Manžel má milenku a já čekám dítě

VÁŠ PŘÍBĚH Už nevím jak dál. Při životě mě drží jen moje holčička v bříšku a malá Verunka, která se pořád ptá: „Proč brečíš, maminko?“

Je to už měsíc co mi můj manžel oznámil, že se zamiloval do jiné ženy a uvažuje, že kvůli ní odejde ode mě a od dětí. Vůbec mu nevadí, že jsem v šestém měsíci těhotenství a že se na to miminko sám tak těšil!

Ta „nová paní“ je také vdaná a pracuje s mým manželem a pak ho vozí domů, tedy asi až když si spolu užijou… Strašně mě bolí, když mi o ní vypráví, jaká je chudinka, že ji manžel dost nemiluje a pořád nás dvě srovnává. Zatím ale mlčím a čekám, až se mu vrátí rozum.

Tento příběh je o jedné z vás. Jak byste se v její situaci zachovaly vy?

Každý týden budeme přinášet osudy našich čtenářek, které napsal sám život. Potřebujete se podělit o své zážitky, trápení, radosti? Napište nám svůj příběh, anonymně ho zveřejníme.

Vůbec nechápu, co se stalo.

Vždycky jsem to byla já, kdo určoval, co se bude doma dít, kam pojedeme, prostě hlava rodiny. A on najednou udělá něco, co bych do něj nikdy neřekla. Nevím, co budu dělat, jestli se rozhodne pro ni, ale taky nevím, jestli bych mu dokázala odpustit…

Mám o něj bojovat? A jak? Mám mu ji zakazovat? Brečet a přemlouvat? Nebo si říct, že když to udělal jednou, udělá to znovu a pokusit se žít bez něj? Přestože mám pocit, že ho pořád miluju a je to otec mých dětí? Piště prosím, čekám na vaše názory. Jsem zoufalá.

Jedna kamarádka mi radí, ať si promluvím s jeho milenkou, že žádná „normální žena“ neodvede tátu od dětí a hlavně od těhotné manželky. Vždyť jsme v tomhle období nejzranitelnější.

Já se ale nechci ponižovat a prosit. Jiná mi radí, ať ho vystěhuju, aby poznal jaké to je ztratit rodinu, že první dny s novou ženou bude opojený láskou k ní, ale pak pozná, že mu chybíme a vrátí se.

Jenže já se bojím, že ho pak ztratím úplně. Poradíte mi?

Komentáře k článku
Počet komentářů: 3
Obrázek uživatele Vojtěška
Vojtěška

Milá IVO a zlatíčka,vím jak se cítíš...nás opustil,když naší malé byly 2 roky/vytoužená,vymodlená holčička po dvou chlapcích/ Ještě další 3 roky jsem ho milovala,ale už jsem věděla,že bych mu nevěřila,nikdy jsem ho neprosila a nedělala scény .Muži utíkají od žen ,co jen vyčítají..Šlo vidět jak je v úžasu,že neprosím a nevyčítám..Jen jsem řekla ať jde pokud myslí,že se s ní bude mít lépe.Šel,ale pak litoval,jen to mě už neřekl,jen sestře,ale to je jedno...Dnes jsem šťastně vdaná,mám dalšího syna a můj bývalý jen střídá partnerky a hledá....co asi? To co už nikdy nebude mít....už vždy mu bude něco scházet...A TAK TO BUDE I U TOHO TVÉHO...udělej co cítíš,hlavně neplač-ubližuješ miminku v bříšku a maličká to taky vnímá...věř,že může být i hůř....POKUD HO CHCEŠ ZPĚT,TAK MU NIC NEVYČÍTEJ A BUĎ TRPĚLIVÁ,lehko se to řekne,vím,ale věř,že to jde...možná je to tím,že má potřebu ochraňovat ji ,má pocit ,že je zranitelná a ty jsi ta silná co zvládne vše....Muži nechtějí silné ženy,oni chtějí být tím silným....a za ní nechoď, to je pod tvou úroveń.Opatruj se ,vydrž a pokud by jsi si chtěla někdy popovídat klidně cinkni 739186837.Janka

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Ivo asi ti moc neporadim a ani nepomuzu jsem natom skoro stejne opustil mne tehotnou 8dni mi zbyva do porodu a jeste mame spolu 4leteho syna tohle vsechno zahodil kvuli jine a nevahal ani kvuli ni doma vymenit zamek skoncila jsem ujeho rodicu jina cesta nebyla....jasi porad rikam ze nekde asi ceka lepsi muz se kterym budu stastna takovej co tohle udelal jednou udelate to znova a vim ocem mluvim uz 2x jsem mu odpustila a ted po treti a jeste tehotnou mne nechal to mu nikdy neodpustim....preji ti at to dobre dopadne a bud silna a nebrec kvuli miminku v brisku bud silna budu drzet palce

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Ivo,

my Ti tu sice můžeme psát své pobouřené názory, ale bohužel Ti ani nepomohou a ani nedodají více odvahy k jakému koliv radikálnějšímu řešení.
Podle mě promluvit si s milenkou je nesmysl, akorát uvidí, jak na tom je dobře, že Ty jsi zoufalá a utvrdíš ji v tom, že nad ním má větší moc.

Znovu se zamilovat může každý, ale pokud dokáže odejít od dětí, navíc od těhotné ženy... Takovému záleží jen na něm samotném. A pokud to ustojíte, tak se už vždy budeš bát, že přijde nějaká další kolegyně, kamarádka... I kdyby pak už žádná nebyla, nebudeš mu věřit, ne doopravdy...
Na druhou stranu žena která miluje bohužel pořád doufá, ale zřídka kdy to má ,,Happy end". Mé mamince se stalo totéž. Dozvěděla se, že se rozvádí, když byla v osmém měsíci těhotenství a na světě byl i čtyřletý syn. Nechala ho jít a dneska to považuje za správné. Ale každá žena je jiná, jiná by toho třeba litovala.

Pokud půjde, nebraň mu. I na Tebe třeba pak někde čeká někdo jiný, s kým budeš třeba šťastnější. Podle mě v manželství musí být důvěra a jistota... Ty už nemáš ani jedno...

Katka

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené