Pro ženy

Celá jedna oblast trhu se specializuje na produkty pro ženy. Od oblečení a kosmetiky, přes různé chytré knihy a příručky se dostaneme až k předmětům denní potřeby, jako je nádobí, bytové doplňky či spotřebiče, které nám usnadňují práci. Více...

Čas na knížku aneb Když děti konečně spí

Jak rády bychom se po práci nebo o víkendu uvelebily do křesla a v klidu si vychutnaly dobrou kávu společně s pěknou knížkou. Jenže naše „maminkovské povinnosti“ nám to většinou nedovolí. A tak nezbývá než počkat, až naše ratolesti večer konečně zalezou do postelí... Vyberte si z našich knižních... Celý článek »

Jak si vybrat správnou pánev?

Jste kuchařský začátečník a pořizujete si nádobí do svého prvního bytu, nebo vyváříte pro velkou rodinu? Poradíme vám pár typů, jak si vybrat správně nádobí do kuchyně. Stačí jen si ujasnit, co potřebujete, co chcete a kolik vám stojí za to do... Celý článek »

Pro ženy

V rubrice Pro ženy přinášíme nejrůznější rady a návody, které vám usnadní život. Najdete zde odpovědi, na otázky, které vás zajímají, jako například jak správně hubnout, jestli má smysl pořizovat si těhotenské plavky, atd. Najdete zde i tipy na... Celý článek »

Hubneme s rozumem tvořivě

Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy... Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát... Celý článek »

Čeká Vás gynekologická operace?

Kupte si HB gel, abyste předešla pooperačním srůstům. Proč? Srůsty, které při břišních operacích vznikají, jsou stále jednou ze 4-5 hlavních příčin neplodnosti žen, proto je třeba jim předcházet! Prevencí může být preference laparoskopických... Celý článek »

Mrknutím oka

Jiskří, můžete se v nich utopit nebo jimi někoho uhranout. To jsou vaše oči. Zasněný, hluboký i letmý. To je váš pohled. Můžete mluvit svýma očima a ony o vás druhým i mnohé prozradí. Když se zahledíte druhému člověku do očí, je to, jako byste v... Celý článek »

Vymalujte se s Dermacolem

Nová kolekce dekorativních tužek na oči a rty Vás přenese do dětství, kdy se fantazii meze nekladly. Široká paleta pestrých barviček vybízí ke hrám a díky nim si můžete vykreslit své oči a rty s precizností malíře. S novou kolekcí konturovacích... Celý článek »

Slunce pod kontrolou

I když nás odborníci varují před škodlivým slunečním zářením, od doby, kdy Coco Channel sestoupila ze své jachty nádherně opálená, všechny ženy touží po bronzové pokožce. Žena, která změnila život mnoha ženám nejen v pohledu na módu a kosmetiku,... Celý článek »

I Vaše nohy umí mluvit…

Nohy hrají zásadní roli v lidském životě. Zdravé jsou pro nás samozřejmým nástrojem k pohybu. Krásné zase symbolem atraktivních žen. Zdraví nohou a jejich půvab začíná především u chodidel. Hydratovaná a pěstěná chodidla jsou podmínkou radosti z... Celý článek »

Zklidni a vyživuj pokožku s Earth Spa!

Nová řada Earth Spa od Marks & Spencer dopřává pokožce jen tu nejlepší péči. Mléčná koupel Earth Spa a její zklidňující účinky působí blahodárně zvláště v jarním období, kdy je pleť vystavena proměnlivému počasí. Celý článek »

Dermacol Enja

Každá žena se trápí nějakými nedokonalostmi svého těla, ale pravdou je, že každá žena je krásná tak, jak se cítí, a jak jí její sebevědomí dovolí. DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie,... Celý článek »

Kompaktní pudr s reliéfem krajky Dermacol

Posledním krokem, který zajistí dokonalý vzhled vaší tváře, je bezpochyby pudr. Jemný poprašek, který se snese na vaši tvář, dokáže naprosté zázraky. Zmatní a zabrání lesknutí po dlouhé hodiny, vytónuje barvu vaší tváře, skryje nebo naopak... Celý článek »

Masážní olej pro těhulky

Během těhotenství se změní pokožka každé ženy. Zatímco pleť na obličeji vypadá díky lepšímu prokrvování půvabná a svěží, pokožka na břiše, na prsou a stehnech vyžaduje, aby jí nastávající maminka věnovala zvláštní pozornost. Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené