Manžel mě nakazil kapavkou. Mám s ním zůstat?

VÁŠ PŘÍBĚH Píšu vám, protože je pro mne jednodušší svěřit se papíru než někomu ve svém okolí. Potkala mě hodně bolestná věc.
Zjistila jsem, že je mi manžel nevěrný. On ještě neví, že to vím, ale já to vím na sto procent. Doktorka mi totiž včera oznámila, že mám kapavku.

Mám manžela opustit? Co mám dělat? Poraďte mi, prosím.

Nic jsem netušila

Já jsem s nikým jiným, než s manželem několik let nespala, takže je jasné, že to domů přinesl on. Máme spolu krásnou tříletou dceru a já si myslela, že začneme „pracovat“ na druhém dítěti.

Manžel vždycky hodně jezdil na služební cesty, ale já jsem nikdy neměla žádné podezření. Když byl doma, choval se k nám moc hezky, vozil nám dárky, bral nás na výlety.

Jenom brečím

Nemůžu si na něj v žádném ohledu stěžovat. Od včerejška ale jen brečím. Manžel je naštěstí pryč, tak mám čas utřídit si myšlenky.

Mám ho opustit? Nebudu ale později litovat? V tuhle chvíli k němu cítím strašnou nenávist. Jak mi to mohl udělat?

Jako otec se chová vzorně, mám tak naši malou připravit o tátu? Já vím, že na tohle všechno měl on myslet dřív, než se vyspal s jinou, ale snažím se vidět to racionálně a nerozbít hned rodinu.

Ničemu už nevěřím

Jenže to si maluju jen já – co když má nějakou stálou milenku a bude chtít zůstat s ní? Sice si myslím, že by od dcery neodešel, ale když byl schopen tak hnusného podvodu, nevěřím už ničemu…

Prosím poraďte mi, jak se zachovat – mám ho opustit nebo se snažit nějak to překousnout a žít s ním dál? Třeba se to stalo už dávno. Jenže já si teď musím vyléčit tu hnusnou nemoc a on ji má taky, takže si o tom budeme muset promluvit. Nenávidím ho, ale zároveň ho stále miluju.

17.11.2010 11:30 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: časnemocotec

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist