Právě v době žhavé diskuse, zda rodit doma či v porodnici, nechceme už snášet další argumenty pro a proti, ale společně se zamyslet, co některé ženy po předchozích špatných zkušenostech vyhání z porodnic k porodům doma.
Společně s vámi, milé čtenářky, ale i s mnoha odborníky, se budeme zamýšlet nad tím, co znamená místo přátelské k porodu.
Nalézat, co v našich porodnicích už dokázali v přístupu k rodící mamince „polidštit“, co se stále nedaří a jak to změnit.

Hledáme přátelské porodnice

Vydejte se prosím spolu s námi hledat porodnice, kam se maminky při dalším porodu rády vrátí a nebudou riskovat zdraví své a svého dítěte. Nebudou rodit doma třeba „jen“ proto, aby nemusely překročit nepřijatelnou hranici lidské důstojnosti.
Pojďte se spolu s námi zamýšlet, co je pro rodící maminku v porodnici důležité, co naopak zbytečné, jak poznat skutečně přátelskou porodnici či „lidského“ porodníka.

Pojďte spolu s námi hledat přátelské porodnice, kde se budete v tom nejlepším slova smyslu cítit jako doma.

Pište své zkušenosti, názory, postřehy, těšíme se!

Na všechny autorky uveřejněných příspěvků čeká milý dárek.

Vaše redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist